záhradné

Garden Lantern: 47 nápady deco záhrada s lampášmi

Marockom štýle záhradné lampáš

záhradné lampáš je krásny doplnok k zvýrazneniu vonkajšiu výzdobu. K dispozícii v mnohých rôznych veľkostí a štýlov, záhradných lucerny môžu byť trvalé alebo dočasné dekor.


Starostlivo vybrané záhradné lucerny vám pomôžu skrášliť záhradné dekorácie. Lucerna v štýle záhrady zvyčajne určuje, či je osvetlenie s žiarovkou so sviečkou alebo iného zdroja napájania. Tak, ako vyzdobiť svoje záhrade s krásnym lucerny?

Garden Lantern: niektoré nápady zdobenie

lampáš záhradné nápady kreatívy

Ak chcete zdobiť vašu záhradu s lampášmi, musíte najprv premýšľať o ich použití a umiestnenia. To vám umožní určiť veľkosť a štýl lucerny, ktoré potrebujete pre vašu záhradu. Papiera visí lucerny sú často predávané v ázijských dekorom obchodoch, zatiaľ čo lucerny osvetlenie možno nájsť v špecializovaných obchodoch pre interiérový dizajn. Mnoho rôznych lucerny možno zakúpiť aj na internete.

Dekoračné záhradné schodisko s lampášmi

lucerna Garden deco exteriér esclaier

Lucerna je svetelný zdroj s objavom dekoratívnym ochranným krytom. Tradične, kryt bol navrhnutý tak, aby chrániť plameň sviečky alebo petroleja plameň vyhorieť predčasne. Lucerna všeobecne obsahuje rukoväť, kábel, reťaz alebo iné prostriedky suspenzie. Existuje niekoľko rôznych typov lámp na výber - tradičné, moderné, exotická či starožitné.

záhradka dekor nápad s kvetinami a lucerny

lucerna Záhradné deco kvety

Ak chcete najlepšia voľba je to možné, poznať rôzne typy lámp môžu pomôcť. Niektoré lucerny sú špeciálne navrhnuté pre použitie vonku, zatiaľ čo iní - dovnútra. Našťastie, mnoho z lucerny sú dostatočne univerzálne pre použitie vonku i vo vnútri naraz. V mnohých prípadoch bude materiál a zdroj svetla zohrávajú kľúčovú úlohu pri používaní a umiestnení.

Záhradné dekorácie s papierovými lampášmi

deco lampión záhradné

Tieto visí lucerny sú vyrobené z rôznych materiálov. K dispozícii sú papierové a látkové lucerny sú sklenená lucerny, plastu, kameňa, dreva, kovu alebo keramiky. Najviac ozdobné lucerny sú vyrobené z kombinácie materiálov. Záhradné lucerny sú všeobecne odolnejšie ako tie, ktoré do interiéru.

záhradný stôl dekorácie s kovovými lampášmi

lucerna deco exteriér záhradný stôl

In jemné papierové lucerny sú moderný spôsob, ako vytvoriť intímnu a priateľskú atmosféru vo svojej záhrade. Možnosti znovu, opäť neobmedzené. Papierové lucerny sú často inšpirované japonské a čínske dizajn. Vyrobené z odolného papiera zabalené okolo bambusové laná visí lucerny vytvoriť mäkké a príjemné svetlo. Môžu byť použité vonku za predpokladu, že sú chránené.

Dekoratívne romantická záhrada s lampášmi

lucerna Garden deco tabuľky

Papierové lucerny sú spôsob, lacnejšie a pritom veľmi romantické pre výzdobu party alebo večeru, napríklad. Dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, niektoré lucerny začleniť čínske znaky alebo ázijské motívy. Papierové lampióny možno nájsť v rôznych tvaroch, ako sú gule, valca alebo hviezdy vo väčšej alebo menšej veľkosti. Podobne ako papierové lucerny sú hodvábne lucerny. Mnoho lucerny sú inšpirované marockej dizajne alebo vinobranie.

Idea deco veranda s trvalými lucerny

deco veranda záhradné lampáš

Existuje niekoľko spôsobov, ako ozdobiť svoju záhradu s lampášmi. Môžete ich umiestniť na vonkajšej strane okien na verande, na schodoch alebo zdobia stromčeky s. Pre vonkajšie párty či romantickú večeru, môžete dokonca umiestniť do stredu tabuľky. A ak budete ešte potrebovať nápady pre inšpiráciu, tu sú niektoré skvelé nápady v obrazoch:

Idea moderné deco záhrada s čínskymi lampášmi

lampáš záhradné cvrlikání ázijské dizajnu

kovový lampáš pre dekoratívne verandy

lucerna deco záhradné veranda vonku

záhradné lampáš originálny nápad

lampáš záhrada dekor idea

moderný design záhradné lampáš

deco svadobné záhradné lampáš

lanerne kovový záhradný architektúra

deco záhradné sviečku lampáš

deco záhradné lampáš idea

deco tabuľky záhradné lampáš

deco veranda záhradné lampáš

Marocké lampáš dizajn exteriéru

kovový dizajn exteriéru lampáš

Moderný dizajn záhrady lucerny

lucerna Garden deco bazén

lampáš záhradné dekorácie esclaier

záhradný lampáš dizajn exteriéru

lucerna moderný dizajn záhrada idea

lampáš záhradný domček schodisko

deco kovový záhradný lampáš

Záhradná architektúra metal lucerna

Lucerna kov záhrada idea

Garden idea lampión

moderné sklenené záhradné lampáš

Moderné kovový záhradný lampáš

deco lampión stromy

lampión deco exteriér

lampión deco záhradné

Záhradná architektúra nápad lucerny

lucerny deco záhradné terasu

deco moderné rustikálne záhradné

Papierové lampióny deco záhradu

Záhradná architektúra papierové lampióny


About the author

admin