kuchyne

Chalupa kuchyne: podľahnúť kúzlu anglickom štýle!

amenager kuchynka biela chata v štýle prímorskej modrá farba maľba

Aký chaty s kuchyňou v anglickom štýle a aké sú prvky nevyhnutné na dosiahnutie takého dekorácie? To sú otázky, ktoré nás zaujímajú v tejto publikácii.


Odpovede sú objaviť nižšie ukázané sériu snímok, ktoré ukazujú, ako vytvoriť kuchyňu, ako je tento!

Chata kuchyne, symbol anglickej krajiny

Rozloženie chata kuchyňa jedálenský deco drevo open storage

V chate kuchyni je priestor inšpirovaný anglickom vidieku a typickom rustikálnom štýle výzdoby oblastí našich susedov cez kanál La Manche. V skutočnosti, chaty slovo samo o sebe znamená jednoducho "malý dom" alebo kabínu. Stručne povedané, dom, ako sa vyskytuje v desiatkach oblastiach okolo veľkých anglických miest!

Dekor anglickom štýle domčeku s kuchyňa nádcha postoj k životu

Angličtina chata kuchyne centrum ostrov dekorácie vinobranie stolica

O chate kuchyni a tento vidieckom štýle Všeobecnejšie povedané, Angličania hovoria, že to nie je len druh výzdoby, ale celý prístup k životu, doplnky a objekty, ktoré nás obklopujú. Čo charakterizuje tento postoj presne? Odpoveď je jednoduchá: útulné a pohodlné prostredie a zhodnotenie jednoduchého dekoratívne, bit domýšľavý, ale elegantný.

Čo farba farba kuchyne inšpirované anglickom vidieku?

dekorácie nápad English chaty kuchyňa centrum island green

Chata kuchyňa je zvyčajne zdobí palete pestrých farbách. Voľba obrazu v rámci tohto typu si nekladie za cieľ vytvoriť pôsobivý priestor.

Príklad farby pre anglické chata štýl kuchyne s odhalenými drevenými skriňami

kuchyňa dom chata v anglickom štýle dekorácie police surové drevo

Naopak, steny a nábytok vnútri štýlu anglických chalúp by vám mal dať v pohode. Ich úlohou je zabezpečiť, aby si oddýchnuť, šálka čaju v ruke. A pozývajú nás, aby si tie najlepšie okamihy ráno, jemne!

Neutrálne tóny sú kľúčovým prvkom anglickej chata v štýle dekor

dekorácie rustikálny English chata štýl kuchyne deco ročník ošumělý chic

V praxi to znamená, že všetky použitia svetlých tónov, neutrálne, teplé alebo pastelové. Biela, svetložltá, béžová, ale aj niektoré odtiene modrej a skla sú tóny, ktoré definujú vnútorné priestory anglickej vidieckom štýle.

farebná paleta Model pre kuchyne inšpirované anglickom vidieku

napr kuchynka dekorácie rustikálny nábytok z dreva English chata v štýle

Ak táto škála farieb sa zdá povedomý, nebuďte prekvapení. To je typický aj pre mnoho zchátralého elegantný štýl priestor, práve preto, že tento štýl je do značnej miery inšpirovaný anglickú chata dekor!

Za autentické chatovej atmosfére prijme otvorený úložný priestor!

furniture storage English chata kuchyne police Design ošumělý chic biela

Otvorené skladovanie je ďalší klasický prvok v anglickom štýle chata kuchyne. Police tohto druhu môžu mať retro vzhľad, ktorý sa dá ľahko vysvetliť. Koniec koncov, tieto opatrenia sú súčasťou typickou atmosférou domov na anglickom vidieku. A stovky rokov!

Idea svetlo modrá farba s kuchyňou krajiny v angličtine *

Rozloženie kuchyne anglický chata v štýle country farba modrá farba

Tak dobrý nápad anglického dekor pre tých, ktorí majú radi objekty recykláciu. Premýšľať o tom, ako sa otvorenými policami drevená recyklačné remeslo. Smrek je s trochou laku svetlejších odtieňov. Potom pripojte ich k stenám vašej kuchyni pre britské pocit celkom úspešný!

Kuchyňa v anglickom štýle: dlho žiť organizovaný chaos!

chalupa kuchyne picture drevo doska police štýl úložiska stena

Vyvinúť kuchyňa tohto typu sa ešte nevyžaduje investovať všetky svoje úsilie v neustáleho udržiavania poradí všetkých exponátov na regáloch v pochybnosť. V skutočnosti, v anglickom štýle dekorácie nie je určený príliš dobre organizovaný; pripúšťa trochu chaotický!

Nábytok vo svetlých farbách a rustikálny dekor anglickej

idee varenie chate krajiny dekorácie šedá anglickom štýle nábytku

Sa vám nepáči predstava príliš police? V tomto prípade máme malý trik pre vás. Namiesto otvoreného skladovanie vybrať kuchynské obývacie steny. Staviť na dvere so sklenenými fasádami. Tie vám umožní vytvoriť vzhľad otvorený úložný priestor, a zároveň zachovať vaše príslušenstvo a korenia vo vnútri skrine. Áno, bude to tiež uľahčujú upratovanie kuchynského kúta!

Nábytok a drevené krytiny sú typické pre anglické kuchyne krajín

chata chic deco kuchyne police otvorená krajina surové drevo drevený nábytok

Útulné a príjemnej atmosféry v kuchyni štýle anglických chalúp často vyplýva z prítomnosti povlaku a dreveným nábytkom v priestoroch tohto štýlu. obloženie, panely zahrňujú jeden z najznámejších prvkov a najznámejšie tohto druhu výzdoby. Často maľoval vo farbách vyššie uvedených tento panel môže tiež udržať svoj prirodzený vzhľad. Zvlášť ak máte radi trochu vintage pocit z domov na anglickom vidieku!

Ako začleniť drevených povrchov v interiéri anglického vidieckeho kuchyňa

chalupa kuchyne farba výzdobe pastelové maľby v anglickom štýle country šik

A keď už sme zdobenie s organickými povlakmi tiež povedať, že mnohé z kuchyne na anglickom vidieku sa vyznačujú drevenými podlahami.

chata v štýle kuchyne s dreveným nábytkom

Anglický Cottage-kuchyňa-island-central drevo náter

Vedľa daní vinobranie dotyk na vnútorných priestorov, ktoré zdôrazňujú svetlým nábytkom. Nehovoriac o tom, že tiež posilní útulnú atmosféru vnútorného priestoru!

Príkladom country štýle interiéru s drevenými trámami

Angličtina chata v štýle farebná fotografia krajiny jasný kuchyňa

Vzhľadom k tomu, že anglické kabíny sú všeobecne pomerne staré budovy, mnohé z nich sú tiež charakterizované prítomnosťou drevených trámov. Naproti tomu moderné dekorácie, tieto lúče sú zvyčajne vľavo v ich prirodzených farbách. Náhle zmes dokonale s poťahmi a nábytkom v rovnakom prírodným materiálom!

Podlaha Vintage Kitchen v angličtine

kuchynská linka modelu chata inšpirovaný biela anglický vidiek

Nechcete staviť na drevenú podlahu pre toho či onoho dôvodu? Takže do úvahy ďalšie možnosť: že povlakov s vintage tašiek alebo s typom kameňa. Dlaždice vinobranie vzor, ​​módne teraz, je to skvelý nápad dekorácie kuchyne v anglickom štýle. Neváhajte ho použiť pre podlahy, ale aj pre kuchynské backsplash!

To je však plán práce na chate v štýle kuchyne?

kuchynské doplnky anglickom štýle cottage fotografie kamenná pracovná doska

Kameňa a dreva sú tiež prítomné v interiéri prostredníctvom pracovných plánov a dekorácie okolo kruhového varnou doskou a drezom. Pokiaľ ide o druhú, malo by byť praktické, aby ubytovať rodinu, ktorá si cení príjmov domácej kuchyne! Takže nezabudnite druhy kameňa, ktoré možno prispôsobiť na vašu kuchyňu dekor anglický štýl sna. Žula je moderný variant; Pokiaľ ide o nás, my vám poradíme vybrať z bieleho mramoru. Dá elegantný nádych do svojho domova a prispievajú k jasu v miestnosti.

ostrov nápad pre štýl kuchyne English country

kuchynská linka English chata v štýle nábytok dekorácie centrálnej ostrov farba biela farba

Podobne kuchyne inšpirované anglickými chalúp majú často veľké počítadlá. Koniec koncov, musia byť tieto diely so vstavanými spotrebičmi na mieru utrpenia ich vlastníkov pre kulinárske umenie! Ak chcete zvýšiť použiteľnosť a výmeny medzi členmi domácnosti, kuchyňa v anglickom štýle taktiež disponovať barové stoličky stanovených okolo ostrova či baru. To by slúžiť ako oblasť rozhovore počas prípravy jedla. Je tiež ideálny pre vziať večerné aperitív!

Myšlienka malého kuchynského bare pri chate nábytkom *

idee deco chaty v štýle anglickej kuchyne rozvrhnutie malý bar

Tento rohový nemusí zaberať veľa miesta. Pointa je, že je starostlivo navrhnutý tak, aby sa zmestili do zvyšku interiéru.

Anglický-style dekorácie interiéru kuchyne

Anglický Cottage-deco-island-central-kuchynské suspenzia

Pre tento účel sa dbá na súlad s farbou a štýlom celého priestoru. Myslím, pohodlných sedačkách a útulné štýlové príslušenstvo.

Bar jedlo ročník a rustikálny open storage v anglickom štýle

kuchynská linka English chata v štýle závesné police otvorené centrum ostrova stoličky

Chcete upozorniť na túto časť kuchynskej dekor štýle anglických chalúp? V takom prípade skúste visí niektoré z vašich kuchynských nástrojov cez ostrov. Je to šikovný spôsob, ako zamerať pozornosť v tejto časti vesmíru.

Rohový anglickej chata-štýl stravovania

Foto deco jedáleň anglický vidiecky domček biely dizajn nábytku kuchyne

Táto oblasť miestnosti je niekedy nahradený rohovej múčky so stolom a drevenými stoličkami. Opäť platí, že nie je nutné tráviť šťastie. Jedná nábytok sú rovnaké ako tie, ktoré našiel v kuchýň a jedální v rustikálnom štýle. Stôl a drevené stoličky dosť široko prispôsobiť tak priateľské a pohostinné jedlo roh.

Rustikálny stôl v jednoduchom dreva a deco inšpirované chaty

napr kuchyňa anglický chata v štýle deco jedálenský hrubý drevený stôl

A konečne, príslušenstvo bočné vám odporúčame, aby sa uchádzali o tovare Natural Deco. Textílie v kvetinové potlače a závesných svietidiel inštalovaných v oblastiach, ktoré si vyžadujú viac svetla, sú nevyhnutné v anglickom vidieckom štýle kuchyne. Najmä preto, že mnoho z týchto tradičných oblastiach často chýba hojné prirodzeného svetla.

prírodné dekoratívne doplnky v anglickom štýle

kvetinová kompozícia anglický štýl kuchyne jedálenský stôl

A konečne upozorniť na kvetinovú výzdobu. Je to typický prvok dekorácie kuchynského štýlu anglických chalúp. A to nie je prekvapujúce vzhľadom k nadšenie našich susedov na ružiach a vonkajších rastlín. Užite si to ako pozvanie ešte viac sviežosti do svojho domova na angličtinu!

Foto anglický chata kuchyne s drevenými trámami a exponované tehlové múry

kuchynská linka English v štýle horskej chaty v rustikálnom idee-deco

Inšpirácia Moderný anglickej chata štýl kuchyne *

Anglický štýl kuchyne dekorácie vzor blue chata nábytok

* Fotografie a design podľa J. Bryant Boyd Design-Build


About the author

admin