záhradné

Použite lak hrdzavý efekt skrášliť svoju záhradu

maľovať hrdzavé kovový efekt deco záhradu

Zvýšiť výzdobu vašej záhrady s hrdzavým laku účinku alebo ako dať vo veku vzhľad kovových predmetov v prirodzenou cestou! Hrdzavé vzhľad v záhrade, je to trend časov: vidíme príklady z plotov, malých vonkajších príslušenstvo a povrchy domov a vodné fontány.


Hrdzavé patina dáva neobvyklý vzhľad našich záhrad a terás. S hrubú bane, to kontrastuje s jemnou krásu kvetov a záhradných rastlín. Ako sa teda dostať hrdzavé a tento neobvyklý efekt doma?

Hrdzavá farba efekt pre zvedavé záhradný nábytok a domáce

maľovať efekt hrdzavé železo záhradné dekorácie

Existujú tri spôsoby, ako ozdobiť svoju záhradu s hrdzavým povrchu objektu, môžete buď využitie Corten ocele; buď pokrývajú daný objekt s imitáciou farba hrdza; alebo konečne indukovať oxidačné reakcie na povrchu tohto objektu v prirodzenou cestou. Budeme skúmať pod tieto tri metódy.

Rusty paint efekt, cortenový ocele alebo oxidácia: Tri spôsoby, ako ozdobiť svoju záhradu s rustikálnym povrchom

Corten oceľové socha záhrada idea

Už sme sa zmienili ocele Corten, ale tento výraz znamenať extactement viac? Jedná sa o zvetraný povrch materiálu proti korózii, že naši najvernejší čitatelia už vedia medzi položkami sme venovaných ním v minulosti. Corten oceľ je veľmi populárny v posledných rokoch, a to iste hralo úlohu pre popularitu zdobenie zhrdzavené povrchy všeobecne. Veľmi odolný voči poveternostným podmienkam, tento druh kovu je favoritom sochárov a výtvarníkov, ktorí chcú zobrazovať ich prácu pod šírym nebom. Ak máte radi remeslá s kovom, možno si predstaviť svoj vlastný DIY projekt s týmto materiálom.

renovácie idea záhradných dekoratívnych predmetov s hrdzu laku efekt

hrdzavá farba efekt idee záhrada človeka

Jednoduchší spôsob, ako záhradné dekorácie s hnedým a červenohnedé aspektom je použitie hrdza efekt farby predávané v obchodoch. Jedná sa o typ farby iluzivní oeil, ktorý verne reprodukuje oxidačný účinok kovového bez negatívnych účinkov. Obrazy tohto typu sú teraz k dispozícii pre rôzne médiá: kov, drevo a dokonca aj na stenách domu.

Oxidácia, prirodzený spôsob na získanie zhrdzavený oblasť

maľovať hrdzavé kovový efekt deco záhradné myšlienku

Tretím spôsobom je stimulovať prirodzené oxidácii kovového povrchu. K tomu, ponoriť predmet podľa vlastného výberu v roztoku prírodnej kyseliny (to znamená, ocot alebo citrónová šťava) a nechá sa v kvapaline po dobu 24 hodín. Po uplynutí tejto doby odstrániť objekt, opláchnite a uložte ho mimo začať kontaktu so vzduchom.

Ako dosiahnuť oxidácie a dať zhrdzavený vzduchom objekt výzdobu záhrady

maľovať hrdzavé patina efekt deco kovový záhradný

Po dobu jedného týždňa až 15 dní, zistíte, že sa povrch objektu začala pokrývať požadovanú patinu. Môžete ho nechať ako je, alebo použiť brúsny papier, aby sa rovnomernú vrstvu trením povrchu vášho objektu. A konečne, nezabudnite použiť vrstvu číreho antikoróznym na jeho povrchu.

Foto lucerny pre vonkajšie dekorácie s hrdzavú efektom

maľovať hrdzavé kovový efekt deco záhradné lampáš

Použitím týchto troch techník, dostanete položky s hrdzavú farbu vyzdobiť vašu záhradu. Tu sú niektoré nápady pre zaujímavé projekty s týmito položkami:

Uzatváranie modernom štýle záhrady s hrdzavým laku efektom

patina hrdza oceľové ploty záhradné Corten

Záhradný plot alebo hrdzavé dvere sú odvážna voľba, ktorá nie je kúzlo každého. Odporúča sa pre moderného a súčasného štýlu záhrady a dobre organizovaná predovšetkým pre vonkajšie priestory. Jedná sa o veľký objekt pokrytý vrstvou hrdze bude priťahovať pozornosť, keď zvýraznenie zvyšok vonkajšom prostredí.

záhradné hranice a vonkajšie výzdoba s hrdzavým laku efektom

Fotografie záhradné dekorácie kutilstvo hrdza patina

Záhradné hranice sú ďalšie príslušenstvo, ktoré často dostávajú človeka na kabát hrdzavý povrch. Aj v tomto prípade je to položka, ktorá nie je vhodná pre všetky oblasti a že by bolo vhodnejšie začleniť v modernom alebo modernom záhrade.

záhrada hraničí s hrdzavé vzhľad: ako upozorniť na ich formy

border hrdzu kovový záhradný

Na obrázku vyššie, je dobrým príkladom záhrada susedí hrdzavé s centrom, veľkou záhradou rovnakého odtieňa. Rastliny, v odtieňoch modrej a pastelovo zelená, jasne, že hnedé odtiene hranice. Kvetinová kompozícia spomenúť na ďalšie terénne úpravy projektu!

Záhradné dekorácie záhradné hranice s hrdzavým povrchom a kvitnúcich rastlín

Fotografie hraničí hrdzavý kovový záhradný

Ak ste sa rozhodli vytvoriť taký záhradný hranice domov, tiež premýšľať o tom, farby kvetov, ktoré budú umiestnené v blízkosti zhrdzavené oblasti a pokúsiť sa nájsť odtiene, ktoré budú produkovať krásne kontrasty.

Záhrada hraničí hrdzavý vo vonkajších zenových záhrad a skaliek

patina imitácia deco exteriér idea hrdza

Suchá záhrada s hraničným hrdzavým laku efekt a sukulenty

nápady hrana hrdza oceľ záhradné

Zenovej záhrady sú tiež vhodné lokality pre hraniciach s hrdzavým účinkom. Tam, kvitnúce rastliny sú všeobecne prítomné: tak by vychádzalo z kontrastu medzi farbou červenkasté na hrdzavé patiny kovu a osviežujúci zelene tukov alebo sukulenty.

V záhradách sa sukulenty sú často zdobené dekoratívne predmety v obraze imitácia hrdze

deco paint metal hrdzu idea

Záhrada s Zen dekor a malé vodné nádrže hrdzavé laku efekt

Zen záhradné prostredia deco metal

A konečne, hrdzavé kovový rám by byť pekný doplnok k skalku, a to najmä v prípade, že je obklopený kamene jasných farieb, ako je biela a béžová.

Záhradné ploty a nástenné dekorácie pre vonkajšie maľovanie hrdzavý efekt

maľovať hrdzavé kovové dekorácie terasa

Vonkajšie panely tiež radi vziať na farbe hrdze a stále výrazné a zaujímavé doplnky. Často sa ako príloha k svetlého odtieňa záhradný plot alebo jednoducho umiestnený na podlahe.

Stenové panely pre záhradu a terasu hrdzavý vzhľad

V skutočnosti hrdzavé kovové oplotenie vonkajšie záhradné

Čo je dobré vedieť o vybudovanie terasy: sú vo veku vzhľad panely dopĺňajú veľmi dobre s vonkajším nábytkom a nátery na drevo.

Ako oceniť objekt dekorácie hrdzavé laku efekt s dizajnovým osvetlením

DIY dekorácie svetlo záhradné ploty

Farba hrdzavý efekt maľovanie patrí do skupiny tmavých odtieňov. Z tohto dôvodu nie je jasne viditeľné v noci. Ale len hrať s vonkajším osvetlením upozorniť na prítomnosť svojich panelov pokryté hrdzavým patinou.

Moderné poňatie záhradné osvetlenie s plochou pokryté hrdzavým patinou

maľovať hrdzavé kovový efekt deco záhradu

Keď už hovoríme o osvetlení, pozorovať, že hrdza efekt úprava dáva veľmi pekné výsledky u vonkajšieho osvetlenia: Svietidlá bodové svetlá alebo lampy na kovových nohách, všetci sú pravdepodobne podstúpi človeka s maľba efektom hrdzavé!

nezvyčajné vonkajšie svietidlá maľovať hrdzavý efekt

Vonkajšie svietidlo metal hrdzu patina

Ak sa vám páči vzhľad objektov Corten ocele a zhrdzavené plochy, môžete nainštalovať osvetlenie dve alebo tri zložky, ktoré odrážajú večer vonkajšie osvetlenie.

Modern Lantern s hrdzavým povrchom pre záhradné dekorácie

kovová patina vplyv záhradné svietidlo hrdza

Mnoho výrobcov teraz ponúka svietidlá s rouilée plochy pripravené na použitie: je to jednoduché a praktické riešenie pre tých, ktorí nemajú čas sa prispôsobiť starý objekt.

terasa dekorácie s hrdzavým laku efekt pre ultra šik priestoru v mestečku

DIY terasa hrdza efekt objekty myšlienku

Záhrady sú zďaleka jediné vonkajšie priestory, ktoré sú vhodné pre zdobenie s hrdzavými materiálov. Pergola s patinou tohto typu je originálny doplnok pre moderné a minimalistický terasou.

Záhradné dekorácie s vodnou fontány hrdzavé laku efekt

Recipe idea deco záhradné hrdzavé metal

Pre osvieženie zdobenie vašej záhrady, vytvoriť svoj vlastný vzhľad hrdzavé vodné fontány! Voda je jedným z prvkov, ktoré stimulujú oxidácii kovu, napríklad záhradné príslušenstvo bude mať veľmi prirodzený.

Záhradná fontána hrdzavý patinu a vonkajšie výzdoba Zen štýl

exteriér imitácia hrdze fontány

Obklopený udržiavanou zeleňou alebo malými kamienkami, to fontána by tiež krásny prízvuk jasnejšie farby ako zvyšok interiéru. Ak chcete, väčší dôraz na bohatosť všetkých týchto nuáns, tak prečo nie pridať svoje fontána niekoľko vodných rastlín?

fontána idea hrdzavá farba efekt správaj

hrdza farba výrobu záhradného jazierka

Samozrejme, každý môže tiež vytvoriť vlastné záhradné fontány s niekoľkými kontajnerov (lakovaných vo farbe hrdze, samozrejme!) Pripojené k sebe navzájom.

Ozdobte svoju záhradu s moderným kaluži vody laku hrdza efekt

hrdzavá farba účinok DIY záhradné jazierko

Bazény s vodné fontány sú alternatívou k pokojnejšie, sú schopní vytvoriť relaxačné prostredie v exteriéri. Vidíme zaujímavý príklad na obrázku vyššie, kde farby sú volené starostlivo, aby sa vzájomne dopĺňajú.

Vonkajšie dekorácie s vertikálnou záhradou a hrdzavé vyzerajúci povrch

hrdzavá farba účinok vonkajšie záhradné rozvrhnutie

Ťažných stenový panel a plot, vertikálne záhrady je vonkajšia DIY projekt, ktorý bude fascinovať milovníkov rastlín a vegetácie. Rovnako ako v ostatných dekorácií, ktoré sú spojené s finančnými zhrdzavený povrch a rastlín, pozornosť musí byť výber farieb v tomto type záhrady.

Kvetináče s kvetmi v modernej laku hrdzavý efekt a terasa dekorácie

hrdzavé efekt maľovať nápady pre dekoráciu

Vonkajšie dekoračné kvetináče s modernom štýle v obraze hrdzavý efekt

záhradnícke nápady maľovať farbu hrdze

Medzi záhradné dekoratívne, tie prepracovaný zvyčajne cez patina rouilée sú jedny z kvetináča. Veľké hrnce moderného vzduchu a geometrické tvary budú dobre zladiť s elegantným dekorom s prítomnosťou materiálov, ako je kameň a betón.

Záhrada Deco s patina kvetináče s hrdzavým efektom a striebra

hrdzavá farba efekt záhradník deco moderný štýl

Tí, ktorí radi prispôsobiť ich doplnky záhrady tiež skúsiť dizajn s dvoma patinas: jeden hrdzavý, druhý kov alebo striebro.

Vonkajšie dekorácie s ich recykláciu objektov a hrdzavé laku efekt

kovová patina hrdze deco záhradné

záhradka dekor idea vinobranie hrdzavý povrch vyrovnávacej pot

maľovať hrdza patina kovový záhradné dekorácie

Tí s retro vzhľad bude sprevádzať najlepšie jasné nátery, ktoré prinesú svoju patinu, ako opotrebované drevo a biele steny farby.

Ako relook kvetináče a plantážnici s imitáciou patina hrdze

vonkajšie záhradné dekorácie z oxidu kovu idea

dekoratívny predmet farba hrdzavý efekt pre pôvodnú záhrady

hrdzavé metal paint efekt dekorácie záhradné

Obraz hrdzavý efekt bude tiež pomôže realizovať zaujímavé projekty s starožitností, že už nebude slúžiť: na bicykli príliš malé pre vaše deti, staré kvetináč alebo malú kovovú sochu, ktorý stratil svoj lesk v priebehu rokov ,

Makeovers stena pozastavená hrdzavé laku vplyv na záhradu a terasu

WD záhradné efekt hrdze kovových predmetov

DIY malé záhradné dekorácie príslušenstvo hrdzavé vzhľad

Objekt záhrada deco metal patina hrdze

Prečo nie oživiť tento krásny nástenný držiak, ku ktorému sa držať tak ani urobiť kuriózne kvetináče lievik recykláciou tieto staré objekty s jedným z dvoch techník navrhujeme vyššie?

Záhrada Deco s recyklovanými predmetmi hrdzavé laku efekt

hrdzavá farba efekt deco kovov paluba

Malé vonkajšie dekorácie hrdzavé maľovať účinky: Kovové vázy

záhrada deco objekty vinobranie hrdzu

Malé príslušenstvo pre záhrady vyžadujú menej času na vykonanie a jednoduchší tvar. Ak váhate skočíte do veľkej zdobenie projektu s hrdzavými povrchmi, začať s malými krokmi: vytvoriť kovovú trs rastlín alebo prácu na maľovanie iného malého detailu vášho exteriéru.

Projekt kvetinovú výzdobu pre vonku s koliesko vinobranie hrdzavé laku efekt

deco imitácia kovu patinou vonkajšej hrdza

A nakoniec, na dokončenie vzhľad vášho vonkajšia, premýšľať o recyklácii dekor plavidla: Obnovenie staré traktory a urobiť z neho jeden z hviezd vašej záhrady s trochou hrdzavý efekt laku a niektoré kvety čerstvé!

Idea dekorácie Moderná záhrada s malým vonkajším krbom hrdzavú patinou

DIY domáce deco terasa hrdza

Kvetináč veľký roulliée farebný priestor pre formát moderným dizajnom

záhradné kvetináče hrdza