vlasy

ostrihať pol dlhá: pri niektorých modeloch trend v tejto sezóne

ostrihať polovici dlhé ženské vlasy trendy ofinu

Mid dlhé vlasy rez je rovnako pohodlné ako ženský. Ak budete mať túto dĺžku vlasov, môžete si byť istí, že máte široký výber strihov a účesov.


Všetky tieto škrty sú ideálne pre moderné ženy v týchto dňoch, ktorí majú rušný deň a nemajú príliš veľa času, aby súhlasil. A otázka na vlasy, môžeme urobiť masy. Pozrite sa na naše príklady polodlhou ostrihať a nechajte sa inšpirovať.

ostrihať mid-Aniston jennifer long-vlasy hladké

Mid dlhý rez vlasy možno nosiť všetky typy vlasov a ide do všetkých tvarov tváre. V našom článku sa budeme zistiť, ktorý polovicu dlhší strih je prispôsobený tvaru ženských tvárí. Hladké strihy, zúžené, kučeravé, dlhé námestie a potápanie, ale tiež degradovaný - je tu niečo pre každého!

Ako sa ostrihať polovica dlho?

Vlasy hladký idee-trend

Záleží na vzhľad, ktorý chcete prijať. Udržať vaše vlasy polovičná dĺžka dlhá, môžete získať rock'n'roll vzhľad, pin up alebo očarujúce. Tajomstvo je hrať s objem a tvar vlasov. To je dôvod, prečo je dôležité, aby neváhali, aby slúžil vás kulmy alebo hladký, ale aj machy a štylizácie lakov.

blond vlasy vlasy žena

Ako si vybrať ten správny strih pre nás? To môže byť hladký a prirodzený, s alebo bez strapcami, alebo si môžete staviť na farbu pridať ďalšie iskru do svojho vzhľadu. Okrem toho, neváhajte požiadať o radu od svojho kaderníka. Skúsený človek vás povedie. Ale že musíme vždy brať do úvahy tvar tváre. V skutočnosti, každý čeliť zodpovedajúce škrty, ktoré môžete zvýrazniť určité funkcie a skryť niektoré, ktoré nám nepáči. Sledujte naše tipy nižšie a mať istotu, že nebudete chýbať vaše ostrihať pol dlhé.

blond-hair-idee coffure

Čo dlhé vlasy rez strednej prijať okrúhlu tvár?

Ak si neviete, viem, že máte dlhý tvár, keď je vzdialenosť medzi bradou a na čele je takmer rovnaká ako vzdialenosť od lícne kosti do lícnej kosti. Tento tvar tváre je ľahko odlíšiť a rovnako ľahko vytvoriť to pekný strih. Tým, že tento formulár, že by bolo najlepšie zvoliť strih, ktorý rozširuje a zušľachťuje svoje funkcie. Ak chcete urobiť, prejdite na vlasy, ktoré môžu pridať hlasitosť na vrchole vašej hlavy. Môžete sa tiež rozhodnúť pre asymetrické strapce. Sekcia, vybrať pekný spád a knôty pozdĺž prednej strane.

hrana hnedé hladký dĺžky

Pokiaľ ide o okrúhlu tvár, štvorcové plochy by mali tiež obsahovať časť s objemom vyššie. Hlavným cieľom je tu zmierniť výrazné rysy. Opäť výhodné degradované a skosené rezy. A prečo nie skúsiť vrhať štvorec degradovaný?

chebeux-hnedé-hnedé-idee

Ak však máte podlhovastý morfológiu tváre, odporúčame vám, aby sa zabránilo škrty v objeme nad hlavou. V takom prípade by sa skôr zamerať na objeme na bokoch. Napríklad, môžete sa staviť na peknom okraji alebo výraznými knôty. Tam môže byť tiež prijaté degradovaný, ale v rozmazané verzii. Hlavné pravidlá dodržiavať, sú:

hlasitosti na stranách okrajové tekutosti.

To musí byť veľmi opatrní pri výbere ostrihať pol dlhá. Je veľmi dôležité, aby sa zabránilo stuhnutosť a rovné vlasy s cestičkou uprostred. To pokračuje ďalej a ďalej cez zaťažovanie svoju štruktúru.

hair-square-trend žena

Aj pre dámy s oválnym tvárou, robiť obzvlášť žiadny strach! Tu sú všetky zábery sú povolené. Akonáhle zvolenej dĺžky vašich vlasov, je to jednoduché. Môžete tak hladký, že slučky. Môžete sa rozhodnúť pre rovné alebo asymetrické strapce. Z jednoduchého strihu, čo môžete urobiť divy!

vlasy žena-blonde-vlnky

Ale to nie je všetko! Ak chcete pridať ďalšie iskru do vašich vlasov, je čas na to, že sa zameria na čiastočnom zafarbenie.

Vlasy zametanie a zatienené vlasy sú teraz trendy.

Ak si neviete, tieto dve farbiace techniky, budeme vás na vaše voľby.

vlasy blond žena-idee

Vlasy zametanie alebo Sunlight efekt je čiastočné sfarbenie, ktorý má odľahčiť vlasy v najprirodzenejšou cestou možné vďaka pekným prechodom odtieňov. Skenovanie je ocení mnoho žien pre jeho účinok "návrate z dovolenky." Týmto spôsobom sa vaše vlasy sa stáva žiarivá a žiariace. Okrem toho tento spôsob aplikácie nie je moc údržbu a chráni vaše vlasy oveľa viac než konvenčné sfarbenie.

color-blond-brown-hladký

A to, čo robí tienistú vlasy?

Blízko vlasy zametanie, tieňované vlasy bielidlá a tiež farbu vlasov, ktoré tvoria prechod. Tým sa opäť rozžiari vaše vlasy, ale výraznejšie ako v predchádzajúcom sfarbenie. Cieľom je vybrať odtiene tak, aby vyhovovali váš typ vlasov a farbu a hrať sa s farbami a svetlom. Toto farbenie technika môže byť tiež vykonané aj vo vašej kaderník doma. Teraz tam sú tieňované vlasy výstrojou v obchodných domoch a špecializovaných obchodov. Uistite sa, že na to opýtať.

Rezanie-long-blond-degradovaný

Potom, čo váš šálka pol dlhý vybraný, môžete prejsť na výber účesov. K tomu môžete použiť rôzne štylizácie produktov, ale aj vlasové doplnky, ako šatka, čelenky, šatky, kvetín a kolíkov.

Rezanie-long-hnedo-vlnky

Viete autorom? To je na polceste medzi strih dlhé vlasy a bôb. Často sa vydáme prestávky nájsť účes, že človek môže robiť s touto dĺžkou. Alebo sa zviazať si vlasy sexy móda a štýl, môžete sa rozhodnúť pre mini bochníčky, vrkôčiky, pol chvosty. Veľmi dobre doplnený. A ak chcete viac jednoduché, môžete vždy dať vlnenia.

rezanie-polovica dlhé strapce

Predpokladá sa, že keď človek nie je príliš dlhá srsť, nemôžete účesy. Ale to je zle! Táto dĺžka vlasov má všetky svoje aktíva a ľahko sa udržiava.

Žena-účes trend vlysy

idee-blond vlasy príkry

idee-hnedé vlasy-sušička

idee-degradujú dlhé ističa

zvlnenie-hnedo-mode-tendane

Ray-vlasy hladké hnedé


About the author

admin