ZIP: PER – moderným nábytkom a originál – anews24.info

ZIP: PER – moderným nábytkom a originál

Pôvodný moderný nábytok

Vieš, že sme vždy tu pre vás prezentovať predmety a nábytok, ktoré spôsobujú, a nemôžete vidieť v obchodoch po celom svete. Vzhľadom k tomu, máme radi originalitu a chceme dať hlas kreatívneho návrhára.


Aj keď je potrebné obnoviť vašu kuchyňu, urobiť pekný dekorácie pre detskú izbu, kúpeľňa obnoviť alebo vymaľovať obývaciu izbu, sme tu s našimi novými nápadmi a créatives.N'hésitez nečítať naše články a sledovať naše krásne obrazy a nechajte sa inšpirovať tým, čo sa naučíte.

Moderný nábytok pre váš domov - originálny kreslo so zipsom Moderný nábytok do obývacej izby

Tentoraz kórejský dizajn štúdio THE: priblíženie predtuchu nám svoju zbierku moderný nábytok a originálne ZIP: PER. Táto kolekcia obsahuje nezvyčajné a vtipné dizajnové kúsky, ktoré umožnia vám úsmev. Názov kolekcie nie je vybraný náhodne - slovom "zip" zips prostriedky. "Tieto zipsy, hovoria tvorcovia, sú zvyčajne vyrobené z tkaniny. Dali sme im na tvrdom nábytku šokovať a provokovať. Zips tejto prehnané forme v nábytkovom dizajne činí plný humoru a voľný čas nábytok. "Tento typ nábytku je ideálny pre moderné obývacia izba alebo pôvodný škôlky. Vo všetkých prípadoch je dizajnový nábytok, ktorý bude priťahovať pozornosť. Pozrite sa na ne!

Pre vašu kúpeľňového dizajnu, alebo zostať na detskej izbe - originálny nábytok Pôvodný moderný nábytok police

Nezvyčajné konštrukcia police pre tých, ktorí majú radi netradičné nábytok Pôvodný moderný nábytok obývacia izba police

Skrini so zipsom v stredu Pôvodný moderný nábytok skriňa

Drevená stolička neobvyklého dizajnu Originálne stoličky moderný nábytok


Like this post? Please share to your friends: