Robiť kompost, je to jednoduché a šetrné k životnému prostrediu – anews24.info

Robiť kompost, je to jednoduché a šetrné k životnému prostrediu

produkovať kompostéra kompost bin

ako postaviť kompostér ? Čo je kompost? Kompost je často považovaný za "čierneho zlata na záhradníka." V skutočnosti je to najdôležitejšie vo vašej záhrade v lese na planéte, pôda ... Kompostér je recyklácia organického odpadu z domu a záhrady.


Myšlienka je zvýšiť haldy pre nich rozkladajú. Tento proces premeny je vynikajúcim hnojivom, prírodné a kvalitné. Kompost zosvetlí a vyživuje krajine. Kompostovanie je byť múdry a rešpektovať prírodu!

Robiť kompost, je to jednoduché a šetrné k životnému prostrediu!

produkovať kompostéra kompost bin

Kompostované organická hmota bude vaše rastliny zdravšie a odolnejšie voči chorobám. Viac kompostu vás z rôznych prvkov, najviac kompost je hnojivo. Degradované mikroorganizmy, organické látky sa premení na látku bohatú na živiny. Existuje niekoľko spôsobov, ako kompost: haldy (ak máte veľkú záhradu), silo (pre malé priestory), alebo povrch.

kompost zemina výrobný závod

Zvážiť umiestnením kompostéru v tieni. Ak je slnko, a to je príliš horúca, bude vyschnúť. To musí byť napojená a kryt. Je dôležité mať dobrý odvod vlhkosti a ventilácie ceny. Váš kompost musí byť v neustálom kontakte s vozovkou, lebo je zdrojom mikroorganizmov: larvy hmyzu, húb a baktérií príde s radosťou vo vašom kompostu. Ideálne je mať dve kompostu. Keď je kvasenie dokončené v prvom okne môžete naplniť druhý!

Tvorba dreveného kompostéru je rešpektovať krajinu a prírodu

produkovať výrobu kompostéra drevo

Aké sú "dobré" ingrediencie pre úspešné kompostu? Takmer sú povolené všetky rastliny pre domácnosť a organický odpad. Ovocie, zelenina, kôra, sušené ovocie, vaječné škrupiny, ryby, mäso, čaj, káva, papierové uteráky ... si môžete dať všetky záhradný odpad s výnimkou stromov a väčší ako 1cm vetvy o priemere. Nenechávajte veľké kusy odpadu. Navyše je to malý, tým lepšie!

Byť opatrný, mal kompost nesmie obsahovať plast, kov, znečistenie alebo toxické látky. Citrusové šupky sa neodporúčajú, pretože priťahujú hmyz. Všeobecným pravidlom je nikdy dať viac ako 25% z rovnakého odpadu v kompostéra. Rozhodnúť sa pre drevo, je estetická a lacná. Drevený kompostér môže trvať asi 10 rokov. Môžete si tiež vytvoriť alebo tehlový plot. Vo všetkých prípadoch je lepšie robiť maximum recyklovaných materiálov.

produkovať kompostéra výrobné drevené palety

Je dobré variť svoj čas kompostu v čase. Je to jednoduché gesto, ktoré umožnia dobré vetranie a homogenizácii obsahu kompostu. Ak chcete urýchliť proces fermentácie, môžete pridať prírodné aktivátory. Zalievanie občas zvýšiť výkon kompostovanie. Ideálnym riešením, aby sa sami svoj vlastný kompost, sú palety. Samotná výroba nie je príliš zložité. Je to tiež dobrý spôsob, ako získať celú rodinu okolo člen, ako je záhrada, skôr než sledovanie televízie! Objavovať etapy výroby kompostu drevených paliet a niektorých vizuálnych alternatív rôznych kompostu košov.

Vytvorenie kompostu drevených paliet v jednoduchých krokoch

produkovať kompostéra výrobné drevené palety

Zistili sme, tento vizuálny vodítko pre výrobu kompostu palety, produkoval a zdokumentované Nicolas. Než začnete skákať na výrobu svojho nového kompostu, vybrať miesto, ktoré nie je príliš temný alebo príliš slnečné. Potom pripraviť pôdu. Musíme to najrovnejší. Získať paliet (s výhodou robustný a hrubé). Na dosiahnutie tohto kompostér, budete potrebovať aspoň štyri drevené palety.

aby kompost drevo paleta DIY postaviť kompostér

Pilotov sú nepostrádateľné pre kompostéra pevne pripevnená k zemi. Je možné, že v dôsledku osobitných klimatických podmienok (silný vietor), váš kompostéru hrob, pokiaľ nie je pevne ukotvené.

Realizácia podpory hromád

produkujúce kompostéra drevené palety

Pre realizáciu zbožný treba krokvy vymáhanie špicatý

ako vytvoriť kompost drevené palety

Potom budete musieť opraviť palety medzi nimi a zbožnýprodukujúce kompostéra fixačné drevo výrobu paliet

Vložte krokvy vnútri paliet.

produkujúce kompostéra DIY drevené palety

Pre realizáciu týchto dverí, palety bol znížený na 2

Kompostér výrobné dvere drevené palety

Dvere je upevnený v spodnej časti

DIY kompost drevené palety detail urobiť kompostér

udržiavanie plot

Kompostér DIY drevené palety opekania

Pnaše váš kompostér nemá pretečeniu, zaistené plot je nevyhnutnévýroba kompostéra drevená paleta praženie

Kutilovia tento kompostér vybral štvorcovým sitom s okami 10mm

Kompostér praženie spracovanie drevo paleta

Grillage square takže vnútro kolesá podvozkuKompostér výroba drevené palety praženie

Je čas na opravu kryt!

Kompostér drevo upevňovacie strecha palety

Pre upevnenie krytu, budete potrebovať dva závesy aby kompost lacné drevené palety

Staviteľ tejto kompostéra vybraný dosky z kombinovaných paliet v polodrážkou

ako vytvoriť upevňovacie strecha kompostér

A je to! Vašou úlohou je hotovo!

výroba kompostéra upevnenie strešnej drevené palety DIY drevené palety

Pohodlné a šetrné k životnému prostrediu!

Kompostér drevený paletový výrobné kompostér

Kompostéra ideálne paletyKompostér drevo upevňovacie strecha palety

Ďakujem Nicolas!

Kompostér spracovanie drevo paleta

Vy môžete tiež povedať niečo viac o komposte vďaka tejto doske Kompostér drevené palety výroba myšlienku

Štyri etapy dosiahnutie dokonalej kompost pre vašu záhradu alebo vášho bytu bin kompost výrobu DIY byt kompost záhrada bytkompost lacný byt idea Krajina výroby plastu kompostako robiť kompost dreva Kompostér výroba, ako vytvoriť kompost bin DIY strešné kompostér výrobné drevo dvere Kompostér lacný plastový záhradný Byt idea nákupu kompost plastu červenými pôda kompost Kompostér s dverami a strechou brúsené drevo kompostér ako robiť kompost drevené oplotenieako urobiť strešné drevená kompostér


Like this post? Please share to your friends: