záhradné

DIY planter paleta 30 krásnych myšlienok

DIY paletové nápady plantážnik mimo-paliet záhradník deco DIY

Ah, palety ... Nech už sú praktické! Tieto drevené stavby sú už trvale pozvaný do našich domovov a moderným exteriéru. Berú rôzne formy.


Ich povinnosti sú početné. Dnes Designmag predstavuje vynikajúci výber z 30 DIY záhradné nápady palety a dá vám niekoľko tipov, ako navrhnúť vlastný s ľahkosťou.

DIY planter paleta: jasný charakter, živý oživenie

majstrovanie planter paletové -Deco-záhradnícke-en-palety drevín mimo

majstrovanie planter paletové nápady deco palety drevín záhradníčenie, kutilstvo, vonku

Máme šťastie, že žijeme v zaujímavých časoch. Po dlhom období výroby, spotreby a urbanizácie, to svedčí už viac ako desať rokov k návratu k prírode. Sme si stále viac uvedomujú, životné prostredie a ľudské dopadu. Recyklovať a obnoviť sa stáva logickým pokračovaním tohto trendu.

záhradnícke nápady-paleta deco interiér rastlina dreva kutilstvo

Tvorba paliet kvetináč je naozaj jednoduchšie ako si myslíte. Vytvorenie vertikálne záhrady na terase, na balkóne, v záhrade a dokonca aj vnútri jeho životný priestor sa stáva dostupné a ľahko vďaka drevených paletách.

DIY planter paletové Pallet drevo kvetináče

nápady-deco-paliet dreva záhradník rastliny mimo

Jednoduchá manipulácia, už svedčil niekoľko rôznych transformáciou drevených paliet. Obracajú pohovka, lavica, posteľ, stôl, stoličky, lehátko, čelo ... A pre každú vášnivý záhradník, paleta vidí perfektný médium pre vytvorenie praktickej záhradník a cenovo dostupné. Ktorý model drevených paliet kvetináč vybrať, závisí na vašich potrebách a čas, kedy chcete venovať tomuto projektu DIY.majstrovanie paleta planter mimo-záhradnícke-en-paleta idea-deco-rastlina-wood-kutilstvo

Zvislý záhradné vyzve krajine nájsť svoje miesto v meste. Mať zeleň každý deň bude možné aj pre tých, ktorí žijú v malých mestských domoch skrze tento druh praxe a účelné zariadenie. Tento typ záhrady optimalizuje žiadny priestor a teraz čerstvosť zeleniny každý deň.

deco paletové-záhradnícke-nápady-mimo-drevín

Investovaním i vertikálny rozmer, môžeme využiť viac funkčného priestoru, zelené a lepšie štruktúrované. Nič viac pohodlnejšie a príjemnejšie, vždy museli odovzdať jeho kuchynských policiach všetky čerstvé bylinky alebo zelenina pripravená lúče na vyzdvihnutie.

majstrovanie-Jardiniere-in-paletových nápadov deco balkón-drevín

Mať zariadenie samo o sebe znamená, že lepšie dýchať, sústrediť sa a relaxovať. Bez ohľadu na štýl interiéru vášho obývacieho priestoru, rastliny sú oveľa viac než len zelené dekorácie. My sprevádzať každý deň, ktoré nám pomôžu žiť lepšie.

deco-Jardiniere-in paletové nápady-inside-balkón, drevené rastliny

Všeobecne platí, že drevená paleta môže slúžiť ako podpora pre hrnce, alebo to môže byť premenená na zeleninovej záhrade sám, ako bolo urobené na obrázok nižšie. V skutočnosti, vertikálne záhrady zaberá menej miesta a náklady nižšie, pretože nemusia mať hrnca a plantážnici.

majstrovanie planter paletové paletové záhradníctve-nápady-deco-mimo-rastlina-wood

Tým, zápory, technika vertikálne záhrady palety nemožno aplikovať na všetky plodiny rastlín a zeleniny. Našťastie väčšina byliny sú ideálne pre tento typ stávkovanie! Pokiaľ ide o zeleninové záhrady vo vreckách, tu nájdeme rad veľkých rastlín.

deco-diy-záhradník-in-paliet dreva rastliny nápady

V predchádzajúcom článku sme sa zamerali na vertikálne záhrady vo všetkých jeho formách a o tom, ako vytvoriť zelenú raj domov. Hviezda akékoľvek vertikálne záhrady je bezpochyby drevené palety. To môže byť umiestnená priamo na zemi, alebo ušetriť ešte viac miesta, pozastaviť alebo pripevniť k stene, ako tomu bolo na obrázku nižšie. wood-záhradnícke-en-paleta deco-idea-rastlina-diy-vonku

Vines milujú drevené palety! Tie posledné sú ideálne pre pestovanie perlový náhrdelník rastlín Sedum rastlín brečtan alebo diabla. Napokon, každý izbová rastlina sa ľahko prispôsobí tvaru drevených paletách. Nič prekvapení, že sukulenty, ktoré sú príliš, môže žiť bez problémov v palete kvetináč.

Kutilov Sádzacie suspenduje paleta steny kanála
záhradníctve palety interiér-idea-deco-rastlina-woodPaleta-deco-záhradnícke-nápady-drevín kutilstvo, mimo

Pre tých, ktorí s veľkými záhradných priestorov, je tiež možné použiť drevené palety na vašej záhrade horizontále, ako bolo urobené na obrázok nižšie.

Záhrada s plantážnici palety lavičke
majstrovanie planter palety záhradníctve idea-en-paliet-deco-mimo-drevín kutilstvo

Jardiniere-idee-palety drevín kutilstvo-mimo-deco

Kde drevené palety? Vzhľadom k tomu, že palety sa stali obrovský trend v poslednej dobe, mnoho ľudí sa rozhodli využiť a predávať ich online alebo v obchodoch. To je ešte stále možné ich nájsť zadarmo. Zvyčajne, obchodné domy použiť k doprave obchodov a hádzať neskôr. Odporúčame, aby ste sa poradiť so svojimi priateľmi a nájsť miesta, kde obchody hádzať je vo vašom meste. Je isté, že existujú!

Jardiniere-in paletových drevo deco nápadov, mimo rastlina

Viete, že existujú dva druhy drevených paliet? Prvý typ drevenej palete je to, že je priamo vložený do koša raz použité na prepravu obchody. Druhý model je ten, ktorý opakovane. Toto je zvyčajne liečený s chemikáliami. To sa neodporúča, aby vytvoriť nábytok alebo kvetináč s chemicky ošetrených modelov, pretože môžu byť zlé pre zdravie.

záhradníctve-en-paletové Deco-nápady-drevín vonku, kutilstvo

Čo palety zvoliť veľké alebo malé? Záleží na oblasti, kam ste a počtu rastlín, ktoré chcete pestovať. Ak chcete začať výsadbu byliniek, ktoré sa uskutoční v kuchyni, malé drevené palety adekvátna. To je tiež dobrý začiatok pre mestské záhradkárov, ktorí ešte len prídu k začatiu svojej zelenej dobrodružstvo!

záhradník, s paliet idee-deco-drevín mimo-diy

Nainštalovať DIY paletu plantážnik vo vašom obývacej izbe? Je celkom dobre možné! Dokonca si môžete nainštalovať tri, ako je znázornené na obrázku nižšie. Tieto tri palety boli pripojené k stene nad pohovky v obývacej izbe. Stena deco salon na vrchole!

Idea stena deco miestnosť na vrchole s kvetinovými pádlami upevnený k stene

Jardiniere-deco-paliet interiér-predstavy rastlina dreva kutilstvo

By ste radšej používať drevené palety ako podpora pre črepníkové rastliny? Zmena hrnca pravidelne je nevyhnutné pre zdravie rastlín. Ak si nechcete kupovať nové, alebo chcete vytvoriť DIY 100%, staré plechovky sú ideálne pre toto. Nezabudnite prepichnúť hlboké pre rastliny dýchať a pozemok je vždy dobre navlhčiť. Ďalšou výhodou konzervovanie je, že sú ľahko nastaviť a veľmi ľahký.

nápady palety záhradník deco exteriér, drevené rastliny kutilstvo

Bolo preukázané, že varenie a urobte objektov je naozaj veľmi relaxačné činnosť a prispieva k zníženiu napätia v každodennom živote. Predstavte si, že radosť, akonáhle vaše plantážnik paleta z ...
nápady paleta-deco-záhradník, balkónové rastliny

Pestovanie rastlín na svojom balkóna je ideálna na jar a v lete. Na jeseň av zime, je vhodné vrátiť rastliny vnútri. V opačnom prípade nemusí prežiť zimu. Je preto nutné opraviť budovu DIY plantážnik paletu tak, že to môže byť ľahko premiestniť. Tiež myslieť na miesto vo vašej domácnosti, kde si môžete nainštalovať.

Paleta transformované planter s kolieskami, ktoré možno ľahko pohnúťzáhradnícke nápady-paleta deco balkón-mimo-rastlina-wood

Vonku i vo vnútri, takmer nikdy uvidieť rastliny na priamom slnku, pretože môžu spáliť. V skutočnosti existuje len veľmi málo rastlín, ktoré majú radi tento druh pobytu na slnku. Dopytovať v dostatočnom predstihu pred voľbou svoje rastliny. Ak ste sa rozhodli urobiť vertikálne záhrady, uistite sa, že vybrané druhy môžu koexistovať bez problémov dohromady.

nápady-záhradník-in-paliet dreva rastliny kutilstvo-interiér

Je pravda, že nie všetci možnosť užiť si záhradu. Mnoho ľudí žije v malých bytoch v meste. Myslia si, že ich životný priestor nie je úplne vhodné pre pestovanie rastlín. My v Designmag povedal ktokoľvek a ubytovanie teraz nejakú zeleň denne bez problémov. Musíme len funkčne premýšľať a pokúsiť sa optimalizovať ľubovoľný roh vášho bytu či domu. Jeden môže vždy nájsť priestor pre malé elektrárne niekde.

DIY záhradné nápady paliet záhradník-in paliet-deco

DIY záhradné nápady paliet záhradník-deco exteriér-palety drevín kutilstvo

Tu je k dispozícii kuchynka s fantastickým výzdoby stien. Drevená paleta bola nainštalovaná na stenu s bylinkami a malé šaláty. Tento zelený dekor kombinuje úžasne s pracovnou doskou a mramorovú backsplash a bielym nábytkom.

DIY Planter paleta pripevniť na stenu

záhradnícke nápady-s-paliet-deco-interiér-kuchyňa drevín

Drevené palety možno tiež previesť do úložnej skrine pre vaše šikovné záhradnícke náradie. Môžete ho nainštalovať vo vašej garáži, na záhrade či terase. A konečne, ako ste už pochopil, nie je nič praktickejšieho než drevené palety! Je ekologický, estetický a veľmi funkčné. Oblek akýkoľvek interiér a exteriér dizajn, je to jednoduché. Kto povedal, že na vytvorenie priestoru pre súčasné bývanie a dizajnu, budete musieť investovať veľa spôsobov, ako? Trochu, to nie je nič viac v móde, než je tvorca a dizajnér z jej vlastnej životný priestor. Choďte do toho a premeniť svoj byt alebo dom s jedinečnou a individuálne mieste. Ak chcete zistiť ďalšie oživenie myšlienky drevených paliet, obráťte sa na niektoré z našich najnovších článkov a venované tejto téme.

DIY Planter paletové nápady-DIY-záhradník-in-paliet-deco exteriéru drevo


About the author

admin