Show

Bar, nachádza sa na jej usporiadaní a dekor

bar štýl izby v barokovom stolička železo kováreň

Vzhľadom k tomu, vínnej pivnice, hotelový bar je prvok, ktorý sa zvyčajne spájajú s útulným interiérom a elegantné interiéry. Typickým prvkom rozvoja našich sídiel počas veľa z 20. storočia, lounge bar sa potopil do zabudnutia v poslednej dobe.


To všetko, aby sa opäť stala módna práve teraz! Ak máte sen vyvinúť bar vo vašom obývacej priestoru, vy ste spadli na správnom mieste. V tomto článku sa budeme s vami podeliť tipov pre rozvoj týchto kúta a módnych barov šablón, ktoré môžete použiť ako inšpirácia.

Vyvinúť bar - hlavné body, aby zvážila

Moderný hotelový bar môže mať rôzne podoby v závislosti od dostupnej miesto. Niekedy je to tak rozvinutá oblasť s protiprúdom a stolice. V ostatných prípadoch je organizovaná ako oblasť s malou skriňa, obsahujúca ingrediencie na prípravu rôznych nápojov. Bez ohľadu na formu, ktorú si vyberiete, tam sú niektoré základné princípy, ktoré vám pomôžu rozvíjať praktické a priateľské bar. My nižšie odhalenie.

Poskytujú funkčné úložný priestor pre jeho baru

Bar salon vintage-nábytok-wood

Prvým kľúčom k rozvoju úspešného lounge bar kľúčom na skladovanie. Tie sú nevyhnutné pre dobre organizované bare, bez ohľadu na veľkosť a tvar. Vytvorenie takéhoto priestoru vyžaduje vhodný úložný priestor pre nápojové fľaše. Ale okrem toho, že je vhodné stanoviť polica na okuliare a všetky ďalšie príslušenstvo, ktoré používate.

barový pult, drevené-dekorácie-žijúci inšpirácie

Trepačky, nože, lyžice, dekorácie, lopáriky ... To sú len niektoré príklady z položiek, ktoré sa bežne používajú v takom priestore domu. Aj keď môžu byť uložené v šuplíku vo vašej kuchyni, budú tieto doplnky oveľa jednoduchšie použiť, ak sú v blízkosti miesta, kde bude slúžiť svoje nápoje.

bar za izbovej nápad-dekorácie-koša

Premýšľať o vhodnom skladovaní vyhnúť sa pohybujete cez kuchyňu a zostať v kontakte s ľuďmi z celého vášho baru. Vlastná výroba nábytku a sú navrhnuté špeciálne pre váš pobyt je najlepšia voľba v tomto smere. Ale iné možnosti sú tiež k dispozícii: konzolový stolík, bufet, príborník ...

Bar lounge nábytok-storage formou idee

Okrem toho rozvoj bare nemusí nutne vyžadovať veľké výdavky. Bývalý knižnica by mohla veľmi dobre premeniť v praktické skladovanie na malom kútiku tohto druhu.

Hoci vybaviť svoj bar

Nábytok pre bar-izbový dreva farbe čiernej

Ak budete hrať úlohu barmana, tiež budete musieť konkrétne zariadenia. Pre vaše nápoje vychladnúť by ste predpovedať ľadu vždy po ruke. Z tohto dôvodu je kúpiť malú chladničku by bolo dobrou investíciou v čase usporiadaní vašej obývačky barom. Ak tomu tak nie je, premýšľať o tom, ako sa kontajner špeciálne navrhnutý na ľad vám prinesie vašej kuchyne.

idee-deco Lounge Bar-jedálenský-poufs

Okrem toho, dobre menovaný salónik bude mať prednostne umývadlo, kde by ste mohli umývanie pohárov a ďalšie často používané pri výrobe rôznych doplnkov koktailov.

bar na izbu-nábytok-dvere-šatníka pivnica

Pre milovníkov vína, je stále povinná kus nábytku: mini vínna pivnica. Postavené alebo nie, bude ponúkať možnosť ukladať a udržať si fľaše v tých najlepších podmienkach. Tým sa šetrí miesto a vy budete konečne vás pri tvorbe kolekcie odrôd ste vždy snívali!

Usporiadať priestor okolo baru pre sedenie prispôsobiť svojim priateľom

idee bar-stay-open-Rozkladacie police

Vlastníkmi baru sú zvyčajne ľudia, ktorí majú radi pobaviť kamarátmi a organizovať večierky. Niektorí dávajú prednosť, aby ich nápoje v sprievode jedného či dvoch blízkych priateľov; iní milujú davy. Počet ľudí, ktoré pozývajú je nevyhnutný pre správne usporiadanie vnútorného priestoru.

Rozvrhnutie bar na pobyt mramor osvetlenie LED

Myslieť na pohodlie svojich klientov a predstaviť plán svojho salónu baru, bez zanedbania problematiku miest. Dovoliť toľko, koľko považuje za potrebné. Opäť platí, že nie je potrebné míňať veľa navrhnúť funkčný priestor. V skutočnosti, jeden je zatiaľ nájsť najlepší spôsob, ako usporiadať a dekorovať bar plochu pomocou dostupných prostriedkov. Nákup nového nábytku, je jednou z možností, okrem iného!

Aktualizácia príslušenstvo k baru

cabinet-bar, nachádza obytná Idee rozvrhnutie

Objekty, ktoré vystavuje a používa sa podávajú nápoje v bare vo vstupnej hale má vplyv na atmosféru priestoru. Z tohto dôvodu je dôležité, aby aktualizovala svoje doplnky, akonáhle vývoj konečného baru. Táto časť vášho návrhu úplne závisí na vašej fantázii. Vyberte novej sady alebo rôzne štýly okuliarov recyklováním'se podľa potreby.

Ako organizovať svoje domovskej bare?

Nasledujúce tipy týkajúce sa podstatných prvkov s cieľom umožniť vytvorenie baru, obraciame sa na rad myšlienok o organizácii tejto oblasti bydliska. bar skriňa, čítač, malý kútik bar, ostrov ... Pozrime sa, aké sú plány a moderne zariadené možnosti pre domácnosti a pre bytu.

V bare čítač nábytok, klasický voľba pre veľké i malé salóniky

Stolička-plan-of-práca bar-stay-deco

Pokiaľ ide o organizáciu domácim barom či bytu je barový pult skriňa je prvá možnosť, ktorá príde na myseľ. Dosky sú vhodnou voľbou, ktorá uľahčuje rozvoj tejto oblasti a prispieva k atmosfére vnútorného priestoru.

obývacia izba s barom a stoličky drevo mramor pultu

Zákazková výroba alebo zakúpiť ready, nábytok barový pult poskytuje dodatočnú pracovný plán na barovom bytu alebo domu. Barmanovi, je neoceniteľným prínosom. Tento pracovný plán bude použitý na prípravu nápojov, zatiaľ čo zvyšok priestoru bude vyhradená pre skladovanie.

Rozvrhnutie nápad-bar-lounge-deco black

Pre ľudí na celom skriňu barový pult je viacúčelový povrch. To bude slúžiť ako podpora pre ich nápoje a predjedlá predjedlo. Z viac praktického hľadiska ešte, bolo by to povrch, na ktorý sa môžeme oprieť sa usadiť pohodlnejšie.

Nábytok-bar, hotelový bar stoličky-moderný

Tento typ bar nábytku pre obývaciu izbu tiež funguje ako rozdelenie priestoru. To nám umožňuje vizuálne rozdeliť svoj čas do zón a jasne ukazujú, že v bare. To všetko bez toho, aby bola neprehľadná stien miestnosti a priečok!

idee-deco lounge-bar-s-mramoru pultu

Navyše počítadlo nábytok bare je možnosť, ktorá poteší priaznivcov v modernom minimalistickom štýle. So svojím elegantným vzhľadom a jeho skrytý úložný priestor, dáva interiéru dokonalý vzhľad a ľahkú údržbu obytného priestoru!

V bare čítač nábytok v otvorenom obývacej kuchýň

dekorácie, spoločenská miestnosť s barom, kuchyňa-americký model

Počítadlo bar je najčastejším riešením pre inštaláciu kuchyne otvorený do obývacej izby. Tu je bar je ako doplnok k príprave oblasti potravín.

kuchynský kút-sur-lounge-mramor

Inšpirovaný otvorenou kuchyňou, koncepcia plánu vnútorného priestoru je tak jednoduché, ako je to možné vytvoriť lacnú bar. Vzhľadom k tomu, na rozdiel od iných modelov živých barov, jedna, ktorá oddeľuje kuchyňa a obývacia izba nevyžaduje inštaláciu úložného nábytku a ďalšieho vybavenia.

Bar salónik dreva kuchyňa open-idee

V kuchyni už majú police na okuliare, umývadlo a chladnička, nájdete iba príslušná stolice! Sú takmer nepostrádateľným doplnkom bar Úspešné dekor.

bar-salónik rozvrhnutie-idee

Moderné alebo vintage, počítadlo a stoličky ostrov zdôrazniť autentickú atmosféru vnútorného priestoru. Navštívte naše špeciálnu funkciu na tomto prvku interiéru baru a nájsť model, ktorý bude najlepšie vyhovovať svoj domov!

Naše myšlienky postavený bar nábytok

idee-lounge-príborník chladiča dekorovanie

Okrem barový pult, tam je tiež dizajn interiéru možnosť postavený okolo baru skrine. Tento druh organizácie priestoru je ideálny pre vytvorenie nápojového rohu prázdnej časti otvoreného obývacej izby.

bar pod strešné steny tehly

Prispôsobiť tvaru a veľkosti miestnosti, nábytok postavený bar prispôsobí všetky špecifiká našich domovov. Tak, to zjednodušuje návrh interiéru miestnosti v podkroví alebo iné atypické priestory.

obývací nábytok, moderné rozvrhnutie-idee

Rohová skrinka bar sa hodí bez problémov aj v malých bytoch. Na obrázku vysoká, príkladom tohto druhu riešenia. Stena zrkadlo za pultom má dve funkcie. Na jednej strane posilňuje atmosféru módnej americkom bare. Na druhej strane, to zväčší veľkosť miestnosti.

Rozvrhnutie bar-small-apartment model

Harmonizovať lepší vzhľad vášho moderného baru nábytku s dekorom, vyberte farbu v závislosti na zvyšok vášho nábytku. Biela bass, napríklad, je ideálny pre návrhárov obývacej izbe dominuje drevo alebo iných prírodných materiálov.

Raňajky salónik nábytok-design, moderné, sklenené

Malý bar kabinet bude zvádzať tých, ktorí majú obývacia izba s nástenné jednotky, ktoré chcú venovať rohové krčme. Akonáhle je nábytok umiestnený vo výklenku, majú dve možnosti. Prvou možnosťou by bolo, aby ho nechať otvorené a viditeľnej oblasti; druhý, schovávať sa za oponou.

Prispôsobiť úložiska k moderným baru nábytku obývacej izby

Nákresy-lounge-moderný stena tapeta

Ak chcete vytvoriť lacný a moderný bar, často používame ďalšie riešenie: prispôsobiť akýmkoľvek potrebám nábytku. Či stenu policu či knižnicu, táto myšlienka ponúka veľa možností prispôsobenia vnútorného priestoru.

skriňa, nachádza-design-nábytok-open

Napríklad, kovový regál nábytok by pokojne premeniť v modernej bar. Aby sa uľahčilo čistenie priestoru, plánovať sklenené dvere, ktoré ochránia váš objektív pred prachom.

lounge-bar pult stoličky, skriňa

Rovnako ako u iných typov bare, knižnice a nástenné police sú sprevádzané niektorými stolička s alebo bez tabuľky. Tento trik sa dá konečný vzhľad tejto časti vašej obývačky.

obývací nábytok-wood-plochou obrazovkou TV

Okrem toho nepotrebujete vysokú skrinku odovzdať rozpočet a moderné bar. Skladovacie a konzola v štýle tabuľky nízke sú tiež vhodné na túto možnosť deco.

Raňajky lounge-console-vitrína dvere

Nízka uzavretý nábytok je pravdepodobne najlepšou voľbou pre dekoratívne malé plochy bývania. Dá sa kúpiť jeden osobitne navrhnuté pre inštaláciu bare alebo prerobiť starý kus nábytku pre priradenie tejto roly.

Bar salónik poufs stolička deco moderné

V tabuľke konzole ľahko prevádza do moderného baru nábytok pre malé byty. Jeho dlhá polica pripomína pracovný plán klasického pultom. A navyše, prázdny priestor pod konzolou by mohli byť použité pre skladovanie niektorých stoličiek pre váš bar!

small-nábytok-lounge-metal-diy-deco

Nad myšlienkou drobný nábytok zisku extrémnej mieste s malú tabuľku, ktorej doska sa premenil pultu úsporu priestoru. Napriek svojej malej veľkosti, táto tabuľka má všetky prvky potrebné pre autentickom prostredí, vrátane sviečok!

Zariadiť priestor s nábytkom vnútornou bar šetrí miesto na kolieskach

bar pri izbovej služby-Rozvrhnutie-podkrovie-model

V bare nábytok do obývacej izby na kolesách je posledný v interiéri varianty, ktoré by mali byť brané do úvahy. Nadčasový a elegantný, služba Domáci bez problémov potrebné prvky na oblasť bar na posedenie.

lounge bar, ktorý ponúka malý-medzera-metal

V skutočnosti, je služba spravidla opatrený dvoma úrovňami, ktoré slúžia na uloženie fliaš a pohárov. V závislosti na veľkosti vášho nábytku do tyče tohto typu, môžete mať aj priestor pre niekoľko dekoratívnych predmetov!

Lounge kola-idee-deco

Navyše, niektoré služby sú poskytované s možnosťou zásuvkami a policami. Tieto malé detaily zvyšujú úložný priestor a ďalej zjednodušiť vytváranie mini barom elegantné a lacné.

služby, nachádza-metal-kolieska

Jednoduchá manipulácia, tento kúsok nám ponúka veľmi znateľnou výhodu: môže byť uložený v rohu miestnosti alebo v strede obývačky rýchlo a bez námahy. Týmto spôsobom je zatiaľ hrať s plánom, aby zostali a preskúmať organizáciu svojho baru podľa jeho priania.

dekorácie-lounge-wood-console-table

A konečne si predstavte, dekorácie pre moderné alebo vintage bare nábytku nie je nijako zložité. Použite žľaby vázy a sviečky na výzdobu prázdne miesto na jeho hornej úrovni. A neváhajú staviť na trend pre zdobenie múru za svoje služby. Dva príklady sú inšpirujúce v tomto ohľade:

console table-pra-deco bar

Idea deco bar slúžiace Eddie Ross & Jaithan Kochar

Nákresy-raňajky miestnosť priehľadný panel


About the author

admin