záhradné

Exkluzívne Táborák Design dotkne v záhrade

Villa Belvedere táborový oheň

Ak ste si nechali skautom dušu, ale žijete v kopcoch Beverly Hills, bude ohnivá konštrukcia tábor bol dôležitým prvkom pre udržanie spojenie s detstva.


Len málo ľudí odolať hypnotický tanec plameňov, aby si tie letné večery v spoločnosti našich najbližších priateľov či príbuzných.

pamätať letné večery

Vývoj záhradný kútik

Existuje veľa spôsobov, ako pridať exkluzívny kúzlo pri plánovaní vašej outdoor, od nekonečnými bazény k postupnosti okrasných vodopády, jacuzzi, alebo malé súkromné ​​golfové ihrisko. Ale jednoduché sčítanie, ktoré vyžaduje len málo investícií ako pri táboráku je na nezaplatenie, ak môžete zbaviť niekoľkých okamihov všetky povinnosti svojho dospelého života, a nechať ísť snívať stratí sa v pulzujúca tanečnej iskier.

táborák s ľahkosťou

Design domu krb

Táborák je skvelým miestom pre vychutnať ticho, a premení v veľká mačka, pre ktoré jediné, čo je pradie s ohňom, v infra basovú unisono, ktoré nás dopravia k jadru nášho bytia. Oheň je prvá technológia, ktorá umožnila človek opustiť svoje slabé kondícii, jeho nevhodnosť čeliť silám, ktoré prevládali na počiatku ľudstva.

požiar, prvý technológie

Konštrukčné požiarnej bazén osvetlenie

Všetky zvieratá boli opatrené pazúry a hustou srsťou, ale my sme boli nahí ako novorodenca; naše prežitie vychádza z výnimočná odvaha našich predkov mali priblížiť kus stromu zasiahnutý bleskom a skrotiť tento kus slnka naďalej osvietiť aj nás zahriať v noci.

ohrievadlo dizajn s divokými zvieratami pri ohnisku galéria

umelecké ohrievadlo

Stručne povedané, navrhujeme vytvoriť oltár na počesť nášho prvého spojenca, oheň. Existuje mnoho modelov dodávané s bioetanolu alebo plynu, rovnako ako v niektorej z fotografií, ktoré budú nasledovať, aby sa zabránilo fuška dreva a dymu, ktorý štípe do očí. Ale ak vaše obecné nariadenia stále umožňujú, svetlo skutočný oheň, že to nie je žiadna veľká veda.

požiaru domu umývadloterasa drevo oheň misa terénne

plynová pec pre záhradný nábytoktáborák kamene plyn

po dostatočnom časovom predstihuterasa bytové zariadenie kruh vankúše

exkluzívny deco a dizajnModerné bytové doplnky Obdĺžnikový

alebo rustikálny jednoduchosť

rustikálny nábytok patio

Oheň vykopanej zeminy camp

táborák okolo bazénu

osemboká kamenná táborový oheň

táborák tábor kamene

Prírodné štýl táborák

Zen vedenie požiarnej

sud požiaru patio nábytok

iskry kaskády bazén dekorácie Požiarne misy ozdobné prvky Oheň tehlového muriva camp


About the author

admin