Plantážnik drevené palety: 74 modely k sebe samému – anews24.info

Plantážnik drevené palety: 74 modely k sebe samému

planter drevená paleta nápad rozvrhnutie terasa deco lacné balkón

Pre nadšených záhradkárov, pripraviť sa na pružinových prostriedkov, a to predovšetkým, aby prehodnotili svoje pracovné náčinie a nádoby rastliny. Počas mesiacov marec a apríl, ako každý rok, mnoho ľudí zistí, že ich staré kvetináče a plantážnici by mali byť nahradené novšími modelmi.


Zvyčajne to všetko skončí s prehliadkou v obchode, kde si môžete kúpiť predmetné výrobky.

Contents

Plantážnik drevené pádlo: jednoduchý DIY nápad na zdobenie terasu alebo vonkajšie záhradka

planter Aleta drevená terasa salonik deco drevený záhradný

Ale kúpu kvetináč alebo kvetináč nie je jedinou možnosťou, ako nahradiť staré záhradné nádoby. V skutočnosti, ak sa vám páči kutilov a kreatívne projekty, môžete experimentovať s plantážnik modelovej drevené pádlo realizovať sám. Tu je náš výber z 74 zvislých alebo vodorovných modelov typu. To má pre každého niečo!

Paleta kvetináč vonkajšia stena dekorácie

Jardiniere-in paleta-of-drevo-múru-rastlinný cloture záhradný

V posledných rokoch, drevené palety sa stali veľmi obľúbeným materiálom na výrobu nábytku a doplnkov pre vnútorné i mimo domova. Cenené pre ich ekologickú vzhľadu a ich schopnosť ľahko transformovať do viacerých druhov nábytku, palety fungujú ako veľmi pekný doplnok do akéhokoľvek interiéru.

Terasa dekoratívne malá oblasť prírodného prostredia so záklopom a záhradou vertikálne

build-záhradník drevo-paleta steny terasa

V skutočnosti sa jedná o recyklácii a materiály, ktoré môžu byť k dispozícii viac či menej ľahko. Je odolný, ako boli navrhnuté s cieľom uľahčiť prepravu tovaru na dlhé (alebo veľmi dlhé) vzdialenosťou. V dôsledku toho je tento drevený obalový je pomerne robustný. Má tiež dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam i mimo nej. Lebo vieme, palety sú často vystavené dažďu a slnku po dobu niekoľkých dní.

Vymedzujú terasu s plantážnici palety k sebe samému

pot-wood terasa-a-do-it-yourself

Takže, predmety a nábytok deco DIY paleta majú dlhú životnosť. Majú tiež veľmi dobrú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Môžu byť ľahko skladovať na balkón alebo terasu, a to aj pokiaľ nie sú chránené útulku alebo pergoly.

Paleta nábytku Idea pre outdoor ľahko presunúť

záhradné bylinky Jardiniere-wood-palety nábytok-and-záhradné-čerstvá,

To je výhoda kvetináč paliet dreva môže byť tiež užili si v zeleninovej záhrade, ktorá požíva ochranu skleníku alebo baldachýnom!

Obklad stien palety a kvetinovú výzdobu

Wall paleta záhrada Interior-door-rastlina-idee

Je však tiež potrebné poznamenať, že tento organický materiál sa dokonale hodí na výrobu predmetov pre interiér. Postele, pohovky, kreslá, konferenčné stolíky, kuchynský ostrov ... Je to len malá vzorka z typov nábytku, ktorý možno realizovať v drevených paletách svoj životný priestor. A pretože popularita nábytku stále rastie, mnoho tvorivých teraz užívatelia experimentovať s tvorbou vertikálnych záhrad v tomto druhu dreva!

Ako ísť o výbere modelu sazeč drevené pádlo?

make-a-záhradník a drevená paleta-model

Tvorba paliet kvetináč je kreatívny hobby, ktorý nám pomáha šetriť peniaze a zároveň prispôsobenie svojej vnútornej alebo vonkajšej priestor. Namiesto nákupu hrniec model, kvet alebo kvet box pripravený na použitie, budeme mať čas, aby odrážali model hrniec alebo planter by bolo najvhodnejšie pre balkón alebo obývacej izbe. Myslíme si, že veľkosť, výšku a tvar. A samozrejme sme sa zastaviť na modeli, ktorý sa hodí náš údržbár kapacitu!

Paleta modelu zariadenia dvere s hlinené kvetináče

záhradníctve-en-paleta zavesenie na stenu pot de fleur-clay

Vzhľadom k tomu, áno, existuje niekoľko vzorov balconières a kvetináče z tohto druhu dreva. Niektoré vyžadujú iba niekoľko minút hrať. V tomto prípade nemusíte rozoberať palety alebo postaviť nový stánok.

Nápad zasadiť dvere na terasu alebo vonkajšie záhradka dekor

Model-záhradník, rastlinný múr kvetináč hliny

U iných modelov, však, budete musieť poskytnúť trochu viac času. To by bolo zrušiť základný materiál obnoviť kusy dreva a zostaviť nový objekt.

Grand Cache záhrada pot na výrobu drevených dosiek

Výrobné pot de fleur-wood-vonkajšie-deco záhradný

Je samozrejmé, že vytvorenie záhradníka palety alebo inú podobnú podporu požiada o trochu prípravy. Nižšie ponúkame zoznam ilustratívny materiálu, ktorý bude slúžiť ako podklad pre svoj projekt.

Ako vytvoriť podporu pre samostatne rastliny - Aké sú potrebné materiály?

balconiere terasa drevených paliet je-how-it-yourself

Po prvé, mali by ste vziať si so sebou materiálov (jedna alebo viac drevená Storage). Potom budete potrebovať klince (alebo nastreľovacie pištoľou) alebo skrutkovač, a prípadne plátno (ak chcete kabát vnútro vášho výtvoru). Ak máte v pláne rozobrať palety, premýšľať o získanie potrebné nástroje na tento účel (napríklad s lopatkou alebo páčidlo). A konečne, v pláne maľovať alebo lak na plášti objektu, ktoré vytvoríte. Vrstvou náteru alebo laku bude váš výtvor oveľa krajší a odolnejšie.

Planter výrobu paliet Tutorial


Ak potrebujete vidieť všetky kroky vytvorenie vertikálne paliet záhradu, pozerať sa na výukové video vyššie. To vám všetkým ukáže nie prejsť na úspech takéhoto projektu.

Ušetriť miesto s kvetináč vo vodorovnej alebo zvislej drevené palety smerom von

planter nástenné dekorácie drevené palety záhradná terasa'exterieur

Či už máte terasu, malý balkón alebo zeleninovú záhradu, môžete experimentovať s jednoduchým DIY projektu a vytvoriť si vlastný plantážnik drevenú paletu. To vám umožní nahradiť starý obal alebo rozšíriť svoju záhradu na väčšiu plochu.

Urobiť paleta drevo kvetináč pre vertikálne záhrady

učiniť kvetináč mimo DIY drevené palety dreveného nábytku dekorácií

Vzhľadom k svojmu tvaru, drevené palety sú jedným z najpopulárnejších na výrobu vertikálnych sádzacie materiálov.

Drevený planter model palety do tropickej záhrady inšpirovanom

Planter palety drevené interiérové ​​vertikálne záhradné rastliny

Kompaktný a funkčné, sú schopní postaviť proti múru, a zároveň slúži ako podpora pre kvety, usporiadaných na niekoľkých úrovniach. Tento druh drevených paliet plantážnik nevyžaduje žiadnu zvláštnu DIY úsilie.

Ako palety dreva záhrady a ozdobiť svoj pôvodnú tvorbu v záhrade visí

vertikálne plantážnici drevená paleta balkón terasa nástenné dekorácie

To by jednoducho čerpať plantážnik paletu proti múru svojho balkóna alebo terasy. Okrem toho máte možnosť vybrať si stranu, ktorú chcete vystaviť do očí. Spodná časť palety, ktorá má nohy, ľahko sa úložný priestor pre niekoľko druhov rastlín pre vaše dekoračných predmetov.

Sejacie pre seba palety nám umožňuje optimalizovať priestor na malej terase

drevo paleta planter závesné záhradná terasa balkón rozloženie malý priestor

Čo sa týka druhej strane palety, môže to pôsobiť ako hák pre typy kontajnerov, ktoré máte doma!

Ako zariadiť balkón s drevenými policami pre montáž na stenu a vínnej révy

recyklovaný palety drevené záhradné idea deco nábytok z masívneho dreva nápady

Samozrejme, ako sejacie drevené palety k dispozícii aj vo verzii vhodnej pre menšie priestory. V tomto prípade by to jednoducho zavesiť tento model na stenu svojho balkóna. Dobrý nápad pre tých, ktorí chcú ušetriť ešte viac miesta na balkónoch v meste!

Príklad záhradník, aby seba i podporu pre vonkajšie kvetináče

DIY drevené palety nábytok záhradníctve nápad deco zavesenie na stenu záhrady vonku

Majú drevenej palete kvetináč, ktorý stál v skúške času, a ktorý stratil svoj lesk? Môžete vždy obnoviť svoj vertikálne záhradný nábytok s trochou farby.

Zdobenie dreva kvetináč s farbou laku, ktorá zodpovedá jeho vonkajší výzdobu

vertikálny drevo nábytok záhradné do záhradník nápad paletové dekorácie ekologického

farba farba nápad vertikálne záhrady a drevené palety nábytok postaviť sami

Modelový rad záhradník vonku lacné záhrada farebného bielou farbou

K tomu stačí vybrať farbu, ktorá odpovedá, že z vášho interiéru, alebo že dobre kombinuje s kvetinami. Potom ste si, že použitie farby podľa vlastného výberu na všetky vaše výsevných modelov vo vertikálnom palete!

DIY dekorácie pre malé záhrady s čiernou farbou farbe

Model paleta Planter DIY deco terasa drevený čierny lak

Neváhajte a vyberte zaujímavú farbu a neobmedzujú sami, zvlášť nie k najobľúbenejším farebných variantoch. Namiesto toho, myslieť na spôsoby, ako váš nábytok palety dekoratívnej akcent pre vaše outdoorové a zaujímavé.

Ako vyrobiť vertikálne záhradu s hrnca kvetín na balkóne centra

Jardiniere idea drevené palety malé závesné záhradná terasa rozvrhnutie

Ak máte veľmi obmedzený priestor, skúste nasledujúce trik skladovanie: zabezpečiť svoj nábytok palety na jednej zo svojich stien, aplikujte farebný lak a nechajte uschnúť.

Podpora farebný náter na terasu alebo balkón kvety

Jardiniere-in-paliet modelu maľby-bielo-idee

Potom čaká na kvetináče, združených v príklade na obrázku vyššie. Môžete tak získajú viac priestoru pre zobrazenie vaše kvety!

Planter k sebe samému s kvetináče

Planter paleta lacné vertikálne záhrada idea foto

Okrem toho je tiež možné kombinovať dve funkcie, ktoré z sadzači rozsahu klasického dreva a to mini dvierka skrinky rastliny.

Dekorácia mimo paleta s vázami z recyklovaných fliaš

vykonať celý rad drevený nábytok výzdoba pôvodnej vertikálne záhrady

Nechajte sa inšpirovať týmto sadzači rozsahu, aj keď to nemusí byť veľmi talentovaný v záhradníctve. Recyklovať túto myšlienku a vytvoriť nástenné dekorácie položku pre Vašu terasu v lete pridaním niektorých fľaše vázy vyrobené z dreva!

Dvere paleta zariadení pre vonkajšie použitie

Dvere závod paleta vonkajšie záhradné idea deco DIY drevený nábytok lacný

naklonený paleta pre nábytok domáce vstup do záhrady dekor

drevo paleta záhradné dekorácie vonkajšie vertikálne záhrady

Zvislý typ plantážnik z palety dreva tiež prichádza v naklonenej verziu! Vystaviť svoj domov vo vstupnej záhrade a urobiť z neho originálne dekoratívne prízvuk!

Vytvoriť záhradu čerstvých byliniek s dreveným nábytkom paliet

drevená paleta vertikálne záhrada planter dekorácie kvetináč

A ak máte malé sedenie k dispozícii na terase, prijať rovnaké praktické riešenie usporiadať malú záhradu s čerstvými bylinkami, ktorým sa vaše paletové nábytok kvetináče, kam zasadil rozmarín, baziliku, čerstvý tymián, pažítka ... skrátka, všetky bylinky si prajete začleniť do svojich obľúbených jedál!

Idea DIY Outdoor Decor lacné s rastlinami a paliet

Wall-rastlinné-záhradník-dreveného nábytku palety

Vertikálne riešenia umožňujú rozmanité možnosti návrhu s rastlinami a kvetinami. Tie sú organizované podľa vašich predstáv. Preskupiť niekoľko aby obývacia stena úplne pokryté krásnymi farbami. Alebo prerezávať vaše rastliny pravidelne, aby si dobre štruktúrovanú vertikálne záhrady.

Rozvoj malé záhradné čerstvé bylinky dreva

Jardiniere-wood-to-do-it-yourself sladkú bylinky

Zdobia vonkajšie ihrisko s kvetináčmi palety

nábytok drevené palety záhradník dieťa deco exteriér roh kuchynské hry

Rozsah drevených kvetináč je tiež krásna dekorácia na rohu hry v prírode pre deti. Vyššie, zmysel pre tvorivé projekt pre rozvoj takéhoto ihriskom pre deti.

Podpora pre vertikálne rastlín mimo stien a drevené plantážnik nápad

Jardiniere steny paliet-bielo-small-záhradné-múr

Môžete tiež skrášliť priestor vašich detské hry s vertikálnou paliet záhrade. Nainštalujte ho na stenu v blízkosti ich ihrisku a zdobia hračky!

Prispôsobenie plantážnici, pokiaľ ide o jeho záhrade

istič palety drevené steny rastlinného-a-výroba

Vertikálne riešenie je tiež veľmi vhodný pre výrobu škvárobetónových lemované výhľadom na kvety. Na tento účel by malo poskytnúť vám väčšie množstvo paliet. Budú musieť stačiť pre vytvorenie plotu v dĺžke, podobne ako na obrázku vyššie, napr.

Ako definovať vonkajší priestor s balconières - DIY dekorácia na terase alebo na záhrade

Jardiniere-in paleta-of-drevo-zábradlia terasa-veranda

Táto stratégia nie je vyhradené len pre terénne úpravy terasy, ktorú chceme chrániť pred zvedavými očami. Je to celkom použiteľné na ploche záhrady, ktorá by definovala prirodzenou cestou. Usporiadať hrnca tak, aby slnečné svetlo preniknúť cez vánok-pohľadu. Budete teda využiť vonkajšie jasnejšie a zábavnejšie.

Vertikálne záhrada proti múru alebo samonosných

Jardiniere-in-paliet dreva-záhradné-zvislý-ne-drahá

A skutočne, keď ste získal niekoľko paliet, prečo nie zdobí jednu zo svojich vonkajších stien sady hrncov drevené kvetov? Je celkom možné použiť tento ekologicky šetrné materiály pre realizáciu médií a samotných pestovateľov!

vertikálne podpora model pre rastliny a vonkajšie čerstvými bylinkami drevo

Vertikálne záhrady pot de fleur-drevo-a-do-it-yourself

Naviac k modelom zavesené priamo na stenu alebo opretý o nohu, sú tu aj tie samonosné. Majú nohy vyvinula kúsky dreva a môže byť umiestnená kdekoľvek na terasu alebo balkón.

Spojte niekoľko paliet dreva na ešte lepší výsledok

idee-záhradník-vertikálny drevo-a-do-it-yourself palety

Vedeli ste, že budete mať ešte lepší výsledok kombináciou niekoľkých drevených podpier? Takto postupujeme k vytvoreniu zvislého vonkajšieho skladovania, ktorý skončí s veľkým kvetináč vertikálne drevených paliet na dne.

Premaľovať svoju drevenú tvorbu, aby jej nový vzhľad

Jardiniere-zvislý-palety nábytok-outdoor-deco balkón

Dal zvislé opory zadných jedného ostatných rastlín na svojom balkóne. Uistite sa, že poskytujú rôzne výšky pre skladovanie. To je dobrý nápad pre tých, ktorí by vystavilo viac vašich krásnych rastlín!

Myšlienka rozloženie záhradníctve priestor s nábytkom dvere drevené rastliny

make-a-storage-kvetinová-záhradné náradie drevo

Výrobu nábytku zvislé drevené palety, ale tiež ponúkajú viac úložného priestoru pre svoje záhradné náradie. Okrem toho nič nebráni spojíte tieto dve myšlienky DIY štýlu, má skladovacie Recycling, pre záhradné náradie a záhradník v lacného drevenej palete. K tomu niekoľko políc plánovať svoj nábytok. Používať každý ako sklad a ďalších rastlín sú dvere!

Niektoré zaujímavé možnosti pre vnútorné i vonkajšie dekor

to-a-záhradnícke-zavesenie dekorácie, vonkajšie dreviny

Zvislé podpery a kontajnery tiež prídu vo verziách alebo pozastavená rastlín dvere. Takže si môžete urobiť nejaké malé krabice zviazané špagátom. Táto metóda eliminuje potrebu drevené vertikálne podporu, takže môžete ušetriť materiál pre výrobu vaše hrnca.

Tvorba dreveného obloženia stien s recyklovanými kvetináče

Vertikálne záhrady múr paleta-of-dreva farbou idea

Opak je tiež možné. Pokrývajú jednu zo svojich vonkajších stien s drevenou vlečku. Fix it Hrniec (kúpil alebo domáce) a máte zelenú stenu lacný, ale celkom pôsobivé!

Tvorba drevené dvere do svojho závodu vonku alebo vnútri

make-a-dvere-rastlina-paleta balkón terasa-idee

Okrem toho je tiež možné vyrobiť zvislé rastlina nesie transformáciu palety zásobníkov. Ukladať ich do kvetináčov a získať kus nábytku s policami na niekoľkých úrovniach. Je ideálny pre výstavbu záhradné areál s vínnou révou!

skladovanie drevo pre rastliny na niekoľkých úrovniach

door-rastlina-palety drevo-modro-deco balkón

V opačnom prípade majú drevené dvere rastlinu, ktorá napodobňuje tvar kroky rebríka. Nainštalovať do rohu vášho vonkajšieho priestoru. Bude pripravený pre vaše hrnce a truhlíkoch hneď!

Trim jeho zvykom sádzacie okna

balconieres paleta záhradník Wood urobte nápad deco vonkajšie okno

Drevené kvetináče domáci prispôsobí tvaru priestoru, ktorý chcete ozdobiť, aj keď sa vyznačuje niektorými tradičnými formami. Využite túto možnosť a dať väčšiu osobnosť do svojho vonkajšie s pestovateľmi a kvetináče v príslušnom pádla svoj vonkajší priestor!

Malá záhrada v tvare škatule pre vonkajšie rastliny

make-a-záhradník drevo-balconiere-diy-deco

Odobrať jeden alebo niekoľko drevených paliet a používať takto získané pre výrobu truhlík kusov. To môže byť inštalovaný na rampy terasu, oknom alebo na podlahe!

Myšlienka na skladovanie pre vonkajšie rastliny či drevené balconière

make-a-balconiere-wood-dekorácie-balkón, zábradlia

Zdobí trávnik mimo jeho záhrade je ešte jednoduchšie s kvetinou vo veľkom rozsahu veľkostí! To bude postupne eliminovať potrebu čistiť burinu, a tým uľahčiť rozvoj jednoduché a inteligentné záhrady.

Obnoviť, recyklovať, kombinovať ... použiť zvyšné kusy dreva

pra-záhradník-palety drevo biely

Vytvorenie takéhoto kontajnera spojením niekoľkých dosky, tak, aby sa dosiahlo požadovanej dĺžky. Postupovať rovnakým spôsobom, aby sa fond kontajnera.

Balconière k sebe samému palice

balconiere paleta-of-drevo-okenné dekorácie

Recyklovať všetky malé kúsky dreva, ktoré ste! Ak máte naozaj veľa, sa snažia obliekať starou Truhlík vyrezaním kúsky rovnakej veľkosti. Výsledkom bude to pozoruhodnejšie, ak sa rozhodnete hrať s kúskami rôznych farieb.

Vytvoriť palety záhradníka, aby lepšie organizovať svoje záhrade

Jardiniere-záhradné-drevo-a-do-it-yourself

Sníva o malígny zeleninové záhrady a ľahko sa udržiava? V tomto prípade kvetináče palety môže byť ideálnym riešením pre vonkajšie! Spodná časť ukazuje, ako maximalizovať priestor a záhrada tohto typu, bez míňať veľa v pohodlí!

low drevený planter chrániť svoje rastliny

napríklad drevená paleta plantážnici Ako zariadiť zeleninová záhradka lacné

V skutočnosti, palety sú jedným z najvhodnejších materiálov pre rozvoj veľkých kvetináčoch, ktoré môžu byť inštalované na podlahe na záhrade alebo chodiť na vyvýšených pestovateľov.

Sádzacie zvýšil palety pre malígny záhradu a prax

drevené kvetináče, aby sami zeleninová záhradka drevené palety

Vyvýšené plantážnici sú prednostné vlastníkmi mnohých záhradách, lebo nám ponúka príležitosť k rastu zeleninu bez obáv z buriny a hmyzu.

polievka s dreveným nábytkom rastlín do postele poupraviť

small-záhradník-paint paleta červená deco exterieure.jpg

Okrem toho, že chráni úrodu zo zvierat, ktorá často napádajú našu úrodu. A to je považovaná za významný prínos najmä v prípade, že záhrada sa nachádza v oblasti mimo hlavnej mesta, v prírode alebo na úpätí hory!

Idea zeleninová záhradka pre výrobu paliet

zeleninová záhradka, ne-drahá posteľ modelu záhradník drevo

Tretia výhodou vyvýšených záhonoch: oni nám umožňujú stať záhradníkom. A čo lepší spôsob, ako pre milovníkov čerstvého ovocia a zeleniny, ktorí trpia bolesťami chrbta?

Zahradničení smart s lacnou plantážnici pre zeleninovej záhrade

záhradníctve paleta DIY zeleniny drevo exteriér drevo Kvetináč

S cieľom uľahčiť prácu, naplniť svoju záhradu vo zvýšenej rozmedzí obchode kúpil krajine, skôr než slúžiť pristanete zotavil zo svojho zovňajšku.

Ušetriť čas pleťou záhradu s drevenou kvetináč

Rozvrhnutie záhradky záhradník drevené palety DIY nábytok ekologický model,

Toto riešenie však vyžaduje dodatočné výdavky na začiatku sezóny, ale to vám ušetrí námahu spojenú s častým pleťou na záhrade v priebehu nasledujúcich mesiacoch.

Ako pestovať jahody dom so záhradou na nohách

Jardiniere paletové jahody Rozloženie malý vonkajší zeleninárska záhrada

A vzhľadom k tomu, že zvýšené plantážnici Drevené palety sú tak jednoduché, aby sa aj tak pohodlné, prečo si ju po celý čas svojej zeleninovej záhrade?

Idea planter s úložným priestorom pre zhubný záhrade

Paleta drevo Sádzacie skladovanie paradajkový rastlinný rozloženie

Koniec koncov, to šikovný nábytok je tak jednoduché prispôsobenie, ktoré môžete pridať aj police pre záhradné náradie!

Začleniť závlahový systém vo svojej záhrade tiež paliet

planter drevená paleta systém deco exteriér odvodnenia

A prečo nie vytvoriť zeleninovú záhradu s vlastným zavlažovacím systémom a odvodnenie skryté medzi jednotlivými úrovňami vašej tvorbe! Chytré, že?

Urobiť zvýšenú paletu plantážnik previesť jednoduchú záhradu

plantážnici dekorácie drevená paleta výnimkou nábytku idea je, aby sami

Samozrejme, že postele a plantážnici palety tohto druhu sú tiež perfektne hodí do upravenej záhrady s tradičnými rastlinami.

Ako postaviť záhradný areál s paletovým kvetináč

Výrobné záhradník Záhradnícky dreva Model-tutorial

Dalo by sa dokonca použiť tento materiál recyklačné plavidlo do oddeleného priestoru vo svojom vonkajšom priestore. Nastavte ju dobre so svojimi ovocia a zeleniny lôžok a máte lepšie štruktúrovaný zelený priestor, kde je všetko na svojom mieste!

drevený kontajner pre čerstvé rastliny a byliny

Jardiniere-in paliet-no-cenovej Záhradnícky-small-space-idee

Vzpriamene modelov, drevené obaly sú možné v mnohých rôznych prevedeniach. Vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim von a ktorá je najpohodlnejšia pre vás!

Črepníkových kvetov a kontajnery na sadbu záhrade drevo

Rozvrhnutie nápad, terasa-small-záhradník-outdoor

Tento typ kontajnerov je ideálna pre prípravu sadeníc zeleniny do záhrady, a to najmä pre tých, ktorí vlastnia skleník. Skutočnosť, že my sami pracovať s paletami tiež znamená, že človek môže slobodne vybrať vzdialenosť medzi nimi. V dôsledku toho sa dá veľmi dobre prispôsobiť svoj výtvor mini pole pre osivo.

Idea záhradné dosiahnuť na zeleninovej záhradke

label-záhradný nábytok - of-paliet dreva exteriéru

Neváhajte poskytovať štítky na rôzne časti krajiny. To je krok, ktorý máme tendenciu prehliadať, keď sme nemali veľa skúseností v záhradníctve. Avšak, to je veľmi dôležité pre sledovanie ovocia a zeleniny v priebehu ich vývoja!

Paleta kvetináče na kolesách? Plná výhod vynález pre vesmíru!

Príkladom-záhradník-high pot de fleur-von-a-do

Postaviť kvetináč alebo plantážnik palety na kolieskach je praktický nápad pre tých, ktorí by chceli zlepšiť, pokiaľ ide o ich terás. To je tiež jeden z najlepších riešení pre záhradníkov, ktorí potrebujú ukladať svoje rastliny v interiéri počas časti roka.

Tvorba paletové kvetináče pre vonkajšie malom priestore

idee kvetináč vonkajšie záhradné dekorácie nápad paleta drevo kvetináč

Tento druh nábytku môže mať rôzne podoby v závislosti na vašich potrebách. Milovníci minimalistickým dizajnom a tak sa rozhodne pre malé nádobe. Obdĺžniková kvetináč alebo drevený vonkajšie hrniec by asi bolo najlepšie pre nich.

Cache hrniec drevené dosky vytvoriť sám

DIY-pot-drevo vonkajšie záhradné

Vyššie, niektoré drevené výtvory, ako je to, že nám dávajú predstavu o výrobu rôznych veľkostí nádob. Akonáhle je základný model vyrába, môžete ju prispôsobiť lakom, farbou alebo rôznych vzorov.

Starostlivosť o citlivé zariadenie s kvetináč vhodnou

pot de fleur-vonkajšie-wood-záhradník-a-do-it-yourself

Kvetináče a drevené hrnca viečka opatrené kolieskami sú obzvlášť užitočné v kultúre exotické, stredomorských a tropických rastlín. Druhy tohto druhu sú všeobecne citlivé na sviežosti. Z tohto dôvodu je ľahko zasadiť do kontajnera na prepravu. Týmto spôsobom môžu byť uložené vnútri domu počas chladnejších mesiacov a nechal vonku na jar.

Skladovanie paliet paluba s hrnca kvetín a koliesok

Model dverí rastlín dekorácie drevená kolesa mimo záhradu

Ak však máte zelený palec a máte veľa kvetináče rôznych veľkostí, plánujete rastlín bránu s niekoľkých úrovniach. Na obrázku vyššie, záhradné projekt Model palety na kolieskach, ako je táto.

Model nábytok s kolieskami pre palety drevo terasa

Dvere závod paletové valčeky Deco jednoduchý DIY drevený záhradný terasu

Navyše, tento typ dreveného nábytku nie je vyhradená len pre tých, ktorí majú balkón alebo terasu. Môžete veľmi dobre urobiť jednu pre váš interiér obývacej izby.

Fotografie planter pre vonkajšie urobiť sami

DIY záhradníctve nápad paletové dekorácie exteriér prirodzené palety

A konečne, nezabudnite, že uvedené palety sú často používané pre realizáciu záhradného nábytku. A čo je lepšie doplniť vonkajšej zdobený nábytok domáce pár plantážnici, že pohrali sami? Nižšie, niektoré obrazy s modelmi pre tento typ nádob.

Dopĺňať výzdobu svojho paliet záhrade s niekoľkými pestovateľov a hrnce domácich kvetín

kvetináč, aby sa sám drevený stôl vonkajšej záhradný nábytok rozsah

Urobte si dve nábytku v jednom: konferenčný stolík pre záhradný nábytok s priestormi pre vaše okrasných rastlín! Je to šikovný spôsob, ako pridať viac sviežosti do jeho vonkajší priestor malé. Alebo recyklovať malé kúsky dreva, tým mini črepníkové rastliny na výzdobu paletu konferenčný stolík. Fotografie nám nižšie dať nejaké nápady pre tento typ konštrukcie.

Idea drevených debničkách robil palety pre vonkajšie záhradný nábytok DecoPlanter paleta kvetináč idea prírodného dreva deco

Keď už hovoríme o dvoch nábytku v jednom, tu je ďalší zaujímavý nápad: Registrácia plantážnici na vonkajšej lavici. Existuje snáď lepší spôsob, ako si vôňu svoje obľúbené kvety?

Ako vytvoriť záhradné lavice s drevenými rastlinných lôžok

záhradníctvo a drevená lavica, mimo-deco

Drevené palety sú veľmi univerzálne materiál. Byť vynaliezavý a nájsť najlepší spôsob, ako ich začleniť do svojho vonkajšieho priestoru!


Like this post? Please share to your friends: