Brico

Nástenné dekorácie s drevenými paletami

Deco table drevené palety

Existuje mnoho spôsobov, ako využiť drevené palety. Dá sa dokonca premeniť ich v umení múru. V tomto článku sa budeme prezentovať originálne projekt s drevenými paletami.


Rámec, ktorý budeme používať ich ako palety, ale je vyrobený z dreva a meria škrabance sú 15, 'x 15,'. Potom, čo bol rám vyrobený, bola pokrytá vrstvou hnedej farby a ešte niečo krémovo sfarbeného laku. Okraje boli brúsiť brúsnym papierom, ktorý im dal zúfalý pohľad. Ako vidíte, môžete vykonať rovnaký rám s pozostatkami dreva. Paleta bude ideálny i-on.

Drevené palety - originálny dekoratívny nápad s drevenou lopatkou Drevené palety DIY nápad

Akonáhle je rám je suchá a farba, je čas napísať odkaz na to. Táto správa na fotografii je len príklad, ale môžete písať, čo sa vám páči a podľa vašej výzdobe interiéru. Ale uistite sa, že pred začatím písania správy, že nie je príliš dlhá a máte dostatok miesta na stole. Tie by pravdepodobne potrebovať šablóny písať listy, ale môžete rovnako ľahko používať spreje alebo štetec. Táto myšlienka DIY vám dáva možnosť mať krásny obraz veľmi originálne si môžete dať napríklad na predné dvere, vonku alebo vnútri. Byť pozitívne správy a vyjadriť svoju osobnosť!

U nás hnedý náter na palete a potom niektoré krémovo sfarbené vrstvy farby Drevené palety Deco idea

Môžete napísať pôvodnú správu a nastavte výzdobu stola v mieste podľa Vášho výberudekorácie drevené palety
PridalLaetitia Lasalle v BricoAbout the author

admin