Deco jul

Halloween cat make-up 20 myšlienky: ľahké robiť a super roztomilý

makeup mačka Halloween Mačka kostým halloween idea

Ak chcete dobre vopred pripraviť na Halloween party, alebo ste pozvaní na maškarný párty? Lofts pre mačka make-up Halloween sa podarilo, ľahké robiť a super roztomilý.


mačka make-up Je ideálny pre všetkých, mladých aj starých!

halloween makeup makeup mačka dievča mačka kostým

Cat Halloween make-up: viac než 20 jednoduchých nápadov, aby sa aj super roztomilý

Každý, kto miluje mačky ... Cute, náladový, sladký, táto malá zvieratá napadli srdcia všetkých a my ich vidieť všade online. To nebude zlé hovoriť, že práve teraz niektoré mačky sú slávnejší než samotné hviezdy!

Ak ste príliš sa jedným z tých ľudí, ktorí majú radi mačky, to nie je divu, že chcete, aby vás premení v mačku na Halloween. Tento make-up je nielen šikovný, ale aj ľahké robiť a ideálne pre poslednú chvíľu nápadu.

Cat žena make-up make-up halloween originálny nápad

Dobrou správou - mačka Halloween make-up je jedným z najjednoduchších dosiahnuť. Zhromaždili sme niekoľko inšpiratívnych nápadov make-up pre vás a malý výber fotografií viac video tutoriály. Nájdete Halloween make-up nápady žena a dcéra Halloween make-up. Všetky myšlienky tu uvedené možno samozrejme použiť pre chlapcov a mužov hore.

halloween make-up make-up myšlienka mačka žena

Jednoduché alebo zložité mačka make-up? To všetko záleží na vaše želanie!

Ak chcete super jednoduchý mačka make-up, budete potrebovať len očné linky, čiernou ceruzkou, rúž Veľmi tmavá farba (vínová, čierna, hnedá). Existujú samozrejme aj iné verzie mačka make-up zložitejšie. To všetko záleží na vašich prianí a make-up zručnosti. Je tiež dôležité si uvedomiť, že detailný make-up mačacia verzia (rovnako ako na obrázku nižšie, napríklad) vyžadujú viac make-up, a preto viac investícií. A napriek tomu, ako pekne! vyzerať:

halloween cat žena make-up make-up halloween idea

Halloween makeup mačka dievča a chlapec v zjednodušenej verzii

Deti milujú Halloween party a kostým! Ak máte chuť na roztomilú a jednoduchý make-up do svojho dievča, chlapca či mačka make-up je ideálnou voľbou. Zhromaždili sme niektoré mačka Halloween make-up nápady jednoduchá dievča a chlapec. Tváre kože (najmä u detí) je veľmi citlivá. Takže je lepšie, aby sa zabránilo uvedeniu príliš veľa make-up a rozhodnúť sa pre make-up minimalistické verziu mačky. Kombinovať s DIY mačacie uši alebo roztomilé trikote. Vaše deti budú veľmi radi, uvidíte! Mňau ...

halloween make-up mačka mačka kostým nápad

Si uvedomiť, make-up na fotografii nižšie, budete potrebovať len ceruzka, biele a červené rúže pleť pozadie. Môžete tiež urobiť to s jednoduchým Halloween Palette Makeup. Môžete si kúpiť špeciálny obchod, on-line, alebo dokonca v supermarkete. Ak dávate prednosť dobre pripraviť vopred objednať potrebné materiály online.

makeup, Halloween-cat-ľahko idee

A pre ešte jednoduchšie, je tiež možné, aby sa super zjednodušenú verziu fotografii nižšie. Všetko, čo potrebujete, je ceruzka nakresliť nos a fúzy.

Na mačacie uši, môžete použiť lepenková krabica a chrániče sluchu, napr. Zisťujeme tiež obchody za menej ako 5 eur. Ale ako už viete, my v Designmag Milujeme že naše zamaskovať sami!

make-up-girl-simple-idea-prevlek-cat

Túto make-up mačacie oči a ústa jednoduchá verzia

Zvyčajne, keď čelíme make-up, ale začína sa založením, potom tvoria oči a posledný - ústa. Základom nie je nutné, je to skôr otázka preferencií.

Si uvedomiť, mačacie make-up, môžete si vybrať medzi očné linky a ceruzku. Ak nie ste veľmi dobrý v make-upe (ako ja!), Rozhodnúť sa pre ceruzku. Očné linky nie je tak ľahko použiteľné. Ale jeho veľkou výhodou je, že je ideálny na to oči. To stále platí na obyčajné oko (Bez základov, prášku alebo do oka).

Začneme tým, že aplikovanie čiernu čiaru na viečku klesajúci. Potom sme urobili to isté na okraji dolného viečka. Skončíte uplatňujú očných viečkach (čierna, šedá alebo tmavo hnedá), ako bolo ukázané v nižšie uvedenej fotografii.

Do úst, môžete použiť Halloween Palette Makeup alebo čierna rúž. Posledným krokom je čo do činenia s čiernou ceruzkou tvárami a fúzy!

make-up-rozprávanie-halloween-ľahko dcéra

Nižšie nájdete ďalšie mačka make-up tutorial. Etapy jeho skončení predchádzajúcej. Jediným rozdielom sú falošné obočie môžete vymeniť riasenku.

Pre hry, tento krásny dáma tiež slúžil biely základ a lip - červená rúž.

makeup tutorial-cat-halloween-woman-makeup-Easymake-up tutorial-cat-halloween

Tu je ďalšia mačka Halloween make-up nápad žena nosiť s čiernym perom: make-up, Halloween žena-Cat-nápady

Pre mačku sa pozrieť na 100%, môžete tiež zakúpiť mačka očný kontakt šošovky. Je zistené, že 15 na paru.

makeup-halloween-woman-makeup-tutorial-chatu-Easy

Posledná minúta mačka make-up perfektný

Mačka make-up je ideálny pre Halloween make-up nápadom na poslednú chvíľu. Ak ste pozvaní na maškarný večierok alebo ste plánoval osláviť Halloween, vybrať mačku make-up. Bolo to všetko čiernou ceruzkou, riasenku a rúž v nej toaletný taške!

Pre uši, experiment s materiálmi, ktoré majú v sebe. Lepenka, papier, tkanina, čelenka, elastické ... Mačka Uši sú super jednoduché! A pre svoj kostým, máte možnosť si vybrať, čo chcete - sukne, nohavice, šaty šortky.
make-up-cat-girl-halloween-make-Easycat-makeup-easy-žena-nápady Leopard je veľká mačka! cat-woman-makeup-make-idea-ľahkoMakeup mimoriadnej panter! make-up-cat-woman-halloween-make-ideeMilujeme mačka make-up na fotografii nižšie. Je to veľmi jednoduché a elegantné! make-up-cat-simple-idea-make-woman-Easy

Mačka make-up, dole, bolo vykonané s očné linky.
halloween make-up-up-simple-bezstarostný-ženamake-up-woman-halloween-kostým-cat

Pozrite sa na video nižšie vidieť mačku make-up verzii ako jednoduchý a všetky fázy jeho realizácie.


About the author

admin