Deco jul

Výzdoba dvere veniec na Halloween

čiernym dekorom na Halloween

Hyper populárny v USA, ale na najlepšej ceste stať Francúzsko, Halloween party je príležitosť pre každého, aby sa obliekli ako monštrá, ako sa vysporiadať svoj strach a snaží sa zastrašiť ostatné.


Je to tiež príležitosť pre deti, zaklopať na dvere a opýtať sa sladkosti, ak chceme, aby sa vyhli prekliatie, a aby dekorácie v čiernej a oranžovej pre domácnosť. Korunky sú najviac tradičné dekorácie pre každú príležitosť a Halloween je jedným z nich.

Nechajte sa inšpirovať vytvoriť veniec na Halloween

elegantný korunka na Halloween

Zvoliť lebky, kostry, pavúky a hady - to sú typické témy pre Halloween party a sú vždy desivé. Čierna a oranžová sú tradičné farby, ale môžete skúsiť ďalšie odtiene, ako je zelený alebo modrý neon. Ak chcete, eleganciu, aby sa čierne a biele veniec s kvetinami Goth, alebo skúsiť tiež červené a čierne - to je krásny gotický kombinácia. Nechajte sa inšpirovať nižšie uvedenými nápady!

Žltá a čierna pre Halloween

Žlté a čierne na sviatok'Halloween

Na Halloween, tekvica vyrezávané, upravené a osvetlené osvetlenie domu s ich tváre a ich oranžovej farbe. Tu sú nápady pre zdobenie vašich dverí! Urobte si korunu prepletených prameňov vresu a pridajte konárov Physalis. Pomaranče majú podobný tvar ako u tekvica, miniatúrnu verziu. Zavesiť na dvere povedať svojim deťom, že sladkosti sú pripravené na distribúciu!

Crown oranžovej oči, ktoré vidia všetko!

Courone oči pre Halloween

Netopiere papier na dverách sú dobrý nápad

Netopiere papier na dverách

Halloween oranžová korunka

orange Crown'Halloween

Štýlový Halloween dekorácie

Štýlové zdobenie Halloween

Pridať pavúka na korunu k sviatku

Pavúk pre Halloween veniec

Zaujímavý koruna z uzlov

Neuds pre Halloween žiarivé farby v korune na dverách Pálky pre Halloween viac farieb na svetlé krúžku Oranžová ako farba Halloween party čierna jablko na Halloween Štýlový Crown dvere BOO spracované na korunu v čiernej a bielej silver lebka na dvere veniec Crown elegantná čierna a gaštanová koruna'Halloween avec Boo Crown krásne oranžové a čierne Crown zábava, ako čarodejnice Crown zelená pre Halloween Zdobenie pre Halloween


About the author

admin