kuchyne

Záhradný kuchyňa, pohodlie a extrémne luxus

kuchyňa dobre équipee nerez kamenná záhrada

Vonkajšie kuchyne je sen, je zrejmé, že nie je len kuchyne pred domom. Prečo ľudia by chceli mať kuchyňu, bez? Vzhľadom na to, že môžu usporiadať obedov a večerí v záhrade vonku, bez nevyhnutne ísť do reštaurácie.


Všetko je blízko - grilovanie, oheň, čerstvý vzduch, príjemná atmosféra, spoločnosť priateľov, pre ktorých je večer sa vyvíja, bez príliš veľa obmedzení alebo limity.

Garden kuchyne v Chicagu Adam Miller

zeleninárska záhrada Chicago Adam Miller

Veľkí architekti sa zaväzujú navrhnúť vonkajšie kuchyne, aby sa cítite ako doma ďaleko od domova, takže budete mať vysnívanú záhradu, kde vy a vaši hostia budú cítiť sami na vrchole. Pozrite sa na krajinu máte pri všetkom hostinu ...

Záhradná kuchyňa čelí majestátnosť prírody od Boffi

Nature čelí záhradné kuchyňu od Boffi

Girlandy malých svetiel vás osvietiť v noci a nič vás urobí prekážku vo vašej strany, ktorá nechcete do konca, alebo vziať si čas, ako si prajete.

Záhradné kuchyňa a žiarovky ako svetlušky podľa Alpes Inox

záhrada kuchynské svetlušky žiarovky Alpes Inox

Pri varení mimo domova, nepríjemné pachy nemajú vybudovať, nie zápach z mäsa, kurča, barbecue, všeobecne. Je pravda, že to môže obťažovať susedov, ak váš dvorček alebo záhradu vedľa záhrady ostatných ľudí, ale v podstate, keď ste sa rozhodli navrhnúť vonkajšie zeleninovú záhradu, máte dostatok miesta.

hnedé a čierne drevené záhradné Kitchen

varenie hnedého čierneho dreva záhradu

Snívate tráviť večery pod holým nebom s priateľmi okolo ohňa? To je príležitosť, môže predložiť bez vás, aby dlhé cesty do neznámych lesov alebo neprimeraných výlety. Všetko, čo potrebujete, je dostatočne veľký priestor pre vás realizovať svoj sen. Musíte iste rozvíjať krb a všetko, čo potrebujete. A to vyžaduje úsilie, dodatočných finančných zdrojov, ale akonáhle sa rozhodnete, budete si tento luxus v živote.

Záhradné kuchyňa a zvyšok plochy v pobytu Tresarca zostavy Studio

kuchynské Tresarca rezidencia odpočívadlo záhrada by zhromaždenia Studio

Bez toho aby museli opustiť svoj domov pohodlie, bez opustil vás, máte možnosť stráviť dni brunch, celé noci kemp okolo ohňa alebo majú večera, večer vonku pitia a fajčenia (vždy s mierou, ako je fajčenie vážne poškodzuje zdravie).

Záhradná kuchyňa funkčné moderné drevené architektom Vincent Coste domov South Side

funkčné moderné drevené zeleninárska záhrada

To samozrejme vyvoláva otázku počasie. V koľko hodín to má, aby mohla vyvinúť kuchyne von a užívať taký luxus? Je prirodzené, že nemôžeme mať pekné počasie po celú dobu. Potom budete potrebovať zeleninovú záhradu viac či menej pokryté: markízu, odkvapy alebo iné dojednania ponechať nedotknuté spotrebičov a chrániť sa proti rozmary prírody, ktoré ukladajú.

Záhradná kuchyňa za domom u Sizzling Bauccio

zeleninárska záhrada za doma s Sizzling Bauccio

Kuchyňa záhrada zamedzí návrate krytým kuchyne do záhrady a do záhrady smerom dovnútra domu. Je viac ako zrejmé, že je to oveľa pohodlnejšie mať všetko potrebné po ruke.

Minimalistické záhrada Kuchyňa Samuele Mazza Collection by DFN

minimalistické kuchyne záhrada Samuele Mazza Collection by DFN

V skutočnosti, veľmi dobre vedia, že si hostia cítili ako doma, bude povinné raketoplánu medzi stolom a kuchyňou, takže nechýba nič. A vždy chýba im niečo, a oni budú mať vždy niečo iné. "Ešte víno," hovorí jeden, "by ste si náhodou z čučoriedok šťavy." Okrem toho, tvrdý alkohol ako vodka byť po celú dobu v mrazničke, potom priviesť ju po celý čas vyžadujú stálu ťah. Hlavný chod príde neskôr, ale to musí byť pripravený v predstihu a v teple, atď. Chápete teraz, keď má zeleninovú záhradu, vedľa miesta, kde ste nainštalovali, je skutočný komfort.

Zeleninová záhrada a moderný minimalistický by Alpes Inox

kuchynská minimalistický modernej záhrady by Alpes Inox

V skutočnosti, ak máte záhradné kuchyňa, všetko možno vykonať na jednom mieste a nebudete nechať hosťom dostatok času na vyzdvihnutie alebo niečo priniesť. Budete nemal nechať svojich hostí len vtedy, keď sa cíti stratený v histórii, pretože sa cíti povinný neustále cirkulovať medzi stôl, chladnička, drez a rúrou, nemáte čas, aby svoj čas v spoločnosti priateľov.

Garden Kitchen Design by Sojo

Záhradný dizajn kuchyne by Sojo

Stručne povedané, je jasné, že to, čo je lepšie a lepšie, je mať záhradné kuchyňa. Ale mať takú kuchyňu, budete mať priestor, priestor, ktorý môže byť usporiadaný na tento účel.

Záhradná kuchyňa Piersons WAY Bates Masi Architects podľa

záhradné kuchyňa Piersons Bates Masi Architects cestou

Bolo by dobré, že tento priestor je zelená, s množstvom stromov, krásne scenérie, trávy alebo kvety. Zeleň pozýva alebo vyvoláva zvláštne faunu, ale ak viete, ako zaobchádzať s vašej záhrady, budete môcť využívať bez toho, aby sa hmyz starosti ani zvieratá môžu prísť na vyrovnanie alebo brániť vám väčšinu času.

Záhradná kuchyňa charakter kolekcie Samuele Mazza od DFN¹

Plne vybavená kuchyňa záhrada Nature Samuele Mazza Collection by DFN

V skutočnosti, záhrada vyžaduje serióznu prácu a skutočnú liečbu, ale akonáhle povinnosť prispôsobil zvyk a dostať všetko hotové, mali by ste byť schopní zvládnuť, a dokonca aj to baví.

Kuchyňa priestranná záhrada, moderné a luxusné

kuchyne luxusné moderné priestranná záhrada

Či vaše vonkajšie kuchyni alebo na streche budovy, kde sa byt nachádza, alebo na dvore, záleží na vašej chuti. Často to vyžaduje viac šťastia ako chuť.

Špeciálne záhrada Kuchynské Collection Samuele Mazza

Záhradný kuchyňa, pohodlie a extrémne luxus

Comfort je viac súvisí s fondmi, ktoré máte k dispozícii pre vás, ale s trochu väčším odhodlaním a vynaliezavosti, môžete nastaviť taký priestor, bez nevyhnutne museli poskytnúť značné finančné prostriedky na jeho realizáciu.

ultra moderné a luxusné záhradné kuchyňa

kuchyňa ultra moderné luxusné záhradné

Záhradná kuchyňa ozdobený bohatou zeleňou by Alpes Inox

zelená zeleninová záhrada by Alpes Inox

Môže sa stať, že budete mať najnutnejšie vo vašej záhrade pre barbecue party poskytovaných čas od času ...

vonkajšia letná kuchyňa s grilom a priestor, aby sa obedy a večere

Letná kuchyňa Vonkajší gril večera trvať obedy

Alebo možno ste práve dať kuchynský ostrovček von a vonku je veľmi blízko k vnútornému kuchyne.

vonkajšia letná kuchyňa prilepené doma a čelia obrovskej záhradný domček od Sublime Group

Záhradný kuchyňa, pohodlie a extrémne luxus

Tento dvor je neoddeliteľnou súčasťou domu, pretože tam je plexisklo strešnej krytiny priestor a vnútorné kuchyňa sa nachádza priamo vedľa neho. Jeden posuvné okienko medzi nimi.

Kuchyňa bola vonku so stolom a lavicami na dvore

kuchyňa so'été extérieure jardin table bancs cour intérieure

Majú vodu pred domom, keď je v prednej časti pri mori je povinná. Môžete mať možnosť vybudovať kuchynský ostrovček a rozvíjať tu kuchynský kút pre večery pod hviezdami.

vonkajšie kuchyne s len dosť domu na pláži

vonkajšie kuchyne s minimálnym domom na pláži

Malá terasa môže stačiť, ako vidíte na obrázku nižšie. V skutočnosti všetko, čo potrebujete, je trochu viac široká terasa balkón dať potrebu záhradky, ako to je volané v tomto prípade.

biela vonkajšie kuchyne a drevo vo dvore

biela drevená terasa vonkajšie kuchyne

To, čo vidíte tu do luxusného poľa. Okrem toho, materiály, s ktorými bol vyrobené skrine a zariadení, majú vysokú kvalitu, pretože vzduch je vlhký a všetko, čo by mohlo, v priebehu času, pokrytie plesne alebo podstúpiť korózii, oxidácii, atď.

Biela Vonkajšie kuchyne domu na pláži

Biely vonkajšie kuchyne dom na pláži

Biela letná kuchyňa, priestranný, luxusné

Priestranný biele luxusné vonkajšie kuchyne

Dokonca aj keď žijete v budove, kde nemáte svoju veľkú terasu s vami, je možné poskytnúť priestor v spoločnom dvore a pojať vonkajšie kuchyne. Pre tento účel, to je najlepšie sa dostať spolu so svojimi susedmi, aby mohli spolupracovať.

Vonkajšie kuchyne drevo a mäkké osvetlenie pre príjemnú atmosféru

Vonkajšie drevené kuchynské svetlo príjemná atmosféra

Čo príroda, čo flora ... Kto nechce, aby si to stále? Nainštalovať malý kuchynský kút je povinná!

Letná kuchyňa obklopený stromami Eva Knoppel

Outdoor varenie obklopený stromami Eva Knoppel

Pre tých, ktorí majú menej miesta, ale veľkú myseľ, tu je úzka záhrada, ktorá má záhradné kuchyňu, vírivku, budov a atmosféru.

Vonkajšie kuchyne v záhrade za domom Jeff Troyer Associates

vonkajšie kuchyne záhrada za domáce Jeff Troyer Associates

Veľká veranda, nekonečný bazén s výhľadom na more a samozrejme malé zariadenia s umývadlom, grilom a stolom. To je minimum pre vonkajšie kuchyne.

Letná kuchyňa domu v jazere u Röshults

vonkajšie kuchyne jazero kasína by Röshults

Tu je zložitejšia inštalácia špeciálnych kachlí, sofistikované grilu, a to vždy na okraji bazéna, to všetko pochovaný v tropickou zeleňou. Šťastie ...

vonkajšie kuchyne s bazénom DCS spotrebiča

vonkajšie kuchyne bazén DCS spotrebiče

Tu je vonkajšie kuchyne mestského typu. Neexistuje žiadny bazén alebo nebeský terén, ale tam je vynaliezavosť, nádherné sukulentné rastliny, vynikajúci dizajn a iste veľa ľudí, s ktorými môžete zdieľať všetky tieto okamihy radosti a šťastia.

vonkajšie kuchyne projekt Harrisonovi architektúra

vonkajšie kuchyne projekt Harrisonovi architektúra

Teraz budeme prezentovať vonkajšie kuchynského nábytku. Tam sú niektoré veľmi dizajn, existujú aj iné, veľmi jednoduché. Dôležité je, že dostanete získať predstavu o tom, čo ponúka trh a aké nábytok architekti vytvorili. Prvým z nich je gril jednotka so skriňami.

kuchynského nábytku mimo ASA D2 by Brown Jordan

Mimo ASA kuchynského nábytku D2 Brown Jordan

Tu je ďalší gril štýle retro, ale moderné technologické hľadisko.

kuchynská kolekcia nábytku mimo Samuele Mazza by DFN

kuchynského nábytku mimo Samuele Mazza Collection by DFN

Máte otvorený kuchynský ostrovček, veľmi dizajn, s umývadlom, gril a možnosť ukladať svoje kuchynský riad a príbory.

Nábytok vonkajšie kuchyňa s drezom a pripravenosť plán stolovanie pod šírym nebom u Lgtek

exteriérový nábytok designu kuchynského drezu príprave jedla by Lgtek Outdoor

Jedná sa o minimalistický nábytok, jednoduchý, ale veľmi moderné. Prakticky môžete robiť čokoľvek s ním. Môžete prať svoje jedlo, variť the-art dosku a hádzať odpad z domácností zostávajú.

vonkajšie kuchynská linka s drezom, stôl a odpadky

nábytok vonku trash stôl kuchynský drez

Neexistuje žiadny iný nábytok, ktorý je modernejší než nábytku, ktorý ich priviedol na ďalšiu snímku. Veľmi minimalistický, ale ultra konštrukcia zároveň to predstavuje aj všetko, čo potrebujete: umývadlo, varná doska plyn a pracovný plán.

Nábytok pre vonkajšie kuchyne štýl Field Cassercroute

nábytok kuchyne pole mimo štýl by Cassercroute

Tu je kompaktný kuchynský ostrovček, ktorý zahŕňa sporák, skrine a sklopné umývadlo.

Štát vonku a multifunkčné kuchyňa pre väčšie pohodlie

Multifunkčné nábytok vonkajšie kuchyne zariadení

Nábytok, ktorý predstavujeme pod je pôvodný nábytok, ktorý jeden.

Nábytok pre vonkajšie kuchyne by Officine Tamborrino

kuchynský nábytok vonku Officine Tamborrino

K dispozícii sú vysoko profesionálne a sofistikovaný nábytok. Teraz všetko závisí na vašich potrieb a vašej chuti.

Nábytok pre vonkajšie kuchyne by Röshults

kuchynský nábytok vonku Röshults

K dispozícii sú vonkajšie kuchyne s krbom. Budete potrebovať uhlie pre neho ale to, čo sa pripraviť, že bude určite šťavnatejšie.

kuchynský nábytok vonku v nedeľu

kuchynský nábytok vonku v nedeľu

Jedná sa o posledný kus nábytku pre vonkajšie kuchyne, ktoré prezentujeme. Tento produkt nie je nič zvláštneho v porovnaní s ostatnými sme vám ukázali, ale je bezchybnú kvalitu a rozpočet zo všetkých.

vonkajšie kuchynskej linky reprezentovať tabuľku s doskami a umývadlom podľa Lgtek Outdoor²

exteriérový nábytok kuchynský stôl drez dosky Lgtek Vonkajšie

¹ http://www.dfnsrl.com/home/samuele-mazza/

² http://www.lgtekoutdoor.com/


About the author

admin