Vyzdobiť tekvicu na Halloween 30 nápadov – anews24.info

Vyzdobiť tekvicu na Halloween 30 nápadov

vyzdobiť tekvicu na Halloween nápadom Deco

Symbol tekvice na Halloween keltského festivalu. Oslavovaný vo väčšine anglicky hovoriacich krajinách, tento festival tak milovanej mladých i starých, prišiel do Francúzska a začína byť prijímané viac a viac.


sochárstvo a vyzdobiť tekvicu na Halloween nie je zložité. Proste mať tie správne nástroje. Ak ste ešte stále nie je, alebo jednoducho nechcú siahnuť vaše tekvica, existuje mnoho spôsobov, ako ozdobiť bez kopania. Náš výber vám pomôže nájsť nápady, ako sa zdobia ju kopať, ale bez použitia zasadnutie "carvingové". Pozrite sa na túto galériu 30 inšpiratívnych príkladov ...

Vyzdobiť tekvicu na Halloween s lepenky klobúk

vyzdobiť tekvicu na Halloween nápad smiešny klobúk

Tekvica je prítomný vo všetkých formách na Halloween party: výzdobe, pri jedle ... Jedná sa o veľmi dôležitou súčasťou, ľahko manipulovať a chutné. Ak ste sa rozhodli ho vyprázdniť jazyku umytím. To musí byť pred začatím zasadnutia v čistote. Ďalej znížiť viečko umiestnite nôž (alebo pílou) do približne 90 stupňov. Opatrne odstráňte viečko a vyčistite buničiny. Potom výpis môže začať! Odstráňte všetok obsah: Mäso, vlákno, semien. Nič nie je cast - všetky použité pri varení: pražená tekvicové semená sú ideálne ako aperitív. S mäsom, môžete tak urobiť všetko: šaláty, dezerty, polievky a ďalšie.

Idea ľahké robiť a skvelý pre začiatočníkov

vyzdobiť tekvicu na Halloween nápadom deco Tekvica sviečky
Je dôležité, že tekvica je prázdny. Týmto spôsobom bude hnijúce proces bude pomalší. Potom, čo vyprázdnil tekvicu, môžete začať zdobenie. Najjednoduchší spôsob, ako je vziať si ceruzku čerpať požadované vzory. Ak je to prvýkrát, je vhodné zvoliť jednoduché a ľahko vzor má byť vykonaná. Existuje mnoho modelov na internete.

zdobenie sviečok nápadom bez kopania tekvicaBiela tekvica červené sviečky dekorácie

Ak nechcete kopať svoj tekvica, existuje mnoho spôsobov, ako ozdobiť, bez prostredníctvom tejto relácie. Pozrite sa na ne:

biela tekvica zdobené nebola úplná bez kopania, nápad, ručné práce v Heartland

tekvica Halloween dekorácie nápad

Tekvica s legrační oči biela tekvica zdobenie nápad listy halloween myšlienka pôvodnej výzdoby

Vyrezávané tekvice elegantnehalloween dekorácie tekvica oranžové tekvice vyrezávané idea

Tekvica s zlé oči, nápad Lepšie domovytekvica dekorácie sviečky idea

pôvodná idea

halloween dekorácie tekvica oranžová ukazuje pôvodnú myšlienku

biela tekvica s malými otvormiBiela tekvica dekorácie na jeseň jesenné lístie sviečkatekvica sviečka originálny nápad dekorácievyzdobiť tekvicu na Halloween nápad listy tekvica zdobenie nápad originálne sviečkyIdea praxe CherylStyle.com tekvica dekorácie praktický nápad Deco halloween tekvica vyrezávané tekvice zuby idea Tekvica ozdobné sviečky idea biela tekvica Tekvica Deco idea Deco pôvodnej záhradné Tekvica dekorácie vykopanej myšlienku tekvica zubov vykopali Námet halloween dekorácie vnútri úsmevom oranžové tekvice Halloween dekorácie nápad Halloween dekorácie nápad malý biely tanier tekvica tekvica dekorácie biela nápad Deco Tekvica sviečky nápady tekvica oranžovej list dekorácie nápady Tekvica dekorácie nápadom Sesame Street znak biela tekvica zdobenie nápad originálne dekorácie Pôvodná myšlienka tekvica sviečka výzdobe víla vyzdobiť tekvicu na Halloween Originálne Halloween dekorácie nápad oranžová tekvica vyzdobiť tekvicu na Halloween vyzdobiť tekvicu na Halloween tekvice Halloween dekorácie nápad okuliare mrkva vyzdobiť tekvicu na Halloween vyrezávané pôvodný charakter halloween


Like this post? Please share to your friends: