krátka trend Cup 2017/2018 do krásy a ženskosti – anews24.info

krátka trend Cup 2017/2018 do krásy a ženskosti

Cup 2017/2018 trend krátke vlasy žena

Stále viac a viac žien si svoje odvahu oboma rukami znížiť svoje vlasy. Je to spôsob, ako nosiť vlasy na svetlo počas teplejších obdobiach jari a leta, ale tiež sa ľahko udržuje.


V tomto článku, písanie Desigmag vám ukáže výber skratka trend 2017/2018 aby vám nejaké nápady na novú sezónu.

Cup 2017/2018 krátky trend žena módy

Tento trend žien skratkou je stále prevláda v módnych kruhoch, pretože vedel, že to umožňuje experimentovať veľa s nožnicami a niektoré gélu. Účes je osobnosť odraz každej ženy a to sa mení v závislosti na tom, ako ich prijala.

Cup 2017/2018 krátky módny trend a rázy

Cup-short-trend-2017

Medzi výberu 2017 prerušil trend - 2018 jar-leto obdobia, škriatok štýlov, bôb, štvorec, rock interpretované v rôznych variantoch aj naďalej k triumfu vo svete módy.

Žena-moderný fringe-hnedá

Krátky strih umožňuje 2017/2018 trend držanie vo hviezdach vlasoch Pixie štýl odlišný typ vlasy hladko, strapatá alebo pridanie dlhé rany až k obočiu.

krátka srsť moderné 2017

Krátky trend tento rok škrty sa môže líšiť v závislosti na nálade tým, že hrá s textúrou gélu - účes chlapčenský strapatil zadnú časť vlasov alebo hladké pre sofistikovanejšie vzhľad.

krátka trend Cup 2017/2018 pokrytá gélom pre valcovacie štýl rock'n

rezanie-moderný 2017-2018

Pre sezónu jar-leto 2017 - 2018, krátky strih žena je opäť ovplyvnená rockový štýl s hrotmi vytvorenými pomocou mäkkého gélu alebo gél. Ak chcete vytvoriť nový variant môžete zmeniť svoj vzhľad zdôraznením na hroty na jednej strane hlavy.

style rock-krátke vlasy

Pri výbere jeho skratka sa musí brať do úvahy tvar našej tvári, aj keď zvyčajne ide na všetky typy tvárí. Dobrou správou pre ženy s okrúhlou tvárou je krátka žena rez je ideálny pre rozšírenie ich vzhľad! Okrem toho, strapce môže tiež predĺžiť tvár ak nosíte asymetricky.

Face-long-vlasy, krátky

Ak máte okrúhlu tvár, neváhajte staviť na objeme v hornej časti hlavy. To možno vykonať na ostrihať, alebo len s pomocou nejakého gélu. Za pomerne dlhú tvárou je nastavená na hodnotu rovnú ofinou alebo trochu do strany, ktoré pokryjú časť tváre.

idee-breaker short-moderný

A prečo neskúsiť krátke vlasy chlapčenský účes, ktorý je súčasťou trendu 2017/2018 skratkou? Dá sa nosiť každý, a môžu byť zobrazené rovnako elegantne, ako každý deň a len tak mimochodom. Len narovnajte je pre sofistikovanejšie vzhľad alebo rozcuchat pre nosenie v rock and roll štýlu.

bob-cut-short-moderný

Výhodou krátke žena je rezanie kladie dôraz na ženskosť dopredu. Zdôrazňuje a zvýrazňuje lícne kosti v tvári, oči a úsmev. Predpokladá sa, že krátke vlasy nezanecháva nás veľký výber hrať s rôznymi účesmi, ale to naozaj nie je ten prípad. Tieto skratky ženám umožnia využívať všetky druhy príslušenstva, ako sú šatky, čelenky, barrettes a šály. Okrem toho si môžete úpravu účesu rôznymi spôsobmi pridaním malého vosk alebo gél na vlasy.

bob-vlasy krátke moderné

Na námestí nikdy nevyjde z módy a vždy súčasťou 2017/2018 trendu skratkou. Tento klasický je nielen stále prítomný v módnom prostredí, ale tiež opustil svoje miesto s ostatnými variantmi. Jednoduchý štvorcový teraz existuje v iných variantoch, ako malý sklon, asymetrické námestí alebo pridaním dlhé, rovné rany.

Hair-sofistikovaný-elegqnte slučiek

Krátky žena rezanie vyžaduje oveľa menej času na údržbu. Žiadne ďalšie hodiny strávené pred zrkadlom! Stačí ísť ku kaderníkovi každý jeden až dva mesiace a je to tu. Šindeľ poukazuje na jeden z najkrajších častí ženy, ktorá je krk a je v rozpore s tým, čo by sa mohlo zdať, že je to veľmi sexy.

farby na vlasy, moderná žena

Navyše, krátke vlasy vám umožní hrať s farbami. Niekedy postačí zafarbiť jeden alebo dva pruhy žiarivých farbách úplne zmeniť svoj vzhľad. Tento trend je stále viac asertívny v priebehu rokov a tento účes je možné nosiť pre všetky príležitosti. Niekedy jednoduché bitové farby môžete premeniť úplne.

strapce, krátke vlasy v roku 2017

Medzi odrodami skratkami tendenciu 2017/2018 asymetrické strapce je späť. To nielen podčiarkuje a zlepšuje vzhľad, ale to prináša mnoho modernity na svoj krátky zostrih. Tento okrajový sa zhoršuje veľmi špecifický technický že len váš kaderník mohol dosiahnuť. Je ideálny pre rovné vlasy a ľahko sa udržiava pomocou jednoduchého plochého železa, ktoré sa použijú v priebehu jednej minúty pred odchodom von.

vlasy rozstrapatené kadere manželka

Mimochodom, viete, že žena skratka nie je len pre ženy s hladkou srsťou. To môže byť veľmi dobre dosiahnuť, ak máte vlnité, kučeravé vlasy. To môže byť aj veľmi zaujímavé, ak chcete získať divoký vzhľad & chaotický.

Hair-cutting-edge-fashion

Až doteraz často vykonáva línie vlasov na stranu. Tento rok to ale skôr sa vráti do stredu vlasov. Ak nosíte ten správny štvorec, neváhajte sa obrátiť vašu linku do stredu.

hair-asymetrický-2017-2018

Bob je vlasy, ktoré nikdy nevyjde z módy, ale prichádza v iných podobách a variantoch, ako je tomu v WOB čo je zmes medzi štýlom a vlnitým bob pre viac ležérny účes alebo tupým bob, ktorý predstavuje rovnaký krátky účes jusqau-na úrovni ucha a pritom správne a presné.

štvorcových vlnky-2017-2018

Ako ste si možno všimli, že je široký výber štýlov sklon 2017/2018 skratkou. Máte moc na výber zvoliť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje a zároveň rešpektuje váš osobný štýl a tvar tváre.

Žena-moderný idee-cool

Žena-blonde-vlasy hladké


Like this post? Please share to your friends: