domáce tipy

Skladovanie pod schodmi, aby maximalizoval priestor

library storage pod schodiskom

hľadáte nápady Skladovanie pod schodiskom ? Ak sa vám nedostáva miesta a budete potrebovať ďalšie miesto, potom nestrácajte meter štvorcový a optimalizovať priestor pod schody v našej galérii 48 originálnych skladovacích nápady.


Police, knižnica, kancelária, skrine, stoličky, transformácia schodov v priestore je ideálne, ak chcete, aby sa uvoľnili ďalšie miestnosti vášho domu či bytu. Prečo nie usporiadať a vytvoriť podnik svojho úložného priestoru a zvýšiť svoju kapacitu?

Skladovanie pod schodmi, aby maximalizoval priestor

šatňa pod schodmi úložných skriňou idea tehlové múry

Najprv musíte rozhodnúť, či budete potrebovať izbu alebo ďalší úložný priestor. V závislosti na vašich potrebách, to je celkom možné uvažovať o všetko: nábytok pre ukladanie fliaš, knižnica, šatňu, roh čítanie a prácu, bar a dokonca aj kuchynský kút a toalety!

pod schody skladovanie nápadom na veľmi malom priestore

Skladovanie pod schodmi malých priestoroch

Ak chcete nainštalovať skriňa pod schodmi klasickej, je vhodné zvoliť krídlových brán. Pre mierne odlišný a originálny nábytok, môžete nainštalovať posuvné dvere. Existuje mnoho rôznych modelov veľkostí skrine, rôzne farby a materiály. Skrine a šuplíky sú ideálne opatrenia, ak chcete maximalizovať každý štvorcový meter Vášho bývania. Tu je malé štúdio, kde je priestor pod schodiskom zahŕňa toalety, zásuvky schodov a armoire.Il je tiež možné vytvoriť stôl pod svojím schodmi. Ak máte dostatok priestoru, kancelársky nábytok môže byť inštalovaný, stoličku a malé police na knihy a záznamy. Je to ideálne riešenie, ak nemáte v domácej kancelárii.

Myšlienka uskladnené pod schodmi rohové kancelárii s policami

office storage pod schodmi

Ak je vaša schodisko nachádza vedľa jedálne či obývacej izby, môžete integrovať a splynúť s pozadím. Pre tých, ktorí sa malých kuchyniach a nevedia, kam dať svojej kuchyni, priestor pod schodmi sa stane skriňu. Tu je príklad z priestoru pod schodmi vybavené policami a zatvorenými posuvnými dverami:

Police na riad a posuvné dvere

skriňa nápad Úložný priestor pod sedadlom police drevené schodisko zásuvky nápad stolovania

Mnohí ľudia nemajú priestor pre uloženie svojich kníh. Ak je to váš prípad, potom choďte do toho a vytvoriť si priestor pod schodmi peknú knižnicu. Tu je schodisko s policami na knihy a súborov zásuvkami pre ukladanie drobných predmetov a doplnkov.

Knižnica s drevenými zásuvkami

zásuviek police skladovanie nápad deco schodisko múr kamenné jedálni

Na Ikea nájdete nábytok do priestoru pod schodmi veľmi praktické a kvalitné. Na nasledujúcom obrázku je priestor bol vybavený veľké biele drevené zásuvky Ikea. Je zrejmé, že je celkom dobre optimalizovaný.

Zásuvky a policebiela zásuvky myšlienka skladovanie pod knižnica svietidlá suspenzie schodisko

Tu je veľmi úspešný vývoj: knižnica a čítanie kútik. Schodisko sa nachádza v blízkosti veľkého okna. Návrhári interiérov sa rozhodli pre optimalizáciu a zlúčenie dvoch oblastí: jedna pod schodmi a predné okno. Pre skutočne útulnú atmosféru, podlahová rohož zdobí podlahy.

Knižnica a čítacie kútik

Skladovanie pod schodmi knižnice police drevená podlaha mat skladovacie praktickou myšlienkou,

V malých bytoch stále viac a viac návrhári sa rozhodli optimalizovať priestor pod schodmi inštaláciou toalety. Integrovaný steny toho sa stávajú veľmi diskrétne, a to aj neviditeľné.

toaletyvyhrať myšlienku až pod schodmi skladovanie lampou konštrukcie dreveného nábytku WC

Ak máte radi dobré víno, ale nie je možné, aby vás mať skutočnú pivnica, prečo nie vytvoriť svoj minivinotéka podľa vašich schodov. Jednoducho nainštalovať vínny stojan a tu:

Minivinotéka pod schodmi Skladovanie pod schodmi skladovanie zásuviek nápad fliaš vína

Rozsiahla knižnica s drevenými policami, skrine a červené stoličky knižnica študovňa skladovanie nápad stoličky vankúše drevené podlahy drevené schodisko

Skladovanie pod schodiskom s dreveným nábytkom

pod schody skladovanie idea Zásuvky dreváreň kožené kreslo

Police a úložné boxy

pod schody skladovanie nápad police z bieleho kovu prepraviek idea drevené schodisko

knižnicaÚložný priestor úsporné nápad drevo schodisko originálny dizajn knižnice žlté kreslo

Postavený na zákazku schodisko pod Avari Nábytokzásuvka na zákazku dreváreň nábytok idea schodisko konštrukcia drevené podlahy obývacieho

Malá kuchyňa s úložným priestorom pod schodmi

Skladovanie pod schodmi kuchyne

Skladovanie pod schodmi skladovacích idea deco pohovka vankúše knihy z knižnice Skladovanie pod paľbou schodmi skladovacie police nápad knihy šatňa pod schodmi skladovanie myšlienke
pod schody skladovanie nápad vankúš stoličky designu knihy

úložný priestor pod schodmi idea nábytok dreváreň Deco myšlienke

Skladovacie police nápad šuplíky schodisko šetrí miesto

Myšlienka pracovný priestor plánovanie kancelárske pod drevené schodisko konštrukcie ergonomickú stoličiek police drevené schody skladovanie idea jedáleň drevené parkety drevený jedálenský stôl stoličky deco schodisko nápadom Úložný priestor pod schodmi idea drevené stoličky konštrukčnej drevený nábytok kancelárii schody skladovanie šetrí miesto nápady drevo knižnica priestor

Pracovná plocha idea schody skladovanie kancelárska stolička kovoobrábanie skladovaniePriestor pod schodmi Skriňa vstupe idea fľašu vína stena deco schodisko pod schody Skriňa nápad drevo múr policu pod schodmi Skriňa zásuvky nápady koberec podlahy drevené podlahy čítacie kútik priestor pod schodmi skladovanie idea drevené schodisko pod schodmi skladovacích regáloch idea drevené jedálenský stôl stoličky Odkladacie plochy schodisko idea skladovacie drevená podlaha Úložný priestor pod schodmi idea dreva roh čítanie stoličky vankúše Myšlienka priestor pod schodmi úložné skrine Drevo pod schody skladovanie nápadom priestorovo úspornom malý priestor Vývoj priestor pod schodmi nápad stoličku Zásuvky Wood deco konštrukčné drevené schodisko Komora nápad drevo namiesto získať schodisko zásuvky biely stol stoličky drevo skriňa na priestor idea pod schodmi drevené zásuvky úschovňa bicyklov priestor idea pod drevené podlahy betónové schodisko designu storage library drevené schody space drevené stoličky vankúše Úložný priestor pod schodmi idea optimalizáciu priestoru WC Vývoj priestor pod schodmi stoličky drevené knižničný regály Vývoj idea priestor pod schodmi skriňu na konštrukciu drevených dverí Skladovanie fliaš pivničné schody idea vnútra šetrí miesto múr výzdoba úložný priestor idea drevená knižnica police knihy koberec salónik drevený nábytok schody úložné šuplíky Drevená nápad deco dizajnu nástenná maľba nápady

Myšlienka úložný priestor pod schodmi vlastných zásuviek

pod schody skladovanie nápad moderný interiér zásuviek police


About the author

admin