záhradné

Treehouses 45 stavebníctva a dekorácie nápady

plan konštrukcia kabíny v lese stromy

Domy alebo stromov domy sú stavby umiestnené vo výške, ktoré spravidla pozostávajú z plošiny umiestnenej okolo stopky alebo vetvy stromu slúžia ako podpora.


Stavby tohto druhu sú používané nielen ako miesta trávenie voľného času, ale aj ako obydlie (napr časť roka) za prístrešie a chatách, pracovných plôch, atď

Treehouses: postaviť a vyzdobiť prirodzený domov

chaty v oblasti dieťa doma záhradné stromy hier

V tejto publikácii sa pozrieme na rad modelov domov v stromov rôznych veľkostí. Porozprávame sa o prostriedky a dôvody na vybudovanie takéhoto domu; materiály, potrebné na tento účel; aspekty jeho Wasch a dekoráciu súvisiace so zabezpečením. Cieľom je dať vám možnosť vážiť sami všetky tieto body sa rozhodnúť, či chcete, aby sa jeden z tých pekných kabín!

Treehouses: čo je to?

chaty na terase stromy drevený dom

Začneme ihneď s niektorými praktickými informáciami o strom domov. Z hľadiska histórie, tento druh konštrukcia bola prvá domov pre časť obyvateľov našej planéty. Nápad postaviť taký dom sa nachádza ďaleko od povrchu zeme, napríklad, bolo spojené s nebezpečenstvom, ktoré sprevádzali život v prírode.

Strom domov, originálna konštrukcia s zaujímavou minulosťou

domčeky stromy produkujú kôlňa

Strom domy ponúkol spôsob, ako chrániť ľudí pred divými zvieratami. Táto rezidencia sa tiež skladovacie priestory pre zvýšenie bezpečnosti potravín.

Domovy a Treehouses: prírodné byty do moderných budov

deco drevené domy záhradný prístrešok

Antropológovia citujú ďalšie zaujímavé vysvetlenie, podobne ako u Korowai kmeňa, pôvodne z Papouaise, Novej Guiney. Korowai ľudí je známe, že žijú v domoch na vysokej stromy a z dreva, bambusu a lístia.

Foto chata v korunách stromov s prirodzeným výzdobu

domáce dekorácie chata v lese

Tento kmeň použitý úplne oholiť kmeň stromu, kde jeho zistené, že tieto byty. To umožňuje členom domácnosti ľahko odhaliť nepriateľa, bráni súčasne, prístup zvierat a plazov (ako sú hady), ktorí by mohli použiť vetvy dosiahnuť domu.

Ako vysvetliť popularitu Treehouses v moderných spoločnostiach?

Idee domy v moderných exteriérov stromov

V západných spoločnostiach, v Európe a v USA najmä stromov domy sú obzvlášť populárne, pretože ponúkajú jedinečné alternatívy k dynamickému životnému štýlu v mestských centrách.

Strom domy na dvoch samostatných platformách

Detský domov na ihrisku stromov

Tieto konštrukcie sú teda všeobecne považovaná za zelené domy, to znamená štruktúry vyrobené z prírodných materiálov a stimulovať užší vzťah medzi človekom a prírodou.

Preto sa vyrábajú v moderných chatách stromy?

Platforma chaty v stromoch deco záhradu

Kabíny v moderných stromov sú multifunkčné stavby

chaty v domácej záhrade stromy dieťa

Moderný dom na strome by byť pekný doplnok k vonkajšej výzdobu rodiny s deťmi. V čase, keď sú rodičia neustále hľadajú nápady, aby sa zasadila svoje deti trávia viac času vonku, drevené chatky sú cenným nástrojom prilákať mladých ľudí z domu.

Malý strom domy ako doplnok ihrisko pre naše deti

chaty v útulku stromu drevo dvore

Zrub v lese je ideálnym doplnkom na detskom ihrisku v záhrade. Deti milujú tieto stavby, pretože sú originálne a od sveta dospelých.

Malý dom na strome a predstava rekreáciu

idee záhrada detské ihrisko dieťa chata

Moderné strom domy majú niekedy impozantnej veľkosti

Treehouses medziposchodie deco

Mať chráneného priestoru, ale chránené rodičia vyzerá dnes je nedosiahnuteľný pre mnohé deti zdieľajúce izba so svojím súrodencom. Strom dom, kde má človek právo baviť, ako je požadované, je to priestor, ktorý určite osloví malé scrunchies v tejto situácii!

Nápad na chate postavenej na stromoch: mini drevený dom na strome

výzdoba záhradné kôlne na drevo prístrešok

Dievčatá a chlapci, ktorí majú radi dobrodružstvo budú ohromení tým aj roztomilé útulku.

Kabíny v moderných stromy sú tiež populárne s dospelými

Treehouses DIY deco záhradu

Domy a strom domov sú priestory určené pre naše koníčky a kreatívne projekty

kabínová exteriér záhrada domáce dieťa rozvrhnutie

Majitelia domu so záhradou majú tiež možnosť výroby takéhoto domu do pracovného priestoru.

Malý deň s mini kôlni na stromoch

ameangement záhrada mimo luxusné stromových chatrčí

Aj keď človek nemusí nutne kanceláriu doma (konieckoncov, pracujeme žiť a nie naopak), môžeme tento druh domácich majstrov rohu, čítanie alebo písanie ... skrátka malý prístrešok, ktorý možno použiť na konštrukciu priestoru, ktoré ste vždy chceli!

Strom domy sú moderné zen priestorov

Chatky v veniec svetelných stromy

Pekný nápad na strome a majestátne krajiny

chata dom na strome v lese

Takáto štruktúra v korunách stromov sa stala izbu veľmi pôsobivé priateľov. Nehovoriac o tom, že všetky tieto použitia sú jednoduché zladiť a že dom má schopnosť slúžiť ako funkčný priestor a vhodné pre mnoho členov vašej domácnosti!

Ako môžeme stavať kabíny v moderných stromy?

Myšlienka chaty v záhrade budovy stromy

Treehouses: DIY nápad, aby zdieľať s rodinou *!

chaty v korunách stromov domáce dekoráciu dreva

Domy postavené v stromoch sú zvyčajne vyrobené z dreva. Ďalšie zaujímavé materiály sú listy a konáre. Stavebné techniky je veľa. Snažia sa splniť dva ciele: po prvé, aby sa to silnú a odolnú konštrukciu a potom chrániť najviac prírodu a drevo vybraný podporovať domu.

Búdy v moderných abres: niekoľko stavebných metódy, aby zvážila

moderné treehouse

Výroba kabíne tohto druhu zvyčajne začína s výstavbou základne, to znamená stabilnú základňu. Ten musí privítať doma a všetky objekty, že bude obsahovať. Plošina je často umiestnený na jednej alebo viacerých oblastí s veľkosťou dostatočne veľké, aby uniesli hmotnosť konštrukcie.

Vytvorenie dom na strome na pevnej plošine

záhradné stromy moderný kabíny

Ak vybraná strom nemá dostatok vhodných vetvy, alebo v prípade, že je žiaduce, aby ďalej posilniť štruktúru, je možné použiť niekoľko rôznych metód.

Constuction stromových domov: možností pre posilnenie základnú štruktúru?

malý záhradný domček na drevenej chate stromu

Stavba môže spočívať na koloch, ktoré podporujú platformu a všetko, čo je na ňom. Ide o metódu konštrukcie, ktorá prináša pridanú silu kabíny vyrobené v modernom záhrade, kde človek nemusí báť vniknutiu divokých zvierat.

Kabíny na chodúľoch v abres sú populárne riešenia

ako vybudovať prístrešok na stromoch

Tieto chodúle sú obvykle pripevnené k zemi s betónom alebo inými modernými technikami (niektoré ďalej chrániť korene stromu). Tieto chodúle sú teraz považované za najjednoduchší spôsob, ako priniesť pridanú silu štruktúry v korunách stromov, a to aj v prípade, že je veľký.

Treehouses: výhody a nevýhody ostatných moderných výstužných riešenie

aby drevená chata domáci vonkajšej záhradke stromy

Použitie moderných výstužných nástrojov je ďalšia technika používaná, aby platformy pevnejšie domu. Najčastejšie je inštalovať tyče, ktoré rozdeľujú rovnomerne váhu štruktúr nachádzajúcich sa v výškových. Táto konštrukcia technika je populárny v prípade výstavby rodinných domov vo veľkej výške, pretože ojnice je známe, že zníženie destabilizačné účinky spôsobené vetrom a prirodzeného vývoja stromu.

Konštrukcia spôsob Treehouses

home deco drevená chata dieťa

Navyše, každý kutil, ktorý plánuje postaviť dom na strome by mal rozhodnúť, či chcete použiť prírodné alebo invazívne techniky. Prvá kategória zahŕňa všetky spôsoby výroby štruktúru, ktorá neobsahuje žiadne klince, skrutky alebo skrutky.

Spracovateľský chaty v moderných stromov myslieť bezpečnosť a ochranu životného prostredia

Dom stavebné drevené chatrči stromy

Inými slovami, to je používať prírodné materiály známe už po stáročia: drevené trámy, bary alebo upevňovacie prostriedok lano. Odporúčajú sa tieto metódy pre domácich majstrov, ktorí chcú maximálnu ochranu životného prostredia a prirodzený vzhľad stromu.

Strom domy a strom domy by mali prirodzene zapadá do okolitej krajiny

Detský kútik dizajnový hut

Prirodzené výhody terénu a staveniska musí byť tiež považované v návrhu plánu v kabíne.

Dom fotografie v abres na veľkej plošine

drevené chaty pre dospelých a deti

Kategória invazívnych metódy konštrukcie zahŕňa, v poradí, používajú nástroje, ktoré bolo uvedené vyššie: klince, skrutky, skrutky, kolíky, apod Ak máte v úmysle použiť túto metódu konštrukcie, majte na pamäti, že rôzne druhy stromov nie sú rovnako reagujú na liečbu týchto pracovných nástrojov.

platformou pre nápad chaty v súčasných stromov

záhradný prístrešok ihrisko

Odporúčame, aby ste sa informovať o sile stromu dreva o možných účinkov, ktoré sa produkujú túto pracovná metóda na jeho povrchu a jeho odolnosť.

Pekná drevená plošina s kvetinovým dekorom

deco záhradná chata DIY drevený dom

Ak si nechcete postaviť modernú budovu, vsadil všetko simpelment na krásne drevené plošine.

Budova stromov domov a administratívnych postupov

záhradné konštrukcie projektovanie rodinných domov v stromoch

Veľkosť vášho domu v korunách stromov a na mieste môže tiež určiť požiadavka predchádzajúceho povolenia od správy vášho regiónu. Odporúčame preto, aby sa nejaký čas dozvedieť sa o týchto potenciálnych správnych detailov predtým, než sa pustíte do veľkých projektov.

Vývoj stromových domov a Zabezpečenie užívateľa

idea dekorácie chata v lese

Tvorba prirodzené a šetrné k životnému prostrediu domu na strome vyžaduje tiež úvahy o spôsoboch ochrany svojich užívateľov. V prípade, že kabína sa používa u detí, je nutné stavať na pevných a odolných materiálov, a to aj v prípade, že je vaša kabína nie je umiestnený vo veľkej výške.

Idea bezpečný prístup most drevený dom

DIY nápad domov drevený záhradnej chatky

Rovnaké pravidlo platí aj pre prístup doma znamená, že v stromoch (drevený rebrík alebo lano, atď.), Ako aj terénnych úprav svojej platformy (vrátane prítomnosti rampy).

Dom strom a bezpečný prístup platformy

Drevený záhradná chata deco ihrisko

Vášnivá povaha a DIY by tiež zvážiť moderné wellness centrum nainštalovaný na niekoľkých platformách pripojených (umiestnenej v jedinom strome alebo niekoľko stavieb v okolí). Tu, prítomnosť prostriedkov ochrany je tiež veľmi dôležité, aby bola zaistená bezpečnosť užívateľov.

Búdy v moderných stromov: čo deco interiéru aj exteriéru?

ozdoba prístrešie v korunách stromov

Čo dekorácie vybrať drevený dom? Ste prakticky bez zamerať sa na ľubovoľný objekt dekorácie, ktoré sa vám páčia a chcete nainštalovať vo vašej kabíne.

radový RD v stromov fotka

dekorácie Moderné terasa záhradný prístrešok hut

Ak máte nedostatok nápadov, vieme, že najpoužívanejšie zdobenie štýly sú elegantné konštrukcie krajiny a rustikálny, ktoré prirodzene dopĺňajú vzhľad interiéru dreva. Škandinávsky dizajn je tiež skvelým riešením pre vnútro takéhoto domu.

Idea vonkajšia terasa nábytok

Foto terasa domu stromy

Väčšina domov v stromoch obsahujú tiež aspoň malú terasu, ktorá je súčasťou ich základnú platformu. Zvyčajne sa používa ako vstupný priestor pre ľudí, ktorí vyliezť na strom a pripravuje k otvoreniu dverí domu.

Vonkajšie ozdobný dom na strome

animačné programy pre deti vonku v kabíne

Exteriér výzdoba na strome, je predstaviť si podľa priania svojich budúcich užívateľov. Snímka by mal byť detské ihrisko a záhrada, aby útulku určená predovšetkým pre dospelých.

strom chata terasa Photo

drevo prístrešia dom chata záhrada idea

Vzhľadom k tomu všetky výhody otvoreného priestoru, ako je táto, vlastníci takéhoto domu môže rozhodnúť vyvinúť to ako malé vonkajšej terase.

Pekný nápad ľahkého dreveného domu

Dieťa domáce platforma oblasť výrub drevín

To ideálne obsahujú malý stôl a pár stoličiek a jednu alebo dve svetlá, zdroje mäkké prírodné osvetlenia.

Strom dom s malou terasou

Rozvrhnutie nápad postaviť kôlni

Treehouses a idea prírodného dekoru

Záhradný búda stromy drevený exteriér

Veľká kabína fotografiu drevín

lietadlo kabíny v automatizáciu kancelárskych stromy

kabína konštrukcia myšlienka moderných stromov Logan Ward, fotograf Lajos Geenen


About the author

admin