domáce tipy

Jedovaté rastliny pre psov a mačky: 6 tipov, aby sa zabránilo

Palm titulnej vnútra netoxické rastliny Zvieratá

Naučte sa, ako sa vyhnúť jedovaté rastliny pre psov a mačky s týmto zoznamom zelených izbové rastliny, ktoré sú neškodné pre domácich miláčikov! Naši čitatelia majú pet ste určite počuli o existencii nebezpečných pretekov pre zdravie psov a mačiek je rododendron, azalky a dúhovky.


toxické a netoxické rastliny: vyzdobiť svoj dom bez vystavenia vášho domáceho maznáčika nebezpečenstvo

Zoznam toxický Pes Mačka domáca kvetina rastlín

Tento druh rastliny môže mať vážne dôsledky na zdravie vášho psa a mačky. Ale to neznamená, že by ste sa mali na pozore všetkých izbových rastlín! Namiesto toho, aby sa vyhnúť alebo všeobecne snažia držať kvety dlhé zoznamy mien, môžete jednoducho vybrať jeden z našich šiestich druhov rastlín úplne neškodné pre domáce zvieratá.

toxické a netoxické rastliny: zoznam našich šiestich druhov rastlín vo vnútri úplne bezpečné pre psov a pre mačky

Pes Mačka neškodný zelené rastliny jedovaté rastliny

Chlorophytum comosum patrí do rodiny Chlorophytum a vyznačuje sa hojnej zeleň zeleným a žltkastú farbu. Postavené na vysoký kus nábytku, bude táto rastlina tendenciu ochabnú. To je vynikajúcou voľbou pre dekoráciu konzol a krbov. Chlorophytum comosum rád hojné svetlo a porastie rýchlejšie, keď umiestnený v blízkosti okna.

toxické a netoxické rastliny: dom papraď Nephrolepis cordifolia

čo rastlina vnútorné zariadenia Názov mačka pes

Papraď Nephrolepis cordifolia dom, nazývaný tiež "tlačidlo citrón", pretože to rozptyľuje príjemnú citrónovú vôňu, keď rozdrvil listy medzi prstami, je ďalší zelená rastlina úplne kompatibilné s psov a mačky domácej.

neškodný vnútri zelených rastlín pre domácich miláčikov

toxický zoznam rastlín vnútri domu zvierat

Ako Chlorophytum comosum táto rastlina môže byť umiestnený zvisle alebo v rohu svetlu príliš bohatá.

Casuarina násobenie, dom rastlín a byt v súlade so zvieratami

netoxické rastliny mačka pes vnútri

Náš ďalší rastlina patrí do čeľade opierke: na ltescens Dypsis, tiež známy ako Palmiste rozmnoženie. Je to rastlina, ktorá môže dosiahnuť značnej výšky, a preto môže vystaviť vo veľkom kvetináči a nepožadujú žiadne zvláštne úsilie z vašej strany k rozvoju.

toxické alebo netoxické závod: Peperomia obtusifolia, rastlinný druh, ktorý nemá žiadny negatívny vplyv na psov a mačky

závod netoxická mačka pes dom

Netoxický rastlina idea rámci

zviera závod netoxická byt

Obtusifolia závod Peperomia je zelený dom alebo byt, ktorý nemá negatívne dopady známych na zdravie domácich zvierat a je veľmi jednoduchá na pestovanie v interiéri. Ona sa teší hojné svetlo a nevyžaduje veľa zálievku: v skutočnosti, že sa darí najlepšie, keď necháš pôdu vyschnúť medzi waterings.

zelená rastlina vnútri neškodné pre psov a mačky: Beaucarnea recurvata

zvierat netoxická závod spoločnosti palma dovnútra

Beaucarnea recurvata ďalší priateľský palm, ktorý by mal byť majitelia mačku alebo psa. Malá, bude to ísť veľmi dobre s ležérne dekor a pokojnom prostredí. Veľký, bude slúžiť ako kontaktné miesto v miestnosti, ktorá bude opísaná v krásnej črepníkové rastliny, ktoré ozýva jeho exotické pôvody.

Čo zelené rastliny si vybrať, keď máte psa alebo mačku?

idee deco domáca mačka pes netoxický závod

Vnútro zariadenia pre tých, ktorí majú mačku alebo psa: Maranta leuconeura

netoxické rastlina mačka vnútri psa

Maranta leuconeura je ďalší exotická rastlina vnútri, ktoré nebudú mať vplyv na zdravie vašich domácich maznáčikov. Rodák z Brazílie a Venezuely, nemá rada príliš hojné svetlo a to sa najlepšie darí, keď napojená často. Lístie rastliny je veľmi pôsobivý, bude upozorňovať bez ohľadu na to, ako je vystavená.

netoxický závod interiér Obrázok domu

netoxické zelená rastlina vnútri domu

Nezabudnite skontrolovať tento užitočný odkaz na zoznam nebezpečných rastlín na zdravie francúzštiny v domácich maznáčikov.