záhradné

Krytý bazén prerobiť domov

tropický štýl terasa vodná nádrž

Singapore Colorado Mumbai do Perth talentovaných architektov navrhol pôvodné plány na inštaláciu krytý bazén house. Tí všetci majú jednu vec spoločnú - inšpirácia dávnych východných kultúr prisudzované povodí nádvorí a vodné centrálnych.


Moderný dizajn predstavil túto tradíciu na západe a vyvinuli vhodné postupy pre rôzne časti domu. Vybrali sme to najlepšie z tohto trendu, ktorý vám pomôže predstaviť, a navrhnúť rybník vnútri vás. Voda záhrada je synonymom pre pokojnú pocity pokoja a zen je mäkký zvuk tečúcej vody vyvoláva. Je to pocit pohody a pokoja, ktorý prevažuje v dome krytý bazén. Ale to nie je všetko. Inštalácia vodné záhrada je obrovský prínos pre estetiku nielen zvukom, ale aj vizuálne. Voda predstavil novú štruktúru v našom dome. Pre milovníkov zahradničení je tiež možnosť rozvíjať svoj talent aj vo vnútri domu.

Súčasná architektúra predstavuje rybník a vodné záhrada

Moderná architektúra ntérieur schodisko panvy

Ale inštalácia vodné nádrže bez centu záhrade má tiež funkčné a praktické. Často v dome sú voľné priestory, ktoré sú sadá prach a nevieme, čo robiť. To je prípad vstupné priestory, chodby a na úpätí schodisko. Prečo nie premeniť je obývacia priestor s plávajúce záhrady, čo tiež prispieva k výzdobe týchto inak prázdnych oblastí. To je to, čo poskytuje designeurs AŽD architektov, ktorí berú za cieľ na enchater tieto "mŕtve priestory", a to najmä po schodoch. Vysúvacieho jazýčka Design je ďalší skvelý architektonické štúdio pracuje na vnútornej rybník a voda záhradného priestoru. Konštrukcia týchto dizajnérov prináša víziu tropickej vodné záhrada. Pozrite sa na tieto fotky a nechajte sa inšpirovať pre svoj domáci interiér povodia.

AZD nainštaluje vnútorná nádrž v neobsadených priestoroch

Moderná architektúra dom krytý bazén
vodné záhrada tropický štýl

vodné záhrada parketová podlahaVnútorné umývadlo pozdĺž steny

Moderná architektúra interiér umývadlo na stenuMinimalistický interiér umývadlo

minimalistický priechod vodná nádrž

Veľmi moderné vízie hranatý tvar kaluž vody v chodbehranatý tvar vnútri vodnej nádržeUmývadlo vonkajšie vody

vodná nádrž plná dizajnu vzduchu

krytý bazén s plastikousochárstvo schodisko pod vodnej nádržekrytý bazén pri vchode do návrhu potoka pool house interiéru vstupný prúdUmývadlo v obývacej izbe s kamennými schodmi

Interiér obývacia izba schody kamenné umývadlo

Vnútorné umývadlo ryby pod schodmi

vodné záhradné jazierko voda pod schodmi

vodné záhrada stena v obývacej izbe

záhrada voda vnútri Mumbai

Zelená stena vodnej nádrže

malá vodná nádrž kúpeľňa


About the author

admin