Takže vnútorné alebo vonkajšie drevené schodisko – plug praktických informácií – anews24.info

Takže vnútorné alebo vonkajšie drevené schodisko – plug praktických informácií

výrobu dreveného schodiska mimo-in-plan-Record

Rozhodli ste sa, aby vonkajšie drevené schodisko alebo vo vnútri a hľadáte nápady pre jeho dizajn a jeho vytvorenie čo? Designmag ponúka praktické informačný list, ktorý vám pomôže dosiahnuť tento DIY projekt.


Preskúmať ho a pozrite sa na naše dve konzultácie v obrazoch, ktoré vám pomôžu predstaviť kľúčové body pamätať!

Takže vnútorné alebo vonkajšie drevené schodisko je úloha celkom možné.

To si vyžaduje trochu prípravy, plánovania a predbežných prepočtov. Princíp konštrukcie a bočné kroky pravidlá, vedia, že záhyb (horizontálny časť krokov) musí byť medzi 24 a 31 cm, a ich šírka musí byť aspoň 80 cm.

Tvorba drevené schodisko - prvá fáza projektu sa pohybuje požadovanej dimenzovanie

výrobu dreveného schodiska vo vnútri, kutilstvo

Tvorba drevené schodisko je činnosť, ktorá nemôže byť v žiadnom prípade uspieť bez niektorých predbežných prepočtov. Nižšie, budeme odhaliť podrobnosti o krokoch pre tento predbežný krok.

schodisko interiér-wood-to-do-it-yourself-tutorial

Vypočítať rozmery jej budúceho dreveným schodiskom, rozdeliť prácu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Ak chcete začať, sme urobili zoznam vecí, aby zvážila. Oni Kľúčom k nasledovné:

  • výška schodisko
  • schodisko sklon
  • počet krokov
  • kroky rozmerov

Pre uľahčenie práce je tu prvkov na kus papiera zaznamenať výsledky svojho výpočtu pred každým bodom. Berieme meranie priestoru, kde bude schodisko umiestnené. Potom, jeden používa kalkulačný nástroj na webe, ako je napríklad jeho. Samozrejme, môžete tiež kontaktovať poradcu za BAUMARKT produktov.

vnútri-a-do-it-yourself

Informácie získané na konci etapy výpočtu schodov vám pomôže získať predstavu o počte krokov stavať; budú užitočné zistiť, aké materiály potrebné pre váš projekt. Akonáhle je táto informácia pripravení, môžete premýšľať o spôsoboch, ako si prispôsobiť projektu.

Aké sú štandardné rozmery vnútorného schodiska klasické drevo?

robiť schodisko-Wood-plan-výroba

Typicky, bežné rozmery dreveného schodiska sú:

  • výška stropu priestoru: medzi 2 a 50 m 2 81 m
  • Plánovacie kroky (nazývané aj emmarchement): medzi 60 cm a 90 cm
  • výška krokov medzi 16 cm a 23 cm

Čo je dobré vedieť: schody majú ideálnu výšku, ktorá je určená v čase. Výška 18 cm, ktorá najlepšie zodpovedá fyzickú námahu, ktorý je ochotný urobiť pre pohyb hore po schodoch. Dodržiavanie tohto praktické informácie nám umožnia vykonať praktické a pohodlné drevené schodisko.

Ako vyrobiť drevené schodisko z jeho výpočtov

make-schodisko-wood-plan-kutilstvo

Po dokončení kroku výpočtu, prejdeme k tomuto poznatku. Používa námestie a ceruzku čerpať z dreveného materiálu rezných línií; oni nám poslúži k vytvoreniu kroky a popruhy na drevenom schodisku. Poznámka: Táto časť práce sa vykonáva s veľkou pozornosťou k detailu.

how-to-a-schodisko drevo-interiér-idea

Potom ideme do kroku rezania, pre ktorú budeme potrebovať pílu a ručnú pílu (pre odstránenie drobných nedostatkov). Je rez podľa čiar na drevených doskách v predchádzajúcom kroku.

Zostaviť drevené schodisko k self - opis krokov, ktoré majú nasledovať

výrobu schodisko drevo-interiér model bez plánu

Akonáhle sú všetky dosky rezať, že je pripravená pre krok, ktorým sa po schodisku. Sa vykonáva v tejto práci na drevo dosiek by mala byť pripevnená k ložisku. Na konci tejto fázy, aby sme zaistili, že všetky komponenty sú pevne pripevnené.

Práce na samotnom drevenom schodisku pokračuje s inštaláciou stúpačiek. Tie sú vyrobené z drevených dosiek, ktorý bol predtým rezať ako východiskový bod výpočtu už vykonaných. Obsahujú všetky praktické údaje o veľkosti stúpačiek.

Ako uvedomiť-a-schodisko-drevo-interiér-tutorial

Akonáhle rezu, stúpačky sú v bezpečí s dreveným interiérom schodiska. Za týmto účelom, a preto sme použili skrutkovač a lepidlo. Tieto dva spôsoby, ako opraviť popruhy zaručujú nám pridal silu po schodoch.

Po ranné vtáčatá, sú inštalované behúne. Môžu byť vykonané v jednej alebo viacerých dosiek režeme na základe svojich výpočtov. Jeho dosky sú pripojené k chrbticu schodiska pomocou skrutiek a lepidla.

schodiska z dreva, výroba-kroky-to-do-it-yourself

Ak chcete vytvoriť zabezpečené vnútorné drevené schodisko, nezabúdame ani na zábradlie a zábradlia! Môžu to byť domáce alebo kúpiť ready made. V každom prípade sme zistili, že je upevnený k stene v pevnom spôsobom; na zábradlie, venujeme pozornosť, že sleduje uhol svoje kutilské schodisko.

Ako vonkajšie drevené schodisko do záhrady alebo terasa

aby drevené konštrukcie schodisko a výzdoba terasa

V dnešnej dobe, vonkajšie terasy a drevené palubovky sú veľmi populárne. Mnoho kutilov rozhodol vyrábať vonkajšieho dizajnových prvkov sami. A často majú tiež vykonať niektoré kroky s cieľom uľahčiť prístup k ich terasu.

Lietadlo schodisko vonkajšie-wood-tutorial

Hlavnou zásadou pre výrobu vonkajšie drevené schodisko je v podstate rovnaký, ako sa diskutuje vyššie. Začneme určenie podstatné prvky týkajúce sa rozmery (výška, sklon, počet a veľkosť krokov). Potom, prostredníctvom kroku aplikovanie rozmery dreveného materiálu a jeho rezanie.

Ako Make-kroky schodisko dreva plán

kostra je presunutá z jeho vonkajšie schodisko drevo na terase; Potom sa zaoberá krokmi a stúpačky.

make-a-schodisko-wood-vonkajšie-tutorial

Čo je dobré vedieť: Na rozdiel od vnútorných schodov, tie vonku nemajú vždy stúpacie potrubie. Môžeme preskočiť kroky pre ich zníženie a inštaláciu.

schodisko drevo terasa-kroky-to-do-it-yourself

Ako sme videli, môžu byť tieto kroky skladá z jednej alebo dvoch drevených dosiek. Každý sa môže rozhodnúť, čo je najlepšou voľbou pre jeho vonkajšieho priestoru.

aby vonkajšiu terasu drevené schodisko

Upevnenie drevených dosiek sa vykonáva pomocou skrutiek miesto nechtov. Prvou možnosťou je vhodnejšie, pretože je odolnejší v čase a bezpečnejšie.

Schodisko drevené vonkajšie-a-do-it-yourself-tutorial

Je potrebné si uvedomiť, výroba drevených schodísk nie je príliš ťažké; Avšak, to vyžaduje starostlivé a seriózny prístup. Ak si sami seba a budete potrebovať vnútorné i vonkajšie schodisko, neváhajte sa pustiť do takého projektu!

schodisko-outdoor-wood-to-make-it-yourself plán

Vytvorenie schodisko vonkajšie dreva patio, bazén s terasou


Like this post? Please share to your friends: