Záhradný nábytok paliet vo viac ako 110 originálnych nápadov – anews24.info

Záhradný nábytok paliet vo viac ako 110 originálnych nápadov

Záhradný nábytok paleta kutilstvo idea

Zaujíma vás, ako sa robí záhradný nábytok paleta ? Ponúkame odpoveď vo viac ako 110 originálnych nápadov pre stoly, pohovky a kreslá! V posledných rokoch sa rad nábytku sa stali veľmi populárne.


Oni už zdobia rôzne časti našich domovov a my sme radi za ich ďalší ročník, elegantné a prispôsobiteľné. Ale keď to príde k tomu, záhradný nábytok palety, zdá sa, že stále chýba nápady.

Contents

Záhradný nábytok paleta: ako na to?

Paleta záhradný nábytok sedacie súpravy stoly terasy

Aké projekty bude fungovať najlepšie? Mali by sme maľovať svoje palety nábytok alebo je ponechať vo farbe "drevo"? Ako sa zdobia naše pohovky a stoly, akonáhle budú pripravené? Správna odpoveď je nižšie, ktoré ponúkajú originálne nápady na obrázkoch a umožňujú rozhodnúť, ktorý dizajn a farby bude fungovať najlepšie pre váš záhradný nábytok palety.

Záhradný nábytok paleta: konferenčný stolík v bielej farbe Matt Troy Plain Palety

Záhradný nábytok paletové biele drevené stoly

Staré drevené palety stane elegantná salóniky v našich záhradách a na našich terasách. Tento trend nie je nový, a to sa stáva viac a viac prítomná, pretože je tiež v našej túžbe rešpektovať prírodu a recyklovať. V dôsledku toho stále viac a viac ľudí prijať palety nábytok pre vytvorenie malé útulné zákutia vonku.

Elegantné drevené palety Záhradný nábytok a moderné

biely nábytok exteriér drevo

Takisto odmieta múdrosť, že záhradný nábytok je riešením len pre tých, ktorí s obmedzeným rozpočtom. Záhradný nábytok paleta je zvlášť zdôrazniť vašu osobnosť a kreativitu.

Akú farbu na záhradný nábytok paliet dreva?

Tabuľka rozsah záhradný nábytok

Preto dnes existuje tisíc a jeden nápady pre tvorbu záhradný nábytok palety. Dobrým riešením je asymetrický tabuľka biela farebná paleta, ktorý je obohatený o atraktívny zelených rastlín (pozri vyššie, vytvorenie Matt Troy).

Pohovky palety s vankúšikmi

gauč paluba dekorácie palety

Tí, ktorí majú radi myšlienku, objavovať návrhy na realizáciu záhradného nábytku paliet v bielej alebo čiernej farbe v našej galérii. Ak dávate prednosť vonkajší nábytok s viacerými farbami, vždy môžete zvoliť, aby stolové alebo pohovka palety v bielej alebo čiernej farbe.

Paleta pohovka pre záhradný nábytok palety

terasa drevené pohovky

Potom môžete pridať ozdobné doplnky, ako je požadované. Toto riešenie je veľmi úspešný, ako môžete vidieť z nižšie uvedených obrázkov. Ďalšou možnosťou je maľovať svoj záhradný nábytok palety v rôznych farbách, aby to elegantný vzhľad Boho.

Ako vytvoriť priateľské rohy s pohovkami palety

terasa a záhradné dekorácie drevený nábytok

Je ideálny pre záhrady a milujeme svoju priateľskú vzhľad na naše terasy! Ak chcete dať retro vzhľad vašej záhrade alebo terase, môžete tak urobiť veľmi dobre s rozkladacou palete. Nechaj to v prírodných farebných paliet a zdobí niekoľko vankúše v neutrálnych odtieňoch.

Nápady, aby sa kreslo alebo pohovka v ročníku palete vzhľad

veľtrhy záhradné stoličky drevo pohovkaPre tých, ktorí majú dobrý čas na slnku, tu je ďalší tip: môžete tvarovať typ pohovky záhradné posteľ, palety, môžete ozdobiť s niekoľkými vankúšmi alebo dokonca matraca.

Nápady pre výrobu stolíky siahajú

Paleta záhradný nábytok patio nábytok výzdoba

V jasných alebo neutrálnych farbách, bude nábytok vám umožní vytvoriť užívateľsky prívetivý priestor vonku stráviť popoludnie alebo večer s priateľmi.

Nápady pre záhradný nábytok palety: vytvoriť priateľskú medzeru tráviť čas s priateľmi

Deco salóny pre záhradné terasy

A tu je tip pre malé priestor záhrady a terasy: Nainštalujte kolesá na váš stôl alebo pohovka palete. Dalo by sa pohybovať nábytok palety, keď budete chcieť!

Čo sa výroba nábytku Záhradný nábytok paliet dreva

záhradný nábytok Paleta ako

Po týchto vysvetlení o možnostiach vytvorenia záhradný nábytok paliet dreva, teraz uvidíme, čo nábytok zabezpečiť úspešný rozvoj takejto zóny. V nasledujúcej časti budeme diskutovať o populárnej nábytku DIY projekty na terasu a do záhrady.

Naše myšlienky na výrobu dreveného pohovka pre vonkajšie bývanie

terasa nábytok, ako myšlienky

Začnime s pohovkou. nevyhnutný nábytok Záhradný nábytok palety, pohovka je často stredom odpočinkovú vonkajšie plochy.

Great záhrada sofa paleta drevo

retro nábytok nábytok vonku nápady

Pokiaľ ide o realizáciu tohto typu nábytku, máte veľmi veľa možností. V skutočnosti, palety umožňujú výrobu širokého spektra vysoko pohoviek, tvarom a pestrú dizajnom.

Nápady pre záhradný nábytok rady nábytku: hranatý sofa

Nábytok záhradná terasa sofa nápady

Výška pohovky bude závisieť predovšetkým od počtu paliet, ktoré chcú budovať niesť sedací nábytok. Všeobecne platí, že paletové sedacie súpravy sú vyrobené z jedného, ​​dvoch alebo troch dvoch paliet naskladaných na seba.

Detail drevených pohovky s vankúšmi

záhradný nábytok paletové pohovkyV prvom prípade je spodná časť palety je používaný ako nábytok nohy. Vo zvyšných prípadoch sa môže otáčať palety slúži ako základňa skrine hore nohami. Tento malý trik by mohlo prispieť k pevnosti vašej pohovky.

Veľké palety záhradný drevený nábytok čiernym náterom

drevo paleta záhradný nábytok nápadom paleta čierna farba

Odporúčame vám použiť túto konkrétnu metódu, ak chcete vytvoriť dlhý gauč z troch alebo štyroch paliet vedľa seba navzájom.

Prispôsobte si pohovku DIY deco terasa

Záhradný nábytok paleta rozkladací dvere rastlina

Tento jednoduchý a ľahko prístup prechádza niekoľko zmien. Tí, ktorí sú talentovanejší pre kutilov by preto mohol rozhodnúť vylepšiť dizajn svojich gauč DIY deco terasou. Tie potom majú možnosť sa vrátiť späť palety zhromaždené pre použitie ako základný materiál, potom pridávanie dotyky podľa svojho výberu.

Paleta záhradný nábytok: dekoračné nápady v čiernej a béžovej

Paleta nábytok záhradný nábytok

Napríklad, oni môžu pridať ďalšiu podporu za operadlo pohovky, ktorý tiež funguje ako nábytok nohy. V opačnom prípade, je tu tiež možnosť využitia fošne riadkov horizontálne vytvoriť pevný základ pre sedačky pohovky. Oba nápady sú znázornené na obrázkoch vyššie.

Deco nápad palety Záhradný nábytok

vonkajší nábytok drevo paluba salónikyPokiaľ ide o záhradný nábytok miestnosti späť do seba, možnosti sú tiež veľmi bohatý. Možnosť Najjednoduchšie a najpohodlnejšie bude klásť paletu vo zvislom smere za sedadlom pohovky.

záhrada pre farebnú škálu

Nábytok vonkajšia terasa dekorácieAle môžete tiež postupovať ako je uvedené vyššie: rozbalenie paliet a dať do zložky vlastný vzhľad. Nehovoriac o tom, že môže dobre slúžiť ako stenu alebo palubu zábradlie ako súbor!

Robiť jeho záhradné salónik pohovka palety, aby sa sám pohodlnejšie

outdoor obývací nábytok making palety

Uvidíme sa záhradným nábytkom nábytok paleta dreva pohodlnejšie prispôsobiť pohovku s tvarom vášho vonkajšieho priestoru. Ubytovať viac ľudí, zvážte rohová sedacia súprava.

Drevená sedačka na kolieskach

sofa rozsah-of-drevo-lounge Zahrádka vonku

Alebo uľahčiť sťahovanie nábytku inštaláciou valčekov cez nohy. Budete tak môcť pohybovať pohovku podľa toho, ako chcete usporiadať terasu. Tento trik umožňuje tiež čistiť svoj balíček ľahšie.

Príklad Deco lavice alebo drevo pohovka s vankúšmi

Deco nábytok terasa paleta

Palety sú hrubé a dosť drsný materiál. Ozdobiť to s vankúšmi!

Záhradný nábytok paleta: vintage vzhľad

terasa ročník dekor nápady

Umiestnite je na sedadle pohovky pre viac štýlové a príjemnej atmosfére. V závislosti na zvolenom modeli pohovky, môžete tiež použiť ako pohodlné zložky.

Záhradný nábytok paleta: elegantný vzhľad v bazéne

sofa nábytok paleta bieleho záhrady

Video tutorial, aby sa sedačka záhradný nábytok drevené palety

Chcú dosiahnuť taký pohovka na váš záhradný nábytok palety? Dajte si pár minút sa pozerať na výučbovú up! To vám ukáže, ako to urobiť krok za krokom pre úspešnú realizáciu takéhoto DIY nábytku.

Tvorba stoličky a ďalšie miesta na sedenie pre záhradný nábytok paliet dreva

Záhradný nábytok z dreva stoličky

Okrem tejto jednoduché a praktické nábytkom, sú tu aj veľa možností na sedenie a ďalších miest, ktoré majú drotár.

Nábytok a výzdoba paleta s vankúšmi

stolný palety drevené záhradné stoličky

Niektoré sú jednoduché urobiť. To by malo stačiť, aby spojiť dve palety, ktoré slúži ako sídlo a iné zložky skrine. Iné vyžadujú ďalší pokrok v oblasti kutilské zručnosti. Tí, ktorí by chceli dosiahnuť prepracované stoličiek a budú musieť rozložiť palety do tej doby využitia jednotlivých dosiek.

Záhradný nábytok paleta: myšlienka vytvoriť malý stôl a stoličky terasa

stoličky vonkajšie dekorácie palety

Výsledkom všetkých týchto snáh? Pevné stolička s pohodlnými sedadlami a dokonca i podrúčky! Pôsobivé, že?

Deco idea záhradný nábytok drevené palety

Deco terasa záhradné pohovky palety

Takže myšlienka DIY nábytku pre palety záhradný nábytok nutne vyskúšať, ak máte drevo vo veľkom množstve. Vyhľadajte model a začať znova!

Drevené stoličky a pádlo

Deco stoličky drevenej terasy

Výrobou drevených záhradných lavičiek pre jeho hobby vonkajšiu výzdobu

Model-nábytok paleta miestnosť záhrada-a-do

Pohovky a kreslá sú atraktívnou alternatívou pre rohov vonkajšie relaxáciu. Ale je tu ešte ďalšie riešenie pre správu paliet záhrada. Sú to drevené lavice.

Drevený stôl a lavice terasa

bench-rozsah-of-drevo-exteriér terasa dekorácie

Drevené lavice sú typicky sedadlo dlho s nohami. Sú jednoduchšie robiť, než stoličiek a kresiel, a to najmä preto, že budete mať možnosť, aby prijali také palety a začleniť ich do svojho projektu, bez nechty von.

DIY obdĺžnikové lavice a drevený stôl

izby pre drevené záhradné nápady

Rovnako ako zvyšok DIY sedadiel Deco, paletové lavica sa môže meniť výšku. Záleží na konštrukciu považujete a salón vzhľad, aký chcete.

Idea pad DIY drevený nábytok

stolička-drevo-palety storage terasa dekorácie

Neváhajte sa prispôsobiť lavica palety s maliarsky farbou, vankúše a dokonca aj úložný priestor pre vaše vonkajší priestor!

DIY stolný pic nič Deck

table-piknik drevo DIY nápad, nachádza záhradné

Vzhľadom k svojmu tvaru, lavičky sú preferovanou voľbou v prípade výstavby paliet záhradného nábytku, ktorý je súčasťou rohu vonkajšie stolovanie.

Piknikový stôl s lavicami paliet

table-piknik palety drevo-a-výroba

Keď už hovoríme o jedálenský kút paliet, na vedomie, že tento materiál je tiež používaný na výrobu piknikový stôl a lavice, ktoré ju sprevádzajú. Kompaktná, táto sada je ideálna pre rozvoj malého vonkajšej terase.

Lacný nábytok pre drevené paluby

žijúci mimo paliet-stolný lavica piknik

To preto, že banky sú často pripevnené k podpore stolu tak, aby sa uvoľnil priestor za rohom jedle.

Vytvorte stolice zmeniť rohový jedlo alebo spoločenská miestnosť záhrada vonkajšia rozsah

Nábytok pre obývačku Zahrádka drevených paliet idee

Drevené palety majú pomerne objemný vzhľad. Z tohto dôvodu, mnoho ľudí si myslí, že nábytok, ktorý je vyrobený bude ťažké a zaberajú veľa miesta na svojej terase. Ale táto myšlienka nie je vždy úplne presné.

DIY drevený čalúnená barová stolička

Stolička bar mimo paleta-of-drevo-moderný

V skutočnosti je tento materiál recyklácie remeslo môže byť použitý pre výrobu malých kúskov nábytku, ako stoličky.

DIY bar palety a farby idea

bar v paletových de model drevených stoličiek

Rozhodne o výške vašich outdoorových stoličiek urobiť sami založený na priestore, ktorý máte. Predstavte si, aby boli schopní je dať pod ostatného nábytku v prípade potreby.

Sedadlo a stolík

drevená paleta nápad kutilstvo terénne vankúše

Alebo zveriť im univerzálne rolu. Na obrázku hore, príkladom kus nábytku navrhnutého ako dekoratívny predmet, stolice, ale tiež malý drevený stôl!

Deň pre terasa DIY verziu

sofa salónik Zahrádka drevených paliet DIY

V každom prípade, premýšľať o spôsoboch, aby sa vaše exteriérový nábytok pre vonkajšie nábytok ešte komfortnejšie rozsahu. A dostať sa perové vankúše v dostatočnom množstve!

Drevený stôl, základným nábytkom pre záhradný nábytok dekoračné ekologická rozsah

kreslá pohovky drevený záhradný

V tabuľke drevená paleta je nevyhnutným kusom nábytku pre každého živého vonkajšej záhradke. Sídli často stredom vesmíru, je k dispozícii v alternatívnej jedálenský stôl alebo konferenčný stolík sa pripojiť k lepšiemu dizajn svojich paliet nábytku.

Záhradný nábytok v útulnej drevenej palete

aby dreveným nábytkom v terasovité záhrady

V zásade táto jednotka je pomerne jednoduché vyrobiť a nevyžaduje veľa úsilia. V základnom prevedení sa môže skladať, jednoducho, jedna alebo dve palety umiestnené v strede vonkajšieho sedenia.

Myšlienka DIY nábytku pre záhradný nábytok palety

nábytok paletové stoly pre záhradu

nábytok modely DIY palety Záhradný nábytokdekorácie terasa záhradný nábytokReplikovať tento model, ani by ste mať nohy. Podpora paleta je v poriadku plní túto funkciu!

Rafináciu dizajnom svojich stolík drevených paliet

table-low-to-do-it-yourself paleta-storage-deco-vonku

Aj keď nič vyžaduje, aby ste nastaviť všetky palety slúžiace ako konferenčný stolík, musíš to urobiť, ak máte chuť pevnejšie a funkčný nábytok.

Nápady pre záhradný nábytok palety s konferenčným stolíkom

Nábytok idea paleta stoly záhradný nábytok

To vám umožní vylepšiť tvar nábytku a priradiť mu niektoré ďalšie funkcie.

Stolík s kolieskami

Tabuľka kolesový drevená paleta rastlín stolička kutilstvo idea

Hromadia dve palety a tým dokazuje optimálnu voľbu pre tých, ktorí snívajú o konferenčný stolík s úložným priestorom pre malé.

Vonkajší drevený nábytok

vonkajšie drevené stoličky výzdobaVzhľadom k tomu, ako ste uhádli, priestor medzi doskou a podporou tabuľky môže byť použitý pre skladovanie rôznych drobných predmetov.

exteriér drevený nábytok

robiť sofa rozsah nízke drevené stoly

Myšlienka vonkajším nábytkom a DIY dekorom

stoly rad záhradný nábytok

Okrem toho, konferenčný stolík, aby sa ich doplniť ako kolesá alebo sklenenou doskou. Prvý variant uľahčuje jej pohyb, zatiaľ čo druhý je ešte elegantný nábytok robí.

DIY konferenčný stolík a sklo top

záhradný nábytok paliet drevený stôl-low-police sklo

Samozrejme, máte možnosť nechať inšpirovať týmito nápadmi a dať im svoj vlastný výklad. A dokonca môžete použiť všetky možnosti sme vymenované: maľba, pridávať kolesá a sklenenou doskou!

Tabuľka s drevenými skrinkami

Záhradný nábytok paleta drevo-low-bielo-table

Stručne povedané, pred začatím DIY projektu tabuľky pre záhradný nábytok, skúmať aj obrázky v našej galérii. Ukazujú viac možností pre vytváranie takýto cieľ a pomôže určiť, aké je možné zaistiť pre vonkajší priestor!

DIY drevený exteriérový záhradný nábytok

table-low-range-of-drevená kolesami terasou

Stolíku v drevených paletách stáva vonkajšej prvok výzdoby

Tabuľka miestnosť záhrada drevo-a-do-it-yourself

Konferenčný stolík je jednoduchý kus nábytku si uvedomiť, že ona inšpirovala mnoho výkladov pre proste ďalších dekorácií pre žijúci moderné záhrady.

Pretty nápady pre palety záhradného nábytku so stolom a malým záhona

bed paletové stoly pre záhradu

Preto tento druh nábytku sa môže stať podporu pre zelené rastliny alebo malý úložný priestor na vankúše a vrhá.

Podrobnosti stolčeky sa pohybujú v čiernej a bielej

exteriérový nábytok paletové nápady

Opatrenia tohto druhu musia byť navrhnuté tak, aby štýl zvolili pre celé vonkajšie ploche. Pre rustikálny dekor, rozhodnúť sa pre prostý drevený nábytok. Naopak, pre tematické retro vzhľad, zvoľte farebný deco.

Dokonca viac kreatívne možnosti tabuľka paliet

cabinet-vonkajšie-paleta sofa-d-angle

Hlavnou výhodou myšlienkou vlastného záhradného nábytku je, že si možno predstaviť nábytok, ktorý zodpovedá našim potrebám. Tabuľky v tejto časti sú dokonalým príkladom tejto výhode.

Námet pre vonkajšie konferenčný stolík s paletou

Nábytok záhradný stoly palety

Obraz nám vyššie dáva predstavu, že bude apelovať kutilovia, ktorí privítali nového člena rodiny. Tráviť viac času vonku so svojimi deťmi, môžu teraz zavesiť hojdaciu sieť pod ich stolu!

Paleta stolík Idea s otvoreným ohňom

záhradný nábytok tabuľka paliet ohrievadlo-home

Fancy vonkajší krb na terase? Urobiť DIY tabuľku s ohrievadlo a dreváreň inšpirujúce šablóny na obrázku hore!

Drevený stôl Model side k sebe samému

nábytok paletové drevo salónik záhradné stoly-of-extra

Nemusíte nutne potrebovať záhradu vyrobenú výhradne z paliet. Zatiaľ malý odkladací stolík nikdy neuškodí!

Tabuľka Originálny dizajn drevená paletazáhradný stôl drevené palety kutilstvo idea

Video tutorial urobiť tabuľky paliet DIY kávy

Myšlienka takéhoto kabinetu odvolal k tebe? V tomto prípade budete mať len pozrieť do výukového programu na videu vidieť všetky podrobnosti o tomto projekte DIY!

drevený jedálenský stôl a myšlienka DIY Deco terasy

Záhradný nábytok paleta drevo jedálenský stôl rustikálny

Hovorili sme veľa o konferenčný stolík, ale byť vedomí toho, že palety sú tiež veľmi vhodným riešením pre dosiahnutie jedálenský stôl na roh cookouts. Opäť platí, že máte na výber vzorov. Jednou z možností je používať nohy staré tabuľky a pridať DIY set. Ďalšie nápad by sa začať od nuly a dosiahnuť všetky svoje nábytku sami.

Vytvorte doupě s nábytkom, aby sami

Nábytok pre obytná in-záhradné palety-a-výroba-it-yourself

Vytvorte relaxačný kútik v záhrade s nábytkom rozsahu? Je celkom dobre možné.

DIY ležadlo Deck

stoličky dlhé palety drevo-to-do-it-yourself

Vzhľadom k tomu, áno, môžete si vytvoriť akýkoľvek druh nábytku z tohto materiálu, a to aj počas niekoľkých lehátkami na opaľovanie!

Swing palety, aby sa sami

Záhradný nábytok paleta hojdačka-a-do-it-yourself-idee

A popoludňajších a večerných hodinách pokojných nedeľu si môžete pochutnať na hojdačku z českého chic!

Posteľ suspenduje do seba smerom von

Záhradný nábytok paleta make-a-hojdačka-lôžko pozastavený

Zavesiť ho povrázkom okolo vášho obývacej izby alebo pod korunou stromu. Deti budú milovať! A dospelí budú milovať myšlienku tohto kúta, kde môžu čítať alebo posedieť s priateľmi hovoriť celé hodiny.

Vedeli ste, že môžete použiť palety pre výrobu podláh alebo pohľad vánok na terasu?

make-a-sedačková dlhý paletový-deco terasa-palubovky

Vaše patio potrebuje človeka a zaujíma vás, aký druh náteru dopĺňať lepší nábytok na drevených paletách? Nájsť odpoveď nižšie!

Udržateľné drevených dosiek a lacná pre prirodzený záklopom

terasa paleta-of-drevo-palubovky-idee

Možno neviete, ale to lacné a recyklácia materiálov, môžu byť tiež použité pre výrobu podlahovej krytiny na vonkajšej terase. Dosky trvanlivé a odolné drevo palubovky stávajú ideálny pre vonkajší priestor!

Profdlážka drevené paluby náter urobte

Povlak terasa, podkladové dosky drevené palety

Na opotrebované vzhľad, s šedavý alebo rekonštrukciou a vybavený ochrannou vrstvou, tieto dosky ponúkajú lacný spôsob, ako pokryť svoju terasu a zároveň sa teší autentický pohľad na jeho pôde.

podlaha Myšlienka palety ks radových

Povlak poschodí terasa-drevo-a-do-it-yourself

Ale to nie je všetko. Prečo sa uspokojiť s jednoduchým záklopom, keď si môžete urobiť podlahy skutočne pozoruhodné palety? Napríklad je možné použiť malé kúsky dreva reprodukovať parkety efekt vonku. Alebo si hrať s kamienkami, medzi doskami požiadať o ešte lepší náteru!

Šaty bazén vonkajší drevenej podlahe farbiquer

záhradný nábytok paletové rozvrhnutie-pool-outdoor drevo

A potom máme projekt pre dobrodružnejšie tinkerers: skin pre nadzemný bazén s ... Boards Recycling ', samozrejme! Model na obrázku hore hovorí za všetko. Ak chcete takýto projekt realizovať, budete musieť veľa paliet. Presný počet bude závisieť od veľkosti bazéna, pár krokov od terasy, ktoré obklopovali a všetky ďalšie prvky (kroky, dekorácie, držiaky ...). Pre informáciu, viem, že strednej veľkosti bazéna a štvorec môžu byť oblečený s nie menej ako 40 paliet.

Chrániť vaše záhradný nábytok palety pred zvedavými očami

Záhradný nábytok palety drevené oplotenie-exterieur-Jardiniere

Dosky robustný a ľahko nájsť tiež fungovať ako ploty drevené záhrade. Pekný voľbou pre balíček, ktorý sa nachádza v blízkosti ulice alebo s výhľadom na záhradu suseda!

Urobiť drevenú terasu pre zhliadnutie vánok

záhradný nábytok drevené palety vánok-view-modelu recup

Aby bolo možné lepšie definovať vonkajší priestor, alebo aby z dohľadu, sme zahájili výrobu prírodného vánku pohľadu drevených dosiek. Jeho dizajn je vybrať podľa vašich prianí. Rozhodnúť sa pre diskrétne verziu (ako je vietor modelovom pohľade na obrázku dole), alebo ponechať medzery medzi doskami nahliadnuť do priestorov za (ako na obrázku vyššie).

drevený záhradný plot modelu k sebe samému

plot-záhradné-wood-ne drahý-deco palety

Navyše, tento typ zobrazenia a vánok Uzatváracie krásne dohromady s drevenou podlahou. To znova dokazuje schopnosť drevených dosiek recykláciu plavidla k účasti vo všetkých častiach kutilov interiéru!

Zdobia mimo dreva vlečky alebo prírodné pergolou

plot záhradný-paliet dreva deco kutilstvo

Ploty a zobrazenie vietor tohto druhu sú tiež nesie čisto dekoratívnu funkciu. Ak sa vám páči vzhľad dreva, prečo nie zdobiť múr okolo vášho paliet záhradný nábytok? Pre viac zen atmosféra a autentická, do úvahy aj ďalšie prírodné prvky, ktoré môžu sprevádzať drevo. Kameň, rastliny a vodopády sú veľmi dobré možnosti!

Ako vyrobiť drevenú pergolou terasu

Rozsah-of-dreveného zdobenie-záhradným-pergola-is-how-to-sami

Na záhrade alebo tienisté terase v priebehu celého roka, aby sa palety pergola! Okrem kúsky dreva Recycling ', plánujú pevných nosičov vo forme nosných trámov. V najteplejších dňoch, zvážiť zavesenie stan záclony a ľahké svetlého tkaniny. Tie budú mať prospech z ešte účinnejšiu ochranu!

Čo sa paleta? Nápady pre doplnky a nábytok sprevádzať váš drevený záhradný nábytok

lounge Zahrádka paliet dreva sofa pri okrúhlom stole

Po zhodnotení viac možností pre vytváranie drevo pre kutilov deco záhradou a terasou, teraz uvidíme, čo ďalší nábytok a doplnky na skrášlenie dosiahnuť jeho exteriér a aby to bolo ešte uvíta.

Dekorácie záhrady alebo terasy: pohovka s vankúšmi a paliet konferenčný stolík

Kreslo záhradné pohovky palety

Malé alebo veľké, vonkajšia terasa ešte potrebuje nejaké zelené klávesy. Namiesto nákupu plantážnici a rôzne médiá pre outdoorové rastliny, usporiadať zelený kútik s paletami.

Zdobenie záhradný nábytok, aby sa s kvetináč palety

nábytok palety záhradníctve-zvislý-vonkajšie-deco

Plantážnici DIY uvoľňovaním sú uvedené v horizontálnej alebo vertikálnej varianty. Prvý z nich sú vhodné pre záhrady a väčšiu terasu. Niektoré dokonca sú podobné "lôžko" vhodné pre konštrukciu vyvýšené zeleninové záhrady.

vertikálne Sádzacie a drevené palety nábytku pre terasy

Jardiniere palety drevené dekorácie, balkón terasa

Zvislé drevené kvetináče, zatiaľ, sú skvelým riešením pre malé priestory. Môžeme položiť na zem alebo zavesiť na stenu, v závislosti na oblasti, ktoré by sme chceli venovať sa im.

zelená stena koncept s drevené dvere závodu

idee-deco terasa-je-how pre domácich majstrov palety

Tieto malé ozdobné doplnky jednoduché, aby bolo ľahšie vytvoriť zelený priestor mimo všetkých veľkostí. Niektorí používajú k vydrž mini plantážnikov a kvetináčov.

Sádzacie pozastavená vertikálne záhradné palety

Jardiniere-in paliet dekorovanie salónika Zahrádka vonku

Iní dávajú prednosť vytvoriť malý počet lôžok pre svoje rastliny vnútri rovnaké palety. Táto možnosť neviditeľné kontajnery poskytuje prirodzenejší vzhľad vonkajšieho priestoru.

DIY paleta dekor s sukulenty

dekorácie-záhradné-wood-object-image-recup

Ste po veľkom DIY projektu a zistíte, že stále majú kusy dreva nepoužíva? Takže, môžete si dovoliť malú zelenú stenu, aby sa niekoľko kúskov dreva a sukulenty, šťavnaté a epifity.

Urobte si zeleninový drevený stôl

make-a-záhrady-vertikálny externý palety

Jednoduchá inštalácia, budú tieto tri druhy rastlín, ktoré vám pomôžu skrášliť zovňajšok bez väčšej námahy. A výsledok je naozaj pozoruhodné!

Zhotovenie vodorovné sadenie stroje na palety

Jardiniere palety drevené dekorácie Zahrádka

Vodorovné plantážnici pešo je ďalším projektom myšlienka rýchleho a ľahkého DIY dosiahnuť. Vyplniť niekoľko krabíc druhu s kvetinami a umiestnite ich okolo vašej obývacej izby alebo rohovou stolovanie pod šírym nebom!

Niektoré projekty remeslá a výtvory dreveným dekorom

deco-múr drevo terasa-DIY stôl palety

Vytvorenie záhradný nábytok paleta je dobrá, ale vytvoriť vlastný dekoračné predmety je ešte lepšie! Nástenné obrazy, zrkadlá, svietniky, drobné predmety, ktoré majú byť inštalované na konferenčnom stolíku ... Tu sú niektoré príklady doplnkov, ktoré si každý môže urobiť sám, aby ekologické a kreatívne dekor.

DIY drevené dekorácie na stenu pre vonkajšie použitie

table-deco-stenové terasa palety-wood-theme-marine

Make graf výzdoby stien paliet je oveľa jednoduchšie, než to vyzerá. Pre takýto projekt, naplánovať tri alebo štyri drevené dosky by mali byť nastavené spoločne. Lepidlo je možné pre tento krok. Ale dávame prednosť silnejšie varianty, ako dva malé kúsky dreva sa dostať za dosiek a použitie ako podpery, na ktorých budeme zbíjanie dosiek. Akonáhle sa podpora dostala na vás vyzdobiť váš stôl, ako si prajete. Použiť farbu pre zmenu farby dosiek, pridajte zaujímavú položku alebo vložte do lanových prvkov, napríklad.

rám zrkadla, aby sa do kusov paliet

ktoré-how-to-paletu dreva rám zrkadlovo deco záhrade

Predstavte si, že pôvodný nástenné dekorácie so zrkadlami smerom von! Lesklý povrch zrkadiel zlepší jas Vašu terasu. Pre taký objekt výzdoby stien vo vašej domácnosti by stačilo nájsť staré zrkadlo a zmeniť jeho nastavenia. Ho nahradiť niekoľkých kusov dreva v držaní kovových prvkov lepené na podklad, ktoré zdieľa s zrkadla sám.

DIY Outdoor Decor drevo s tabuľu farbou

Nábytok paleta drevo-table-black-bridlice-deco-vonku

Ak chcete pridať nový doplnok do svojho vonkajšieho priestoru, ale chýba čas vytvoriť obraz alebo zrkadlový rám, začnite v oveľa jednoduchšie možnosť. Skladá sa z prevzatia palety bez zmeny a aplikovať náter na jeho bridlicových dosiek. Akonáhle sa farba zaschne, máte možnosť písať rôzne správy o provizórne tabuli!

Malé organické príslušenstvo pre kutilov deco záhradu či terasu

majstrovanie-shelf steny paliet z dreva-sviečky

Kto nemá rád sviečky? Token univerzálny zdroj osvetlenia a príjemnú atmosféru, sviečky sú povinnou súčasťou letného deco. Preto navrhujeme postaviť malý nástenná polica pre uloženie sviečky. Nainštalovať ho v blízkosti vášho relaxačný priestor sa pozerať vo večerných hodinách.

house výroba vták drevený
Záhradný nábytok paleta house-a-vták-a-do-it-yourself

Urobiť si dom alebo kŕmidlo je krásny spôsob, ako pozvať prírodu vo svojom exteriéru. Jedná sa o pomerne jednoduchý projekt, aby sa palety alebo iný typ drevených dosiek. Pre viac modelov tohto typu konštrukcie, obráťte sa na našu osobitnú správu na túto tému!

Paleta police nápad pre rohový stolovanie pod šírym nebom

majstrovanie-deco terasa-idee-shelf paliet k dreveným

Naše recykláciu remeslá a prírodný materiál, by tiež slúžiť k dosiahnutiu DIY drevený podnos. V podobnom tvare na výzdobu obrazov zhora videl, ale tiež požičiava výrobné kroky. Začiatok vodorovne pri montáži tri alebo štyri dosky, ktoré majú byť zaistené dohromady pomocou kúsky dreva umiestnených vertikálne. Keď skončil s rozvojom médií, pokračujte krokom zábava: lícnej dosky dekorácie!

Vytvoriť osvedčené postupy palety pre jej vonkajší nábytok

nábytok terasa-balkón-a-palety výroba

Na terasu, balkón alebo dobre organizované záhrady, zvážiť skrine praktiky. Ak máte malé vonkajšie, že najlepším riešením by bolo zahrnúť tento druh nábytku podľa opreté o stenu. Buďte rozumní a použiť na stenu v otázke, zadnej strane skrine. Je to spôsob, ako ušetriť miesto, dokončiť svoj projekt oveľa rýchlejšie a ušetriť materiál!

Skladovanie vonku lacné: skriňové palety

majstrovanie-deco-vonkajšia terasa-storage-box paliet

Alternatívne pre veľké balkóny a terasy, jeden môže ľahko predstaviť topánku. Použitie ako univerzálny úložný priestor (pre hodov a vankúše, hračky, záhradné náradie, predmety ...), tento malý kus nábytku bude ľahko inštalovaný v rohu vonkajšieho obytného priestoru.

úschovňa bicyklov na drevené záhradné, aby sami

Skladovanie-velo-mimo-paliet dreva idee

Tiež premýšľať o iných geniálnych vynálezov, ktoré vám umožní dať Vašu terasu čistejší vzhľad. Napríklad vonkajšie úschovňa bicyklov, je dobrý spôsob, ako udržať na bicykli od dažďa a majú organizovanejšieho terasu.

Ako na vonkajšie drevo sprchu

sprchový outdoor-paleta drevo idea-automatizáciu kancelárskych terasa

Okrem týchto nábytku, ktoré zodpovedali potrebám docela praktické, existujú tiež geniálny vynálezy, ktoré slúžia k nám robia radosť. To je prípad vonkajšie sprchy, ktoré nás v lete chladný a prispievajú k nášmu blahobytu. V súčasnej dobe každý, kto má záhradu môžu ťažiť z takej sprche. Budeme potrebovať tri alebo štyri palety (pre podlahy a steny), prístup k tvaroviek a klasickými prvkami.

Výrobe nábytku pre letnú kuchyňu na terase

kuchyňa-a-už-a-do-it-yourself-nábytok-wood

Ak máte trochu viac priestoru na vonkajšej strane, prečo nie usporiadať letná kuchyňa tam? To je skvelý nápad pre tých, ktorí majú radi zábavné priateľmi a pre milovníkov gastronómie.

Nábytok pre vonkajšie kuchyne a skladovacie patio myšlienke

ktoré-how-to-paliet z dreva-storage terasa-idee

Samozrejme, môžete si kúpiť nábytok pre tento rohu nádvoria. Ale ak máte stále palety, prečo nie, aby nábytok pre túto oblasť vaše vonku?

Paleta Garden Bar

bar vonkajšie drevené make-a-príklad

Uvedomte si, bar s niekoľkými paliet orientovaných kolmo a drevenej doske. Alebo, ak potrebujete väčší štruktúru, vybudovať areál s grilom a drevený stôl oblečený!

vonkajší bar nápad paliet z dreva

kuchynská linka s barom, terasa na výrobu paliet

Pre malé vonkajšie kuchyne, zvážte možnosť formou s otvoreným a uzavretým skladovanie.

Buffet starožitný nábytok správaj

Buffet-vintage-dekorácie-kuchyňa-of-leto-wood-recup

A nebojte sa pridať ďalšie dekorácie a médií zálohované múrov vašej terase. Ozdobte je s kvetináčov a lucerny pre voľné časy príjemnejšie!

Malá drevená skladovacie patio a záhradné

lounge skladovanie Zahrádka mimo-deco-paleta

Ak potrebujete viac miesta, plánovať nástenné police. Store sú vaše korenia a ochucovadlá a ďalšie kuchynské príslušenstvo, ktoré považujú za nevyhnutné.

skladovanie stena na seba palety

BBQ-kuchyňa-outdoor-dekorácie-is-how-to-sami

Osláviť príchod leta predstaviť originálne chladničku pre vaše osviežujúcich nápojov. Na tento účel si sami chladné tašku a šaty do lesa!

chladnička mimo opláštenie drevom

deco-mimo-of-paliet-drevo-nábytok-bar chladničky

Napokon, kompletné vonkajšie výzdobu s ihriskom vonkajším dieťaťa. Pozrite si fotografie z dolnej časti a umiestniť myšlienky rôznych nábytku a hracích konštrukcií pre seba!

Naše myšlienky, aby nábytok pre vonkajšie ihrisko paliet

make-a-plochu-to-play-vonkajšiu terasu palety

Moderné detské ihriská sú navrhnuté tak, aby spĺňali tvar a veľkosť vonkajšieho priestoru, ktoré sprevádzajú. Ak máte malú terasu, môžete definovať časť venovať hrací kútik pre deti. Aby bola táto viac zábavy a tvorivý priestor, sprevádzať nábytok a domáce dekorácie. Drevené palety používa na realizáciu klasického odtieňa podlahy. Pokiaľ ide o tých, ktorí chcú trochu viac farieb, ale stále majú schopnosť pokryť farby. Okrem toho, drevené dosky bude tiež užitočné pre výrobu mini pohovka pre vaše dieťatko.

vonkajšie ihrisko s paletami nábytku

Oblasť-of-hier na dieťa-deco nábytku, je-how-it-yourself

Inštalovať kreatívne zóny v detskom ihrisku! Pre tento účel ešte ísť po kutilské dekor. Hrajú stôl a stoličky alebo drevené truhly. Vaša dcéra alebo syn bude používať túto časť vesmíru pre svoje vlastné remeslá, maľovať alebo čítať.

ihrisko Deco dieťa, aby sa sami

človeka-nábytok-maľovanie paliet myšlienku

Neváhajte a zdobí túto zábavnú kút s trochou farby. Premýšľať o farbách, ktoré potešia váš malý a pokúsiť sa ich zaviesť do pozadia. A tu je ďalší zábavný nápad: nechať inšpirovať obľúbenou aktivitou váš malý ozdobiť stôl a stoličky. Môže to byť šport, animovaný seriál, kniha, videohry ...

Natural hrať štruktúry a chránená rohu hry vedľa záhradného nábytku palety

house-palety dreva dieťa je-how-it-yourself

Kto povedal, že vonkajší kútik v záhrade, tiež povedal, drevená mezonet sa hojdačky, šmykľavka ... Ak ste rovnako ako my, by ste určite dať svoje dieťa nastaví okamihy v prírodnom a bezpečné prostredie. Pre tento účel, nič lepšie, než aby svoje vlastné štruktúry drevených hier. Na obrázku nižšie príklad pieskovisko, ktorý spĺňa tieto požiadavky. Zvýšený, je chránený zvieratá, aj keď deti nehrajú. A okrem toho, že má dve lavice, ktoré umožňuje malým sedieť pohodlne okolo!

pieskovisko chránená na paletách

Nákresy-area-of-hry-deti terasa-nábytok-a-výroba
A nezabudnite, že detská ihrísk tiež potrebovať ďalšie stavebné konštrukcie hier. Oni sa líši od sezónnych vplyvov a v súlade s myšlienkami mladých. Namiesto vynakladania peňazí pre tento typ položky, ktoré nie sú používané príliš dlho, make-drevo. limonády stojí, mini letná kuchyňa, domy bábiky, bežecké trate ... toľko štruktúr, ktoré môžu sami a ktorý bude dokonale splynúť s záhradného nábytku palete!

Stand Lemonade dieťa

food-for-dieťa-je-how-it-yourself-nápady


Like this post? Please share to your friends: