Brico

Nábytok paleta: moderné, elegantné a ekologické

Nábytok paleta zelenej nízky valivý rozkladací stôl návrh

Stali veľmi módne v posledných rokoch, drevené palety vždy vášniví kutilovia. Byť tvorcom vlastného nábytku - je to moderné. Opätovné použitie starých materiálov, tým, že im druhý život, je akt k životnému prostrediu.


Palety sú ľahko ovládateľné aj pre začiatočníkov kutilov. Pozývame vás na návštevu našej galérie 70 príkladov paleta nábytku : Stôl, stoličky, pohovka, lavice, stoličky, knihovnička a ďalšie.

Paleta nábytok: konferenčný stolík na kolieskach

nábytok z masívu paleta myšlienka DIY dekorácie na stenu mat white sofa

Zhromažďovať a remeslá, je súčasťou filozofie súčasného dizajnu. Na prepravu tovaru a uskladnenie na základni palety sú odklonené od ich pôvodného použitia. Sú pozývaní v interiéroch rôznych štýlov. Zanedbateľný na prvý pohľad tým, že im druhý život, palety sú transformované do nábytkového dizajnu. Okrem toho môžu byť použité vnútri aj mimo. Tvar drevených paletách používaných manipulovať s nimi ľahko a získať rýchle výsledky. Použite konferenčný stolík, stolička, pohovka, lavica, drevené palety možno ľahko integrovať do dekorácií a všetkých štýlov dizajnu.

industrial štýlu interiéru s nábytkom palietPaleta nábytok idea vnútra moderného priemyselného dizajnu dekor drevená stolička drevený stôl

Fancy návrhár konferenčný stolík v obývacej izbe alebo na záhrade? Drevená paleta je dosť, aby jeden! Je to veľmi jednoduché, môžete maľovať alebo ponechať prirodzený. Potom môžete pridať kolieska a prikryte sklenenou doskou. Pokiaľ chcete vzdať, odporúčame použiť dva namiesto jedného, ​​ako je tomu v prípade nižšie uvedenom príklade.

Uskutočnenie konferenčného stolíka v drevených paliet: Kroky

Ak chcete tabuľku paliet kávy budete potrebovať len drevené palety, štyri otočné kolieska (voliteľne), štetec a maľovať. Ak chcete palety a kolesá si skrutkovač vŕtačku a skrutky.

Začneme tým, že brúsenie palety povrch, aby bola pripravená na maľovanie. Farba farba je závislá na vaše želanie. Po nanesení farby, nechať uschnúť paletu. Potom zaistite kolesá vodiča cvičenie. Tie posledné umožňujú ľahký pohyb. S vedomím, že paleta je pomerne ľahká, to nie je nevyhnutné, aby na drôtiku. Môžete si vybrať! A hľa, vaše konferenčný stolík palety pripravený za menej ako dve hodiny!

konferenčný stolík nápad palety z dreva na kolieskachPaleta nábytok drevo drevený konferenčný stolík kola deco salon lacný nábytok idea

Drevené stoličky sú všeobecne pomerne drahé. Drevo je najviac prírodný materiál a najviac ocenil v súčasnom interiéri. Namiesto investovania veľkú sumu do nákupu Drevené stoličky konštrukcie, prečo nie, aby jeden s drevenými paletami? Môžete mať svoj autentický farbu alebo farby.

Výrobu paliet drevenú stoličku

Pre výrobu celého radu drevené stoličky, ktoré budete potrebovať tri palety jeden meter, ceruzku, pílu, brúsku, sklený papier, skrutkovač a skrutky pripútania. Prvým krokom je rozoberať palety za účelom získania počtu dosiek potrebných pre vašu stoličku. Koniec koncov odstránené jazyku brúsenie dreva. Vybrať a vyzerajú ako dva prúžky približne 90 cm, dvoch líšt 40 cm, šesť laty 35 cm pre sedadlá, dve lamely 37 cm za operadlom, dve drevené konzoly a dva kryty na bokoch.

Začnite nastavením tanier 40 cm, v pravom uhle ku koncu laty s skrutkovač dreva. Na druhom konci svorky, pripojenie 90 cm laty. Opakujte na druhej strane kresla. Potom pripojiť dve hrany pomocou 35 cm prúžky. Týmto spôsobom si budú tvoriť ako sídlo. Konsolidácia štruktúru pridaním dvoch klapiek je uvedené nižšie. Tvorí výstupku s lamelami 37 cm. Dostať opraviť dva kryty na bokoch. Budú dať finálny vzhľad vášho stoličku! Odporúčame Vo videu nižšie vidieť všetky kroky:

drevené palety kreslo nábytkový dizajn idea paleta kreslo sami nie je drahý

Odstráňte drevenú paletu bez použitia náradia

Demontáž je krok, ktorý je súčasťou väčšiny DIY projekty s paletami. Pred začatím demontáže, užitočný tip: nikdy demontovať mokrý paletu. Existujú štyri spôsoby, ako odstrániť palete: demontáž s páčidlom a zem, demontáže s klinom a kladivom, pílou s demontážou a odstránenie bez použitia náradia! Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je ten, ktorý nevyžaduje nástroje. Pozrite sa na video nižšie, aby pochopili, ako:

Leto je obdobie vedie k natiahnuť a užívať slnko v záhrade. S lanom a drevenej palete, môžete si vytvoriť svoj švih s ľahkosťou! Ak chcete, nemusíte sa rozoberať paletu. Len ju piesok a maľovať to, či chceš. Potom sa suspenduje so silným lanom. Neváhajte pridať vankúše a prikrývky. Ak máte deti a pre svoju vlastnú bezpečnosť, uistite sa, že váš švih posteľ paleta je bezpečný!

záhradná hojdačka v drevených paletáchZáhradná lavička drevená paleta idea lacného nábytku DIY

pohovka palety

Urobiť rozkladacie drevených paliet je jednoduchý. Nevyžaduje demontáž. Brúsenie a natieranie je dosť vytvoriť rozkladacie palety. V rohovou sedacou súpravou, ktorá má trochu výšky štyri palety sú dostačujúce. Môžete maľovať je ako v príklade nižšie v čiernej farbe. Pre svoje pohodlie, nezabudnite na veľké vankúše. Táto sedačka je vhodná pre vnútorné a vonkajšie. Jedná sa o univerzálnu! Nie je potrebné pre upevnenie akékoľvek. Ak sa kedykoľvek budete potrebovať, môžete použiť pádla samostatne. Palety pohovky ľahko premeniť na konferenčný stolík alebo záhradné lavici v prípade potreby!

Rozkladacia drevená paleta podlaha v čiernom DIY nápad drevené palety biely konferenčný stolík obývacia izba nástenné dekorácie

Tu je veľmi originálny paleta nápad, ktorý bol prevedený do dvoch záhradných lavičiek a konferenčným stolíkom. Aby urobili to isté, budete potrebovať nástroje na demontáž a trochu viac trpezlivosti.

DIY Idea pôvodnej tabuľkaDIY drevená paleta rozsah záhradný nábytok

Skrutkovanie - vždy užitočný nástroj

Majú skrutkovač domov je po ruke. Mnoho DIY projekty s paletami (stôl, lavice, pohovka, vertikálne záhrady) nemusí nutne vyžadujú použitie skrutkovača, ale ten bude vždy byť užitočné aj v iných svojpomocných prácach. Ak nechcete prísť, ako začnete vaše dobrodružstvo remeslá, skúste DIY projekty s paletami. Postupne sa naučíte správne návyky a môžete vyskúšať zložitejšie projekty. Pozrite sa na zvyšok našich nábytku návrhov palety, aby sa sám a nájsť inšpiratívne myšlienky:

Konferenčný stolík na kolieskach v bielomDIY stolný Moderný interiér drevené paletové valčeky sofa vankúše

Veľký stôl v drevených paletách DIY nápad paleta skriňa stolný kvety

konferenčný stolík drevené palety izba design tabuľka paliet-design-idea

Idea sivá konferenčný stolík na kolieskach low drevená paleta stolové myšlienka DIY nábytok lacný stoličky sedák

Nábytok v multifunkčných paletách low drevený stôl vankúš rastlina DIY nápad nie je drahý

Veľké palety stoličkyNábytok DIY drevené palety idea lacné stoličky

Barové stoličky a napiť vonku stoličky drevené palety moderný dizajn nápad

Idea stôl a stoličky paletyDIY nápad palety nábytok stolička stolička tabuľka

Záhradný bar, aby sa samizáhradný nábytok paleta DIY drevený bar stoličky DIY nápad paleta drevený nábytok kreslo čierne vankúše Záhradná lavička drevená paleta idea

coat DIYvešiaky drevené palety DIY nápad

Garden sofa Jednoduchá výroba palietVonkajší dizajn nápad rozvrhnutie drevených paliet nábytok vankúše drevené palety idea DIY palety nábytok idea lacné konštrukcia drevo drevené palety nábytok idea gauč vankúše DIY drevené stoličky vankúše idea biela kreslo stoličky drevená stolička nápad dlhý dosah Myšlienka sfarbenie palety drevené stoličky dizajn nábytku záhradný plot drevené palety idea dverí kvetináč nábytok palety police dekorácie BRICO DIY nápad palety nábytok drevený stôl drevo úložná skriňa nápad Deco rastliny Storage črepníkové rastliny Květná záhrada myšlienka DIY drevené palety Paleta nábytok idea DIY záhradný nábytok sofa konferenčný stolík DIY drevené palety posteľ nápad drevená paleta posteľ DIY nástenné dekorácie nápad wood posteľ záhrada zavesenie lacné paleta idea záhradné lavice drevená paleta DIY vankúše DIY nápad nábytok lavica stoličky dlhé drevené záhradné stoličky Deco idea paletové sofa vankúše rohože drevené palety nábytok sofa vankúše ruleta deco frames stenové DIY nábytok idea paleta konštrukcie drevené lavice Drevené palety DIY nábytok idea DIY drevený nábytok paleta idea nábytok z masívneho dreva DIY nápad pre ukladanie paliet fliaš dreváreň nábytok terasa stoličky lavice low drevený stôl koberec obývačka rozkladací lacný nábytok idea kancelársky nábytok z masívu paleta DIY nápad DIY paleta drevený nábytok obývacia izba TV idea Paleta drevený nábytok stoličky vankúše idea bar drevený DIY lacného nábytku rozsah ovocné úložná skriňa drevená paleta záhradný nábytok drevené palety drevené stoličky drevený stôl deco vankúše nábytok palety drevené záhradné lavice vankúše idea Nábytok pre natieranie paleta idea deco DIY vankúše Paleta drevený nábytok obývacia izba stôl idea drevo tabuľka paliet DIY nápad Lacný nábytok DIY drevený nábytok rozsah lacné dieťa obývačka rozkladací konštrukcie coffee šedý drevený stôl deco rám stoličky drevená tabuľka paliet BRICO DIY drevené palety myšlienka drevený vonkajšie konštrukcie stoličky Drevené palety moderný dizajn tabuľka DIY nápad paliet drevený stôl paliet drevený stôl podložka čiernymi bielym sivá pôda DIY konferenčný stolík záhrada idea paliet Nábytok paleta idea stolička


About the author

admin