Pop Art je farebný obývacia izba dekorácie nápad a živý

Čisté farby deco salon

Pri pohľade na zaujímavú myšlienku Deco obývacia izba, rôzne a pestré? Štýl pop dekor je pre vás! Má rád úprimná a výrazné farby, ako sú tlačovými technikami oranžová, žltá alebo zelená, obrazovky a spotrebného tovaru.


Takže, ak ste sa rozhodli pop art dekor pre váš obývacia izba, umiestnite nízku Formica stôl so zaoblenými tvarmi, koberce a farebné tapisérií, stoličky či sladkosti sfarbené sedacími vrecami a fotografií v rámoch farebných ultras farieb. Ale pozor - nepreháňajte to, skôr šíriť malé poznámky ako neón deco, fľaša kečupu sklo, vázy alebo telefónne oranžovej bakelitu. Pop Art má byť jednoduchý a prístupný ako idea deco salónu.

Ak sa vám páči farby, objaviť predstavu Deco obývačka Pop Art

Pop Art Deco miestnosť

To je štýl, ktorý bude miešať bez zlého vkusu, farieb a vzorov. Takže sa nemusíte báť hrať s farebných variantoch, pričom zostáva pomerne svetlé čiary. K tomu, aby farby v dekorácie pop artu, zvoľte svetlé farby pohovku a pridajte honosné vankúše. Ďalšie myšlienkou Deco obývacia izba, veľmi pop art sú nábytok priemyselný štýl. Maľovať im dať im druhý život. Použite svoje miesto na stene a zdobí ju viac personalizované pop art portréty nesúci obraz Marilyn Comics znaky alebo len snímku podľa vlastného výberu.

Obývačka s Pop Art Deco

Dekor Pop Art Lounge

Opt pre okrúhle alebo vajcovitých foriem, s výhodou neštruktúrované. Ďalšie revolúcia vedená Pop Art je používanie priemyselných materiálov a prozaické. Preto sa zameriavajú na plastové, imitácia kože alebo vinyl, a zabudnúť na tradičné materiály, ako je drevo. V súhrne možno konštatovať, že vytvorenie interného projektu Pop Art priamo do umelcovej kožu. Pop art má vytváranie bohatstva, takže neváhajte a mix štýlov a farieb v tejto!

Idea deco obývacia izba s pery na stenu

Idea deco obývacia izba s pery na stenu

žltá kontrolka Pop Art ako idea deco salon

žltá kontrolka Pop Art ako idea deco salon

farebný nábytok ako obývacia izba dekorácie myšlienke

farebný nábytok ako obývacia izba dekorácie myšlienke

Dvojfarebná stenu ako dekorácia nápad salónika

Dvojfarebná stenu ako dekorácia nápad salónika

Nelson Mandela obývacia stena

Nelson Mandela obývacia stena

Moderná obývacia izba s Pop Art dekor

Moderná obývacia izba s Pop Art dekor

farebný rám idea deco salon

pestrej výzdobe Setting idea area
farebné vankúše ako idea deco salon Deco miestnosť zaujímavé Deco farby obývacia izba Deco idea žijúci farba Idea deco obývacia izba Pop Art Deco obývačka idea farba Nábytok pre obývačku s diakritikou Pop Art Mona Lisa na stenu
dekorácie Lounge Pop Art Moderná obývacia izba Pop Art