záhradné

škôlka Shack v 50 projektoch urobiť sami

chata škôlky výrobné drevo maľba

Tento rok v lete, nainštalovať záhradný prístrešok deti vo svojom vonkajšom priestore! Ale nie len nákupu štruktúru kit, premýšľať o možnosti, aby sa jeden sám.


Na prvý pohľad sa môže zdať úloha trochu ťažké. Ale, ako uvidíte, že to nie je tento prípad vôbec. Vzhľadom k tomu, áno, existujú tisíce spôsobov, ako malý drevený dom, handričku alebo lepenku pre hry rohu maličká. A okrem toho,

robiť dieťa kôlni je skvelý nápad

pretože si môžete vybrať z mnohých zaujímavých projektoch pre domácich majstrov! Takže, nechajte sa zviesť našej kolekcie záhradných domčekov modelov pre deti a vymýšľať unikátny ihrisko pre vaše dieťa a jeho kamarátov. Nech všetci kreatívne možnosti pre usporiadanie a výzdobu týchto vonkajšia konštrukcie.

Urobte si drevenú búdu v škôlke - ekologické a cenovo dostupné možnosti

Kabína Childs foto-house-games-drevo

Nesú malý drevený dom v záhrade, je spôsob, ako ponúknuť svoje dieťa detské ihrisko a ukázať mu, ako žiť vo vzťahu k našej planéte. Urob si svoj DIY projekt je príkladom v očiach svojej dcére alebo vášho syna. Urobiť celú štruktúru a jeho drevené dekorácie a zoznámiť svoje dieťa s týmto ekologického a trvalo udržateľného materiálu.

Stavebno-little-house-wood-detské hry

Malá drevená chata v materskej škole môže mať mnoho rôznych podôb. Po prvé, to môže dobre byť inšpirovaný skutočným dospelých doma. Dalo by sa dokonca kopírovať vzhľad vášho bydliska, alebo že z prarodičov Vášho dieťaťa! Myslím, verne reprodukovať všetky detaily vrátane farieb laku a charakteristických prvkov jej priečelie.

photo-house-a-dieťa-to-sám, mimo

Najviac kutilov Dalo by sa dokonca ísť ďalej. Aby im snaží vybudovať malú terasu v prednej časti domu, schodisko, zábradlia, nosníkov a žalúzií pre okná.

Model-home-hry-deti-záhradné-deco

Veľmi ľahko prispôsobiť, drevená chata v škôlke prijať farbu obľúbené maľovanie vašu malú princeznú. Svetlo žltá, ružová, fialová ... to je nejaké pekné voľby pre malé dievčatko si hrať štruktúru.

Dieťa záhradné kôlne na drevo exteriér-idea-it-yourself

Pre rodiny s deťmi, ktorí chcú, aby sa malý drevený dom pre chlapcov alebo za sestrou a bratom, odporúčame im prirodzený odtieň alebo neutrálny odtieň ako je tmavošedý a béžovej.

majstrovanie-home dieťa DIY dreva nápady

Tiež si všimnite, že obraz na fasáde, je šikovný spôsob, ako skryť vady záhradné vášho dieťaťa vrhnúť. To znamená, že je zadarmo na použitie zhodnocovaných materiálov z iného projektu. Stačilo by prekresliť dať im sviežosť kop!

Vytvorte drevený dom hry na nohách a ušetriť miesto na malom priestore

house-drevo-area-to-play-mimo-deti

Medzi mnohých spôsobov, ako kabíny škôlku, tam je to, že inštalácia štruktúru na drevených nohách. Toto riešenie nie je jedinečná výhoda skutočnosť dať svoj výtvor sa viac originálny vzhľad.

idee-hut-dieťa drevo Záhradná rozvrhnutie

Vzhľadom k tomu, okrem toho, že vám prináša ihriská alebo ďalší úložný priestor, ktorý je priamo pod kabínou. Takže dobrá voľba pre tých, s malou von a premýšľal, ako zladiť ich záhradný prístrešok DIY projektu deti bez miesta na hračky!

Kabína-in-the-drevo-vonkajšie-hry-deti

Niektoré z týchto štruktúr sú tiež založené na strom domov. Áno! To by malo stačiť, aby inštaláciu domček v blízkosti kmeňa stromu vytvoriť priestor mágia hry, svet vyhradené len pre vaše dieťatko.

záhradný prístrešok na dieťa stôp dreva modele.jpg

Ak chcete tento malý domček pre ešte zvláštne dieťa, nájsť miesto v diskrétnom rohu vonkajšieho priestoru. Vybaviť ozdoby a originálne vybavenie podľa priania svojej dcére alebo svojho syna!

Shack Childs palety z dreva, ekonomické nápad a jednoduché!

house-wood-dieťa palety-a-do-it-yourself

Ak chcete záhradná chata dieťa rýchlo, aby sa aj lacné, dáme na drevených paletách! Prevod na podlahy a steny pre štruktúru a prekryté niektorými nadýchané vankúše.

making-small-house-Child-games-Outdoor

V opačnom prípade, recyklovaný palety ich demontážou. Zrazu sa získa roztomilá budova, ktorá bude podporovať malé stráviť viac času vonku. To všetko bez veľkých nákladov!

Vymýšľame originálny design pre hracie plochy okolo zrubu

Kabína-dieťa-a-záhradnej tvorby nápad

Dosiahnutie drevenú búdu pre deti je dobrá, ale nezabudnite na hrací kútik výzdobu okolo neho. Preto v nasledujúcej časti budeme zaoberať DIY zdobenie nápady pre vonkajšie hry domu.

small-house-vonkajšie-idea-games-dievča záhradné

Otočte chate Childs vyrobené z dreva v malom raji pre vaše malé princezné! K tomu, vyberte oblasť vašej vonkajšej plné kvetov, ktoré dávajú priestoru romantickú atmosféru.

Drevená chata škôlky-a-do-it-yourself

Dalo by sa dokonca poskytnúť niektoré kvetináče alebo plantážnici DIY na dekoráciu okien domu. Ak Vás táto predstava láka, experiment s jedným z našich svojpomocných prácach plantážnik paliet dreva!

Dom-záhrada-wood-zónové hry-deti-Structures

Ale pozornosť zvedavosť maličkých! Vedia, že budú mať tendenciu sa baviť s rastlinami nájdených vedľa ich ihriskom. Tak byť istí, že neexistujú žiadne nebezpečné rastliny pre ich zdravie.

malé kabíny drevené záhradné-deco-dieťa

Zdobia priestor okolo kabíny malý prírodný plot, pridajte stoličky a stôl, aby sa sami. Predstavte si, že podľa ozdoby z najobľúbenejších hier váš malý: plyšové zvieratká alebo lepenku, doplnky inšpirované príbehy Robina Hooda, čierne bridlice reprodukovať vonkajšie školu ...

Model-kabína drevo Záhradnícke-ihrisko-hry-deti

Poskytujú priestor, kde sa bude vaše dieťa baviť s priateľmi. Stôl a stoličky na terase pred domom vyzvať, aby si svoj obed spolu. Kus, ktorý sa ľahko premeniť v tvorivej dielni v priebehu popoludní v lete!

Dom-záhrada-dieťa-build-kabíny von

Spomeňte si na hojdacia sieť a hojdať! To sú prvky, ktoré vám pomôžu ponúknuť trochu viac fyzickej aktivity do praxe vonku.

To je inšpirované z najobľúbenejších hier dcére alebo synovi vynájsť dekorácie na jeho vkus!

Príklad-house-games-deti drevo terasa

Ak chcete vytvoriť moderné výzdobu svojho dieťaťa, nie je nič lepšie, než hľadať inšpiráciu v jeho obľúbené činnosti. Váš malý, ako je čítanie? Ponúknuť mu čitateľský kútik s pohodlnou pohovku na terase chate dieťaťa! Máte malú dievča, ktorá miluje kreslenie a farbenie? Zvážte inštaláciu útulné tabuľku, kde môžete praktizovať tieto tvorivú činnosť!

Dom-záhrada-dieťa rozvrhnutie-idee

Mať malú kabínu len pre seba, ale povie, malých až po domáce zápasy! A ak je to naozaj vzrušený, prečo nie pohrať príslušenstvo šité na mieru ich želanie? Grilovanie, malá kuchynka, roh stolovanie pod šírym nebom ...

Detské záhradné House Restaurant-games-outdoor

A pre hry s priateľmi, môžeme vždy zmeniť atmosféru z vonkajšieho priestoru. Napríklad vytvoriť bar s niekoľkými stoličky a ozdobných reťazí. A je to! Máte limonádu stánok, ovocie alebo domáce sorbet!

house-of-hier na dieťa vonkajšie farme

Žijete na vidieku alebo na farme? Páčiť a pomôže vaše zlatíčko spoznať magický svet zvierat. Make prístrešie pre domáce zviera za pár kurčiat a králikov blízko svojej kajuty.

chata príklad škôlky-výrobné dreva

Učí zviera podľa svojho výberu stráviť nejaký čas každý deň a sledovať svoju dcéru alebo syna objavovať krásy prírody! Nie pozorne sledovať tieto okamihy objavu. Akonáhle vaše dieťa rozrástla o niečo a získala dobré reflexy, by mohla byť zvieratá ponechaná voľnosť v jej ihriskom.

Ešte Drevený dom modely pre zábavu a originálny detí

small-house-hravý-dieťa-idee

Váš syn je vášnivý priestoru a kozmických lodí? Dať domu futuristický vzhľad, ako keby sa jednalo o laboratórium nachádza na vzdialenej planéte alebo observatória stratil v lese na zemi!

Štruktúry-games-von-dieťa-kabína-in-the-stromy

Pre milovníkov outdoorové aktivity, plánovať fyzické problémy. Postaviť dom na úpätí prístupné len cez povrazový rebrík cez originál alebo visutý most.

small-house-hobita drevo-Child-idea-games-Outdoor

Pre dievčatá a chlapcov zakliatia svetom John Ronald Reuel Tolkien a jeho románu Pán prsteňov, bude to robiť naozaj nádherné prekvapenie, ak sa človek rozhodne nahradiť tradičné drevenú búdu na hobitia dom.

záhradný prístrešok hobita dieťa drevené konštrukcie

Nezabudnite, že títo tvorovia tiež nazývané Půlčíci ( "malé ľudí"), pretože ich malej veľkosti, majú vo zvyku žiť v polo-zahrabaný domov s typickým kruhovým dverami. Prečo nie sa snažiť, aby vašu záhradu?

home-Child-games-mimo-light-wood

Žijete v mori alebo oceáne? V tomto prípade nemusí uspokojiť s jednoduchým bežnou kabínou. Namiesto toho, aby sa dom zvýšenej maják, rovnako ako ten na obrázku vyššie.

Pevnosť dieťa drevo-a-výroba-for-záhrady

Pre chlapcov, ktorí radi hrajú na rytiera, aby hravou štruktúru v tvare veže alebo pevnosť. Bude to podobné ako na strome, ale bude apelovať na predstavivosti dvorských románov rozprávajú o činy z minulosti.

Integrácia dieťa v záhradnom domčeku mimo ihriska

chata škôlky idea-výroba-wood

Spread ihrisko vášho kapusty! Miešajte v chatovej dieťa ste si vybudovali vonkajšie ihrisko vo vašej záhrade. Tu sú niektoré zaujímavé nápady, ako to dosiahnuť:

hry na dieťa-štruktúra-small-house-je-how-to-sami

Použite na prednej časti budovy ako hracej plochy. Pripojiť lana alebo prvky umožňujúce malé stúpanie zvislé povrchy štruktúry.

štruktúra-of-hier-von-dieťa malý-house-wood

Dovoliť drevené herné konštrukcia uľahčuje manipuláciu. Vaše dieťa bude mať možnosť inštalovať vedľa domčeka drevo, keď je to žiaduce.

house-in-the-tree-drevo-dieťa-a-modelárstvo

Pre malé domy postavené na výšku, predstavte hravé doplnky, ako sú laná. Čo je dobré vedieť: výška hranie môže spôsobiť pády a zranenia. Pre bezpečnosť vášho dieťaťa, poskytujú nekĺzavú podlahu a tlmenie.

Oblasť-of-hier-kabína-wood-dieťa-slide-idee

Pridajte vaše dieťa malý domáci snímku. To by bolo ešte rýchlejší spôsob, ako sa dostať von z domu postaveného na výšku. Vaše dieťa bude milovať!

drevený záhradný kôlňa area-of-games-deti-rozvrhnutie

Nezabudnite inštalovať pieskovisko vedľa svojej hre štruktúry. kreatívny priestor par excellence, pomôže váš syn alebo dcéra vytvoriť originálne projekty s priateľmi.

kabína Childs area-of-games-vonkajšie drevo

Ak chcete ušetriť miesto, nechajte sa inšpirovať myšlienkou je znázornené na obrázku vyššie. Priestor pod kabínovou up hostila chránené sandbox dážď a zlé počasie!

Malé-house-Wood-Child-games-Outdoor

Okrem toho, vaše DIY drevený dom sám o sebe môže stať neoddeliteľnou súčasťou vonkajšie ihrisko. Na snímke hore je príklad tohto typu lacnú konštrukciu vyrobené s nejakým recyklačným dvere remeslá. Maľované v jasných farbách, ktoré sú stanovené tak, aby vytvorili akýsi provizórne prístrešie.

Aký alternatívne verzií hut škôlke dreva?

Dieťa záhradná chata k sebe samému modelov

Zatiaľ sme hovorili hlavne dieťa drevených chatrčí. A aj keď sú tieto stavby zviesť mnoho rodičov, sú však nie je vhodná voľba pre každého priestoru. Pre tých, ktorí nemajú dostatok miesta, talent kutilov alebo čas na test jedným z projektov diskutovaných vyššie, sme získali množstvo alternatívnych modelov. Prechádzať obrázky nižšie, aby ich objaviť!

Postaviť malý domček v škôlke lepenky - rýchly a šikovný nápad!

záhradná chata-von-dieťa modelárstvo

Môže to znieť neuveriteľne, ale lepenka je materiál, ktorý sa sám hodí veľmi dobre pre deti chata DIY projekty. Jednoduché nastavenie, tieto budovy vystupujú pomerne rýchlo, ako už existujúce šablóny. Ale každý môže slobodne stavať ako dieťa kartónu dome, ktorý predstavoval sám.

výrobno-house dieťa kartóne exteriér, interiér

Vzhľadom k vlastnostiam tohto materiálu, podriadené chaty tohto druhu sú veľmi rýchle robiť. Sú tiež veľmi ľahké a ľahko sa pohybovať. Takže môžeme tiež uvažovať o dieťa domov, ako je tento, a nesú vo vnútri svojho domu počas mesiacov jeseň av zime.

small-house-dieťa von a lepenka

Nachádzate sa v držbe veľkého množstva papierových rolí? Trvať niekoľko minút, než sa dať ich v taške triedenie a preskúmať obraz hore. Jedná sa o model palubných detí recyklovaného materiálu,, a konkrétne rôznych veľkých kartónových valcov. Prečo neskúsiť tento typ projektu, vaša vonku?

Malom domy mimo dieťa tkanina, príjemná alternatíva k drevostavieb

house-vonkajšie-a-baby-making

Tí, ktorí by chceli, aby sa dieťa dom, ale nemajú radi prácu s drevom majú tiež ďalšiu možnosť: projekt v tkanine. Zďaleka obyčajná stan, ako je kabína má rám pokrytý vlastné tkaniny. Ona je sprevádzaná všetky druhy textilných doplnkov, podľa Vašich prianí!

típí-dieťa von-a-do-it-yourself dekorácie záhradné

Típí je priateľský alternatíva k textilným domov, že vaše dieťa bude milovať. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s týmto pojmom, jedná sa o špecifický druh stanu je často spájaný s indickej kultúry v Severnej Amerike. Táto štruktúra je zvyčajne vykonáva pomocou niektorých drevených nosičov, na ktoré je upevnená textilný prvok.

home-dieťa típí-a-make-it-yourself model

Výrobu típí nevyžaduje žiadne znalosti v oblasti šitie alebo dreva. Je tak príjemné, a tak rýchlo realizovať to je často používané ako dekoratívny doplnok pre vonkajšie strany. Ľahko dodal do existujúceho ihriska. Navštívte náš zvláštny sekcii sa dozviete, ako vytvoriť taký stan doma!

Deti sa hrajú vonku kabíny pozoruhodné oblasti - inovatívne riešenia a veľmi zvláštne make-a-dieťa típí-záhradná rastlina-deco-ekologický

Nakoniec sme remeselne zbierku niektorých špeciálnych snímok. Ilustrujú deti chaty modely úplne originálne, ktoré vás bude inšpirovať snáď vymyslieť svoj vlastný jedinečný záhradný štruktúru. Vyrobené pre niektoré, iba za použitia organických materiálov, učí sa žiť v malom rešpektom k prírode.

idee-little-house-vonkajšie-games-záhradné-dieťa

Medzi ďalšie možnosti mobilizácie pôvodných stavebných materiálov zostal po rekonštrukcii veľkých sídiel. Tieto úspory umožňujú výrobu malých domčekov pre realistické dieťa.

záhradná chata modelu málo domov dieťa

Domček, ktorý má futuristický? Také, v každom prípade, chata stávka je znázornené na obrázku vyššie. So špeciálnym osvetlením, je prístupná vo dne iv noci. Pokiaľ ide o fotografiu nižšie podčiarkuje, že ešte ďalší šikovný nápad: mini karavanu vyrobený proti pochrómovaná. Skvelý spôsob, ako ponúknuť svojej dcére alebo synovi medzeru mimoriadnych hier!

Ako make-a-house-of-hier-deti-garden


About the author

admin