záhradné

vonkajšia sprcha do rohu raj osviežujúci letný

Sprcha vonkajšia sprcha Space Design myšlienku

Má vonkajší sprchu, je mať svoj vlastný kútik raja bolo osviežujúce. Ak máte možnosť užiť si záhradu, ktorá umožňuje inštaláciu vonkajšiu sprchu, potom je tento článok práve pre vás!


V súčasnej dobe, to robí návšteve viac ako 40 nádherné záhrady s vonkajšou sprchou nachádzajúce sa v rôznych kútoch sveta.

sprchovací kút nápadom exteriér drevo sprcha

Na jar av lete, všetci chceme, aby tráviť viac času vonku. Tí, ktorí to šťastie, aby si vlastnú terasu a záhradu môže robiť po celú dobu! Vytvorili sme jedlo na terase, ležíte na lehátku, alebo prečo nie - nie osprchovať vonku? Má vonkajší kúpeľňu vyžaduje veľmi málo. Interiér je jednoduchý, ekonomický a pravdepodobne - veľmi šikovný! Ak ste už mali možnosť vziať svoju sprchu vonku pod holým nebom, už viete dobre zapáčilo hovoríme o ...

vonkajšia sprcha nápadom drevo kabína Kúpelňa sprchový

Aký materiál zvoliť pre svoje vonkajšia sprcha? To záleží na vašom osobnom vkuse a svoj rozpočet. Pre harmonický priestor s prírodné scenérie, ktoré ju obklopujú, sa rozhodnú pre samozrejme dreva. Pre celleux si želá prispôsobiť externé šablónu priemyselné inšpirácie, výber betónu a prírodného kameňa.vonkajšie sprchovací kút drevený záhradný architektúra nápad

Máte dostatok miesta pre inštaláciu vaňu? Tak do toho! Môžete trvať dlhú kúpeľ, keď si môžete vychutnať krásny vegetáciu a vône prírody. Nezabudnite na pohár vychladeného vína a relaxačné hudbou. Či už to bude romantické, ak pozvete nad zlato. Jeden z našich infarktu, vonkajšie prezentované v tejto publikácii je exteriér s ružovým vaňou a výzdoba veľmi mäkké a ženský:

ozdobné vonkajšie sprchovací kút sprchový kút rastlín štrk

Aký typ sprchy inštalovaná vo vonkajšom kúpeľni? Najlepším riešením je bezpochyby walk-in sprchou. Vytvára pocit, že pod vodopádom, ktorá tečie jemne. Tento typ sprchy je inšpirovaný prírodou, ktorá robí ideálne pre všetky zelených plôch. Ešte lepšie je, taliansky sprchovací kút vhodný pre všetky priestorové usporiadanie, veľkých i malých. Niekedy nazvaný "sprcha poschodie." Nevyžaduje inštaláciu na stenu alebo závesy. Ak chcete nainštalovať sami taliansku sprchu vo vašej záhrade, je potrebné integrovaný prijímač zásobník, na prízemí, kúpeľňu podlahu.

vonkajšia sprcha idea umývadlo'eau design plantesFoto: Michael Woodall

Talianska sprcha je určená okolo štyroch zjazdoviek, ktoré umožňujú odvádzanie vody smerom k odtoku. Pre nevýhody, sifón musí byť silnejší prúd, takže voda môže prúdiť tak rýchlo, ako je to možné. Z bezpečnostných dôvodov odporúčame, aby sa rozhodnú pre nekĺzavé podlahe. Vedeli ste, že tento typ dátum sprcha vplyvu Rímskej ríše?

vonkajší priestor Design záhradná sprchaZdroj: Chandra Villa, Bali

Máte malú záhradu оu dvor je v meste? Návrhári Studio Tocha dokázať, že to je celkom možné premeniť na raj dizajne priestore. Prechádzka v sprche je nutnosťou.

vonkajšia sprcha do rohu raj osviežujúci letný

Zdroj a foto: Tocha

Orchidey, rastliny, sviečky - pokúsiť sa vytvoriť sladké a romantickú atmosféru a vychutnať si vonkajšia sprcha.

vonkajšia sprcha sprchovací kút nápadomFoto a zdroj: Pillar dom, Chiang Mai, Thailand

Tropic, úžasný a veľmi chladné - tu je, ako môžeme popísať mimo vila Atas Omabak na Bali, nižšie zobrazený.

kamenná fontána idea záhradná sprcha vonkajšie kúpeľňaZdroj a foto: Villa Atas Ombak

Ktorý štýl do kúpeľne s vonkajšou sprchou? Tropic alebo čistý? Moderné alebo inšpirované japonskou kultúrou? Bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete pre usporiadanie a výzdobu vašej vonkajších priestorov, vegetácia je nutnosťou. Nižšie priestor čistého štýlu zdobia dve črepníkové rastliny určené americkým štúdiom Allure Design.

vonkajšia sprcha do rohu raj osviežujúci letnýDesign: Design Allure

Veľmi často sa stáva, vonkajšia kúpeľňa je rozšírenie vnútorného kúpeľne. Jeseň prišiel, zatvoríme dvere a vychutnať si pohľad na vonkajšej kúpeľne oknom ...

vonkajšia sprcha do rohu raj osviežujúci letný

Zdroj a foto: Villa Atas Ombak

Sprcha pre dvoch? Celkom možné! Pozrite sa na toto vonkajšiu inštaláciu do betónu a dreva s dvoma talianskymi sprchy umiestnené jedna vedľa druhej.

maya-Ubud-resort-design, vonkajšia sprchaZdroj a foto: Maya Ubud Resort

Strany sa v Bali, sme dospeli k Macari talianske mesto v Taliansku! Milujeme túto vonkajšie koncept so sprchovacím kútom a záhradné cesty. Táto záhrada je súčasťou Villa Makarios v Taliansku.

Makarios domov-Macari-TalianskoFoto a zdroj: Makarios domy, Macari, Taliansko

Už sme povedali, a to aj tých najmenších vonkajší priestor sa môže stať rajom kútik s vonkajšou sprchou. Architekt Madeline Stuart preukázal:

Madeline-Stuart-fotograf-Roger DaviesDizajn: Madeline Stuart Foto: Roger Davies, zdroj: Architectural Digest

Tu v Malajzii v záhrade s rozprávkovou vaňou a vonkajšou sprchou. Všetko je veľmi zelené. Vegetácia napadol tento krásny priestor. Autentické predmety a kameň prinášajú nádych autenticity.

las-rasa-resort-spa-Penang, MalajziaFoto a zdroj: Shangri-La Rasa Resort & Spa, Penang, Malajzia

Betón je referenčný materiál pre akékoľvek vonkajšie plochy alebo vnútri, ktorý chce priemyselné. To je tiež veľmi populárny a často vybraný pre usporiadanie kúpeľne, pretože je veľmi odolný a ľahko sa udržiava. Je veľmi vhodné pre konštrukciu vonkajšie kúpeľňu.

Záhradka mimo-idee-selasar-villa-baliFoto a zdroj: Selasar Villa, Bali

Bambus je ľahko ovládateľný a ideálny materiál pre výrobu veľkého množstva nábytku a dekorácií projektov. Táto kúpeľňa navrhnutá piatimi prvky dizajnové štúdio sa nachádza na ostrove Bali - čo je vždy príjemné! To bolo úplne určený bambus a prírodný kameň.
Záhradka mimo-idee-päť prvkov, baliFoto a zdroj: Five Elements, Bali

Ak vlastníte malý vonkajší priestor, iba biele a svetlé farby opticky vyhrať v priestore a jasu.
Erin-michael-záhradné-mimo-moderné ideaDizajn: Erin Michael

A áno, keď sme žili v tropickom ostrove Bali, môžeme si dovoliť využiť vonkajší kúpeľňou po celý rok.

sprcha záhradné a slnečné-Sarinbuana-Eco-Lodge-baliZdroj: Sarinbuana Eco Lodge, Bali

Mať doma na Mauríciu nie je vôbec zlý nápad. Aj tu je možné teraz magický vegetáciu a kúpeľňu s vonkajšou sprchou po celý rok.
sprchový záhrady-design-one-only-the-Saint-Geran-mauritiusFoto: One & Only Le Saint Geran, Maurícius

Tento malý vonkajší priestor v meste, bol transformovaný do rajskej rohu inštalácií sprchu. Vegetácia Okolie je veľmi bohaté. Stena kameň-odeté a záhrada cesta sú v dokonalej harmónii s zvyškom interiéru.
vonkajšia sprcha Záhrada-design-dennis-AndersonFoto: Dennis Anderson

Táto mestská záhrada navrhnutá dizajnovým štúdiom mm + architektov ťaží z čistej a funkčné vonkajšie sprchy. Obývacia stena poskytuje súkromie, keď ste v sprche.

sprchové mimo Idea-MM-architektiDizajn: MM + Architects

Nádvorie môže byť ľahko premenená na funkčné kúpeľňu. Dôkazom kúpeľňa veľmi moderný vzhľad, ktorý je otvorený v lete a uzavreté počas chladných zimných dňoch. Je pripojený do spálne a zahŕňa vaňu. Návrh zariadenie je reprezentovaný len črepníkových rastlín. Rafinovaný a elegantný ...
sprchové mimo Idea-Design-Khosla-spolupracovníciDizajn: Khosla Associates

Žijúci vnútri kúpele s výhľadom na vonkajšie: je to výhodné! Výstavba dokonalého priestoru Pozri Pix Studio. Vonkajšie nádvorí bola dokonale integrovaný s krytým kúpeľne. Na jar av lete sa môžete tešiť na malý bazén a rastliny vonku. V zime, uvažujeme o výhľade, ležiace pohodlne vo svojej kúpeľni. Všetko je biely, drevo je prítomný a nie je divu.

sprchový outdoor-pozri-pix-štúdioFoto a design: Pozri Pix Studio
sprchový outdoor-villa-miradadi-BaliZdroj: Maridadi Villa, Bali
sprchový outdoor-villa-karma-CantikZaistí: Villa Karma Cantik

Dlažobné kocky a štrk sú nutnosťou pre všetky prvky vonkajšie záhrady, ktorá chce zen. Okrem toho jemne masírovať nohy. Vonkajší priestor pod snímky je dokonalým príkladom toho je Zen kúpeľne. Priestor okolo sprchovacieho kúta bol vyzdobený s valčekmi. Rastliny sú prítomné. Japonec-inšpirovaný dekoratívny prvok zdobia steny. Vidíme okamžite vázu orchidey. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, nie, orchidey nie sú náročné na údržbu. V skutočnosti, to sladké a jemná rastlina, vyžaduje len veľmi málo, aby sa vždy zdravý. Orchidey je veľmi odolný. Vlhkosť a svetlo sú dva najdôležitejšie kritériá pre to, aby bolo zdravé. Chcete vyzdobiť svoj domov s krásnymi orchideami? Potom sa obráťte na článok venovaný tejto téme.

sprchový vonkajšie-záhradné-idee-bali-laniZdroj: Bali Lani

Pre skutočne moderné skúsenosti, to je nemožné predstaviť kabína Loop sprchu. Navrhnutý Diego Granese táto kabína je ideálny pre použitie po plávaní. Jeho tvar a dizajn sa perfektne hodí v dome mimo elegantný a moderný. Táto kabína má cez masážny efekt. Fabulous!

sprchový vonkajšie-záhradné-Diego-GraneseDizajn: Diego Granese

Všetko je drevo a navrhnutý okolo stromu. Sprchovací kút je samozrejme talianskeho s retro vzhľad. To je kúpeľňa pred domom Calistoga Ranch

sprchový vonkajšie-záhradné-Calistoga rančZdroj: Calistoga Ranch

Nainštalovať vaňu vedľa sklenenými dverami kúpeľne je tiež praktickým riešením. To umožňuje, aby si svoje vonku v lete a vychutnať si pohľad oknami v zime.

sprchový vonkajšie Záhradnícky architektonické stráviteľnéZdroj: Architectural Digest

Čo sa osvetlenie pre vonkajšie kúpeľňu? Dali sme na veľmi jemné a mäkké osvetlenie. Zdobíme so sviečkami pre romantickú a zen efekt.

Design-vonkajšia záhradka-sprcha-house-Andre-martin

Ako romantické! Pozrite sa na tento krásny vonkajšie kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, nádherné vegetácie a mäkké osvetlenie: kamenári krajiny dizajnér valivýmDizajn: Rolling Stone krajiny

Inštalovať vonkajšiu sprchu na terase? Mission to možné! Dôkazom je toto vonkajší priestor navrhnutý na druhom poschodí domu v Bali:
Como-Shambhala-estate-baliZdroj: COMO Shambhala Estate, Bali

Mať zelená stena je vždy dobrý nápad. Je inštalovaný vo vnútri alebo je inštalovaný v záhrade po výpadku efektu. Prirodzené, živé a praktické - tu je, ako môžeme popísať steny rastlín. Pre tých, ktorí zariadiť kúpeľňu vonku na malom priestore, zelená stena je ideálny pre obskurní bez uzavretia. Stena zatemňovat kameň alebo drevo môže vizuálne, aby sa priestor cíti menšie.

Birmingham doma ZáhradníckyZdroj: Birmingham Home & záhradné

Čo dekorácie pre jedálenský kút mimo kúpeľov? Pre neobvyklú strane zdobí valčeky a Budha figúrky. Pre vintage efekt, inštalujeme kovové predmety alebo starého dreva. Nemalo by to byť rovnaké taky. Podľa pravidiel Feng Shui, tým menej bodov máte, tým lepšie energia bude čistý. Obytný priestor s množstvom nábytku a dekorácií je žijúci vo veľmi rušné oblasti energií. V kúpeľni, ako viete, je to miesto, spojené s relaxáciou a relaxáciu. Ak chcete vytvoriť rytmický a pokojnú atmosféru, ponecháva len nevyhnutné a vyhýba sa ťažkopádny objekt.

Balijskej socha-paprade-sprcha-outdoor

Sme späť v Európe! Tentoraz sme vľavo do Portugalska sa pozerať na tento báječný vonkajšie útočisko. Betónu a kameňa sú dominantnými materiály tu. Milujeme rustikálne drevenú stoličku, ktorá je súčasťou jeho interiéru a prináša veľmi originálny vzhľad: Areias-do-SEIX-kúzlo-hotel-portugalZdroj: Areias Do SEIX Charm Hotel, Portugalsko

Späť na Bali zistiť skutočný malú svätyňu, ktorá je súčasťou Villa Atas Ombak. Všetky sú veľmi dobre organizované a funkčné vzduch. Hoci malý, tento priestor bol plne optimalizovaný. Harmonický, Zen a tajomný naraz.

Villa-ATAS-Ombak-design-vana-vonkuZaistí: Villa Atas Ombak

Aký náter zvoliť svoju vonkajšiu kúpeľňu? To všetko záleží na vašom vkuse a svojich prostriedkov. Mnoho ľudí sa rozhodnú pre kameň, pretože sa ľahko udržuje a schne relatívne rýchlo. Wood, zatiaľ, je veľmi teplá.

en-kúpeľňa-design-idea-hrad-stavbaDizajn: Zámok Stavebníctvo
sprchovací kút, vonku

Vonkajšia sprcha rozprávkové a krásne ružové orchidey

Realitné-space-vonkajšie-sprchovací záhrada ideaZdroj: Realtor

Talianska vonkajšia sprcha a socha Budhu
sprchový outdoor-idee-vana-vonkudeco-idea-sprcha-outdoor-záhradné-vila-Bugis


About the author

admin