45 myšlienky minimalistický a Zen záhrady vytvoriť príjemnú atmosféru

Jardini minimalistický dizajn exteriéru

Z nejakého A jminimalistický rdin sa môže zdať príliš jednoduché a nudné, zatiaľ čo iní to krásne a elegantné. V skutočnosti minimalistické záhrada je ideálny pre rodinné záhrady, ktoré ponúka chvíle relaxácie a pokoja.


Usporiadať Zen záhrada japonskej inšpirácie, musíme dobre poznať využiť priestor. Musíme sa zasadiť a definované materiály v kombinácii s jednoduchým a štruktúrované prevedení. Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré nasledujú, ak chcete usporiadať Zen záhradu.

moderný minimalistický záhradné

Vonkajší dekor nápady minimalistické záhradný

Vytvorenie minimalistický záhrady začína vymedzením vesmíru. Je veľmi dôležité vytvoriť farebnú schému a dobre definovaná materiálov v obmedzenom priestore s plotu, plot alebo na stenu. Farby sú neutrálne a prirodzené. Limit použitých materiálov je tiež veľmi dôležité, aby sa dosiahlo minimalistický a prehľadný vzhľad. Dlažba vyzerať ako prirodzená voľba pre záhradu Zen, ale za predpokladu, že sa vykonáva správne a starať sa o detaily.

Zen záhrada s elegantnou výzdobu

minimalistické záhrada mimo rozvrhnutie

Tráva je ďalšia možnosť pre zenovej záhrady a jednoduché, pretože sa jedná o neutrálny základ, ktorý sa ľahko kombinuje s okolitou kameň alebo drevo. Tento typ záhrady nevyžaduje veľa druhov rôznych rastlín - snaží obmedziť svoj výber na tri rôzne druhy v rovnakej farbe, ale v rôznych odtieňoch. Krabica je často najobľúbenejší závod minimalistické záhrady. Tieto kvetináče, ktoré používate, musia byť moderné a elegantný dizajn. Voda je prvok, ktorý má veľmi dôležité miesto v záhrade Zen. Pokúste sa nájsť malé ozdobné fontány alebo vytvoriť rybník vody vytvorí pokojný pohľad na celkovú plochu záhrady. Niektoré obrázky, ktoré ukazujú krásu tejto nádhernej záhrade:

Zen záhradné dekorácie nápad

výzdoba minimalistický zen záhrada

Záhrada terénne úpravy v japonskom inšpirovaný

deco moderný minimalistický záhradné

minimalistické záhrada dekor

minimalistické záhradné dekorácie nápad

minimalistické dekor nápad pre vonkajšie

deco konštrukcia záhrada miniamliste

minimalistický dizajn záhradné dekorácie

minimalistické záhradné jazierko

minimalistická architektúra

Zen minimalistický dizajn záhrady

Zen minimalistický dekorácie pre vonkajšie

Minimalistický moderný dizajn záhrady

Záhrada s jednoduchým dizajnom

deco single záhradné rozvrhnutie

Zaujímavý Japonská záhrada

Rozloženie minimalistické záhrada idea

minimalistické záhradné dekorácie

deco zaujímavú Zen záhrada

Záhrada krajinářství s relaxačným priestorom

deco záhrada zen relaxačný priestor

Záhrada s moderným interiérom

deco moderné Zen záhradné rastliny

Pôvodný záhrada dekor

deco originálne Zen záhrada

moderné záhradné dekorácie nápad

Jednoduchý moderný záhradné dekorácie

Záhrada s ozdobnou fontánou

Elegantný výzdoba moderný záhradný

Záhrada s japonským dizajnom

Rozloženie Japonská záhrada idea

Krásny malý Zen záhrada

Rozvrhnutie malá záhrada nápad

Elegantný záhradné dekorácie nápad

deco zen záhrada idea

Pre minimalistický a Zen záhrady efekt, rozhodnúť sa pre čistú trávu, ktoré si môžete ozdobiť s prírodnou kamenné cesty. údržba pozornosť trávnika je veľmi dôležitá a musí byť tam sledovať aspoň raz týždenne.

záhradné dekorácie nápad

Keď si myslíte, že Zen je odvolával sa na relaxáciu, oddych a prírodu. Existuje snáď lepší spôsob, ako vytvoriť vlastnú malú kaluž vody na svojej záhrade? Ďalšou možnosťou by bolo navrhnúť fontány. Zvuk vody je veľmi uvoľňujúce a niektoré prínosom pre dobrý zdriemnuť v popoludňajších hodinách.

Zen dekorácie nápad jardinz

Minimalistické záhrada je symbolom čistoty a linearita, kombinuje triezvy farby. V duchu jednoduchosti do vášho domova si môžete prepnúť pekné rastliny s ozdobnými kamienkami, piesok a prírodného kameňa.

Moderná japonská záhrada idea

Ako už bolo spomenuté vyššie, voda uvoľňujúce vlastnosti. To je dôvod, prečo by to byť dobrý nápad usporiadať vonkajšie jaridn stôl a stoličky profitrer väčšina vašich outdoorových obedov. Opt voš aj hojdacia sieť, alebo lehátka pre vaše siesty.

Zaujímavý moderný deco záhradné

Ktoré rastliny si vybrať minimalistické záhrade? Ak nemáte veľa času zaoberať sa zachovaním svojho zeleného raja, vyberte kríky a rastliny, ktoré nevyžadujú príliš veľa pozornosti. Rastlín, je bez neprehľadná vašej záhrady, a to vždy v minimalistickom tyle.

deco dizajnu minimalistické záhradný

Pre relaxačné a pokojnú atmosféru len nájsť štýl, ktorý vám dáva vhodný pre vás. Niektorí dávajú prednosť viac zelene, iní sa spoliehajú na dekoráciu prírodné záhrade, kameňa a dreva patrí medzi obľúbené.

Minimalistický moderný deco záhradné

Každý, kto má rád, aby si svoje vonkajšie záhradka v krásnej obdobiach jar, v lete a na jeseň. Ale čo zvyšok času? Rozhodnúť sa pre sklenené budovy, aby si vašu záhradu po celý rok. Ako je vidieť zostať v teple a prístrešie a zároveň sa teší svojou zelenou raj okolo.

Jednoduché elegantné deco záhradné

A nezabudnite udržať harmóniu v záhrade musí byť pravidelne udržiavaná. Váš trávnik vyžaduje kosiť často a vaše kríky musí byť starostlivo rez udržať svoj tvar a nenechajte sa sušičkou odťahový ventilátor.

Japonská záhrada moderný dizajn

Kry sú rastliny, ktoré by si nemali nechať ujsť začleniť do vašej záhrady. To je základom vašej záhrade dekor. Uistite sa, že je vybrať tak, že niektoré kvitnú na jar av lete, druhý na jeseň av zime. Takže vaša záhrada bude krásna a starať sa o ne po celý rok.

záhrada moderný súčasný dizajn

Je menšia ako stromy môžete zasadiť svoje kríky nielen okolo vo vašej záhrade, ale aj v kvetináčoch.

Zen záhrady moderný dizajn

Nezabudnite vložiť do minimalistickej dekor záhrade odpočinkový priestor. Dalo by sa zavesiť hojdacia sieť, hojdačka zásobníky alebo malé lavica zdobené vankúšiky pre pohodlie.

záhrada moderný dizajn

Bamboo fontány, skaly, rastliny - všetky tieto prvky assossient okolo voda, rastlinné a minerálne charakteristike atmosfére Zen.

Garden Zen dizajnu voda v jazierku

Exotické rastliny majú pomerne umiestniť okolo vášho bazénu s vodou. Pre concervoir vašej minimalistické záhrada dekor je dôležité byť dobre organizovaná, pretože prioritou je dosiahnutie harmonického výsledku.

Modern Japanese Garden

Dať nejaký romantickú atmosféru vo vašej záhrade, použite malý drevený či kamenný most, ktorý plasticky svoju zelenú priestor na dve časti.

minimalistické japonskom štýle záhrada

Nie je Japonská kamenná záhrada, drevené chodníky - všetko je súčasťou minimalistický deco dizajn pre vašu záhradu. Prírodné materiály sú prioritou pre zen a vycibrený štýl.

Zen záhradné krajiny

Valčeky sú často prítomné v minimalistickom štýle záhrady. Ale je dôležité, aby namiesto nich. Takže predtým, než ho spustiť, aby plán v hlave navždy dokončiť svoj projekt.

Zen bambus plot záhrady

Zen záhrada deco bambus

Zen záhrada štrkovitá deco

Zen záhrada deco single

Zen záhrada zaujímavý dizajn

Zen moderný dizajn záhrady

Zen originálny dizajn záhrady

Zen záhradné fontána

malá Zen záhrada deco