Rez Pompadour muž je späť v kaderníckych salónoch – anews24.info

Rez Pompadour muž je späť v kaderníckych salónoch

Pompadour rezanie podrezanie človek-vlasy trend

S novou sezónu prichádza nový účes! Ukázali sme vám nový muž reznú trend v tomto roku. Či sa jedná o dlhé vlasy alebo stredne dlhé, dnes sme venovaný tento článok

Pompadour cup

ktorý urobil jeho cestu z prehliadkových mól do našich kaderníctva.


Ste viac do bedrovej štýlu, elegantný, grunge? Dobré pre všetkých! V nasledujúcich riadkoch budete zistiť, čo tento strih, ale aj dôvod, prečo ľudia si to čo najviac a aký druh líca jej najlepšie vyhovuje. Takže ak chcete zmeniť svoj vzhľad, nechajte sa inšpirovať naším výberom snímok.

cut Pompadour objem vlasy vlnité, vlasy

Ak vás zaujíma, čo rez človek vlasov, ktoré nútilo predok všetkých mojich časopisov, je to Pompadour rez. Tento trend z roku 2017 je späť a neexistuje riziko chýbajúcich ju. Celebrity, Bokovky, podnikatelia, študenti ... všetci túžia.

Odkiaľ Pompadour rezať?

Táto zrážka nesie jeho meno madame de Pompadour, dámu francúzskej buržoázie, tiež známy ako milenky Ľudovíta XV. Inšpirovaný jej objemné vlasy, dnes Concepte zostáva rovnaký. Vlasy sú už v hornej časti lebky a vyznačuje najmä svojim veľkým objemom. Princípom je vytvorenie akejsi banánu, limitovaný na temene hlavy od čela a dozadu.

idee-style-moderný vlasy

Rez Pompadour existuje v niekoľkých variantoch: degradovaný, degradácia Hi-Lo, bok po boku a mnoho ďalších. Okrem toho je dĺžka môže byť väčšie alebo menšie. Niektorí prijať Pompadour s krátkymi vlasmi, niektorí s ramená alebo dlhšie.

Bruno-Mars-vlasy podťaté

Prinášať rez Pompadour?

Zranil si si to predstaviť? Pozrite sa pozorne na našich fotografiách. Všetci vieme, Elvisa Presleyho, kráľ Rock'n Roll. Len nosil tento kalich a budeme pamätať všetci! Dnes mnoho ďalších hviezd, aby ich nasledovali, ako je Justin Bieber a Bruno Mars Encore.

vlysy sušič podrezanie účes

Kto môže nosiť tento muž ostrihať?

Pompadour človek je časť, ktorá vedie ku všetkým typom tvárí a foriem vlasov. Ale ak máte guľatý alebo štvorcový tvár, je to ešte lepšie. Vďaka objemné vlasy na temene hlavy, bude toto zníženie predĺži váš tvár prirodzený a jemný spôsob. Tento strih jede rovnako na muža s hustou srsťou, ako pánov, ktoré majú počiatok vlasov stratiť. Vzhľadom k tomu, ak sa rozhodnete pre Pompadour s prechodom na bokoch, budeme vidieť nič viac!

hair-style-kupóny-man

Ak chcete zmeniť svoj vzhľad, toto zníženie je ideálne. Ale predtým, než idete do kaderníctva, naučiť špecifiká tohto muža rezu. Ak ste muž v ležérny štýl, je lepšie sa rozhodnúť pre klasický Pompadour. V tomto prípade máte dlhé vlasy na vrchole hlavy a rezanie vlasy kratšie po stranách. Tak, s nádychom mrazu vo vlasoch, budete mať požadovaný efekt.

sušič vlasov priemernej dĺžky

Ale v krátkosti, ako potom vykonať Pompadour rezu muža?

Najdôležitejšia vec je, aby zvážila, aby maximálny možný objem v hornej časti hlavy, aby sa dosiahlo maximum banán, ako už bolo spomenuté vyššie. Vlasy po stranách musí zostať krátka alebo degradovaný. Výsledkom bude pekný účes človek nosiť aj neformálne než obleku a kravate.

hair-style-side-hand-man

Bočné Pompadour je tvoria líniu v vlasy na boku. Jeho veľkou prednosťou Pompadour štýlu je, že môže pridať ďalšie výšku váš vzhľad môže byť prispôsobený podľa vašich tvar tváre a môže dať elegantný povrch pre akékoľvek oblečenie. Avšak nič z toho nebude možné, ak nemôžete nájsť dobrého kaderníka. Takže v prvom rade, uistite sa, že nájsť dôveryhodné kaderníka, ktorý bude schopný dosiahnuť to, čo chcete.

hair-short-klasický trend

Potom, čo zmizol na chvíľu a bol propagovaný v 40. rokoch to bolo si myslel, že cut Pompadour nikdy nevráti. Avšak, toto zníženie sa vrátil v triumfu vo všetkých módnych časopisoch a zdá sa zostať tam na chvíľu. To, čo sa nám páči, je určite prirodzený vzhľad, jednoduché a univerzálne.

hair hipster-style-fashion

Často sa hovorí o podrezanie rezu ako rezu Pompadour.

Mnoho ľudí zaujíma, aký je rozdiel medzi týmito dvoma účesy. Máme pre vás odpoveď! Rez predstavuje zápichu sa dosiahne tým, že drží objem vo vlasoch na temene hlavy a odchádza vlasy krátke po stranách, rovnako ako Pompadour. Okrem toho, že sa Zápich môžete štýl vlasy tak, ako chcete. Aj keď s vlasmi Pompadour, tie sú vždy sčesané dozadu.

Idee-vlasy podrezanie-objem

Pokiaľ ide o vlasy hladké je Pompadour môže byť tiež vykonaná na vlnité vlasy. Opäť platí, že pozorovať hlasitosť a na bokoch a nie váhania na dávke, gél na vlasy.

idee-vlasy hipster-man

Ak chcete zostať v melódiu s dobou, vedia, že cut Pompadour sa darí veľmi dobre v spoločnosti fúzy. Hroty tiež vrátiť rýchlo. A nosia s týmto mužom strihu, výsledok je báječné!

Myšlienka-podrezanie-stredne rase

Pozrite sa na obrázok hore a uvidíte, že to Pompadour sa nosia vo viac originálne ako inokedy. Tu vlasy sčesané do stredu hornej časti hlavy, aby vytvorili dva hrebene, ktoré do seba zapadajú takmer v strede. Tento spôsob štylizácia vlasov je prednostné podnikateľa.

Pompadour-classical-man idea

Ak chcete zachovať dokonalú strane, jeden musí mať vosk na ruky, ktoré vám pomôžu udržať vaše vlasy na svojom mieste na bokoch.

podťaté vlasy kupóny-man

Ak ste fanúšikovia ležérny štýl a Rockabilly, potom vedzte, že čím dlhšie budete držať hlasitosť na temene hlavy, tým lepšie. V tomto prípade dať malé množstvo štylizácie výrobku udržať rozstrapatené stranu.

Pompadour krátkodobý podrezaním Idea-man

Ako vidíte, Pompadour strih možno nosiť v niekoľkých variantoch. A vy, vy ste nájsť ten, ktorý vám vyhovuje?

účesu-man-hladký gél na vlasy

účesu-style-gél hrebeň

Podrezanie-side-hand-man

podrezanie vlasy fúzy-man


Like this post? Please share to your friends: