manuálny recyklácia aktivita plastová fľaša do zbierky závratných nápadov – anews24.info

manuálny recyklácia aktivita plastová fľaša do zbierky závratných nápadov

manuálna činnosť recykláciu plastová fľaša tutorial-diy-diy-Deco-nápady

Vo Francúzsku, triedenia a recyklácie odpadu je dobrý reflex, ktorý je vyžadovaný vo väčšine domovov. Ale všetok odpad lepenky a plastu nemusí vždy platiť triedenie vrecia.


V skutočnosti, mnoho fanúšikov kutilov a remesiel rozhodnúť sa baviť s niektorými z obalov, ktoré premeniť DIY dekoratívnych predmetov alebo šikovný skladovanie. Tieto recyklovateľný odpad a balenie, tam je veľa plastových fliaš. A naozaj, sme premýšľal, čo môžete urobiť s plastovou fľašou, ak chcete recyklovať prostredníctvom DIY projektu? Ak chcete odpovedať na túto otázku, sme skúmali

kreatívne nápady na použitie recyklácie plastov fľašu činnosť

ktoré prichádzajú z celého sveta. Pozývame vás na prechádzať zbierku manuálnou recyklačných podnikateľských nápadov závratných plastovú fľašu a úplne originálne. Mohlo by vás inšpirovať pre ďalšie DIY projektu plastové fľaše!

manuálna činnosť recykláciu plastová fľaša - interiér vertikálne záhrady alebo vonkajšie

manuálna činnosť recyklácie bottle plastový záhradný odpružené-idea

Ak existuje niečo, čo je proti výrobu obalov a plastových odpadov, to je príroda a rastliny. Radikálne odlišné, tieto dva pojmy môžu ešte existovať vedľa seba v úžasnej štruktúre: visiace záhrada vyrobené z plastových fliaš. Táto myšlienka sa zdá byť všetko, čo sme ešte zaujímavejšie, pretože to tiež dobre sa prispôsobuje vnútorných priestoroch, ako sú vonku. Takže, každý môže užívať, a to aj tých, ktorí nemajú to šťastie, že má záhradu!

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-jardin-vertical

Aby sa tento ručné spracovanie PET fliaš projektovú činnosť, najprv získať dostatočný počet fliaš. následným prevedením kvetináč, vyrezaním časti ich povrchu v dĺžke. Ak chcete pokračovať, zaplniť pôdne fľaše a montuje rastliny voľby. Potom tam zostane pozastaviť iba kutilské improvizované Hrniec na lanách!

manuálny recyklácia bottle aktivita plast - DIY kvetinové závesy

manuálna činnosť recyklácie bottle-diy DIY plast pot de fleur-pozastavený

Ďalším spôsobom, ako vytvoriť záhradu s plastovou fľaša DIY projektu je transformovať ich do DIY kvetináči pozastavená. Je to pekné riešenie pre tých, ktorí chcú vyzdobiť svoje domovy s závesné košíky, trendy v poslednej dobe.

ručné plastová fľaša recyklačné činnosť kutilstvo pot de fleur

Táto recyklácie plastov fľaša projekt manuálnou činnosť je vyrezať fľašu a potom zdobí ju s farbou. V príklade na našom obrázku sme zvolili dizajn inšpirovaný mačky. Ale máte možnosť experimentovať s inými zvieratami alebo farby, v závislosti na vašom želanie. Kvetináče Získané visí na lane, alebo dať jeden vedľa druhého na polici!

plastové puzdro fľašu vtáčie krmítko

bottle-plast-koryto vtákov kutilstvo ľahké

Plastová fľaša, ktorý prispieva k rôznorodosti prírody? To znamená, že chcú podmienku, aby sa niektoré malé úsilie. Zahŕňajú starú prázdnu fľašu, povraz, niekoľko ceruziek a najrôznejšie semená. Urobíme krmítko visiace v kútiku záhrady!

Čo robiť s plastovou fľašu - Flower Pot DIY šaty tkanina

manuálny recyklačné činnosť fľašu originálnych nápadov-plast

Ak chcete pokračovať v rovnakom riadku DIY myšlienkou plastové fľaše, môžeme skúsiť iný projekt recyklácie obalov. Navrhol transformovať prázdnu fľašu v kvetináči zdobí tkaniny. Rovnako ako v predchádzajúcom projekte, DIY kvetináč možno zavesiť alebo skladovať na polici.

recyklácia bottle-plast-kutilstvo pot de fleur-suspendovaný-tutorial

Vzhľadom k pozadie tkaniny je táto myšlienka kvetináč je vhodnejšie pre vnútornú záhrady ako zelená plocha mimo. Medzi tieto výhody, je skutočnosť, že jeden dostane farebnú výzdobu, prispôsobiteľné podľa vkusu každého!

Smernica pre recykláciu plastových fliaš, ich premena kutilov interiérových dekorácií

manuálna činnosť recykláciu plastová fľaša dekorácie-a-do-it-yourself

Tieto balíčky sú nielen slúži na vytvorenie nádoby na našich záhradách; môžu byť transformované do samotných pretekov! Je to idea ručná recyklácie aktivita plastovej fľaše je ideálny pre kreatívne dekoráciu vnútorných priestorov. To ocenia najmä tí, ktorí nemajú čas starať sa o živých rastlín.

DIY-plastová fľaša recyklácia-idea-diy-deco-original

Používanie niektorých plastových fliaš, jeden alebo dva kvetináče a vŕtačku, že verne vzhľad kaktusov rastlín. Montujeme ich do kvetináčov a radí je na stole alebo na stenu policu. Pre viac zaujímavý efekt, to mohlo prekĺznuť dovnútra kaktus vianočné osvetlenie. Týmto spôsobom dostaneme rad stolových lámp úplne originálne!

Puzdro plastové fľaše, ktorá sa stane Vnútorné osvetlenie

ručné plastová fľaša recyklácie aktivita diy-svietidlo suspendované-design

Keď už hovoríme o obalovom stala kreatívne osvetlenie, nehovoriac o ďalšie DIY projekt plastovú fľašu. Vezme túto myšlienku DIY stropného svetla Pri úprave to takým spôsobom, celkom veľkolepé. Lebo v Okrem toho, že plastové fľaše nový život, to robí pre trendu svietidlá pokryté tenkou vrstvou dekoračného betónu.

Aktivita Použitý bottle-plast-recyklácia-diy-zavesenie-betón

Inými slovami, v tomto nápade manuálnej recyklačné činnosť plastové fľaše, prázdny obal je druh tvarovanie. V závislosti od typu fliaš, ktoré sú k dispozícii, je teda možné svietidlá v rôznych formách. A vďaka dekoratívnym betónu, osvetlenie sa hodí pre liečbu rôznych farbách!

manuálna činnosť recyklácie plastová fľaša svietidlo suspendované-betón

Ide o DIY nápad a recyklácie plastové fľaše, ktoré bude nepochybne poteší priaznivcov modernej výzdobou a priemyselné štýl!

manuálna činnosť recyklácie plastových fliaš a skladovanie nápady pre pracovnú plochu

DIY plastová fľaša-diy-storage-Easy-original-idea

Chcú usporiadať svoj úrad s chytrým skladovanie, bez míňať veľa? Nevyhadzujte prázdne obaly! Zbierať je, aby DIY pohodlné ukladanie pre váš pracovný priestor. Medzi veľkoformátové fľaše a perá, aby sa úložný priestor, papierové ceruzky či štetca.

aby-do-s-plastovým fľaše recykláciu činnosti-manual-kit

tie malé sú ideálne pre výrobu jedného alebo viacerých balení. K tomu budeme potrebovať dve fľaše, ktoré budeme využívať finančné prostriedky. K súprave ešte pohodlnejšie, pridáme zips tam.

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-pochette-fermeture-eclair

Táto recyklácie plastov fľaša projekt je k dispozícii v niekoľkých formátoch. Od tých najmenších až po najväčšie, podľa svojich osobných potrieb!

DIY skladovanie steny a myšlienka manuálnej činnosti spracovanie PET fliaš

manuálnej činnosti-recyklácia bottle-plast-kutilstvo úschovu-časopisy

Francúzsko je jednou z európskych krajín, ktoré aktívne pôsobia na zníženie spotreby papiera každý deň. Rozhodne sme stále viac a viac preferované elektronické faktúry; ale tam je ešte veľa urobiť na tejto úrovni. Ak papierové dokumenty neboli doteraz úplne zmizla z vašej kancelárie, môžete usporiadať pomocou DIY úložiska steny.

bottle-plast-recyklácia-aktivita-ručne skladovanie stena

Jej princíp: recyklovať prázdne plastové fľaše upevnenie na stenu. Týmto spôsobom dostaneme malý praktický úložný priestor a priestorovo nenáročný. Budeme používať ho usporiadať časopisy, noviny, pošta atď.

Recyklovať prázdne plastové fľaše podľa receptúr, netoxických čistiacich

aby-do-s-bottle-plast-idea, kutilstvo

Vám záleží na ochrane našej planéty? V tomto prípade ste pravdepodobne počuli z veľkých debát toxických látok v čistiacich prostriedkoch. Samozrejme, že všetky čistiace prostriedky nemožno úplne vykázaný z našich moderných domácnostiach. Ale niektoré prírodné a rovnako účinné alternatívy. Medzi nimi, ocot a jedlá sóda sú našimi spojencami v domáce práce každý deň.

fľaše, plastové Idea-recyklácia-činnosti-manelles

Ak chcete použiť príjmy na báze čistiace prostriedky z týchto produktov, potrebujeme nádoby. Prečo nie recyklovať plastovú fľašu alebo dve na tento účel? A keď už sme pri tom, mať čas na výzdobu svojho plastové fľaše s trochou farby. Uvidíte, bude to robiť chcete robiť domáce práce o niečo častejšie!

Čo môžeme robiť s plastovou fľašou vyzdobiť svoj životný priestor?

activity-hand bottle-plast-recyklácia-maľovať nápady

Používať plastové fľaše ako nástroja pre kutilov interiéru vášho obývacieho priestoru! Nižšie je príklad použitia tohto nápadu manuálnej činnosti spracovanie PET fliaš. Je to jednoduché a pritom výsledok je naozaj krásna. Až sa nabudúce budete chcieť maľovať, nahradiť kefy s prázdnych obalov!

plastová fľaša recyklácia-dekorácie-múru mimo-myšlienka

A recyklovať fľaše v plnej výške, sa snaží dosiahnuť DIY dekoratívny stenový panel s viečkami obalu. Zvoliť rôzne odtiene a opraviť ich tesne vedľa seba na nosiči. Musíte nájsť inšpiráciu pre obraz vy budete znova!

že-do-s-bottle-plast-diy-Deco-stenu

Idea manuálna činnosť recyklácie plastové fľaše - Šperky robiť sám

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-diy-bracelet-corde-idee

Ako robiť šperky? Vedeli ste, že prázdne fľaše možno použiť ako materiál pre vytváranie rôznych DIY náramky? K tomu by malo stačiť na zníženie plastovej podložky a zdobiť. Pre tento krok, máte dve možnosti. Jeden by sa obliekať DIY náramky so synom v rôznych farbách.

bottle-plast-recyklácia-idea-kutilstvo ľahko Wrist-a-do-it-yourself

Druhý bude maľovať plastovej podložky s farbou podľa Vášho výberu.

majstrovanie-deco fľašu plastová-činnosti-manual-nápady

Vylepšiť túto príručku recyklácie plastového projektu fľašu aktivitu, odporúčame liečiť plastové podložky s brúsnym papierom. Je tiež možné použiť málo tepla na povrchu, za použitia železa, napr. To vám umožní, aby vaše zápästie jemnejšie a elegantný tvar.

aby-do-s-a-fľaše plastové-kutilstvo šperk zápästia

Čo robiť s prázdnou plastovú fľašu - šperky recyklácie dverí v tvare

manuálna činnosť recyklácia plastové skladovanie fliaš kutilstvo-original-šperky

Pre náš najnovší projekt recyklácie ručné plastová fľaša podnikania, navrhujeme vytvoriť originálne šperky dvere. Vďaka svojmu tvaru na niekoľkých úrovniach, môže prístrešie svoje náramky, náušnice alebo vaše kruhy. Uvedomujem si, že z plastových fliaš fondu, ako je znázornené v nižšie uvedených obrázkov!

Ako recyklácia-a-bottle-plast-DIY-simple-idea

manuálna činnosť recykláciu plastová fľaša držiak-šperky-do-it-yourself


Like this post? Please share to your friends: