Yule log dekorácie: autentickou dezert

Christmas log dekorácie nápad originálny recept jedlo vianočná výzdoba

Všetci vieme, že protokol Yule a chuti čokoládová a chutné. Pre kulinárske tradície, vianočné jedlo vždy končia s ochutnávkou log vianočné.


Táto tradícia je nielen liečiť. V skutočnosti sa jedná o pohanský zvyk, ktorý vedie pochádzal zo stredoveku. Dnes je vianočné log je tradíciou vo Francúzsku, Belgicku, Quebec, New Brunswick, Vietnamu a Libanonu, rovnako ako v ďalších frankofónnych krajinách. Pozrite sa na našu galériu 49 nápadov vianočka dekorácie a náš malý prehľad o jeho pôvode!

Vianočné tortu zdobený mandľami

Christmas log dekorácie mandle pôvodný nápad

Zvyk pálenie pri jedle predvečer, drevené log ovocných stromov alebo tvrdého dreva, je stáročia. Potom sa rodina by zhromaždiť okolo krbu zdieľať vianočné večere spev. Protokol bol umiestnený do komína a priniesť (doslova i obrazne) na teplo a pohodlie. Bol to skutočný požehnanie rituál log chránila dom a rodinu, ktorá žila. Podľa presvedčenia, že chránená ochorenie, zlých duchov a priniesť prosperitu.

Vianočné tortu zdobený figúrky cukru Vianočná výzdoba logu champignong originálny nápad cukor

Vo svojej verzii kulinárske poznáme dnes, sa objaví log Yule do 19. storočia. Jeho dátum narodenia a jeho skutočný tvorca nie je známy. Niektorí veria, že toto je pravdepodobne pečivo učeň, ktorý mal továreň na čokoládu v Saint Germain des Prés v Paríži. Iní cítia, že toto je pravdepodobne Lyon vynález. Dnes je log Yule sa stal vianočný dezert pre všetky francúzštine. Ľad alebo pečivo, je vždy chutné a ponuky.

Vianočka zdobená sušeným ovocím a orechmi

Buche de noel dekorácie originálny nápad orechy sušené ovocie

Tento dezert má rôzne názvy v závislosti od regiónu a dialekt hovorený. V nárečia nosil meno TREFEU odvodený od "troch požiarov", pretože to bolo počas troch dní spálil. V Normandii, log Yule bol nazývaný chuquet, kým v Bourguignon jeho meno bolo Suche. A konečne, existujú tisíce spôsobov, ako volať, a akonáhle k jedlu!

Dekorácie s malinami a mätou

dekorácie log vianočné čokoláda malina mäta idea

V spodnej časti protokolu Yule bol janovský sušienky s maslom krém s kávou a čokoládou sa potom zabalený. V súčasnej dobe existuje mnoho protokoly, ktoré nie sú za tepla, ale pečené vo formách a plnené sušeným ovocím, orechmi, mandľami, smotanou, vanilky a mnoho ďalších. Tradičné log Yule je v podstate zdobia figúrky (Santa, huby, elfovia, jelene, domy) z cukru alebo iných non-jedlého materiálu, ako je plast. Tieto cukrári rozhodnúť pre tenké, minimalistické dekor, dať väčšiu hodnotu ich pečivo dielo.

Malé hviezdy bieleho cukrulog Deco cukrovej vianočné hviezdy vianočné recept myšlienke

Dekorácie citrón a pomaranč: veselý harmónia buche de Noel dekor citrón cukor recept nápad

hríbyDeco log vianočná výzdoba nápad miniatúrne čokoláda cukor práškový cukor huba panda cukor buche vianočná výzdoba idea panda čokoládových rožok vianočné dekorácie tradície

Huby a orechybuche dekor vianočný strom dekorácie idea idea

elegantný výzdobaChristmas log originálny recept nápad dekorácie

Huby a bylinyChristmas log dekorácie čokoládové huby idea

Zastreté as jahodovou húblog vianočné dekorácie nápad čokoláda jahody biele huby

čierna a biela elegancialog vianočné dekorácie nápad originálny bielej čiernej čokolády

Maliny a jahody log vianočné dekorácie nápad maliny jahody recept Vianočné dekorácie nápad malina ovocie buche Buche de noel dekorácie nápad čokoládové figúrky buche vianočné dekorácie orechy sušené ovocie čokoláda idea

log vianočné dekorácie nápad cukru šišky postavy

Christmas log dekorácie nápad orech čokoládový cukrík zdobené vianočné jedlo Christmas log dekorácie nápad oriešky čokoládové vločky dekorácie protokolu vianočné nápad oriešky pôvodnej čokoládovej mandľové Christmas log dekorácie nápad postavy Noel otec Deco idea Deco čokoládový cukrík valec buche de Noel log čokoládové vianočné deco Pôvodný kamenná zlato dekorácie log vianočné čokoláda oranžová hviezda idea Vianočné dekorácie log malinový krém pistáciové oriešky nápady log vianočné dekorácie nápad húb čokoládové hviezdy Vianočné dekorácie nápad logu sušienky figúrky snehuliak santa zdobí vianočný nápad log huba recept pôvodnej maliny zdobenie idea pine apple priehradka Christmas log pistácie log dekorácie vianočné dekorácie nápad čokoládu Vianočné cukor Deco figúrky zásobník nápad log Vianočné dekorácie jedlo buche de Noel hviezda vianočné recept nápad log vianočný strom nápad deco hviezda misku čokoláda mäta malina dekorácie nápad čokoládové vianočnej výzdobe ozdobného nápad logu Originálne dekorácie sušené ovocie čokoláda idea dekorácie ovocie log vianočné nápad rastlinných klementínky Deco idea buche de Noel orechy originálny nápad Deco vianočné jedlo čokoládový buche idea pere noel figúrka Deco čokoládové vianočné list nápad buche de Noel Buche noël dekorácie nápad snehuliak cukroví log vianočné čokoládové mäty býčie dekor myšlienkuČokoláda vianočné poleno recept Deco vianočné jedlo nápadlog vianočné dekorácie cukor figúrky nápad snehuliakaVianočné dekorácie nápad log jedlo receptDeco Vianočné Buche Pusinky nápad originálny recept vianočné jedlobuche vianočná výzdoba malina mäta čokoláda rožok nápadom