záhradné

Záhradné lemovanie Pripravte si svoje záhrady a terasy

hrana konštrukcie záhrada

Ak chcete vytvoriť záhradu a dráhy optimálne, záhrada hranica je nevyhnutné vytvoriť hranicu medzi dvoma prostredia. Tento rámik môže byť malý rastlina stena, ktorá sa môže meniť v závislosti od rôznych faktorov.


Vystavenie sa slnku, prevládajúcich vetrov, od typu pôdy z poľa a vizuálny efekt má dosiahnuť, sú parametre, ktoré musia byť zvážené.

Záhradný hranice s červenými tehlami

borrdure záhrada z červených tehál

Ďalším typom hranica, ktorá dodá znak vašej záhrade lacno budú lopatky drevené obloženie. Vlastné postaviť alebo kúpiť moduly, nájdete všetky druhy modelov v rôznych farbách, alebo len potiahnutý ochranným lakom, ktoré môžete maľovať v odtieňoch na vaše pohodlie.

Ohraničenie s bridlicovou lopatkami

záhradné lemovanie bridlice čepele

Ďalšou možnosťou pre záhradné lemovanie prírodných materiálov je pletenie hranicu, a riadiť až do výšky, ktorú chcete. Môžete použiť prútie, ktorý pochádza z vŕby, alebo všetky druhy vetvičiek, lieska sú obzvlášť vhodné pre tkanie vďaka svojej flexibilite. Len zasadiť vetvičku s väčším priemerom a nabrúsené každých 50 cm, a potom prechádzajú pred a za každým zvislý prvok, čím sa každý prejsť poradí nad sebou.

Bamboo je rovnako dobrý ako hranica pre záhradu

border bambus záhrada

Je tiež možné stavať murované hranicu, bez cementu; jednoducho pochovať základňa tehly položené šikmo asi 5 až 10 cm, v závislosti na veľkosti vašich tehál. A konečne, môžete vytvoriť záhradu hraničný kameň, bridlice, v železničných ložísk, ... Ak sa rozhodnete pestovať bridlicové noža, pochovať je aj desať centimetrov, aby vám ich stabilita. Všetky materiály sú možné postaviť hranice, to je štýl zvyšku záhrady by mal určiť, ktorý z nich je najlepší. Nechajte obrázkov inšpirovať.

fľaše na víno sa používajú ako lemovanie

border fľaša záhradka

Ďalší príklad s fľašami

záhrada hraničné hobby fliaš vína

Elegantný záhradný hranice

drevo záhradný lemovanie originálny dizajn

Originálne červených tehál Border

border červených tehál záhrada

Border zdobené drevom

Okrajové bridlice záhradné bary

Malý pohraničný bambus záhrada

border bambus záhrada

Vetvy ako prútie plot

hraničné odbory prútený záhradný

Záhrada s betónovými platňami

hrana zakrivené betónové žuly farba záhrada

Drevené obloženie vymedziť umývadla

hraničnej rustikálny drevený záhradný

Drevený nosník a kamene ako lemovanie

hraničné rustikálne drevené záhradné kamene

Ozdobné dlaždice dlaždice

záhrada hraničnej farebné dlaždice

Kamenné dosky zasadil ako pôvodného okraja

záhradné hranice kamenné dosky menhir záhradný lemovanie originálny dizajn betónové záhradné lemovanie oval border dlaždice záhrada hrana zemín dekorácie kameň praženie prírodný kameň záhradné border záhrada hraničný prírodný kameň hraničné pletené prútené záhradné vetvy hraničnej rustikálny záhradná železo hrana moderné dizajnové pôvodnej záhradné rastliny záhradné kvety hrnce hrane DIY myšlienku Drevo prihlási hraničné záhrada


About the author

admin