Show

Vsádzať na farby na výzdobu svojho obývacej izby vinobranie

Vintage miestnosť Deco

Si Fanúšikom štýle vintage a sen o deco vinobranie salónik, ale s modernými prvkami? Tieto návrhy sú práve pre vás! Ukazujú, ako dať retro pocit v obývacej izbe, zatiaľ čo zostane súčasný.


Hlavný tón je nastavený s farebným nábytkom, ktoré dávajú dizajnový nádych salónu. Veľmi funkčný, tento nábytok zdobia moderný interiér a znovuobjavenie gay a kyslé farby. Nezabudnite, že stoličky a kreslá môže mať akýkoľvek štýl. V súčasnom svete to bude mix tvarov a farieb.

Kráľovská ružová štýl je tiež vhodné pre vaše vintage obývačka

Royal Esprit vinobranie salónik

Používať honosné a veľmi popové tóny, ktoré budú dýchať skutočnú dynamiku do svojej izby. Hrať s farbou podlahy k stropu a prinesie mäkkosť bielym nábytkom s retro objekty. Toto podivné strane, bude váš pobyt bude ako žiadny iný. Dokončiť tému s vintage plagátov a doplnkov retro vzhľad, farebné lampy, vinylovú ako kyvadlo. Medzi starožitným nábytkom a kultové predmety, dá svojmu izbe jedinečnú atmosféru.

Zariadenie je duch obývacej izby

Vintage štýl stoličky

Viac ako výstrelok, vintage štýl zarobí miesto v dekorácii. Nábytok a starožitné doplnky sú vychovávaní k dnešnému dňu. Necítim sám, ak tento štýl vás zaujíma. Nikto nájde tie výstredné. Nechajte sa inšpirovať položky pre vintage obývacia izba dole a vyzdobiť váš farebný obytný priestor.

Svietidlá visací žijúci zelené vinobranie

Svietidlá visiace vinobranie salónik

Nábytok veľmi ročník pre obývačku

Veľmi ročník poue obývacia izba Nábytok

Vintage Lounge môžu tiež posedieť vonku

Farebná kombinácia zaujímavé pod šírym nebom salónik

honosné žlté Vintage Salon

yellow vintage Salon

Deco klasická obývačka

Deco klasická obývačka

Dizajn a vinobranie nábytok

Dizajn a vinobranie nábytok

Myslite na umenie vo vašom obývacej izbe v štýle vintage

Art v obývacej izbe

Tapeta je skvelý spôsob, ako priviesť farby do vašej obývačky

Vintage tapety do obývacej izby Vintage coffee break area Vintage nábytok pre TV farebný koberec'esprit vintage Spirit Vintage Lounge Farebné sofa pre ročník salónu Ratanový nábytok pre obývačku Vintage Nordic duch Lounge Pohovky zelená vinobranie salónik


About the author

admin