Brico

Lacný a originálny nábytok do dreva recyklácie lodí

bufet drevo Recyklácia

V tomto článku sa budeme vidieť, ako spojiť dva súčasné trendy na strane jednej vlne rustikálnym nábytkom, ktorý sa predáva za premrštené ceny, a tiež zelená vlna ponúkať na opätovné použitie dreva od starého nábytku alebo palety, aby sa lacného nábytku, ktorý spĺňa rustikálnom štýle pri zachovaní malých rozmerov.


lacný nábytok v rustikálnom štýle

drevený nábytok Recycling

V prírode nie je nič stratené a je vytvorený nič, platí toto múdre príslovie a majme na pamäti, že sme tiež súčasťou tohto druhu. Hlavnou výhodou použitia regenerované dreva stavať nábytok s celkom rustikálnom štýle a lacného nábytku, ktorý je viac, je, že konečný výstup udrží všetky pravosť materiálu, ktorého patina prirodzené, že čas je vytlačená.

prirodzená patina času

Recyklácia posteľ z dreva

Most rustikálny nábytok obchod, ak sa jedná o autentické starožitnosti, získal vo veku vzhľad umelo, pomocou farby a laky, ktoré sú dobre známym zdrojom prchavých organických zlúčenín, prchavých organických zlúčenín , Prečo tak zložité, že existujú jednoduché riešenie, a viac zapojiť do znižovania množstva odpadu, so všetkými znečistenia tkvejúcich v ich preprave?

jednoduchý nábytok riešenie

Nábytok lacný nočný stolík recyklované drevo

Na fotografiách, ktoré nasledujú, nebudeme detail prípad od prípadu, ako zostaviť každý z týchto objektov, všeobecná myšlienka je rozobrať palety napríklad, aby sa čelo alebo policu na víno. Ak narazíte na starom kuse nábytku, nehorí, čo krásny tabuľky môžete vytvoriť pomocou niekoľkých dverami staré skrine! Popustite uzdu svojej fantázii, v závislosti od hardvéru, máte možnosť obnoviť alebo nechať materiál diktovať, ako chce byť transformované, ako v tomto obraze kubistická rekultivované drevo. Želáme vám zábavné tvorivé okamihy!

skutočný efekt

Nábytok pre lacné víno zobrazenie palety

kombinujú ekológiu a dizajn

Lacné nábytok postele drevené palety

trochu kreativity

stolný recyklovaný stôl nábytkové prvky

pokročilý green v tabuľke

art deco drevená paleta

vynikajúce výsledky

drevený nábytok Recycling bufet

nábytok, ktorý nie je štandardná

drevený nábytok Recycling police

recup masívny stôl nábytok

Recyklácia tabuľka podpora nábytok kovový

Dvere múriky drevo paleta magazine

low tabuľka paliet drevené

drevo tabuľka paliet

drevený stôl Recyklácia

Lacný nábytok šatníková stará dosky

Nábytok lacný drevený stôl Recycling

Recyklácia konferenčný stolík nábytok Lacný nábytok recyklované drevo hrniec


About the author

admin