záhradné

drevo a kameň terasa mimo prirodzený a svieže

drevo a kameň exteriér terasa domu podlahové krytiny myšlienku

drevo a kameň terasa : Tu sú svadobné ideálnym materiálom, aby sa jeho prirodzený a teplý von. Zabudnite na dlaždice, ocele a betónu a vyzve prirodzené kombinácii dreva a kameňa vytvoriť harmonickú atmosféru vonku.

drevo a kameň paluba hladký vonkajší atmosféry

terasa drevo a kameň vonkajší náter betónu idea terasa

Slnečné dni čoskoro príde, akonáhle je to na jar a po pružina, to je leto! Je teda čas premýšľať o jeho exteriér a dobre pripravení, aby si to. V tejto publikácii predstavujeme výber z terás domu Soudobá architektúra a strešnými terasami, ktoré oslavujú sobáš dvoch najviac prírodných materiálov v dizajne interiéru a exteriéru: drevo a kameň ,

Terasa s dreveným krytom a súčasnej architektúry kamennom dome

drevo kameň radový dom nápad vziať pôda má tendenciu kamennú terasu

Prečo si vybrať drevo a kameň pre lakovanie, usporiadanie a výzdobu svojho exteriéru? Oba materiály sú prírodné a veľmi dobre hodí do prostredia akejkoľvek záhrady. Sú tiež veľmi trvanlivé a sú vhodné pre všetky dizajnové štýly: moderný, klasický, minimalistický, priemyselných, otrhaný šik.

Myšlienka konštrukcie domu a prírodné drevo paluba

drevo a kameň radový dom moderný idea drevo dizajn exteriéru trend

Kladený na jeho pôde kameňa alebo dreva, záleží na vašom vkuse, preferencií a prostriedkov, ktoré chcete investovať do vášho patio terénne úpravy projektu. Drevená krytina je pomerne nákladné, pretože vyžaduje, aby sa liečiť špecificky, aby odolali počasie. Ak je vaša patio vzťahuje, potom je tu menšie riziko a drevo bude vždy chrániť pred slnkom a dažďom. Kameň, zatiaľ, je materiál, ktorý odoláva všetko nežiada o osobitné zaobchádzanie, to je jednoduchá inštalácia. Jeho cena závisí aj na kvalite, ale nájdeme v cenách veľmi prostých.

Moderný dom exteriér s bazénom a betónové podlahy

leštený betón paluba povlak idea bazén dom modernej architektúry dizajnu

Drevo a kameň môže vyzvať mnoho spôsobov, ako na vašej terase. Nainštalovať drevený nábytok a ozdobíme kameňmi je dobrá lacné riešenie, napr. Ak už máte váš balík potiahnutý iným materiálom.

Dom modernej architektúry s drevom a kamennú terasou

súčasná architektúra drevník vonkajší dizajn idea kameň

Ktorý kameň zvoliť jej povlak z dreva a kameňa terase? Volíme medzi liateho kameňa a prírodného kameňa. Obaja sú veľmi atraktívne a veľmi odolný, je ich cena sa pohybuje. Rekonštituované kamenný obklad stojí asi 200 eur. Prírodný kameň je lacnejšie nápad, to závisí na jeho kvalite. A konečne, neváhajte investovať väčší rozpočet pre poťahovanie Vašu terasu.

Drevený dom s bazénom a veľkým kamenným krytá terasa

Moderný dizajn dom nápad drevená podlaha betónový obklad bazéna konferenčný stolík

Prirodzené čaro dreva splýva s autentický vzhľad kameňa, aby akékoľvek vonkajšie krajší terasu. Ako viete, drevo je v mnohých druhov a je vždy vidieť veľmi teplý. Voľba ako podlaha má niekoľko výhod: jednoduchá inštalácia a údržba, veľa druhov a farieb, predávajú za prijateľné a rozumné ceny. Ceny sa líšia samozrejme v závislosti na druhu a hrúbke.

Súčasná architektúra dom exteriér kameň potiahnutý

súčasná architektúra domu betónovú podlahu nátery dreva kamenný dom nápad

Fancy oblečený drevoplast palube? Drevoplast zostane prirodzenejšie než prírodné drevo, ale je tiež veľmi trvanlivý. Vyrobený zo živice a drevených vlákien, to vyžaduje menej údržby a to len zriedka mení farbu. Jeho cena je pomerne cenovo dostupné, to trvá medzi 40 a 80 eur za meter štvorcový a je veľmi odolný.

Terasa drevo a kameň s moderným pergola a vonkajšie kuchyne

Vonkajšia pergola idea terasa kamenný stôl moderné stoličky vonkajšie kuchyne

Kameň je často vybraný pre svoju pôvodnú stranu. Robustný a prirodzene prekĺznuť mnohých odtieňoch, kameň nedáva jednopodlažná. Trvá od 30 do 150 eur za m² a prírodného kameňa upscale - 200 eur. Cena sa líši v závislosti od hrúbky, sa obvykle lepia na betónovej doske.

Moderný kamenný dom s terasou a teplý zámotok

Myšlienka drevo a kameň exteriér terasa dom záhrada lavice vankúše trend

Najlacnejšie možnosť z prírodného kameňa, je kompozitný kameň. Tento materiál vyrobený na báze kameňa a minerálov, má rovnaké výhody ako kompozitné drevo, jej farba sa nemení, je veľmi odolný, nekĺže a nevyžaduje veľkú údržbu. Okrem toho možno priamo umiestniť na pieskovom podklade.

Terasa drevo pre domáce pierrre potiahnutý pozemné dreveného kompozitu a vonkajším krbom

vonkajšie ohnisko idea drevená terasa a nábytok z dreva konštrukcia domu kameň

Položiť drevenú podlahu alebo kompozitného dreva sama o sebe nie je v skutočnosti tak zložité, pretože naozaj verí. Stačí sledovať niekoľko jednoduchých pravidiel pre úspech, a dávať pozor, aby nedošlo k chybám. Zvoliť nekvalitné drevo, nehovoriac svahu alebo, dať príliš blízko pri lopatiek navzájom - tu sú tri chyby, ktoré je potrebné sa vyvarovať, aby nezostali nespokojní s konečným výsledkom. Po prvé, musíme byť pripravení investovať nejaký čas na inštaláciu a predovšetkým, buďte trpezliví, jediné prehliadnutie môže byť fatálne pre palubu!

Súčasná architektúra: Konštrukcia domu s drevenou terasou a kameňa

dreva kamenný dom nápad moderné vonkajšia terasa kamenný múr

Aké kvalite, aby si vybral Palubný náter drevo? Odborníci radia zvoliť drevo triedy štyri, to platí aj pre voľbu triedy latou a nožov, sme sa rozhodli pre triedu štyri. Inštaláciou svoju drevenú palubu, je dôležité, nesmieme zabudnúť na svah, ktorý bude zodpovedný, aby sa zabránilo vody pred dažďom!

Vlhkosť je skutočne jedným z klimatických podmienok, ktoré majú vplyv na ďalšie vaše drevo povlak. Za týmto účelom musíme dávať pozor, aby sme overtighten ostrie, keď sa vyskytnú. Pravidelné vzdialenosť asi 5 mm, je potrebné rešpektovať, aby bol umožnený voľný odtok dažďovej vody, keďže zmeny drevo mierne líši v závislosti od vlhkosti existuje vo vzduchu. Pre všetky fázy položenie prírodného dreva povlak alebo kompozitný, alebo v prírodnej alebo kompozitnej kameň, odporúčame prečítať článok nájdete na konci nášho článku *.

Vonkajšia paluba drevo potiahnuté že vzrušenie

terasa bazén idea kameň potiahnutý brúsené drevo bazén mimo moderný dom

Nasadil podlahy drevené paluby prostriedky pozýva prírodu doma. Vydať svoju drevenú podlahu v modernej záhradný nábytok, alebo vytvoriť vonkajší kamenný krb alebo letné improvizované kuchyňu a užiť si krásne jarné dni s rodinou alebo priateľmi. Ak hľadáte pre povrchové nápady pre váš lacného terasu vonku, pozývame vás k objavovaniu jeden z našich nedávnych článkov na túto tému.

Sol drevená krytá terasa s kuchynským kútom a vonkajšie stolovanie

vonkajšie kuchyne nápad drevená podlaha náter sklá s nízkou drevený stôl

Terasou v obci strednej veľkosti, potiahnutá okolo dreveného kompozitného bazénu, ktorý je vybavený nábytkom, stôl a stoličky, rustikálne dreva a zdobené sviečky ... Čo je to romantické! vyzerať:

Idea paluba povlak kompozitného dreva a dekor

terasa nápad nátery drevených podláh nábytok záhradné stoličky vankúše rastliny

Veľká terasa so záhradou alebo balkónom, všetky vonkajší priestor si zaslúži výzdobu a dokonalý dekor. Na jar alebo v lete, teraz terasa, balkón alebo záhradka je skutočným potešením. Vybaviť vaše vonkajší priestor vo veľkom štýle a zladiť so zvyškom scenérie, ktoré ju obklopujú, ísť na drevo a kameň!

Terasa drevo a kameň moderný dom pokrytá prírodného kameňa a zariadené dreveným nábytkom

vonkajšia terasa idea vyvinúť náter kameň nábytku trend

Aký nábytok pre moju palubu? Ak budeme ju na sebe vonku na drevo a kameň, nie je nič lepšie, než usporiadať vlastnú terasu s vyrobeným nábytkom. Drevené palety, preglejky, starý nábytok - to všetko môžete servírovať na stôl, pohovka alebo kreslo vonku individuálne. Ako ste si pravdepodobne už viete, na vrchole všetkých kutilov výučbových programov sú drevené palety. Jednoduchá manipulácia, zaujímavý štýlový vzhľad a za výhodné ceny, palety napadnúť nielen našich vonkajších, ale aj naše domáce interiéry.

Súčasný dom s drevenou terasou a kameňa a teplej kukle

Deco idea Deco Svietidlo vonkajšie terasa terasové rastliny

drevo a kamenný dom s veľkou terasou a vonkajším bazénom

drevené podlahy idea idea terasa kamenný dom modernej architektúry

Báječná súčasná architektúra dom z dreva, Jay Nelson

súčasná architektúra drevený dom nápad moderný dizajn exteriéru

drevená terasa a vonkajšie prírodného kameňavonkajšia terasa kokon nápad gauč záhradný nábytok vankúše

Veľký kameň a drevo terasa, je znázornené na obrázku nižšie, bol všetky pokryté drevom. Pergolou, tiež v dreve, hrá dôležitú ochrannú úlohu. Je dobre integruje so všetkými tohto moderného exteriéru. Biela rohová sedačka je pekný prízvuk spojený s hojdacia sieť visí za ním.

Veľká terasa s krajinu oblečený do prírodného dreva a moderných pergoly

navrhovať vonkajšie drevená podlaha lakovanie nápad záhradný nábytok drevené pergoly

Šaty jej malý balkón alebo malá drevená terasa v meste je celkom dobre možné, a ešte lepšie, pretože to je zvyčajne chránená strechou, ako je to v prípade mesta balkóna fotografoval na obrázku nižšie:

Kladený na drevenej terase je to dobrý nápad, aby bolo viac v teple

podlaha drevená paluba povlak idea deco dizajn exteriéru črepníkové rastliny

Aký bazén doprovod vybrať? Drevo a kameň, je to dobrá voľba? Odpoveď je úplne! Zvyčajne sa zastrešenie bazén zodpovedajú dve kritériá: vodeodolný a protišmykových: dve vlastnosti, ktoré drevo a kameň mať. Ďalšie kritériá, ktoré berie do úvahy pri vývoji pláže s bazénom je bezpochyby, estetika a ľahká údržba. Drevo a kameň sú vysoko cenené pre svoju prirodzenosť a ich schopnosť prispôsobiť sa mnohých štýloch. Okrem toho, drevo nedostane na slnku príliš horúco a poskytuje veľmi príjemnú bos pocit. A konečne, uhádli ste: je to ako prírodné materiály sú na najvyšších pozíciách, pokiaľ ide o odtrhnúť plávanie kamarátmi.

Dom navrhnutý do kameňa s veľkou terasou pokryté dreva a mäkké osvetlenie

idea okolo bazénu náterové drevené podlahy Záhradný nábytok myšlienke

Terasa drevo a kameň v stredomorskom štýle

Moderný drevený dom nápad vonkajšia terasa ubytovať moderné terasa

Majú dom v lese, tento sen. V nižšie uvedenom obrázku, dom je videný s terasou na ktoré sa vzťahuje na drevo a vonkajší bazén. Dispozičné riešenie je veľmi jednoduché: dlhá stoličky a stôl so štyrmi stoličkami. Všetko je tu stráviť príjemné a príjemné chvíle.

Dom v moderným dizajnom dreva s drevenou palubu náter

vlečka drevený nábytok idea trend náter brúsené drevo kamenný dom

Dom moderný a elegantný dizajn s vonkajšou potiahnutou betónu

betónová terasa mimo ošatenie nápad pre súčasnú domáce konštrukcie trend

Kameňa alebo betónu, aby sa obliekli svoje podlahy terasu? Kameň, bude vaše pôvodné exteriér s mnohými odtieňmi a jeho tendenciu meniť farbu v priebehu rokov pod vplyvom slnka a počasie. Betón bude vaša prehľadné palubu a zvýrazniť vonkajšej architektúre vášho domu

Súčasná dom v Beverly Hills s vonkajšie podlahy lešteného betónu

leštený betón vlečka idea domov Design trend

Vonkajšia časť dreveného zen inšpirácie

moderný dom dizajn exteriéru idea MobileIR zen záhradné trend

Dom súčasnej architektúry z kameňa a prírodného dreva

moderný dizajn domáce nápadom drevo kameň terasa

Strešná terasa je snom mnohých mestského záhradníka. Veľké mesto navrhuje parkov, ísť malé, záhrady alebo zelených plôch. Má vlastný balkón alebo terasu, vlastné je už niečo iné. Ak ste z tých, šťastie, ktoré poskytujú prínos z takéhoto vonkajšieho priestoru, potom ju starostlivo Usporiadať. Vyzerať, že je krásna táto veľká strešná terasa s vonkajším krbom:

Krásna strešná terasa s výhľadom na krásne mesto

terasa záhradné lavice Design City idea rozkladacie kreslo trend

Veľká terasa s pergolou, podlahy a drevený nábytok

Vonkajší dizajn nápad záhradný nábytok vytvoriť moderné priestor umývadlo'eau original plafond bois

Zdobia vonkajšia záhradka s okruhliakmi je bežná prax. Valčeky sú často spájané s Zen alebo japonského dizajnu exteriéru. Dekompresnej lacné, môžete ozdobiť priestor okolo svojej záhrade cesty sa štrkom, ako už bolo vykonané nižšie:

terasa idea povlak drevoplast, pergola a moderné dekorácie s valčekmi

Deco kamienková záhrada nápad moderný space dizajnový záhradný pohovky vankúše

Dom v kamennom dreva a materiálov s veľkou záhradou a terasou

drevená terasa nápad cesta trend drevené záhradné trend

Idea vonkajší areál s čiastočne otvoreným bazénomterasa drevo a kameň, bazénové konštrukcia stolice

krásne vonkajší priestorpaluba drevo vonkajší bazén konštrukcia kameň

Nižšie Dom sa nachádza v Rumunsku. Vďaka veľkému bazénu a všetky obalené v kameňa, jeho dispozícia je minimalistický a je vidieť veľmi pohodlné.

Dizajn dom s bazénom v RumunskuModerný vzhľad domu bazén nápady

Strešná terasa s výhľadom na úchvatný výhľad na mesto

strešná terasa idea mesto rozvíjať mimo oblasti záhradného nábytku

Ako si vybrať podlahy terasu?


About the author

admin