Barbecue gril Raz v nedeľu moderný design by Emo dizajn – anews24.info

Barbecue gril Raz v nedeľu moderný design by Emo dizajn

gril moderný dizajn

barbeque grill Nedeľa od emo Design je skutočná revolúcia na trhu pre grilovanie. Jeden z nich, nový riadok pevných grilovanie, ktoré umožňujú použitie systému Duo voliť medzi tromi rôznymi spôsobmi varenia - tradičného dreva, uhlia alebo plynu.


barbeque grill Jedným z nich je vo vzťahu k archetypu na otvorenom ohni komíny, ktoré boli široko používané v minulosti, ale teraz sú nahradené inými alternatívami. Nedeľa BBQ je veľmi odlišná od ostatných grilov v jeho dizajn sleduje najnovšie trendy v zdobení záhrady.

Gril nedeľu BBQ One by Emo dizajn gril multifunkčné Emo dizajn

Gril je kovové alebo drevené police, držiak fliaš a veko pečenia. Konštrukcia grilu je ergonomický, aby boli splnené všetky vaše potreby a gril je vybavený nastaviteľným doskou nad systémom s možnosťou pridať ďalšie police. Modulárny grilu umožňuje jeho rýchlu a jednoduchú inštaláciu.

Čisté línie v bielej a šedej farbe, zdôraznený použitím materiálov, ako je carrarského mramoru granúl a obnoveného kamenné šedi transformovať gril do štýlového a funkčného predmetu, aby vo vašej záhrade a vychutnať si jedlo s rodinou. Pozrite sa na neho!

Grilovanie prebieha v carrarského mramoru granulovanýchgril funkčné moderné

Grilovací má police z dreva alebo kovu, držiak fliaš a pokrievkou barbecue biely mramor šedý vzor

Grilovanie si môžu vybrať medzi tromi rôznymi spôsobmi varenia - tradičné drevo, uhlie alebo plynBBQ moderný mramor dizajnu

Konštrukcia grilu sleduje najnovšie trendy dekorácie pre záhradu gril moderný záhradný

Elegantné a funkčné grilu Moderné BBQ nedeľa Emo dizajn


Like this post? Please share to your friends: