20 nápady a tipy pre plánovanie vášho šatníka – anews24.info

20 nápady a tipy pre plánovanie vášho šatníka

Plánovanie skriňa zdobiace hroty-storage nábytok

Spustili ste veľkú šatňu a vybavenie by ste chceli, teraz sa dozvedieť viac o optimálne uloženie? Len ste sa presťahovali, a zaujíma vás, aký kabinet bude najlepšie vyhovovať svoj priestor?


S našimi vybraných návrhov nižšie, naučiť sa efektívne a pohodlne previesť šatníka!

Pozrite sa na naše nápady pre efektívne plánovanie a praxe kabinet

Plánovanie skriňa na dieťa otvorenie Photo

Zvážiť dostupný priestor. Ak chcete zvoliť skriňu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám, je potrebné vziať do úvahy povahu objektov, ktoré budú uložené v skrini a priestoru v miestnosti. Odváža využiť roh miestnosti, aby sa inštalácia vášho šatníka a šetrí miesto!

skriňa design - ako optimalizovať dostupné miesto

Vývoj kuchyne skriňa drevené zásuvky police

Vašom šatníku vybavenie každej izby je nevyhnutné zachovať uprataný byt. Ak chcete ušetriť ešte viac miesta, vybrať nábytok s úložným priestorom skrine až do stropu.

skriňa a obliekanie skriňa plánovanie

šatňa vývoj skriňa idea

Každá skriňa sa skladá z vysokým podielom menej prístupné, ktorý sa používa na ukladanie predmetov, ktoré sú používané len málo, a spodná časť, ktorá je prístupná pomocou zhrbený. Skriňami a obliekanie skrine, to je často používaný pre uloženie obuvi.

Ako organizovať objekty v skrini?

obliekanie skriňa kabinet návrh

Medzi týmito dvoma časťami, navrhnúť skriňa by sa malo odraziť v závislosti na tom, čo chcete, aby to: police na riad, šatníková tyč na oblečenie, atď.

Vyberte materiál pre vášho šatníka dizajnu - oceľ, drevo, plast - a osvetlenie

Vývoj kuchynské skrinky nábytok, moderné oceľové drevené šuplíky

Čo sa týka materiálov, oceľové skrine sú obzvlášť silné a odrážajú svetlo. Drahšie, ale oveľa viac elegantné, sú záchody v niekoľkých modeloch v závislosti na použitej drevo: borovica, mahagón, javor. Na záver sa odporúča plast a PVC skrinky pre detské izby.

Čo svetlo pre moje skrini?

drevená skriňa navrhnúť tipy idea

Nezabudnite, osvetlenie skrine je nevyhnutné vziať do úvahy, aby vaša skriňa dizajn ako počet oddielov.

Ako usporiadať moderná šatníková skriňa?

Vývoj šatníková skriňa, obliekanie trikového skladovanie

Jedným z najčastejšie kladených o vývoji dvere skrine na toaletnom nábytku a ich organizačných záležitostiach. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli podeliť sa s vami niekoľko tipov a trikov pre obliekanie skriňu vždy dobre organizovaný.

obliekanie šatníka druh úpravy terénu

idea'aménagement placard petits espaces idees

Máte obväz skriňu a úložný priestor, ktorý sníval. A napriek tomu, tento kus sa nezdá byť lepšie organizovaná ako predchádzajúce skladovanie. Ako túto situáciu napraviť?

skriňa konštrukcia malý priestor

Malý šatňa stena

Vedeli ste, že existuje niekoľko jednoduchých zásad, aplikácia bude pomáhať s organizáciou vášho šatníka skriňa? Prvý: oblečenie a doplnky musí byť jednoduché skladovať. Takže výber priehradky vášho šatníka s ohľadom na túto zásadu. Uvidíte, bude to uľahčí organizáciu vášho podnikania a môžete ich ľahšie nájsť!

Idea kúpacieho zariadenie

Krajinné skriňa stena

Máte veľa oblečenia, a napriek tomu každý deň, máte problémy s výberom, čo na seba? V tomto prípade sa snaží usporiadať vaše oblečenie inak. Namiesto toho, aby zoskupenie podľa typu oblečenia, spárovať im spôsoby, ako priviesť dohromady. Budete mať nápady pripravené na testovanie nabudúce!

záchodovej zariadenie: zvoliť materiály

skriňa plánovanie podkrovie

Milujeme skrinky uzavreté, lebo nám umožňujú dať naše domovy viac organizovanej vzhľad. Ale vzhľadom k tomu, že zásobníky a otvorené škatuľky sú často oveľa praktickejšie, prečo nepoužiť je vnútri jeho skrine s dverami?

dressing usporiadanie s policami a zásuvkami

drevené obliekanie Terénne

Rovnako tak sa rozhodnú pre otvorené police pre každodenné oblečenie byť čo najdostupnejšie. Príklady tohto typu oblečenia sú tričká, topy, blúzky a džínsy.

Malá šedá drevené skrinky

Postavený v šedej drevo

Užiť ešte viac miesta vo vašom šatníku alebo toaletným skrini, zdvojnásobiť počet tyčí pre ich usporiadanie na dvoch úrovniach. To znamená, že budete mať dvakrát toľko miesta pre vaše košele, nohavice, bundy a šaty pre vás!

Malý šatňa stena

Plánovanie poradenstvo šatňa šatňa deco

Uistite sa, že vám ponúknuť konkrétne úložný priestor pre položky, ako sú topánky, šatky, opasky ... Budú mať oveľa jednoduchšie zistiť, či majú svoje miesto vo vašom šatníku!

Šatník s posuvnými dverami

Skladacie drevené skrinky

Premýšľajte tiež prepážok pre zásuvky a iné uzavreté skladovanie. Aj zvláštne dojednania pre niektoré doplnky, budú separátory pomôžu získať viac priestoru a nájsť vašu firmu ľahšie.

Ako maximalizovať priestor v skrini s dverami?

šatňa rozvrhnutie šatňa

Dvere do šatne skrine je často prázdny. Premýšľajte o zaujímavých spôsobov, ako využiť tento priestor. Dalo by sa zavesiť závesné skrinky alebo dierované steny. Tieto závesné skrinky sú praktické pre malé predmety by sme chceli udržať pod očami, aby ich viac rýchlo nájsť.

Skladovacia Tipy obliekanie skriňa a skriňa

Moderné oceľová skriňa

Pokiaľ ide o pegboard, akt modulárne skladovanie sa skladá z dosky s otvormi a malé tyčinky. Tie môžu slúžiť ako háčiky a háčiky; oni sa môžu stať aj médiá pre malé policu.

Ťažiť z šatníka obväzu funkčné usporiadanie a organizovaný - možno misie!

šatňa a jej vybavenie

Postupujte podľa týchto zásad a budete ťažiť z oveľa funkčné šatníková skriňa nábytku. A ak zistíte, že tieto účinné tipy, prečo sa nevzťahujú na celý zvyšok svojho šatníka príliš?

dobre organizovaný skriňa Photo

Plánovanie kuchynská linka

Skrini môže byť kdekoľvek

Office pod schodmi

Pekná skriňa pre vaše knihy

Terénne úpravy skriňa s knihami

V kuchyni tiež potrebuje poriadok skriňu

Postavený krajinu i do kuchyne

Materiál vášho šatníka a jeho oddielov sú veľmi dôležité

drevená skriňa s priehradkami

Postavený uprataný kuchynský Ukladanie v kuchyni skriňa
vývoj'espace sous l'escalier
Nábytok a skriňa'intérieur plastová skriňa Zariadenia pre deti tkanina skriňa Terénne


Like this post? Please share to your friends: