záhradné

Idea vývoj predzáhradka dom moderné, elegantné a funkčné

záhradné layout nápad moderné vstupné domu

Máte malý dom a vstup do záhrady, ktorú hľadáte nápady pre jej rozvoj? Skoro na jar, mnohí z nás uvažovať o najlepších outdoorových dekorácie riešenie pre taký priestor.


By mala byť daná prednosť praktické zovňajšok, ktorého údržba nevyžaduje veľa času? Alebo je lepšie vytvoriť uličky plné kvetín, aj keď môže požiadať nejaké extra úsilie? Aký záhradný plot vyberte ... To sú len niektoré z otázok, žiadame a ktoré by sme chceli poznať odpovede.

Predstavte si terénne vonku s nápadom moderný dom predzáhradku a funkčné

Vývoj idea predzáhradka Design-moderný kamene dom

Vždy verný svoje poslanie poskytovať odpovede na otázky týkajúce sa dizajnu a krajinárstva zostavili sme túto publikáciu. Pozrite si fotografie, ktoré vám dá každý dizajnérsky nápad moderný dom predzáhradku, elegantné a funkčné dole!

Vytvoriť jeden vstupný záhradu mimo domova a príjemný

záhrada rozloženie myšlienku domu plot-Wood-vstup

Vyvinúť kvetinový predné domova je úloha, ktorá musí zladiť dva aspekty, estetiku a praktickosť. Moderné exteriér vstup výzdoba je jednoduché a ľahko sa udržiava. Ale to však neznamená, že musí postrádajú osobnosť. Na úspešné dosiahnutie tohto krehkú rovnováhu, dávame prednosť čisté formy.

Vývoj idea predzáhradka dom trávnik tráva, betón

Takže naša prvá myšlienka rozvoja predzáhradku domu: vybrať záhradný plot a jednoduché kozmetické uličky. Zbaviť príliš poskytovaných ornamentov a ich nahradenie klasických foriem.

plotu záhrady-front moderný dom

Vybrať záhradný plot, aby vyhovoval vašim potrebám. Váš mimo Hlavný vchod nedostatok svetla? Stávka na plot, ktorý nechal slnečného svetla cez. A ak vám chýba inšpirácia, mať predstavu o uzavretí obrázok Cambuild podpísanú up!

plot Zahrádka mimo-betón moderné osvetlenie

Sníval o viac súkromia? Si, že z pevného oplotenia organických materiálov, ako je kameň a drevo. Môžete tak bude vytvoriť moderný dom vonkajší vstup, ktorý je krásny a zodpovedá vášmu životnému štýlu.

vánok-view Zahrádka hedžových bambus-to-house

Čo sa týka tých, ktorí chuť trochu viac zelene a pohodlie vo svojej vstupnej domácej záhrade, môžu rozhodnúť pre prirodzený vánok výhľadom. Je to dobrý spôsob, ako pridať dotyky zelenej farby s malým vonkajším priestoru dominuje kameň.

Vývoj nápad predzáhradka radový RD

Rozloženie Zahrádka terasa entry-wood skalka

Keď má malú predzáhradku domu, sme často sníva o inštalácii terasu tešiť na slnečné dni. Takže vytvorenie dreveného debnenia okolo vášho bydliska. Skombinujte to s povlakom pouličných typmi skalka. Jedná sa o možnosť trend, čo umožní udržanie vaše vonku!

pergola, terasa moderné front-house-wood

Kto hovorí, terasa, slnečné dni, nazývané aj tienisté miesto vonku! Náš manažment idea predzáhradka vedľa domu je zásadný pre tento prípad: poskytovať moderné pergola terasu. Model je zvolený v závislosti na priestore, ktorý máte. Voľne stojaca pergola by bol dobrý nápad, ak máte veľkú plochu chrániť. Medzi podporované modely vám umožní ušetriť miesto v malej záhradke pred domom.

Terénne úpravy vstupnej moderné a zelenej exteriér domov

idea terasa-entrée-house-drevo úplatky kvet

Dokonca aj malé radový dom a vchodové záhrady potrebovať nejaké zelené kľúče. Naplánovať mini záhradu v rohu svojho balíčka, ako vo vyššie uvedenom príklade. Ak chcete ušetriť miesto, pridať drevené lavice s integrovaným osvetlením. Jednalo by sa o spôsob, ako zosúladiť svoju zelenú plochu so záhradným nábytkom pre letné večery.

Rozvrhnutie nápad Záhradnícky-front Model terasa-house-wood

Ak naozaj potrebujú viac priestoru, zvážiť návrh nápad predzáhradku domu s vertikálnou zelene. Dalo by sa vziať toto riešenie, aj keď žijete v mestskej oblasti!

Záhradka level oceľ Corten-moderný

Vypracovať externý vstup na malý záhradný domček tradičných foriem môže byť skutočnou výzvou. Najlepším variantom by v tomto prípade vytvoriť záhradné terasu. K tomu, hrať s materiálmi, ako sú Corten ocele, dreva a kameňa, ktorý bude pridať štýl do vášho exteriéru. Najať landscaper pokiaľ považujú za nutné.

Na terénne úpravy a príslušenstvo pre domáce predzáhradke by nemali byť prehliadané

pot de fleur-vonkajší-design-moderný meď-záhradné-entry

Vykonať jednoduchý vonkajšom prostredí pre udržiavanie často znamená výberom správne príslušenstvo. Vonkajšie kvetináče sú príkladom. Oni vám ponúkne možnosť užiť si svoje kvety, bez toho, aby venoval toľko času pleťou.

Rozvrhnutie nápad-záhrada-to-home-najväčší pot de fleur-vonku

veľká veľkosť kvetináče prispôsobiť záhrady všetkých veľkostí. Stavte si na kameni alebo kovu pre moderný vzhľad, ktorý zdôrazní farby vašich rastlín!

Rozvrhnutie nápad-záhrada-to-house-podlahy osvetlenie-Solar

Osvetlenie má zásadný význam pre všetky dobre navrhnutý priestor k domu. Jedná sa o dizajnový nápad ekologické a funkčné záhradným domčekom myslieť solárnych svetiel. Po inštalácii v krajine, sú automaticky dobíjať a nevyžadujú žiadnu úsilia z vašej strany. A navyše, bude to vám umožní starostlivo vymedziť diely a svoje vonkajšie priestory!

fontána moderné záhrada-vstup-house-krajina-rozvrhnutie

Pridanie vodné dotyk na svoje predzáhradky domu? To je možné aj v prípade, že vonku je veľmi malá plocha. Venovať roh vášho domova exteriéru fontána alebo bazénovej vody a získať viac sviežosť v lete!

Nájsť záhradné rastliny doma, ktoré vyhovujú vašim potrebám
Záhradka krajinársky ľahko rozvrhnutie-entrée poschodí

Predné trávnik Moderný dom je oblasť, ktorá by nemala chýbať prírodné akcenty. Nájsť rastliny, ktoré vyhovujú vašim potrebám a využiť túto príležitosť na vytvorenie sen záhrada. predzáhradka-house-flower-Allee-mimo-deco

Ak máte chuť vonkajšie plné farieb a vôní, rozhodnúť sa pre kvitnúce rastliny. Rastlina záhrada jednoduché tvarovanie dobre obmedzené hrany, ako je na obrázku vyššie.

Rozvrhnutie nápad-záhrada-to-house-rastliny skaliek

V opačnom prípade si predstaviť Design House trávniku s kamennými hraníc a tuku a sukulentných rastlín. Ľahko pestovať, že zmes dokonale s dekorom horniny typu alebo zen záhradu.

dekorácie-záhradné-Entrée dom podlahové kvety

Vyvinúť trávnik pred domom v modernej mysli, to je tiež originálny a zvoľte bit domýšľavý rastliny. Druhy rodu Allium, ktorý ukazuje príklad snímke hore, sú pekným príkladom tohto druhu rastlín.


About the author

admin