Na Valentína tiež sami srdce deco Felt – anews24.info

Na Valentína tiež sami srdce deco Felt

Felt srdce červená deco

Na Valentína sme niekedy premýšľali o všetkom dekor: sme kúpili vence, deco srdce všetkého designu, elegantný sviečok, kvetov ... ale je tu niečo chýba.


Máme dojem, že každý má rovnaké prvky Deco na trh, a to buď ťažké alebo príliš drahé mať viac originálne. No, máte ešte čas, aby si na neho vzťahujú, dekor Valentine DIY. Nebojte sa, to nie je zložité, stačí urobiť prvý krok. Je to žiadny veľký DIY, budete riadiť. Valentine je príbeh srdca. Môžete, napríklad, urobte malé deco srdce klásť okolo seba. Tvoja láska bude ešte viac presvedčení o svojej lásky. V skutočnosti existujú rôzne materiály, ktoré môžu byť použité pre - textil, papier, lepenka, atď Ponúkame Vám jednoduchú techniku ​​z plsti.

DIY dekorácie na Valentína

Deco Felt srdce šité

Proste postupujte podľa pokynov uvedených. Po prvé, vyzbrojiť nožnice, šéf jedného tvare srdca a tekutého lepidla. Výrez kúsky plsti na tenké prúžky, potom sa do nich do výstupku. Teraz ponoriť šéfa do tekutého lepidla a nechajte zaschnúť po dobu niekoľkých hodín. Na konci si môžete zlepiť prúžky, ktoré nie sú dobre zapadá a štetec srdcia všetkých strán na odstránenie prebytočnej lepidlo. Tak, to sa stalo. S takou jednoduchou technikou si môžete vytvoriť veľa deco srdce všetkých farieb. Existujú aj iné triky, ako zarobiť dekoratívnych prvkov Valentína, ako je uvedené čerešničkou na torte. Takže teraz rad na vás!

Urobiť srdce Deco Felt

Sant Valentin srdce Deco Felt farby
Boss v tvare srdca, kúsky plsti a lepidlá

deco srdce cítil lepenéNechajte zaschnúť a máte hotovo! Sant Valentin srdce deco Felt
PridalEmily Friedman ValentineLike this post? Please share to your friends: