Moderné vonkajšie krb: 42 modely trend – anews24.info

Moderné vonkajšie krb: 42 modely trend

ohnisko'extérieur terrasse deco style moderne

Z terasy a záhradné dekorácie s vonkajším krbom je kľúčový trend v tejto sezóne budeme prezentovať 42 moderných modelov. bioetanol pecou, ​​plyn, drevo alebo elektrina, a veľkosti klasických i originálnych tvarov, veľkých i malých ... tu bohatý výber výrobkov vybrať ten, ktorý bude najlepšie vyhovovať svoj domov:

Vonkajší krb moderný dizajn Llar od Gandia Blasco

ohnisko'extérieur style moderne foyer ouvertsponzorované odkazy

Vzhľadom k tomu, popularita krby na vonkajších plochách, to nie je prekvapujúce, učiť sa, že tieto produkty sú teraz predáva niekoľko výrobcov, ktorí sa špecializujú na vytváranie vonkajším nábytkom alebo pracujú v oblasti realizácie krby pre vnútorné i vonkajšie použitie. To umožňuje tým, ktorí chcú inštalovať takýto produkt v ich záhrade kúpiť pripravený na použitie šablóny.

Vonkajší krb univerzálny Giza by Robeys na terase alebo na záhrade

ohnisko'extérieur idee design moderne decoration jardin

Robeys je jednou zo značiek, ktoré ponúkajú niekoľko modelov pre takéto situácie. Jeho model Giza je kompaktné, moderné riešenie z Corten ocele - materiál používaný priestory dekorácie vonkajších v poslednej dobe. Giza je univerzálny položky, ktoré možno použiť ako ohnisko, kde nájdete úložný priestor na drevo, a ako barbecue. Meno a forma modelu je inšpirovaná slávnym pyramídy v Egypte.

Vonkajší krb bioetanol moderný štýl Zero by Falper

ohnisko'extérieur decoration terrasse de luxe

Falper Výrobca ponúka kolekciu vonkajších krbov a pre domácnosti, ktoré sa vyznačujú čistými líniami a minimalistickými tvarmi. Tieto produkty sú vhodné ako pre otvorené a uzavreté medzery. Tak budú veľmi dobrou voľbou pre tých, ktorí s verandou alebo iné prechodné priestoru medzi vnútornou a vonkajšou.

Vonkajší krb v modernom štýle bioetanol Falper

biothenol vonkajší krb modernej deco

Falper Tieto krby sú vyrobené z kovu s epoxidovú liečbe a sú k dostaniu v mnohých farbách. Okrem modelov pripravených na inštaláciu, Falper tiež ponúka zákazkovú výrobu na základe návrhu svojich modelov - nápad, ktorý bude apelovať na majiteľa terás len tradičné formy.

biela vonkajší krb Idea: Zero kolekcia Falper

ohnisko'extérieur petit espace terrasse moderne

Pre jednoduchosť konštrukcie s týmito výrobkami Falper tiež predáva rad kvetináčov, ktoré berú ich tvary a farby. Moderná a rozvinutý, kolekcia talianskej značky bude ideálnym doplnkom pre relaxačné vonkajších priestoroch pre bazéna terasy.

Vonkajšie ohnisko moderný design by Pharos Robeys

ohnisko'extérieur deplacable jardin deco

Pharos je produktom značky Robeys. To je krb a gril na terasu a do záhrady, ktoré môže používať podľa vlastnej voľby a pohybovať bez ťažkostí z vonkajšieho priestoru do druhého. Tento model je navrhnutý tak, aby dojem, a preto sa rýchlo stala ohniskom akéhokoľvek vonkajšej terase.

Vonkajší krb Spot by Robeys na dotyk škandinávske dekor vo vašej záhrade

deco krb záhradné terasy moderné myšlienku

Spot - vonkajší krb s úložným priestorom na drevo severskej inšpirácie. Táto vzrušená model má vzhľad klasických kachlí, čo mu dodáva moderný vzhľad a kompaktný. S týmito vlastnosťami, Spotlight možno ľahko integrovať do ľubovoľnej veľkosti priestoru.

Vonkajšia reklama ohnisko moderný dizajn pre terasu a balkón Gyrofocus Focus

ohnisko'extérieur design moderne idee decoration terrasse

Gyrofocus je ďalšie kompaktné, ale pôsobivý produkt. Tvorba francúzskej spoločnosti Focus, tento moderný krb je súčasťou rady závesných krbov, ktoré možno použiť vo vnútri domu a vonku. Navrhnuté tak, aby byť používaný spécaliement otvorené kozuby tejto rady sú veľmi trvanlivé.

Malé moderné vonkajšie krby Babele od Antonio Lupi dizajn

home požiaru záhradná terasa deco moderný štýl

Bioetanolu krby Babele sú výtvorom Mario Ferrarini pre Antonio Lupi Design. Vyrobené z ocele, ktoré majú jednoduchý tvar, na základe geometrie a ich horná časť je chránený doskami tvrdeného skla. Určený pre použitie vo vnútri aj vonku, majú úložný priestor, kde si môžete umiestniť okuliare a fľaša vína, aby si v modernom štýle terasa.

Myšlienka Modern Deco terasa s vonkajšou krby Babele

vonkajšie terasové domy rozvrhnutie

Kolekcia krbov Babele je k dispozícii v bielej, čiernej a oceľovým Corten dokončovacie dotyk.

Vonkajší krb dizajn Stardust nízka terasa pri Robeys

krbové modely'extérieur jardin design robeys

Ak sa vám páči kolekcia Babele, ale preferujú nízku veľkosť pre vaše vonkajšie krb, máte možnosť získať Stardust Robeys tým, že kombinuje veľmi moderný vzhľad trochu chamtivý tvarovaného priestoru.

Kompaktný vonkajší krb a je pripravený na použitie oddelenými Taliansko Dream dizajn

Moderný dizajn vonkajšie krby dekorácie

Vonkajší krb na malom priestore Talianskom Dream dizajn

mini ohnisko'extérieur terrasse petit espace

Twin je iný typ kompaktného krbu, ktorý beží na bioetanol. To bolo vynájdené Massimo Botti a je distribuovaný podľa značky Italy Dream Design. Vonkajšie osvetlenie tejto rady sú určené pre dekoráciu sofistikované terasy, kde každý detail sa počíta.

Zen Deco moderné terasa s krbom, moderné exteriér Talianskom Dream dizajn

ohnisko'extérieur amenagement terrasse et jardin contemporain

Produkty radu dvojčatá sú vyrobené z electro-pozinkované kovu a tvrdeného skla. Ich cieľom je, aby vám pocit relaxácie a prírodné Zen atmosféru.

Vonkajší krb pre malé záhrady alebo terasa moderné Mosquito od Altro Fuoco

ohnisko'extérieur amenagement terrasse jardin moderne

Mosquito je vonkajšia krb a priateľské postupy, ktoré Domenico Lo Giudice a vyrobené v Taliansku. S týmto produktom, Altro Fuoco je cieľom je umožniť každému, aby si krb, bez montážne práce dlhodobo a niekedy aj veľmi drahé.

Kompaktný a moderný záhradný krb Mosquito by Altro Fuoco

ohnisko'extérieur bioéthanol jardin moderne

Je to z toho dôvodu, že komár bol navrhnutý tak, aby bola pohyblivá a ekologické vonkajší krb, ktorý beží na bioetanol a teda odstraňuje nutnosť skladovať drevo alebo stavať komíny. Ďalšou výhodou tohto modelu: je vybavený malou krabicu, do ktorého môžete vložiť proti komárom na ochranu proti hmyzu večer.

Inštalácia myšlienka vonkajších inšpirovaný vintage krb Girs Duo Exclusiv od Robeys

Inštalácia ohnisko vonkajšia terasa záhradnej architektúry

Milovníci vintage dekorácie pravdepodobne zvedený záhradným krbom a sedacie Girs Duo Exclusiv od Robeys. Vyrábané ručne, bude fungovať rovnako ako krb, ktorý ako barbecue. Pretože je vyrobená z nerezovej ocele, tento produkt nebude poškodená dažďom a vlhkosťou, a to aj v prípade, že zostane vonku po celý rok.

Vonkajší krb Cube Robeys: pekný doplnok pre menšie priestory

malé ohnisko záhradka moderného vonkajších Robeys rozvrhnutie

Mini vonkajšie ohnisko Cube je výtvorom Robeys, ktorá je určená pre majiteľov menších záhrad a nájomníkmi domov s terasami, ktoré nechcú investovať do inštalácie veľkého komína. Rovnako ako väčšina ostatných Robeys výrobkov uvedených v našej zbierke Cube je univerzálny a ľahko použiť ako vonkajšia oheň a ako grilu. Tento očarujúce záhrada dekor príslušenstvo je vyrobený z CORTEN a nerezovej ocele.

Veľká terasa 400 Linea krbu britských Požiare

ohnisko nápady'extérieur deco terrasse moderne sol bois

Myšlienka ohnisko dizajnovým nábytkom terasa: Linea 400 ritish Požiare

ohnisko'extérieur terrasse piscine design moderne

Krbu Linea 400 britských Požiare je impozantný exteriér model, ktorý beží na plyn. Chránené sklenenú plochu na všetkých stranách, Linea 400 je dlhý 4 metre, čo je nezabudnuteľný a originálny dekoratívne prízvuk. Tento produkt je tiež dostupný v vzdialene prostredníctvom webovej aplikácie pre chytré telefóny.

Elektrické krbovej vložky na záhrade a na terase: Panorama kolekcia Deep Amantii

vonkajšia stena ohnisko krbovej rozvrhnutie

Deco zimná záhrada s krbom steny pre vnútorné i vonkajšie Panorama žľabu u Amantii

deco verabda elektrická krbová vložka terasou

Kolekcia moderných krbov Panorama Amantii obsahuje rad modelov, ktoré bežia na elektrinu a môže byť použitý u všetkých typov vonkajších priestorov a bezpečne. Komíny radu Panorama sú k dispozícii v rôznych farbách (od žltej k modrej a fialovej).

Vonkajšie ohnisko model pre elektrinu pre terasa deco Panorama žľabu u Amantii

Elektrické krby mimo nápady rozvrhnutie

Tieto stupne sú meniteľné pomocou jednoduchého lisu na diaľkovom ovládaní dodávané s produktmi.

Vonkajšie krbovej vložky a moderné terasa zariadení podľa CVO Fire

Moderné krb dizajnu predstavuje terás a záhrad

Krb od CVO Fire plynárňach a jeho cieľom je, aby vám príjemnú atmosféru, ktorá je naozaj porovnateľná vyrába tradičné kachle na drevo. Inštalácia je rýchla a jednoduchá: stačí pripojiť plynovom potrubí krbu a komín je pripravený na použitie.

multifunkčné vonkajšie záhradné krb Morsø *

vonkajšie ohnisko nápadom Modern BBQ

Terasa ohnisko a pec podľa Morsø

ohnisko'extérieur four amenagement barbecue morso

Komín na terase pri Morsø vyvinula ako multifunkčné objekt estetické a praktické. To je nielen riešenie vykurovania pre vonkajšie, ale aj rúrou a grilom. Nehovoriac o jej veľmi elegantný dizajn by mohol byť dôvod, prečo samo o sebe k pádu za to!

Ohnisko a gril moderné vonkajší priestor by Morsø

Morse ohnisko gril vonkajšie konštrukcie drevené

navrhovať vonkajší krb model podľa Morso Deck

krb na drevo rúra gril Dizajn exteriéru Morso

Vedľa ohnisko a záhradné terasu už videli značku Morsø tiež ponúka model krb, ktorý berie formy starovekej amfora a je vhodný pre vonkajšie použitie.

Vonkajšie ohnisko pohodlné a pohyblivý Morso

vonkajší krb na drevo modeli deco konštrukcie terasy

A konečne, nezabudnite na najmenší člen produktov family Morsø: kompaktný vonkajší krb a jednoduché na používanie a nosiť všade tam, kde chcete!

Moderné krb na terase alebo na záhrade Shiloh Ruby Požiare

Dizajn krb Design bioetanol terasa domov

Silo je krb a elegantný trend pokračoval projektu Hans Daalder Ruby požiare. Vybavený kolieskami, je ľahko prenosný na výzdobu všetkých kútov vášho exteriéru.

navrhovať vonkajšie požiarne Sunfocus Focus

z malej krby'exterieur amenagement coin repas

Tento malý vonkajší oheň dáte Vašu terasu, vonkajšie kuchyne alebo vonkajšie posedenie na dotyk veľmi originálny a veľmi prirodzený.

Deco idea moderného záhrada s vonkajším krbom dizajnu dreva Isoker

krb na drevo výzdobe výprava moderný dizajn exteriéru

Výzdoba, otvorený krb opracovanie dreva je skvelý spôsob, ako dať vonkajšieho priestoru pokojnú atmosféru. Tento typ výrobku je k dispozícii v klasických výrobcov krbov vnútri.

ohnisko pre vonkajšie priestory

Plynový krb vložte moderné vonkajšia terasa dizajnu

terasa obraz s moderným vonkajším krbom u Glo Twilight

Moderné krbová vložka vonkajšie terasa

Ozdobte svoj terasu s krbom je niekedy tiež šikovný spôsob, ako vnútro domu svojho jasnejšie. To je prípad najmä pri použití obojstranné krby, ako Heat Glo modelu Twilight.

Vonkajší oheň s otvoreným krbom pre Deco designu terase Identity Construction

predstavuje vonkajšiu terasu moderné krb

Dizajn domu fotografie dizajn s záhradným krbom

vonkajší krb otvorený deco záhradná terasa

Napriek tomu, že moderné vonkajšie krby sú teraz na dosah každému, mnoho ľudí radšej vybudovať vlastnú terasu krb. Ide o rozhodnutie, ktoré umožňuje tých, ktorí chcú ďalej prispôsobiť svoj priestor mimo ozdobným objekt na mieru.

vonkajšie ohnisko postavený: idea moderného terase Identity Construction

postaviť vonkajší krb terasa moderný dizajn

Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre to a tešiť sa zúčastňujú na realizácii pozemkových úprav niekedy zapojiť sa stavbou krbov sami inšpirované dizajnové modely. Iní, však, radšej najať profesionálne natierač záhrady a terasy.

Myšlienka vytvoriť vonkajšie ohnisko na moderný terase Connect1 dizajn

postaviť krb mimo modernej záhrade

Vývoj moderný terasu s krbom a vonkajšie ohnisko u SKG dizajn

amenager jeho ohňa mimo patio krb dizajnu

Ak uvažujete o prvú možnosť, viem, že to vám dáva veľkú slobodu a úplnú kontrolu nad vzhľadom svojho krbu. Ale to je tiež náročnejšie časové hľadisko je potrebné venovať projektu a informácie, ktoré by ste mali zvládnuť za úspešnú prácu. Druhou možnosťou je vhodnejšie, ak máte jasnú predstavu o konečnom vzhľade svojich vonku, ktoré by ste chceli vykonať bez vykonania stavebných prác sami.

terasou a modernej deco konštrukcie komína by Mesto Krajina

vybudovať design vonkajšie moderný krb

Idea krb na drevo pre vonkajšiu terasu Valiant IHP Astrim

krb na drevo patio nápadom Contemporary

* Vonkajšie ohnisko Photo dizajn by Morsø


Like this post? Please share to your friends: