vlasy

trend vlasy 2017: krátke a hermafroditických rezy

2017 vlasy trend nápady muž žena

Chcete zmeniť svoj názor na leto, ale neviete, čo účes, aby prijali? Vezmite potom sa pozrieť na náš výber androgýnny strihov - veľký vlasy trend v roku 2017!


Vyplýva z nej všetky účesové trendy muža a ženu pre túto sezónu a pre obdobie príde ...

2017 unisex vlasy trend skratka

2017 vlasy trend: unisex strih a Morfa-účes

Dámske Cup alebo to ľudská? Táto otázka nedáva moc zmysel, a viete prečo: všetci máme fyzické, tvar a jedinečné rysy tváre. Tu je dôvod, prečo sme sa rozhodli jej účes podľa morfológiu tváre, osobnosti a túžby. V roku 2017, všetci tam nosia vlasy krátke alebo semi-krátky, ak ho chcete - môžeme rozhodnúť pre farbu, ktorá je v tesnej blízkosti prírodnej farbe našich vlasov.

2017 vlasy trend muž žena

Grace Jones, David Bowie, John Lennon, Twiggy, Marc Bolan, Audrey Hepburn, Jean Seberg, Johnny Depp ... hviezdy, ktorí sa odvážili a priniesol androgýnny vzhľad je naozaj veľa. Keď hovoríme, "hermafroditických", máme na mysli skôr termín "unisex". V skutočnosti výraz štýl a androgýnny účes je qu'apparu pred niekoľkými rokmi. Je to jednoducho znamenalo slobodu štýlu a oblečenie, ako sme chceli a sme sa cítili, bez ohľadu na pohlavie. Ľudia hovoria, že "hermafroditických" hru s ich vzhľadu. Robia pretože majú pocit - ako mužský alebo ženský štýl.

2017 vlasy trend žena krátky účes

Skratky unisex muž a žena

Veľa sa hovorí o ženách krátkeho strihu, misy strih, rez chlapčenský ženu, vrhať na námestí, gradient štvorec na podrezanie sa človek postupne degradovaný ... Už ste pochopil - vlasy trend 2017 žena a muž je krátky a hermafroditických strih!

V lete je horúco. S dlhou dopyt vlasmi opletenie každý deň a vymýšľať nové účesy prežiť horúce letné dni. Krátky strih, ale tiež vyžaduje starostlivosť, ale to môže byť ľahko preliate trochou spreje, gélu alebo iných kozmetických prípravkov v priebehu niekoľkých minút.

2017 bowl cut účes trend žene človeče

Morpho-účes pre každého

Pravdepodobne ste počuli o Morpho-účes. Táto "veda" vlasov je naozaj založený na veľmi jednoduchom princípe: vybrať účes podľa morfológiu tváre. okrúhlu tvár, oválne, podlhovasté, trojuholník, prevrátený trojuholník, diamant ... Ak máte malé chyby, ktoré by ste sa skrývajú, alebo máte svoje tvárové rysy, ktoré sa vám páčia dobrý a chcete zvýrazniť, potom si vybrať vhodný účes jeho túžby.

2017 vlasy trend kučeravé vlasy človek

Fringe je jeden z prvkov vo vlasoch, ktorá má zásadný estetický výkon. Ona nejde vám všetkým, tu je dôvod, prečo starostlivo vyberá sám. Ak budeme stručne popísať, čo trend účes 2017 mužov a žien, to je krátky strih s objemnou hore, boky a krátke zúžené na zátylku.

johnny depp-fréza-hair-trend nápady

Týchto päť hermafroditických účesy, ktoré sú muži aj ženy

trend vlasy 2017: misa strih

Rez misa - viete, dlhú dobu. Tiež známy ako misa rez je rez z nášho detstva, toto je kalich Johanka z Arku. Ona je späť v roku 2017 na hlavu vôbec. Tento pohár je v poriadku, aby ľudia pretiahnutého tváre, obráteného trojuholníka alebo trojuholníka. V prípade, že tvar tváre je skôr okrúhle alebo oválne, bude misa strih upozorniť na svojej tváre a prinesie vám vzhľad dieťaťa.

cut-to-miske-žena-nápady-trend vlasycut-to-miske-man-vlasy trend nápady

Vlasy trend 2017: postupné žena degradovaný a degradovaný progresívne muža

Gradient pre mužov je jedným z ďalších veľkých trendom roku 2017 je ľahký dvere a tiež rozhodli pre módne farby. Je veľmi blízko k podrezanie rez. Jeden zostávajúce objem nad hlavu a ľavé krátke vlasy na krku a po stranách. Tento pohár je len moderná, ale tiež ľahko štýlu nie. Môžete sa rozhodnúť pre dlhé postupného gradientu, krátky, alebo Pompadour rockabilly.

cut-man hair-farbenie-trend-2017

trend vlasy 2017: podrezanie

Tento pohár je už dlho vyhradenej mužom, ale vidíme stále častejšie prijímajú ženy. Často nazývaný cut "do New Yorku," ktorá vykonáva svoje počiatky do druhej svetovej vojny. Bol to vojenský rez na základni. Podobne ako postupné stúpanie, aby sa dosiahlo výbehu pohár, udržiavať hlasitosť na temeno hlavy a nechal jej krátke vlasy po stranách a na krku. Je tiež možné, aby sa postupne degradovaný zápichu. Udržiavanie dlhé vlasy na temene hlavy, čo umožňuje, aby sa líši v mnohých smeroch jej účesy! Perfektne sedia muži aj ženy.

Podrezanie-cut-cut-unisex-man-trend

oliver-sim-xx-man-ističe vlasy trend

trend vlasy 2017: mid-length cut, štvorcový a / alebo neštruktúrované

Ideálny muž a žena strih, umožňuje jej účesy meniť podľa potreby. Veľmi atraktívny strih, to ostrihať trochu nad alebo pod ušami. Jeden môže rozhodnúť pre tradičné štvorec alebo ostrihať neštruktúrovaných cestu pre príležitostné strany. Dobrou správou, tento pohár budú všetci čelia tvary!

trendy účes-2017-breaker pohlavia

trend vlasy 2017: strih Pixie, ktorá ide vám všetkým

Rez škriatok je ideálna pre mužov i ženy, to bolo zavedené, ako už názov napovedá, hviezda Pixie Geldof. To povedie k zníženiu takmer všetky tvary tváre. Ak je váš tvár je oválny, môžete si dovoliť trochu nevyvážené. Pre hranatou tvárou, stylisti radia knôty degradované.

škriatok-cut-Idee-vlasy škrty trend

Jean Sebergcut-short-manželka Jean Seberg

Akú farbu pre moje vlasy trend v roku 2017?

A farba? Sfarbenie je druhý krok po reze, ktorý bude naozaj zmeniť svoj vzhľad. Už sme hovorili med výpad, karamel, California zametanie, tieňované vlasy, chlpy potopená v roku 2017 ... Farba trend je výber odtieňov, ktoré sú najbližšie k prirodzenej farbe vlasov. Ďalším významným trendom je opakom trendu prírodnej farbe je striebristo plavé blednutiu a Moran - farba vlasy modrá alebo fialová. Vedzte, že tento typ farbenia je často agresívny na vlasy.

cut-žena-blond vlasy skratky

cut-žena-short-vlasy kadere

Volíme účes podľa jej túžob

Záver - krátky rez a semi-short je na vrchole trendu rebríčka vlasy 2017 Dlhé vlasy nie je zakázané, naopak, boli vždy v móde. Pokiaľ máte jemné vlasy, je normálne, že chcete nosiť dlhé. Krátky strih je niekedy zmena radikálna vzhľad, ale budete určite páčiť. Budete potrebovať menej času umyť, starostlivosť o vlasy a vlasy. A v lete, ako sme už spomenuli, je to naozaj horúco. A konečne, trendy, ste to vy, kto je určuje. Viete najlepšie vašim potrebám, svoj štýl, svoju tvár ... Kľúčom k úspechu je dobrý pocit o sebe a pohodlné s jej vlasmi.

A teraz trochu histórie ...

hair blonde-žena-breaker-androgýnny trend

Aké sú korene vlasov a androgýnny štýl?

Ženy s veľmi krátkymi vlasmi, muži, ktorí nosia make-up a nosia parochne ... to nebude zlé hovoriť, že sa objavili androgýnny trend dlhá doba ... Dnes, muž, ktorý kladie na make-up urobil dojem doteraz v tej dobe, to bolo vyhradené pre vyššie triedy.

Vedeli ste, že muži boli skutočne make-up a parochne v Rímskej ríši? Za tisícročia, táto tradícia zmizol a objavil v 16. storočí a stala nutnosťou doplnkom pre mužov, ktorí patrili k určitej sociálne prostredie.

cut-unisex-žena-vlasy trend

Rez - symbol vzbury?

Johanka z Arku je tiež znak, ktorý silne znamenal históriu zrušenie mužských a ženských rolí. Ona ostrihať vlasy veľmi krátky - v tej dobe to bol skutočný akt vzbury. To nie je príbeh divoška, ​​ale žena, ktorá chcela byť rovnaký s mužmi a žiť vojnu ako bojovník, a nie ako žena. Tu je dôvod, prečo jej postava je kultový.

V 19. a 20. storočia, parochňa už nie je v móde. To len v 60. a 70. rokoch, že parochňa bola znovu zavedená ako módny doplnok od glam rockových umelcov. Je to hudba, ktorá má veľký vplyv na vývoj a konštrukciu androgýnny kultúry.

Sexuálna revolúcia 60. zvrátiť rolí mužov a žien. Ženy začali nosiť svoje vlasy krátke a muži nosili dlhé vlasy. V súčasnej dobe často počúvame o ženy, ktoré berú sociálne postavenie dlho vyhradenej pre mužov a pre mužov, ktorí sa starajú o deti a domáce práce. Jedná sa o moderné doba - každý si môže vybrať svoju spoločenskú úlohu a štýl. To isté pre rezanie a vlasy - zadarmo pre nás vybrať podľa jeho vkusu.

dlhé vlasy rezačka-trend-gender-hermafroditických

žena cut-short-vlasy trend nápady

Mila Jovovich s krátkymi, MenovskyMilla Jovovich-hair-short cut-žena

man-škriatok-cut-trend-man hair man cutting-original-vlasy kadere man vypínače misa-nápady-man-vlasy trend Žena-style-nápady-hermafroditických-short-cut žena Žena-style-short-hermafroditických žena-fréza Žena vypadávanie vlasov short-vlasy-trend-2017 škriatok-cut-žena-hair-trend nápadycut-short-vlasy-žena-vlasy trend-2017


About the author

admin