Pergola terasa: 48 nápady pre moderné vonkajšie dekor

Moderný dizajn patio pergola bazén

terasa pergola Je to skvelý spôsob, ako vyzdobiť svoj vonkajší priestor a záhradu. Je to príležitosť vytvoriť príjemné miesto na stráviť kvalitný čas so svojimi blízkymi.


Tento typ pergoly sú obvykle pripojené k domu a s výhľadom do záhrady. V tomto článku nájdete niekoľko tipov, ako vytvoriť a vyzdobiť svoj terasa pergola a tiež 50 snímok, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia vytvoriť moderný priestor vonku.

Pergola moderné drevená terasa

pergola moderné idea drevená terasa

Moderné pergoly sú zvyčajne postavené vo vode odolné drevo, ako červeného cédru, sekvoje alebo mahagónu, ktoré sú ideálne pre trvanlivý, dekoratívne vzhľad, a to ako z pergolou. Váš pergola môže byť malé alebo veľké, v architektonickom štýle podľa svojho výberu. Nechaj to vo farbe prírodného dreva alebo zvoliť inú farbu, aby vyhovoval vašim preferenciám. Môžete sa rozhodnúť pre terasou pergola v Európskom alebo ázijskom štýle, alebo dokonca pre rustikálny pergoly alebo s kopulou hore.

Pergola súčasný terasa s bazénom

Moderné vonkajšia terasa pergola

Prečo nie, aby vaše pergola ako krásne a praktické zdobenie ju s viniča alebo lezenie v lete? Takže budete mať odtieň keď svieti slnko silný a zároveň sa teší prírodu tým, že zostanete v pohode. Lezecké ruže na pergoly, napríklad, bude robiť Outdoor Decor hlasovania ešte krajšie. Terasa s pergolou poskytuje vynikajúce zázemie pre fotografie a to najmä pri zvláštnych príležitostiach, ako sú svadby alebo výročie.

Dizajn Patio Pergola zaujímavé

moderné dizajnové terasa pergola

Pergola, postavený nad vírivke je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú súkromie. Pokiaľ ide o jeden postavený pri bazéne, je to skvelé miesto, kde stráviť čas s priateľmi. Používanie záhradného nábytku, môžete sa obrátiť svoj pergola v "miestnosti" zvonku byť rovnako pohodlná ako priestor vo vnútri vášho domova. Niektoré zelené rastliny visí od stredu pergolou, môže hrať úlohu dekoratívnym lustra a poskytovať sviežosť počas horúcich dní. Môžete tiež drevené okná medzi podporných pilierov a vytvoriť ilúziu vonkajšieho priestoru. Váš pergola môže mať tyč alebo slúžia ako dokonalé vonkajšie kuchyne, aby si spolu s priateľmi.

drevená pergola terasa s bazénom

Biele moderné terasa pergola

Tam sú naozaj žiadne pravidlá pre výzdobu pergolou a tie sú zdarma na použitie svoju fantáziu. Môžete začleniť dekoratívne svetla a lucerny pre dekoráciu v lete stavať poličky vnútri alebo lavice, ak váš pergola má potrebný priestor. Umelecké obrazy alebo zrkadlá sú ďalšou možnosťou na výzdobu interiéru pergolou. Môžete tiež umiestniť dekoratívne vtáka v niektorých miestach a všetko sa vám páči, všeobecne.

drevená pergola s moderným nábytkom

deco nábytok terasa pergola

Ak máte deti, môžete vložiť hojdačku vnútri pergolou a nechať ich baviť sa. Pergola dodá znak do svojho vonkajšieho priestoru. Výzdoba pergola môže byť drahé. Ak sa chcete tomu vyhnúť, zdobí ju s vecami už máte doma a ušetriť peniaze. Ak urobíte DIY pergola, použitie recyklovaného dreva. Tu je niekoľko fotografií z moderných pergol, ktoré vám aj pár užitočných tipov môžete inšpirovať:

Chladné nápady pre pergolou Deco

Pôvodný deco terasa pergola

Pergoly z dreva je jedným z najčastejších voľby pre vonku. Ďalším modelom, populárny pre svoje pohodlie, ten s nastaviteľnými lopatkami. Pergoly lamely sa ľahko inštaluje. Zvyčajne je predávaný ako stavebnica alebo môžu byť vyrobené na mieru. Pergoly lamely umožňuje vola slnkom. K dispozícii sú aj pergola modely s nastaviteľnými nožičkami. Pozývame vás na objavovanie vzorov pergola lamiel firmy Solisysteme *.

Súčasná drevená terasa s drevenou pergolou

Moderný dizajn drevená pergola terasa

Vo väčšine prípadov sú pergoly sú používané ako tieniaca tŕne. Niektoré môžu byť tiež použité pre popínavé rastliny v záhrade. Existujú dva hlavné modely: pergola nezávislé alebo opretú o stenu. Nezávislé modely môžu byť inštalované samostatne. Tie sú najčastejšie vybrané pre veľké vonkajšie priestory.

Súčasný dizajn idea terasa

bazén terasa pergola Design

Našťastie na trhu, zistíme, pergoly vo všetkých štýloch a pre všetky chute. Veľkou výhodou inštaláciu pergolu na vašej záhrade alebo terase si môžete vychutnať po celý rok. Vezmite si svoju rannú kávu v slnku alebo pohárom vína počas daždivých dní, je možné cez terasu pergolou.

Kamenná terasa s drevenou pergolou

drevo pergola moderného dizajnu terasa

Dokážeme veľa veľkostí a štýlov. K dispozícii sú tradičné alebo modernizované modely. ona bola vybraná na základe svojho vonkajšieho priestoru a túžby. Je to váš byt alebo zvažujúca sa priestor? Pergola potrebuje terénom musí byť dobre pripevnený k zemi. Ak chcete nainštalovať vlastný sami, budete potrebovať druhú osobu, aby pomohol.

Súčasná terasa s bazénom a drevené pergoly

bazén terasa drevo pergola

drevená terasa s pergolou konštrukcia záhradným nábytkom

masív pergola terasa

Pergola moderná biela terasa zdobený popínavými rastlinami

pergola terasa biela nápad

Vonkajšie kuchyne s drevenou terasou pergola

dekorácie nápad terasa pergola

drevená pergola terasa s čiernym a bielym nábytkom

Myšlienka bytové terasa pergola

Moderná terasa s drevenou pergolou

Idee drevená terasa pergola

hliník pergola za súčasného dizajnu terasa

Alminium pergola pre moderné terasy

Moderná terasa s pergolou

hliník pergola terasa

Vyššie vidíte modernej pergola klapiek. Vyrobená z hliníka, to je nielen veľmi silný, ale aj estetické. Tento model pergola dobre sa prispôsobuje moderné vonkajšie priestory.Terasa s hliníkovými pergoly

hliník pergola bieleho terasy

Inštaláciou veľkú záhradné pergola, je dokonca možné zmeniť svoje terasy v osobitnom izbe. Nižšie, veľká krytá terasa vidieť moderné pergola. Vyzerá to, že obývačka!

hliník pergola terasa dizajnu

Pergoly tiež slúži dokonale ako podpora pre niektoré horolezcov.

hliník pergola vínna réva

Aký dizajn pre môj záhradné pergoly? Ak chcete odpovedať na túto otázku, musíme vziať do úvahy štýl vášho interiéru a exteriéru. Zvyčajne, odborníci radia, aby návrh v rovnakom štýle. To umožní, aby všetko harmonický životný priestor.

hliník pergola terasa dizajnu

drevená pergola moderný dizajn

Drevené pergoly sa veľmi dobre hodí pre všetky druhy zimných dizajnových štýlov. Drevené pergoly sa veľmi dobre hodí pre všetky druhy zimných dizajnových štýlov. Drevo je referenčný materiál, pokiaľ ide o navrhovanie vonkajší priestor.

drevená paluba pergola

drevené original dizajn pergola

Drevené pergoly sa veľmi dobre dopĺňajú s drevenou palubou povlakom. Pozrite sa na tejto krásnej všetkým moderným terasy:

Drevo idea terasa pergola

dreva deco nápad pergola

Viete, aký je rozdiel medzi pergoly a záhradný altánok? Zvyčajne je záhradný altánok je nezávislá, veľká pergola, skôr prispôsobiť záhrady. Pergola je vhodným riešením báza paluba.

drevená pergola výprava tkaninou

Moderné drevená terasa pergola

Pergola terasa: 48 nápady pre moderné vonkajšie dekor

Pergola terasa: 48 nápady pre moderné vonkajšie dekor

Pergola terasa: 48 nápady pre moderné vonkajšie dekor

Pergola terasa: 48 nápady pre moderné vonkajšie dekor

záhradné pergola moderný dizajn

Hliník pergola terasa

pergola patio nábytok

Máte možnosť využiť vonkajšie letné kuchyne? Potom zváži ochranu inštalácií vhodného pergola.

terasa pergola pre vonkajšie varenie

pergola bieleho deco terasa

Ak máte radi dobré rustikálne elegantný a Boho štýl, môžete si vytvoriť svoj pergolu sami. Milujeme túto vonkajšiu terasu s pergolou DIY farebnými lampášmi a vankúše v kvetinové vzory:

pergola pre hobby deco terasa

Inštalovať pergola, bez vizuálne uzavrieť priestor? Transparentné pergola k ochrane a vychutnať si pohľad na oblohu súčasne.

pergola terasa sklenené konštrukcie

pergola nápadom terasa

pergola tkanina terasa

Drevo deco terasa pergola Moderné drevená terasa pergola

drevená pergola Design

moderné dizajnové terasa pergola

Originálna konštrukcia terasa pergola

rustikálny terasa pergola

DIY nápad terasa pergola

pergola idea deco dom

asiatqiue štýlu terasa pergola

Moderné hliníkový sklenené pergola

hliník pergola terasa dizajnu

deco drevená pergola

terasa moderné drevené pergoly

Pergoly lamely podľa SOLISYSTEM