domáce tipy

Wood Storage: kreatívne nápady pre vnútorné i vonkajšie

skladovanie drevo záhrada idea

Kým najčastejšie krb je hlavným lákadlom, niekedy role ohniská v miestnosti hrá doplnky a výzdobu okolo krbu.


Ak máte drevo horí krb, takže sa nemusíte zanedbávať predovšetkým dreváreň čo môže byť skvelý spôsob, ako doplniť výzdobu alebo aby to zaujímavejšie a zahrievaniu svojho interiéru či exteriéru.

Skladovanie dreva v modernom obývacej izbe

intereur moderné skladovacie drevo

Zima je obdobie, kedy sa snažíme nedobrovoľne tráviť viac času okolo krbu. Ale aby sa zahrial celú zimu, budete samozrejme potrebovať veľa dreva, ak máte niektorý z týchto ultra moderných krbov, ktoré fungujú na plyn.

Police postavené pre vnútorné skladovanie dreva

drevo interiéru skladovacia miestnosť

Napriek tomu väčšina z nás majú tendenciu zanedbávať možnosti dreváreň a to je dôvod, prečo dnes sa budeme snažiť, aby vám pomôže ukončiť túto "porucha", tým, že ponúka viac zaujímavé a inšpiratívne nápady.

Moderné betónové komín s priestorom pre uskladnenie dreva

skladovanie drevený interiér deco dizajnu

Ak chcete ísť nad rámec jednoduchej funkčnosti, drevené pilóty môže byť ľahko premenený na dekoratívnych prvkov, ktoré poskytujú štruktúru a štýl výzdoby interiéru či exteriéru. To jednoducho trvá je trochu kreativity.

Deco sála s výklenkom pre skladovanie dreva

Interiér deco idea skladovanie dreva

Vnútri, bez ohľadu na to, či sa jedná o obývacia izba, kuchyňa, spálňa alebo do haly, niektoré kreatívne nápady storage vám pomôže premeniť obyčajnú dekor v úplne mimoriadnej ohniska.

Posedenie s krbom a drevom nižšie uložené

skladovanie dreva idea deco interiér

Zima je tiež čas, kedy transport dreva dovnútra a budúcu sezónu si môžete urobiť to vo veľkom štýle otočením napríklad prostredníctvom dômyselných rohov a elegantné stĺpy, ktoré sa premieňajú na drevo do práce , dekoratívne umenie.

Pôvodný nábytok použitý pre skladovanie dreva

Drevo skladovacie nápad tvorivé

Napríklad uloženie dreva zvislý stĺpec stala akýmsi trendom, pokiaľ ide o skladovanie dreva v modernom obývacej izbe. To je skutočne myšlienka, rýchle, ale veľmi kreatívne a veľmi krásne.

Krásny moderný obývacia izba s dreveným obložením

skladovanie drevo-original-interieur

Stĺpec alebo výklenok môže tiež mať formu a veľkosť, ktorú chcete, aby zodpovedali dekoratívny štýl miestnosti. Neváhajte použiť zabudnutý kút premeniť teplé a útulné miesto, starostlivo skryté pred pohľadom ... alebo nie.

tvorivým ozdobného riešenie pre skladovanie dreva

Wood storage obývačka

Estetické a praktické hľadisko, je najlepšie vytvoriť tieto "výklenky" nie je ďaleko od toho istého komína. Ďalej budete potrebovať rebrík chytiť drevo hore, ale to chce. Ale potom, čo sa stane s týmito prázdne stĺpce, keď skončíte svoj drevený jeseň alebo na jar?

Izba človeka v rustikálnom štýle

drevené obývacia izba design idea Storage

Môžete veľmi dobre vyplniť tieto výklenky a stĺpce s niektorými prirodzene sušených vetiev alebo iné dekoratívne predmety, ako sú vázy alebo rodinné fotografie obnoviť výzdobu miestnosti. Buďte kreatívny a nezabudnite, že nič je zakázané!

Výklenku používa pre skladovanie dreva

skladovanie idea vnútorné drevo

Po dokončení zimu, ak máte non nevyužitý drevo, môžete vyraziť na terase alebo na záhrade. Áno, to môže zdať príliš jednoduché, ale pamätajte, že skladovacie drevo vonku vyžaduje veľkú opatrnosť chrániť rôzne prvky.

drevo interiéru Storage

Dobre sa do úvahy umiestnenie dreva a mať plán B v prípade nepriaznivého počasia. Ak máte terasu alebo krytou pergolu, to je asi ideálny priestor pre vytvorenie kreatívneho stĺpec dreva.

Moderné krb dreváreň

Je celkom možné umiestniť drevo v rohu vedľa vonkajšieho krbu a pridať pohodlnú pohovku. Budete mať krásny vonkajší relaxačný priestor, kde môžete stráviť letné večery alebo dokonca tie jesene.

dreváreň obývačka idea

Drevárne je ďalšia možnosť pre tých, ktorí potrebujú ukladať veľké množstvo dreva a chcú súčasne v dostatočnej vzdialenosti od vnútra, pretože ich štruktúry, nedostatok priestoru alebo termitmi.

drevo skladovacie regály salónik

Bez ohľadu na to, prečo nechcete, aby sa vaše dreva v drevárne vám môže pomôcť, ak máte priestor a zdroje potrebné pre jeho údržbu konštrukcie etson. To môže byť veľký alebo malý, ako je potreba.

Interiérové ​​idea deco drevo radu

Ale zamyslite sa znova, udržiavať a starať sa o drevo vonku nie sú tak jednoduché, ako si myslíte, a vy budete musieť starostlivo premýšľať, než sa rozhodnete, či budete ukladať drevo vnútri alebo pred domom.

Originálne skladovanie dreva tvorivé

Exteriér drevo skladovanie idea

Spôsob, akým budete používať na ukladanie dreva môžu skrášliť vzhľad vašej obývačky, kuchyne alebo spálne v originálnom a veľmi prirodzenou cestou. dreváreň kreatívny s rôznymi prvkami, je vo väčšine prípadov to skvelý nápad, najmä v súčasných interiéroch, kde je kameň, sklo a betón definovať štruktúru, štýl a dizajn.

drevo skladovanie yard ohnisko

To znamená, že drevo vytvára veľmi silný vizuálny dopad tým, že dáva priestoru väčšiu štruktúru, teplo a dynamické modely. Rovnako ako ostatné prídavky inšpirovaných prírodou, rôzne spôsoby skladovanie dreva zmes dobre s takmer akýkoľvek zdobenie štýle ako eklektickom slohu, minimalistický štýl stal sa módne v posledných rokoch alebo rustikálny alebo moderné štýly.

dreváreň moderný záhradný

A niekedy stačí niekoľko jednoduchých políc plné dreva úplne transformovať atmosféru a aktualizovať dekor v miestnosti. Môžete použiť aj svoje existujúce police, ak sú dostatočne silné, aby uniesli hmotnosť dreva.

stodola drevo dizajn exteriéru

Nezáleží na tom, či sa jedná o jednoduché police premenená na úložný priestor na drevo v obývacej izbe alebo vlastné roh, ktorý priťahuje pozornosť. Neváhajte dať nový život do svojich drevených pilotoch v lete alebo na jeseň, keď sa dostane za studena.

Rozsah drevo vonkajšia záhradka Myšlienka

Tiež budete príjemne prekvapení sochárske krásy, ktoré drevo dodá vášmu zvonka alebo vo vnútri a budete realizovať tým, že sleduje tieto krásne príklady sme vybrali špeciálne pre vás:

Moderné exteriér drevo Rozsah

V tomto príklade je drevo skladovať vonku v rohu vedľa krbu. Nábytok použitý na drevo pripomína štruktúru komína a tak obaja majú štruktúrovaný a starostlivo pozrieť. A ak potrebujete viac miesta, môžete do značnej miery dať drevo pod schodiskom vo vnútri alebo mimo.

terasa skladovacie vonkajšie drevo


About the author

admin