Kľúčom dvere na stenu pre seba: 6 originálne dekorácie DIY návody – anews24.info

Kľúčom dvere na stenu pre seba: 6 originálne dekorácie DIY návody

DIY návody dvere kľúčom múru modelu produkcie

Medzi kutilov dekor projektov túžime, ty kľúčové výrobné stena dverí zaujímajú osobitné miesto. malý objekt, ktorý máme tendenciu prehliadať, napriek tomu, že má schopnosť, aby sa náš život jednoduchší každý deň nám pomáha nájsť naše kľúče ľahšie.


Inštalovaný na stene nášho vchodu, je pekný spôsob, ako ukázať svoje kreatívne schopnosti na každú osobu, ktorá prekračuje prah našich domovov. Drevo, betón, bridlica,

stena kľúč dvere k sebe samému sa vyrába v rôznych tvorivých verziách.

Čo by bolo ideálne pre váš životný priestor? Designmag ponúka kolekciu šiestich jedinečných projektov a konzultácie. A my vás napadnúť. Vyberte šablónu, ktorá vám povie, čo najviac a nechajte sa inšpirovať-in pre zlepšenie organizácie vašej doplnky!

key dvere na stenu s dekoratívnym kvetináči

Dvere wall-deco kutilstvo key-držiteľ-sukulentná rastlina

Drevo je jedným z najobľúbenejších materiálov mnohých majstrov. Jeden alebo dva drevené dosky sú často všetko, čo je potrebné pre poskytnutie pohodlné ukladanie a lacné. A to je presne tá myšlienka, že mali Kelli a Kristi blogu Lollyjane. Pozrime sa, čo iné materiály potrebné pre tento projekt DIY je rýchla a jednoduchá stena Key!

dvere namontované závod malých pot de fleur-key výrobnej

Prvým krokom pri vytváraní tohto kľúča dvere steny je zhromaždiť potrebné materiály. Budú potrebovať kus dreva, farba dve farby (voliteľne: bridlice prevedenie), malé poháre alebo kvetináč, je šťavnaté rastliny (prírodné alebo umelé), kovový upínacie golier penový kefu a háčik.

Wall kľúčenka výrobné-tutorial-ľahko idee

Po prvé, my sa postaráme o maľovanie na drevo dosky. Jeden môže tiež rozhodnúť pre iné dekoračné techniku, ako je rezanie alebo starnutie dreva. Potom sa otvor vo svorke pomocou nechtu. Tento krok má za cieľ uľahčiť upevnenie krúžku na tanieri; skrutka prenikne ľahšie tam, ak sme sa rozhodli vynechať túto časť výukového programu. Pred presunom k ​​ďalšiemu kroku, inštaláciou golier na drevenej doske.

Nástenné dekorácie dverí key entry-house DIY

Pokračujeme tým, že maľuje nádobu alebo kvetináč; nechá sa uschnúť a je pripojený k doske pomocou spony. Potom sme si vzal elektrárne a stavia ju do nádoby už nainštalovaný na drevenej podpery.

make-a-porte-cle stenou deco entrée-house DIY

Napokon, háčik zips na palube. Po dokončení tohto procesu, sme pripravení položiť svoj pôvodný kľúč stena dverí na zvislú plochu v blízkosti jeho dverí.

kľúčenka DIY Tutorial Wall s otvorenými policami, aby sa sám

Nástenné kľúčenka police DIY-idea-storage-stenové

Myšlienka kľúčový drevené dvere v múre vás priťahovalo, ale máte chuť na trochu viac úložného priestoru? Tak skúste nasledujúce navrhnutý Aj Spy DIY! Tu sú materiály potrebné pre jeho realizáciu: lepidlo na drevo, drevené boxy, bielej farby, štetce, skrutkovacie háčiky.

Nástenné dvere kľúčom tvorby-seba-materiály-tutorial

Ako vždy začneme tým, že usporiada všetky potrebné materiály o svojom pracovnom pláne. Potom ticho spustila v tomto návode činnosti projektu lepením krabice s lepidlo na drevo. Opúšťa steny police výsledné suché po dobu 24 hodín.

Door-cle-to-do-it-yourself-tutorial-detailed

Akonáhle tejto doby sme sa vrátili do šťourat sa v ďalšom kroku. Je maľovať drevených povrchov s bielou farbou; Rozhodli sme sa, ak chceme maľovať celú policu alebo len vnútornej časti. Samozrejme, že sa nechá zaschnúť pred pokračovaním v tutoriálu.

Wall kľúč od domu k sebe samému, police drevené-open

Montujeme skrutkovacie háčiky na spodnej strane jeho improvizované skladovanie múru. Police, aby sa sám sú teraz pripravené na zavesenie na stenu za váš vstup!

Door-cle-výrobno-deco-múr má vyrobené-it-yourself

A konečne, zdobí jeho skladovanie stena s krúžkom na kľúče z pestrého výberu doplnkov.

Ako vyrobiť originálne nástenné ověsky betónu

make-a-kľúčenka-wall-ľahko-tutorial

Nech mierne líšiť materiály a presťahovať sa do pôvodného tutoriálu, ktorý ukazuje, ako sa robí stena ověsky betónu. Navrhol Ashley Rose na cukor a handričiek, táto stena dekor príslušenstvo je inšpirovaná najnovšími trendmi v interiérovom dizajne. Je teda prispieva k chladnej betónový povrch lesklé kovové akcenty, veľmi módne v tomto okamihu.

activity-manual-adult-storage-múr door-key

Pre kľúčový betónové steny dverí, je najprv opatrený so zmesou dekoratívne betónu, kovový skrutku hák, štetcom a malé nádoby naplnené vodou, voskovaného papiera (voliteľné: rukavice, niektoré malé kovové tyče pridať lesklé kľúča).

výrobno-Keychain-wall-dekorácie-original

Vo svojom pracovnom plánom, sa šíri list voskovaného papiera a pripraví jeho dekoratívne betónovej zmesi podľa pokynov z balíka. Akonáhle úverového mixu, uvedomíte si, že písmená sa odhalí v blízkosti jeho dverí. Keď dostal listy od podoby, ktorá nám vyhovuje, pracujeme podrobnosti. Použite štetec namočený v malom množstve vody, čistí po stranách originálu pre viac profesionálne.

Kľúčenka-wall-no-price-to-REALISE-it-yourself-deco

Kým betón je stále ľahko tvarovať, nájazdové koniec kľúčového háčika vnútri listu. Potom pomocou zvyšok hákov a sú zavedené do hornej časti pôvodnej; ktoré slúžia na zabezpečenie kľúč stena dverí na zvislú plochu pomocou skrutiek alebo klincov. Ak je to nutné, používame kefy na čistenie priestorov okolo háčikov.

how-to-a-kľúčenka stenu deco listy

Ak chcete pridať dekoratívne obloženie, potom odovzdá túto etapu, než nechať betón vyschnúť po dobu 48 hodín. Akonáhle toto obdobie, jeden je zatiaľ odložil zväzok kľúčov s zlaté háčiky na stenu.

Idea key výrobné dvere čierne bridlice múr

Kľúčenka-is-how-to-sami-wall-dekorácie-bridlice

Prečo používať prírodné drevo, keď si môžete prispôsobiť jeho povrch podľa jeho priania? Koncept bridlicové steny je len jednoduchý a elegantný spôsob, ako urobiť z neho zaujímavejšia steny kľúčenku. Blog Aj Spy DIY vysvetľuje, ako na to!

tutorial dvere storočia múr-deco drevo maľba bridlica

Po prvé, my obdariť materiály potrebné pre tento kurz DIY dekorácie: 2 drevené dosky, klince, kladivo, kriedou, tabuľa náter, lepidlo na drevo, označenie, ktoré držia dosky pre montáž na stenu (alebo ďalší kus dreva), kľúčové háky.

kľúčenka-výrobno-storage-wall-entrée

To potom pokračuje na prvý krok: rezanie drevených dosiek. Po reze, dosky sú upevnené dohromady pomocou klincov (kroky 1 a 2 na obrázku hore). To potom sa stará o lakovacích dosiek s farebným bridlice a nechá vysušiť (krok 3). Ak chcete pokračovať, lepidlo je použitý a kľúč háčik je upevnený na dosky.

návod-kľúčenka hák steny drevo-výroba

Aby sa zmestili ľahšie múru dvere kľúčom na zvislú plochu, budeme opraviť dosky na stenu dekoračného panelu. Zmluvy môžu byť nahradené jednoduchou drevenú dosku (bridlice natreté farbou v predstihu). Nakoniec sa inštaluje svoju lacnou kľúčenka v jeho vstupnej hale svojho domu.

Skladovanie cle steny dvere-entry-vonku

Ak chcete pridať trochu viac farieb na jeho DIY skladovanie, to je zdobená mini kvetináče a pôvodnej správy, písať kriedou.

Nástenný držiak pre ukladanie kľúčov a príslušenstvo

Skladovanie steny storočia drevo-flotila-a-do-it-yourself

Keď žijete v blízkosti mora alebo oceán, to ponúka neoceniteľné kutilské materiály: naplavené drevo. To môže byť použitý na výrobu veľa objektov DIY prírodné a lacná dekorácie. Nasledujúci návod je názorným príkladom.

tutorial-storage-wall-drevo-flotila-to-do

Ak chcete vytvoriť elegantný a prirodzený zavesenie vystavovať v jeho vchode do domu, budete potrebovať konáre naplaveného dreva, akrylové farby, kľúčové skrutkové háky, reťazec pre zavesenie vetvu z malého štetec, maľovať lepidlo ochrany.

Model dverí key-a-do-múru dekorácie-original

Prvým krokom tohto výukového DIY kľúč stena dverí do výberu vetvy naplaveného dreva. Tak sme sa dohodli čas to urobiť malú prechádzku na vyhľadanie potrebné vybavenie. Potom späť vo svojej dielni manuálnych činností a kreatívneho trávenia voľného času, to zjemní vzhľad pobočky s brúsnym papierom.

Hook-cykly-výroba-storage-wall-entrée dom

Ak je povrch naplavené drevo je dostatočne hladký, užívame laku ochrannú pásku vytvoriť vzory. Sú zdôrazniť ešte s jedným alebo viacerými farbami laku. Nechajú oschnúť a ochrana lepidla sa odstránia pred pripevnením kľúčové hákmi.

idee-deco-Wood-flotily Háčiky cykly-tutorial

Nakoniec pridáme reťazec na oboch koncoch konárov a zavesiť nový kľúč nástenná dverí.

Čo je murovaná kľúčenka - prírodný dekor s dreveným pegboard

dverné cykly-storage-dierované steny wall-to-do-it-yourself

Dierované steny je multifunkčný panel, ktorý nám umožňuje usporiadať naše niekoľko drobných predmetov, ako kľúče, okuliare, šatky, kabelky ... dievčatá v Merry myslel, že je veľmi dobrý nápad, aby sa drevený pegboard oni použité pre výzdoby stien ich vstupu. To je inšpirované ponúknuť také úložné steny a dvere, kľúč DIY domov!

dierované steny, drevo-storage-výroba-tutorial

Tu zoznam materiálov potrebných pre tento projekt: drevenej doske, členky drevo, kotúčová píla, pokosová box, šmirgľový papier, skladacie pravítko, ceruzka, vŕtačka, vrták vrták uspôsobený, skrutky, skrutkovač.

stenové dekorácie-cykly door-wood-tutorial

K vytvoreniu tohto pegboard dvere kľúčom a obývacie steny, jeden najprv reže dosku. Je to rýchle pemza povrch brúsnym papierom. Potom zmerajte drevené kolíky, aby sa zodpovedajúcim spôsobom veľké diery. Ako to urobiť, je postup, ako je znázornené na obrázku nižšie.

Aktivita-ručné spracovanie drevo-dierované steny háky-cykly

Pomocou zvyšné kusy dreva sa reže jednu alebo dve malé police. dierované steny je upevnený na stene a pridá vešiaky a police (brúsené ak je to nutné). A teraz to úložisko stena je pripravená pre vaše kľúče a ďalšie príslušenstvo!

DIY-shelf-storage-drevo-wall-portecle


Like this post? Please share to your friends: