Súčasná drevené kuchynské 75 návrhy moderný dizajn

moderné biele drevo kuchyne

Pokiaľ ide zariadiť kuchyňu, materiál, ktorý uvidíte najčastejšie je drevo. Samozrejme, že to nie je len z praktických dôvodov. Vzhľadom k tomu, po tom všetkom, a to aj najmodernejšie kuchynského nábytku sú vyrobené z dreva.


Ale to nie je dôvod, prečo sa drevo takto ocenili. Jeho jedinečný vzhľad, luxusné zrná a samozrejme jej svetlé a tmavé farby tiež hrať dôležitú úlohu. Tieto prírodné drevo kuchyne boli dlho považované za skôr tradičné, ale dnes vďaka nekonečných odrôd z dreva, Súčasná drevo kuchyne spĺňa potreby klasických interiérov a moderné. Tak, ako vybudovať a dekoráciu Súčasná drevo kuchyne ?

moderné drevené moderný dizajn kuchyne

Súčasná moderná drevené centrom ostrova kuchyne

Okrem krásy, trvanlivosť je ďalšia veľmi dôležitá vlastnosť pre modernú kuchyňu. takže sa rozhodnú pre pevné pracovnej plochy vo vašej kuchyni. Dub a buk sú rozšírené možnosti, zatiaľ čo teak, wenge a iroko ponúkajú mastný štruktúru prirodzene odolný proti vode. Všetky drevené pracovnej plochy vyžadujú mazanie najmenej raz za rok. Zadaním "hot spots", alebo pomocou bloku dreva na povrchu, môže byť chránený tepla. Chladič oblasti by mali mať prospech z evakuačných a mazanie odkvapov by mal byť dvakrát častejšie ako zvyšok pracovnú plochu. Je tiež vhodné použiť moderné úpravy pre lepšiu ochranu proti denné nosenie.

Súčasná drevo kuchyne s veľkým stredu ostrova

moderné drevené centrum layout ostrovnej kuchyne

V prípade, že kuchyňa, zatiaľ čo drevo nie je pre vás, potom môžete použiť drevené prvky ako majstrovské diela. Tým, že kombinuje teplo a prirodzenú textúru dreva s kontrastnou povrchovou úpravou, ako je farbou, napríklad, sa stala veľmi časté kombinácie v posledných rokoch. To je oveľa ľahšia ako vzhľad vzhľad výhradne z dreva sa môžu objaviť docela ťažké. Vyberte si jeden druh dreva a použiť ho zvýrazniť určitú oblasť, ako sú ostrovné či pracovnej plochy vytvoriť interiér, ktorý má viac uvoľnená a naozaj originálne.

Deco modernej kuchyne prechodné štýl

Súčasná kuchyňa Wood rozvrhnutie malá moderný dizajn vesmírnych

Trvanlivé, nábytok z masívu je nevyhnutne najdrahšie variant. Napriek tomu, nábytok zmiešaním pevných drevených povrchov s kompozitného dreva mŕtvych tiel môže byť rovnako drahé a trvácnejšie ako všetkých dreva. Si ich vybral ako materiálov, ako je Cons-á príklad. Kým dvere a zásuvky z dreva sú najčastejšou voľbou, tvárou lakovaný nábytok tiež rýchlo získava na popularite. Často ponúkané s lakovaným nábytkom z masívneho dreva rám ponúkajú možnosť používať viac exotické a luxusné prevedenie a výsledok - menej pravdepodobné, že k deformácii.

Deco Moderná drevená kuchynská linka

moderná drevená dyha kuchyňa stena

Moderné povrchovej úpravy a lesklý lak vyžadujú menej údržby a ponúkajú roky ochrany. Pre čistenie, je stále odporúča, aby sa zabránilo drhnutie alebo multi-použitie, ktoré môžu poškodiť povrch a odstrániť niektoré dokončovacie času. Namiesto toho použite vlhkú handričku nasledovaný čistým, suchou handričkou. Tradičné povrchovej úpravy, ako je vosk alebo olej, ktoré zvyšujú životnosť môže vyžadovať opätovné presadenie vyživuje a chráni drevo. Majte však na pamäti, že všetko drevo vytvoriť patinu a prirodzene stmavnúť s vekom.

Deco myšlienka ultra modernej kuchyne dreva

Súčasná drevené zaujímavý moderný dizajn kuchyne

Drevo obilia a hladký vpravo je vhodnejšie pre kuchyne klasické a formálny štýl, zatiaľ čo prominentný letokruhov - viac neformálne kuchyne. Inherentné funkcie, napríklad uzly a žily, ktoré vytvárajú viac očarujúce a autentický vzhľad. V súčasných kuchyniach, tento druh dreva je často používaný v škandinávskom alebo prechodného dekor.

Kuchyňa moderná drevená konštrukcia

modernej svetlé drevo kuchyne

Pre mnohých je kúzlo z mäkkého dreva - ako je borovica - spočíva v jeho jednoduchom vzhľadu, vďaka svojej citlivosti na opotrebovanie. Tí, ktorí dávajú prednosť dokonalý vzhľad by sa mali usilovať o stabilnejší nábytok z masívneho dreva. Dub je stále najlepším riešením, a to vďaka svojmu mnohostrannému obilia a farby. Prípadne môžete vyskúšať bohatý a jednotnú úpravu čerešňa, mahagón alebo Sapele alebo sa rozhodnúť pre vlašský orech pre tmavé a dramatické odtiene. Pre lepšiu dekoratívnym vzorom, javor, breza a jaseň sú dobrou voľbou.

Ozdobné drevené kuchynské U

moderné biele drevo kuchyne

Drevo aj naďalej hrať dôležitú úlohu v dizajne modernej kuchyne. Často spájaný s tradičnom štýle, drevené kuchyne, sú teraz späť a možno ich nájsť s modernou atmosféru a veľmi elegantné. Nebojte sa experimentovať s dekorom vášho drevené kuchyne a nezabudnite eklektický štýl je veľmi módne.

Dekoratívne drevo kuchyne s stredového ostrova

Súčasná moderný design drevená kuchynská linka

V kuchyni je jednou z najdôležitejších miestností v dome. To je často hovoril, že to je teplý srdcom každej domácnosti. Pripravovať jedlá a zdieľanie je nevyhnutnou každodenný rituál. Tu je dôvod, prečo si zaslúži nábytok a dokonalý dekorácie. Drevo je jedným z tých univerzálnych materiálov, ktoré sa zmestia do každej miestnosti a sú odhalené veľmi teplá, ak sú prítomné v kuchyni. Preto skutočnosť, že je často vybraný ako dominantný materiál. To je často v kombinácii s lešteným betón, oceľ, mramor alebo kameň.

Idea drevené lakované kuchyne

Súčasná drevo dizajn kuchyne nápad

V príklade kuchyne nižšie na obrázku, drevený nábytok bol vkusne v kombinácii s béžovou dlažbou a prípravkov v lesklej suspenzii. Štýl interiéru možno označiť za "klasický" alebo "tradičné".

Moderná kuchyňa s Centre Island a kovové armatúry

Súčasná drevené kuchynské dekorácie

Marble je jedným z tých ušľachtilých materiálov, ktoré vždy nás núti myslieť na eleganciu. Long vyhradené pre luxusné interiéry, je stále miesto v moderných kuchyniach. Mramor je dodávaný v rôznych farbách a štýlu, ktorých ceny sa líšia. Je tiež možné, aby si svoje malé cenu pozerať prepnutím do kameňa umelého mramoru alebo cementové dlaždice, napr. V príklade z kuchyne nižšie na obrázku, je prítomná vo forme kuchynskej backsplash. Jej ružovej farby sa dokonale zladené s visí svetla nad stredovým kuchynský ostrovček.

Foto elegantné drevené kuchynské

biele drevo dizajn kuchyne

Škandinávsky dizajn interiéru nenecháva ľahostajným. Akonáhle vidíte obraz škandinávskeho interiéru, ale sú vykázané okamžite. Je to jednoduché, elegantné a pozýva relaxáciu. Drevo je vždy prítomný, nikdy chýba. Dokonalou ukážkou toho, čo moderná škandinávsky štýl kuchyne je drevo predstavuje obrázok nižšie:

moderné drevené kuchynské dekorácie

navrhovať Contemporary drevo kuchyne

Plne oblečený drevo kuchyne? Štýlová kuchyňa, nižšie zobrazený, je biela, potiahnutá podlahami zo svetlého dreva a všetky sú vybavené dreveným nábytkom. Svetlý a priestranný, to oslavuje teplo dreva vo všetkých jeho formách.

Idea drevené skrinky v kuchyni

Súčasná drevená zaujímavý dizajn kuchyne

Drevo je prvok, ktorý sa hodí do každej miestnosti v dome. Tu je dôvod, prečo je často vybraný ako prechodový materiál pre otvorené priestory. To je prípad otvoreného interiéru, nižšie zobrazený:

Interiér kuchyne a obývacia izba

súčasné moderné drevené kuchynské

Šedé a drevo - dokonale hodí pre modernú kuchyňu hore. Vyhradzujeme drevo na nábytok a šedej v súvislosti s pracovným plánom a podlahy.

drevo a šedá kuchyňaSúčasná drevo kuchyne nápad

Rustikálny štýl je tiež jedným z tých štýlov, ktoré oslavuje kúzlo dreva. Pre vnútorné rustikálny štýl kuchyne, rozhodnúť sa pre drevo v starožitného efektu a kampaň v štýle kovových telies.

rustikálne kuchyne modelu

Dizajn drevo centrum island kuchyne

kampani rustikálny kovový úchyt

Moderný drevená dizajn kuchyne

Nábytok biely lak na drevo prináša jas na malom priestore. Skombinujte ju tu a tam s drevenými povrchmi a predmety, a ak sa vám páči - farebné akcenty. V príklade interiéru kuchyne nižšie, dizajnéri sa zamerali na nábytok prízvuku / dekor v červenej farbe. Červená kombinuje dynamiku a úspech, ktorý je ideálny pre aktívne oblasti, ako je kuchyňa.

biele drevo kuchyňa vzorový

Súčasný dizajn biele drevené kuchyne

Lesy sú početné. Všetky majú iný a jedinečný vzhľad. Drevo je vyhradené iba pre interiéry alebo rustikálny škandinávsky štýl. Vďaka tejto širokej škále druhov, je teraz ľahké nájsť to, čo hľadáme. Pozrite sa na zvyšok našich návrhov:

classic wood kuchyňa

Wood moderný dizajn kuchyne

Elegantný kuchyne priestor

Design nápad drevo kuchyne

drevo kuchyne modelu

Moderný elegantný drevené kuchynské

Veľký kuchynský ostrovček

Súčasná drevo kuchyne oceľ

Moderná kuchyňa a jedáleň priestor

modernej kuchyne drevené elegantný dizajn

drevo kuchyne

kuchynské nerezovej ocele moderný drevo

Nábytok zo svetlého dreva kuchyni

Súčasná dizajn kuchyne jasný drevo

Scandinavian Kuchyňa

clear podpätok farba moderné drevené kuchynské

Idea rustikálne kuchyne

súdobé drevo rustikálne kuchyne deco

Interiér otvorená kuchyňa

Súčasná dizajn kuchyne drevo

Idea drevo kuchynský ostrovček

moderné drevené konštrukcie Elegantný kuchyne nápad

Dreva a ocele: nadčasová elegancia

moderné drevené konštrukcie modernej kuchyne nápad

Wood kuchynský ostrovček

Súčasná moderný design drevená kuchynská linka

Moderný drevená dizajn kuchyne

Súčasná elegantné drevené kuchynské

Drevo priemyselné kuchyňa

modernej kuchyne z tmavého dreva

šedá kuchyňa a drevo Model

Súčasná šedá drevo kuchyne

Veľká, otvorená kuchyňa

deco idea drevo modernej kuchyne

designer kuchyne priestor

moderné drevené idea deco modernej kuchyne

tmavý interiér

Súčasná drevo kuchyne dekorácie nápad

Jedáleň, otvorený do kuchyne

Súčasná drevo dizajn kuchyne nápad

Kuchyňa Island L

Súčasná drevo kuchynský ostrovček

Súčasná moderné drevené kuchynské

soudobé moderné dekorácie drevo kuchyne

Súčasná čierne drevo kuchyne

Pôvodný moderná drevená kuchyňa

Súčasná tradičné drevené kuchynské

Šedá súčasnej modernej kuchyni

Moderná šedá drevo kuchyne

Moderná kuchyňa z tmavého dreva

Moderný moderný dizajn kuchyne

cusisine súčasný drevo futuristický dizajn

deco svetlé drevo kuchyne nápad

deco-wood-kuchyňa-design

dekou elegantné drevené kuchynské

deco drevo kuchyne nápad

deco moderné drevené kuchynské

dekou elegantné drevené kuchynské

Súčasná kuchyne Wood deco nápady

dekou výprava elegantné drevené kuchynské

dekou elegantné moderné drevené kuchynské

dekou elegantný modernej kuchyne

deco malá kuchynka

výzdobe elegantné drevené kuchynské

dekorácie moderné drevené kuchynské

kuchynské dekorácie drevo priemyselné štýl

dekorácie moderné drevené kuchynské

výzdobe elegantný dizajn kuchyne

výzdobe elegantné drevené kuchynské

dekorácie moderné drevené kuchynské

Elegantný výzdoba moderné drevené kuchynské

dekorácie moderné šedá kuchyňa

Moderná kuchyňa dekorácie nápad

moderné drevené centrum na ostrove kuchyne

Moderná kuchyňa deco idea

drevo kuchyne dekorácie nápad

Moderná kuchyňa dekorácie nápad