Halloween dekorácie vyrobené v 47 desivých myšlienok – anews24.info

Halloween dekorácie vyrobené v 47 desivých myšlienok

Halloween dekorácie, aby sa pôvodný jednoduchý nápad vankúš cukroví

Halloween - je to zombie a čarodejnica strán! Ak máte deti, ktorí majú radi tento festival, alebo si jednoducho chcete vyzdobiť váš domov v duchu Halloweenu, potom je tento článok práve pre vás.


Objavte náš výber z viac ako 47 originálnych nápadov Halloween dekorácie, ako zarobiť zistíte, ako skrášliť svoj byt a dom v duchu sviatočné tekvica, sladkosti a príšery!

Halloween dekorácie making: legrační tekvica spoločnosti

Dekoratívne tekvica nápad smiešny klobúk fúzy okuliare

Halloween párty je pôvodom z Britských ostrovoch slávili (ako asi viete, pretože čítate tento článok!) Vo večerných hodinách dňa 31. októbra. Jej názov pochádza z anglického All Hallows Eve, preložené do francúzštiny vigílie všetkých svätých. Je to oslava pohanského pôvodu. Mnoho ľudí považuje pochádza zo Spojených štátov, ale v skutočnosti to bolo po masovej emigrácie írsky a škótsky v Severnej Amerike v roku 1920, tam sa zdá.

Halloween dekorácie výroba: tekvicové z vetiev

tekvica vetvy nápadom lampa vankúš

Dnes je sviatok Halloween sa oslavuje hlavne v Austrálii, Kanade, Veľkej Británii, Írsku, USA, Francúzsku a na Novom Zélande. Podľa súčasných tradícií, deti (mladí i starí) obliekajú do kostýmov, ktoré sú desivé: kostýmy zombie, duchmi, čarodejnice, upíri a ďalšie monštrum. Potom budú zvoniť dvere s žiadosťou o cukroví vyslovením "Koleda alebo Vám niečo."

Halloween dekorácie robiť: tekvica je kráľovnou príšer ovocnými strán

tekvica dekorácie jednoduchý nápadHalloween dekorácie nápad vyrábať tabuľku

Čo sa týka interiéru, je to jednoduché: tekvica je kráľovná! Môžete ju použiť v mnohých spôsobov, ako vyzdobiť váš domov. Uvedomte si, zaujímavé postavy. Zoznámte sa s našimi návrhmi a mať dobrý čas so svojimi deťmi baví!

Pôvodná myšlienka DIY: Bats papier ľahko dosiahnuť

Deco stena halloween bat koncepcia papier

Pravdepodobne ste počuli o technike makramé uzlov? Používa sa často dosť zostať a dať originálny vzhľad kvetináčov. Prečo nie používať to, aby pozastaviť svoje tekvice a vyzdobiť svoj domov? Pozrite sa, ako je to krásne:

Tekvica a makramé: Halloween dekorácie nápad vyrábať originálne

halloween dekorácie výroba makramé tekvica

Uvedomil si svoj vlastný Halloween dekor je príjemnou tvorivej činnosti pre deti i dospelých. Združujeme svoje deti a odišiel do našej predstavivosti hovoriť. Je možné vytvoriť všetky druhy vnútorných i vonkajších ozdobné predmety z papiera, látky, kartónu a recykláciu materiálov. Väčšina DIY Halloween dekor Tu predložené návrhy možno vykonať v priebehu niekoľkých minút a bez výdavkov na desetník!

Netopiere visí papierbat jednoduchá myšlienka lacné halloween papier DIY

Oh, tekvica ... Halloween party je nemožné, ak by sme nemali aspoň tekvice na zdobenie. Nemusíš kopať, je možné ponechať ako to je a ozdobíme stuhy, kresby, samolepky atď. Ak chcete tekvica lampu, je potrebné mať k dispozícii nástroje a času nazvyš.

Tekvicové zdobené malými tekvicatekvica Halloween dekorácie nápad pôvodný charakter

Sviečky - ideálne pre zdobenie každú príležitosť! Day, Halloween, alebo len v lete romantický večer Valentína - sviečky sú prvá vec, ktorá príde na myseľ, keď hľadáte pre zdobenie nápady vám.

zdobenie sviečok halloween sviečka originálny nápad dekorácie

Funny tekvica s klobúkom a okuliarmihalloween dekorácie okuliare klobúk robiť pôvodnú myšlienku

dekoratívne tekvica nápad s jasnou farboutekvica dekorácie s originálnym nápadom DIY

Garland má niečo veľmi slávnostný. To sa stáva jedným z nápadov deco ľahšie dosiahnuť. Môžete použiť takmer čokoľvek, aby papier, lepenka, sušené ovocie, sladkosti ... no, všetko!

Garland ľahko vyrábať papier pre Halloweenhalloween dekorácie veniec výrobu papiera

Idea zdobenie vstup do svojho domu, aby vydesiť hosťamiOriginálne halloween entry tekvica dekorácie

Tie starý biele listy položené vedľa a vám bude slúžiť viac? Skvelé! Nie je nič jednoduchšie, než si uvedomiť myšlienku ďalej vonkajšie Halloween dekor obrazu. Potrebné vybavenie: biela tkanina, plsť alebo maľovať, očné gule a reťazec pre zavesenie.

Phantom z bielej látkyhalloween dekorácie, aby sa pôvodný jednoduchou myseľ

Na Halloween, zdobíme s tekvicou a jedia tekvice ... Čo posadnutosť, nie? Napriek tomu tekvica je nielen symbolom sviatku Halloween, ale aj chutné a dobré pre zdravie. Existuje mnoho pokrmov na základni tekvice môžete urobiť sami: zamatová, paštéty, šaláty. Nie je nič lepšie ako ozdobiť Halloween stôl s humornými chutných pokrmov. Vaši hostia určite ocenia ...

stolové dekorácie nápad Halloween duchuhalloween dekorácie tabuľka smple pôvodnej myšlienke

Idea torty pre Halloweenhalloween dekorácie robiť pôvodnú myšlienku

Keď sme boli deti, sme hrali stále s šiškami. Milovali sme sa im za ich legrační tvar a pretože sa nachádzajú všade na jeseň. My aj dospelí, sme ešte zabudli ty bobule! Sú tiež ideálne, aby sa Halloween dekorácia v duchu poklesu cien ... zadarmo. Jeden môže urobiť krásny zloženie borovice a jablká alebo tekvice, aby sa krásny veniec.

halloween dekorácie robiť jednoduché biele pôvodnú myšlienku halloween dekorácie výroba single wall idea

Staré plechovky nám môže slúžiť k realizácii mnohých projektov. Tie sa používajú na výrobu hrnce, vázy, vtáčie domy a vtáčie kŕmidlá a pre Halloween dekor! vyzerať:

Halloween dekorácie Recycling halloween dekorácie výroba jednoduchá myšlienka kvetináč charakter

Halloween dekorácie, aby pre terasy deco sova dekor idea gauč papier kvetináč deco terasa

Staré objekty nie sú hádzať. Používa sa pre remeslá a zdobenie. Recyklácia Halloween dekorácie - super trendy!

Halloween Deco exteriértekvica vonkajšie dekorácie nápad Deco DIY halloween Myšlienka jednoduchá papier havran tekvica záhradné

Halloween bez cukrovinky a sladkosti? Nie je možné! Táto myšlienka koša tekvica je veľmi zábavná. Aby bolo dosiahnuté, je potrebné najprv znížiť tekvicu na polovicu. dobre sa čistí zvnútra. Akonáhle vyhĺbený a vyčistiť, nechá vedľa uschnúť. Ďalej miesto papiera alebo kus tkaniva. Nakoniec sme vyplniť sladkosti a čokolády ...Deco idea tekvica cukroví halloween dekorácie mačka tekvica záhrada idea cirouille myšlienka DIY halloween urobiť ľahko

Deco nápad na stôl Halloween: malé pavúky spider halloween dekorácie nápad, aby sa tekvica tekvica Halloween dekorácie jednoduchá myšlienka skriňa páska

Ste si už vybrali svoj vonkajší Halloween dekor?Tekvica DIY nápad mačacie pôvodný charakter listov Deco DIY tekvicové mandľového smple halloween dekor

Každá zo strán, jej koruna! A Halloween nie je výnimkou. To zdobí jeho prednej dvere alebo krb s krásnou korunou DIY inšpirovaný farbami jesene. Ak chcete koruna môže byť použitý pre takmer čokoľvek. jesenné lístie, šišky, konáre stromov, malé tekvice ...

Halloween veniec idea malých tekvica

halloween dekorácie výroba nápadom koruna

crown Fallhalloween dekou výzdobe nápad vyrábať

Koruna falošné čierne periekorunové perie myšlienka ozdobnou stuhou Halloween dekorácie výroba samotná myšlienka vankúš

Myšlienka na Halloween vonkajšie dekoráciu? Tekvica, duchovia, sviečky ... Vonku nájdeme rovnaké dekoračné predmety a vnútri. Pre strašidelné deco, lucerny sú nutnosťou.

white ghostduch halloween dekorácie ľahké DIY nápad

Halloween dekorácie stôlhalloween dekorácie tabuľka nápadom

Halloween dekorácie záhradnétekvica dekorácie originálne záhradné idea

crown blackDIY nápad halloween bat koruna tekvica dekorácie jednoduchý nápad, aby sa dosiahlo

duchDeco halloween duch jednoduchý nápad, aby sa lacné

Tekvica Lucerna: klasický Halloweentekvica halloween idea Deco idea závod lacné

Tekvica, tekvica, tekvice ..!tekvica dekorácie idea kreslenie

Crown desivé!crown nápadom halloween deco múr dvere lacný bat Halloween dekorácie nápad vyrábať lacnú korunu halloween deco terasa jednoduchá myšlienka halloween dom tekvica dekorácie vnútri pôvodnej myšlienke DIY dekoračné nápad doska tekvica oči halloween idea elegantný kvetinová výzdoba

Balóny - vždy veľmi slávnostné a zábavné! Jednoducho s čiernou plsťou, aby sa tento dekorácie nápad:

halloween dekorácie výroba ideahalloween dekorácie robiť tekvica

Halloween dekorácie nápad vyrábať biela tekvica


Like this post? Please share to your friends: