záhradné

Veverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy

veverička podávač záhrada DIY nápad

inštalovať podávač veverička vo vašej záhrade alebo na svojom balkóne je skvelý nápad! Títo malí ľudia na dlhý chvost sú skutočne kľúčovým hráčom v životnom prostredí.


Je to vďaka ich skladovanie návyky, ktoré mnohé stromy rastú späť. Vedeli ste, že veverička zabudol, kde je ukryl rozomletá semená zásoby a vďaka svojej krátkej pamäti, že niektoré rastliny znova? A áno, malé a individualistické, veverička hrá dôležitú úlohu v disperzii rastlín - bez toho aby si to uvedomovali!

Veverka Feeder: užitočné nápady a informácie

veverička podávač záhrada idea

Veveričky neprezimuje. Chlad a nedostatok potravín môže mať fatálne následky pre neho. Nainštalovať do jaslí alebo hniezdiace box pre veveričky vo vašej záhrade potom môže zachrániť život. Niektorí chcú, aby sa odstránili malé stromový hlodavce zo svojej záhrady, iní chcú prilákať. Príliš roztomilý a dôležitými aktérmi v tomto prostredí, my rozhodne nechceme ublížiť. Je pravda, že môžu byť škodlivé pre naše záhrady. Ale veverička je záhradník, ktorý pomáha rozptýlenie niektorých rastlinných druhov. Ak chcete chrániť vašu záhradu bez veveričky preč z vašej záhrady, dať im žľab !

podávač veverička orechy záhrada idea

Veverka je záhradník, ktorý pomáha rozptýlenie niekoľkých rastlinných druhov

Veverička stavia niekoľko hniezd, tzv kukly. Vo väčšine prípadov sme zvyknutí stavať vtáčie kŕmidlá. Veľmi často veverička nás navštíviť! V skutočnosti, vybudovať podávač veverička je takmer rovnaké ako budovanie kŕmidlo. Používa sa rovnaké materiály: drevo, plast, sklo, kov a akékoľvek objekty obnovy. Ak nainštalujete podávač s dvierkami, nebojte sa, veverička vie, ako na to. To sa otvorí zadné dvere a nájsť potravu vnútri bez obáv.

Veverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy

Veverka Feeder: ušľachtilý a ekologická myšlienka

Manažérovi nie je len prístrešok pre malé hlodavce, ale tiež hrá úlohu vonkajšie výzdobou. Vo väčšine prípadov sa to vyrába drevené, preglejky alebo drevotrieskových dosiek. Dôležité je, aby sa zabránilo používanie impregnovaného dreva. Môžeme vytvoriť veverička pre domácnosti s alebo bez dverí. Nakoniec uvidíte, že aj keď inštaláciu dosky s niektorými semien v ňom, veverička, budete pravdepodobne navštívi. Problém otvoreného koryta je to, že bude k dispozícii všetkým. Je lepšie vytvoriť útočisko pre veveričky, ktoré pre seba. vtákov na podávača je vždy vzdialil od toho pre veveričky.

Dom drevené veverička

veverička podávač drevený záhradný

Aké jedlo pre moje podávača veveričky?

Pokiaľ ide o potraviny, zamerať sa na semená, orechy, orechy, orechy a kúsky ovocia a zeleniny. Jeho strava sa mení sezónne. Na jar, to jej kvety a hmyz, zatiaľ čo v lete, to preferuje ovocie. V daždivých dňoch jesene, urobil výhrady k zime. Hromadia sa všetky druhy semien, orechy a žalude. Veverička tiež jej podzemné huby. Udržuje ich pochovávanie do zeme, alebo sa skrývajú vo stromu diery. A konečne, každý z veverička má preferencie potravín.

podávač veverička veverička dom nápad

Kam dať svoje podávač veverička?

Dá sa inštalovať podávač veverička na živom strome v záhrade tak, aby nedošlo k zraneniu strom. Je dôležité inštalovať podávač veveričku od toho pre vtáky. Ak chcete ju nainštalovať na svojom balkóne, môžete ju pozastaviť. Nezabudnite zabezpečiť, aby sa zabránilo jeho pádu. Obvykle kladieme na vtáčiu búdku pre vtáky vo svojej záhrade u nej doma. To platí aj pre jeden pre veveričky.

Dve veveričky jesť arašidy

veverička podávač dom nápad pre veveričky

Kúpiť hotové podávač nestojí viac ako 15 eur. Tiež semeno zmesi predával veverička tašku. To je, samozrejme, lacnejšie a ekologickejšie vyrábať svoj podávač veverička a pripraviť semená miešať sami.

Veverica stravovanie kukurica sedí na stoličke mini

Veverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy

Keď hovoríme, že "veveričky", často odvolával sa na druhu najbežnejšie hlodavce v Európe, Sciurus. Často volal veverička svoju hnedočervenú farbu, je ľahko rozpoznateľný s jeho operený chvost, tiež červenej farby. Jeho farba je diskrétne pád. Jej brucho je takmer vždy biele. Ďalších veverička druh z Ameriky, ktorý napadol Európu je šedá veverica. Červené veveričky a šedej veveričky sú konkurenti. Tá je veľmi trvanlivý. To rýchlo napadne územia a vidí nenáročným na jedlo. V skutočnosti tieto dva druhy veverička ťažko koexistovať spoločne. Červená veverička je ohrozená jeho bratrancom, sivé veveričky. Ten bol predstavený do Európy až do konca 20. storočia. Za dvadsať rokov sa veverička je chráneným druhom. Ktorá pomôže zachovať ho inštalovať žľab a pozvať ich do vašej záhrady!

Sklenený podávač pozastavená DuncraftVeverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipyRoztomilé veverička jesť semenáVeverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy

Podávač veverička z kovuVeverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy

Veverka - cenný záhradník

podávač veverička veverička prístrešia dom nápad

Malé drevené kŕmidlo naplnené semenami a šťastný veveričkaVeverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipyJaslí koncepcia plná zaujímavých arašidovVeverka Feeder: informácie, nápady a užitočné tipy
Raňajky veverička-feeder tesárske myšlienkykotvou Zahrádka jaslí-ideeVeverka jesť toastkotvou záhradné holubník, balkón, záhrada ideakotvou jedla strom hniezdiacich Zahrádka, balkónveverička-feeder drevo tvorba
About the author

admin