Ako zabaliť niekoľko nápadov si nesmiete nechať ujsť! – anews24.info

Ako zabaliť niekoľko nápadov si nesmiete nechať ujsť!

ako vytvoriť rozpočet idea-handričku tlačidlá-string

Za tie roky, stále menej ľudí začať písať listy. Ale nie je tam žiadny väčší čin než písať krásny list niekoho oceníte.


K tomu, vzhľad je veľmi dôležitá. V tomto článku vám ukážeme, ako sa robí rozpočet. Pozrite sa na naše myšlienky do obrazov a naše výukové programy na pomoc vás.

papiera skladacia zelená idea

Obálka je nielen určená na listy. Používa sa tiež dať pohľadnicu alebo malý darček. Tam sú papier, textil, lepenka a ďalších unikátnych materiálov. Často, obchody sa nachádzajú v papiera a jednoduchých farbách. Ale to by bolo ešte lepšie, ako prispôsobiť svoj obálku. K tomu, jednoducho vziať svoju odvahu a uvedomiť si sami.

Ako vytvoriť obálku papiera alebo z lepenky? Objavte naše tipy!

idea-color-pattern páska

Než začnete, vyberte si materiál, ktorý používate pre váš projekt. Rozhodnúť sa pre papier alebo lepenku je najjednoduchšie. Ale byť kreatívny a vybrať farby a vzorovaný papier. A ak máte umeleckú dušu, môžete ozdobiť svoj vlastný obálku.

trik-creation-násobný papier

nemajú vždy obálku v ruke a niekedy v zhone. V tých chvíľach sme sa často pýtajú, ako vytvoriť vlastné skriňu. Po prvé, uchopiť vybraný papier alebo kartón, nožnice a lepidlo. Po prvé, rezané štvorec, ktorý dočasne ohnúť dva, takže budete mať značku, ktorá bude tvoriť dva trojuholníky. Fold hornom rohu uprostred. Urobiť to isté s záhybu na druhej strane. Ďalej zložiť dolnom rohu mierne nad polovicu. Potom rebattez druhý roh. Páskou hrany a voila!

Ako originálne obálke - nájdete tu návod!

idea kružnice-paste dosiahnuť

Tu je zaujímavý nápad. Pre tento projekt, musíme vyrezať 4 kruhy s rovnakým priemerom. Lepiť dohromady jeden cez druhého. Takže budete cvičiť v stredu námestia. Potom sa začne pomaly zložiť kruhy na oboch stranách, potom ten nižšie. A konečne konečne zložiť posledné kruh pod sebou zavrieť všetko. Tento balík je ideálny pre blízke drobných darčekov alebo malých pohľadníc. Neváhajte a hrať sa s farbami.

idea-core papier písanie

Ste v pokušení napísať list osobe, ktorú milujete? Tu je nápad obálka dosiahnuť v priebehu niekoľkých minút. To určite zapôsobí na človeka, ktorý ju prijíma. Za týmto účelom budete musieť znížiť srdcovú požadovanú veľkosť. Potom, rozkladací dvoch mierne zaoblené boky. Potom dal radu, ktorá presahuje nižšie a vložte ho. A voila, vaša obálka je konečne pripravený!

paper vintage tlačidlá-string

Tieto príklady, ktoré boli uvedené, sú jednoduché, praktické a ľahko implementovať. Avšak, môžete tiež hrať s textúrami a výzdobu vašej obálky. Môžete si vybrať, papier alebo tkanina dať väčšiu originalitu vašich predstáv.

Tlačidlo realizácia-creation-paper

Vo výukovom vyššie, vám ukážeme, ako vytvoriť uzáver pre bývanie, ktorá je iná, než aby lepidlo. Ak chcete zatvoriť shell, môžete tak urobiť z vosku, položky dekoráciu alebo tlačidlo. Pre tlačidlo obálky, musí najprv zabezpečiť sami s lepenkou. Potom musí znížiť malý okruh, ktoré budete zlomiť s pripináčika. To vám bude slúžiť neskôr uzavrieť obálku.

idea-origami farebný obálka
Neváhajte byť kreatívny. Ak chcete, aby vaše obálky, môžete použiť origami. To vám pomôže, aby vaše kreatívne a originálne obálku.

farebný papier-vzory, idee


Like this post? Please share to your friends: