vlasy

krátky účes Ženy jeseň-zima 2017

krátky účes pre ženy majú tendenciu myšlienku

je libo krátky zostrih ? Máte šťastie, krátke štýly pre ženy sú späť a vpred trendy pre jeseň-zima 2017.


Square, chlapčenský strih, misa strih, alebo rezané do misy, choďte do toho a odváža sa skratkou! Po prvé, pozývame vás k objavovaniu model, ktorý pôjde najlepšie s vašou tvárou a váš osobný štýl prostredníctvom našej galérii 24 nápadov pre krátke účesy moderné ženy.

krátky účes a zafarbenie veľmi módne v tejto sezóne

žena krátky účes trend farba nápad

Krátky strih pre ženy bol často spájaný s povstaním z niekoľkých dôvodov. Má za sebou dlhú históriu, aby konečne nájsť trvalé miesto v salónoch účesov pre ženy. Dnes je žena s krátkymi vlasmi je úplne normálne a ... našťastie!

krátky strih vlasov s elegantným knôtom

krátky účes pre ženy myšlienku

Žena s dlhými vlasmi a dobre postarané je vždy považovaná za najkrajšiu a ženský. Žena s krátkymi vlasmi alebo veľmi krátka - to vždy robí efekt. Zatiaľ nie je o nič menej krásna a menej ženská. V raných 20. rokov, mnoho slávnych herečiek prijala krátky zostrih.

Emma Watson s krátkym zostrihom

žena rezanie krátke vlasy idea

Long, žena s krátkym účesom bola považovaná za spurný. Je isté, že toto zníženie je dámska posilnenie symbol a ich túžba byť slobodní a rovní. Nakoniec sme sa už zmienili, dnes skratka prijíma čoraz väčší počet žien, a nie je vnímaná ako akt takmer rebelle..ou?

trendy účes a platinové sfarbenie

žena rezanie vlasy farbenie idea moderný trend

Krátky strih ide na takmer každý typ tváre. Avšak, odporúčame konzultovať kozmetička, alebo sa snažia on-line platforiem, ako typ krátkeho strihu pôjde s tvarom tváre. Uvedomte si, že váš tvár je jedinečný!

Idea účes a modré sfarbenie

cut idea modrá farba trend žena

Farba vlasy umožňuje meniť hlavu ľahko a pomerne rýchlo. V roku 2016 sme videli nový trend objaviť: vyblednutie. Esteticky zaujímavé, byť varovaní, to je celkom agresívny o vlasy. Farba alebo odfarbiť vlasy, radíme, aby sa vždy vyhľadať odbornú pomoc a zvoliť čo možno najviac prírodné produkty.

účesy pre krátke ženy s zaujímavým efektom

krátka žena nápad moderný trend účes

Majú dlhé vlasy a znížiť zrazu je ťažké rozhodnutie. Ak váhate, a nechcete, aby ostrihať vlasy raz, radíme zvoliť semi-krátky vlasy alebo námestí. Je to dobrý krok, aby sa následne konečné rozhodnutie: Prerušila som si vlasy krátke, alebo nie?

Účes pre polo-krátku ženy a blond sfarbenie

zaradená nápad sfarbenie trendovú ženu

Žena s čiernymi vlasmi s semi-skratkou

krátke vlasy škrty žena moderný účes myšlienku

Krátky strih bol veľmi módne v 60, 70 a 80. To je Audrey Hepburn, kto prvýkrát je predstavený. Ukazuje žena s krátkymi vlasmi je vždy ženský. V hippies rokov, ženám znížiť ich vlasy krátke, zatiaľ čo muži nechajú ich narásť dlhé vlasy. Pixie speváčka je známa pre svoje vlasy veľmi krátka a blond.

Žena s veľmi krátkymi vlasmi, zdroj Raww Blog¹

žena krátke vlasy rez idea trend jar leto jeseň

V raných 20. rokov, mnoho slávnych herečiek prijala krátky zostrih. Bolo to v Hollywoode veľký trend. Niektoré ženy nosili ich vlasy krátke alebo semi-krátky, a to vždy s rúžom!

Americká herečka Louise Brooks s krátkym zostrihom v 20. rokoch

samica skratka krátke vlasy vinobranie idea

Americká herečka Clara Bow s semi-krátky strih

žena krátke vlasy krátke semi-trend

V priebehu 70. rokov, herečka a americký spevák Mia Farrow bol tiež známy pre svoje krátke vlasy. Bola to postava veľmi zapojený sociálne a politicky.

Mia Farrow s krátkym zostrihom sa stala klasikou v 70. rokoch

mia Farrow krátka žena rez idea módny trend

Speváčka Pixie bol dobre známy pre jej blond vlasy a jej krátky účes

žena rezanie krátke vlasy idea trend

Rez misy, tiež známy ako pohár misky objavil prvýkrát v stredoveku. Tento účes je veľmi originálny. To predstavuje scénu v 90. rokoch.

Rez misa sa objaví prvýkrát v stredoveku

Rezanie bowl nápad žena krátke vlasy vlasy trend v roku 2017

Vlasy sa reže v priamom strapcami na čele a rovnakú dĺžku všade okolo hlavy. Vo Francúzsku je tento typ rezu je samozrejme spojená s Johanka z Arku a preto často nazývaný "pohár Johanky z Arku."

Slávny misa strih: dedičstvom Johanka z Arku

Myšlienka účes trend krátke bowl cut

Cup modernizovaný miska veľmi elegantné a originálne

Ženy majú tendenciu misa strih ostrihať myšlienku

V roku 2016 sa strapce sa na scénu. Vždy sa jedná o trend v roku 2017. Môžeme dosiahnuť rovnaký strapce s veľmi krátkymi vlasmi. Tým, zápory, na vedomie, že to bude nie všetky typy tváre. Ak máte radšej okrúhlu tvár, naša rada je ísť na krátku strapce, k hranatou tvárou, Fringe je vidieť pomerne dlhý. Dlhú tvár, sa odporúča, aby obe strany a dlhé. Ak je vaša tvár oválny, máte šťastie. To je tvar tváre, ktoré môžu dostať preč s ničím!

Krátky strih pre ženy klasický štýl, ktorý ide na takmer všetky druhy visage²

trend žena skrátiť cut predstavu

Léa Seydoux s krátkym rezom do francúzštiny

Myšlienka žena krátke blond ostrihať

Pre kučeravé alebo vlnité vlasy, zdá sa, že všetky kusy sú skvelé! Tento typ vlasov, najčastejšie veľa objemu a skratkou sa im hodí veľmi dobre. Obvykle sa tento typ vlasov je veľmi veľký, krátky rez je potom ideálne.

Idea účes pre ženy s kučeravé alebo vlnité vlasy

kučeravé vlasy žena rez idea DIY trend

Idea krátky účes pre ženy s hnedými vlasmi, Frank Provost

žena cup brown idea moderný trend

A konečne, trendy na rok 2017 sú veľmi podobné tým z roku 2016: krátke účesy, štvorcové rezné rany, rezné rany do misky s alebo bez ofiny. Dúfajme, že naše galérie kusy nápadov bolo užitočné pre vás, prajeme vám veľa šťastia pre vaše vlasy dobrodružstvo!

Žena s krátkymi vlasmi a červenú trendu

krátke červené vlasy žena nápad skratky padať 2016 trend

¹ Zdroj: Raww Blog

²Hair Finder


About the author

admin