Brico

Tvorba paliet dreva záhradný nábytok – sedacia súprava a konferenčný stolík tutorial jednoduché!

výroba paliet drevené záhradný nábytok tutorial-table-low-diy-deco pohovka

Tvorba paleta drevo záhradný nábytok je skvelý spôsob, ako vyzdobiť svoj vonkajší priestor nábytku na zákazku, bez míňať veľa. Okrem toho, že veľmi univerzálne, pokiaľ ide o dekoráciu, nábytok drevené palety sú tiež veľmi odolné a ideálne pre vonkajšie priestory.


V skutočnosti, palety sú postavené byť vystavené extrémnym klimatickým podmienkam. Sú tiež podporovať ťažký náklad, čo z neho robí ideálny materiál pre výrobu pohoviek, kresiel a stolov. V tejto publikácii sa pozrieme dva výukové programy, ktoré vám ukážu

ako sa robí záhradný nábytok paliet dreva.

Prvý výukový program vám pomôže pri dosiahnutí pohovku a druhý vás naučia vytvárať konferenčný stolík paliet. Úplne krok za krokom a s niekoľkými nápadmi a tipy pre prispôsobenie nábytku salon drevený záhradný!

Ako vyrobiť palety drevené záhradný nábytok - predstavu útulné pohovka pre vonkajší priestor

Ako vyrobiť obývacia záhradu-in-paliet DIY tutoriálu

Tvorba záhradný nábytok paletové drevo je projekt, ktorý môže predĺžiť v priebehu času. V skutočnosti, ako budete objavovať, palety sú materiál, ktorý môže inšpirovať, aby sa veľa DIY príslušenstvo vonku. Jedálenský stôl, stoličky, letná kuchyňa, bar, stoličky sú len časťou nábytku, ktorý môže urobiť palety. Bez toho zároveň zabúdania podlahy, oplotenie a vánok výhľad ... alebo dokonca aj niektoré malé kvetináče alebo nábytok pre detské ihrisko!

Ale vytvorenie paliet v vonkajšieho nábytku začína takmer vždy pohovkou. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli prezentovať tutorial pohovky paliet.

Výroba drevených paliet záhradný nábytok výukových rozkladacími paliet

Poznámka: Tento projekt zahŕňa použitie matrac, ktorý slúži ako vankúš pre zmäkčenie pohovke paliet. Môžeme použiť starú matrac alebo kúpiť novú. Vo všetkých prípadoch, veľkosť a počet paliet závisí na veľkosti zvolenej matraca.

Túto pohovky palety - čistením drevo

Výroba záhradného nábytku paliet dreva kutilstvo-tutorial-deco terasa

Prvým krokom tohto návodu sofa výrobe paliet je pripraviť materiály. Palety sa starostlivo vyčistené a pieskované, s výhodou za použitia brúsky. Tento krok zaistí pohodlie užívateľov nábytku; To tiež umožňuje, aby sa zabránilo nebezpečenstvu zranenia kvôli drsným povrchom palety. Okrem toho skrášľuje drevo a pripravuje sa na prípadné ošetrenie lakom alebo farbou. Použitie brúsku sa odporúča, vzhľadom k veľkej plochy, ktoré majú byť ošetrené.

Ako sa stavia paliet pohovku

Výroba záhradného nábytku v drevené palety idea-sofa

Po vyčistení a prípravu paliet, ideme do etáp výstavby drevených paliet pohovky. Za týmto účelom rad opatrení na matrac a rozhodnúť, či sa bude rezať palety tak, aby zodpovedala veľkosti druhej. Vykonáva tento krok v prípade potreby.

tutorial miestnosť Zahrádka paleta sofa facile.jpg

Potom začneme ďalší krok vytvárania otvorov v paletách. Budú použité na zostavenie gauč udržiavaním dvoch (alebo viacerých) palety dohromady. Je nutné, aby tri otvory, dva na oboch stranách vo výške, a jeden v strede. Bezprostredne po prikladáme paletu pomocou skrutiek, ako je znázornené na obrázkoch.

Výroba obývacia Zahrádka paliet drevených pohovky

sofa paleta drevo exteriérové-diy-tutorial-deco

Na konci tohto kroku, palety sú pevne spojené dohromady. To je potom umiestnené na zem, aby sa pripraviť na ďalší krok. Je to tiež dobrý čas na ošetrenie dreva s lakom alebo farbou vhodná. Tento krok sa odporúča, pretože to bude robiť to viac odolný proti vlhkosti nábytok.

Pridať vlastné tlačidlá pre kutilov rozkladacími paliet

Záhradka-in paliet-of-drevo-Idee-výrobné-sofa

Ak chcete pokračovať, sme urobili diery zodpovedajúce zvoleného formátu kola.

make-a-žijúci-garden-in-palety vojne rozkladací tutorial

idee-lounge Zahrádka paliet Modelárstvo

Prídavok kolies nie je povinné. Avšak, to je šikovný spôsob, ako vyjadriť svoje pohovky drevené palety ľahšie pohybovať. Over the sofa je veľký, bude ťažšie sa pohybovať a priestor pod ním sa tiež stanú menej dostupné. Prídavok kolies je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť týmto nevýhodám.

výroba paliet záhradný nábytok kutilstvo tutorial-rozkladací rozsah

Nakoniec pridajte dotvára jeho kabinet záhradný nábytok paleta drevených podrúčok. Tie môžu byť vyrobené z dreva a pripevniť priamo k podlahe terasy. Je však tiež možné recyklovať kovové rúrky a transformovať opierky. Táto druhá možnosť je výhodnejšie pre sedacie súpravy, ktoré chcete presunúť.

Výroba drevených paliet záhradný nábytok sofa vankúše paliet

Nakoniec pridajte matrace a vankúše na dekoráciu gauči palety!

Výrobou drevených paliet záhradný nábytok - myšlienka DIY konferenčný stolík

Výroba záhradného nábytku paliet drevený stôl s nízkym kutilstvo

Po pohovky DIY konferenčný stolík v drevených paliet je druhá najpopulárnejšia exteriérový nábytok, aby záhrada. Okrem toho taká tabuľka je veľmi jednoduché vykonať. Presvedčiť vás, stačí sa pozrieť na tutorial nižšie!

table-low-range-of-drevo-idee-výroba-tutorial

Ak chcete začať, je potrebné demontovať palety a odstráňte časť, ktorá tvorí pozadie.

tutorial-table-low-range-of-drevo-model

Ak veľkosť palety nezodpovedá tabuľky chceme dosiahnuť, je to tiež vhodná doba na rezanie dreva, aby sa dosiahlo požadované rozmery. Než budeme pokračovať, môžeme tiež piesok povrch palety a pristúpiť k ošetrenie dreva s lakom alebo farbou.

výrobe low-table-paliet-Wood-tutorial

Potom pokračovať v pridávaní na nohy DIY konferenčný stolík drevené palety. Za týmto účelom sme použili nohy samotnej palety, ktoré majú byť pripojené k povrchu pripraveného v predchádzajúcich krokoch.

Rozsah-of-drevo-salónika záhrada-tutorial-DIY, ľahko

Ak chcete konferenčný stolík ľahšie pohybovať pádlo, môžete pridať kolesá. Tie majú byť pripojené k namontovanou nohu tesne pred.

stand-in paliet idee-tutorial-miestnosť Záhrada drevo

Posledným krokom výukového programu je voliteľná: pridať sklenenou doskou. Okrem poskytovania osobitnej ochrany pre stolíku, platforma je tiež dobrý spôsob, ako ju ešte príjemný povrch na použitie. V opačnom prípade môžete tiež vyplniť prázdne miesta na palety s malými drevenými doskami rezu. Je to tiež posledná fáza tohto projektu palety nábytku.

DIY-table-low-palety drevo-tutorial


About the author

admin