Brico

Ako vytvoriť tabuľku paliet pre dieťa

Tabuľka výzdoba DIY paliet

Tento týždeň sme sa rozhodli prehovoriť o drevených paliet. A máme veľa originálnych nápadov, ktoré vás bude milovať! Prečo nie, aby regály, vešiaky, knižnice alebo malý stolík rozsah, že vaše deti budú milovať?


Je to jednoduché, pozrite sa!

Existujú ľudia, ktorí sa chcú udržiavať staré materiály v podkroví, aj keď vedia, že sa im nikdy použiť. Tam sú iní, ktorí sa rozhodnú použiť tieto bojové robiť veci, ktoré im slúžia. Ak chcete tiež, aby sa niečo užitočného z týchto vecí, potom je to dobrý nápad - vytvoriť tabuľku paliet pre vaše deti. Takže si môžete nechať svoje deti hrať, ako chcú na stôl bez obáv, že ho môže poškodiť. A budete robiť miesto v podkroví!

Dieťa tabuľka paliet - originálny nápadDeco idea tabuľka paliet

Tu je pár, ktorý používa drevené palety, aby paleta tabuľky pre svoje chlapca. Použili základný rám a kusy dreva pre nohy stola. Akonáhle tieto zostavených materiálov, pár začal brúsiť povrch, ktorý bol v tmavom odtieni a maľoval im bielych stôp.

Výsledkom je vynikajúci a je isté, že ich dieťa bude milovať túto palety tabuľku. Oni tiež pridal niekoľko stoličiek, ktoré boli tiež maľoval bielou, aby udržal krok s krásnou DIY tabuľke.

Je to naozaj veľmi jednoduché a užitočné projekt, ak máte deti a starý materiál ležať v podkroví. Nakupovať a možno nájdete materiály potrebné pre vykonanie tejto roztomilej tabuľky. Osobne som fanúšik tejto myšlienky a budem sa snažiť, aby urobili to isté doma!

Krásna tabuľka paliet pre deti biela tabuľka paliet

Ďalšie nápad Tabuľka Deti DIY Tabuľka biele dieťa

DIY nápad, ako urobiť hru tabuľku obrusy hry palety

Bureau dieťa drevené palety Tabuľka paliet dieťa


About the author

admin